ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظر شما چیه ؟
زمان کنونی: 05-15-2024, 03:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hadeeee
آخرین ارسال: judıo
پاسخ: 2
بازدید: 341

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما چیه ؟
12-19-2018, 10:10 PM
ارسال: #1
نظر شما چیه ؟
دوستان بنظرتون تو شرایط فعلی جامعه ی ما کدوم شغل بهتره
باطری سازی ( ماشین زیاده و کارش فنی و ساعت کار و درامدش هم دست خودته ولی شان شغلیش بنظر پایینه )
آی تی ( سخته و همیشه باید بروز باشی ساعت کار و درامدش هم تا سال های سال ممکنه دست خودت نباشد ولی بنظر شان خوبی داره )
عمران ( رشته تحصیلیمه پرستیژ هم داره ولی کار نیست براش و کارش هم سخته )

دوستان تو ای تی و عمران اشنایی دارم و برق خودرو رو ندارم خودم دوست دارم درامد و ساعت کاری دست خودم باشه

حالا شما بودید تو شرایط بالا کدوم شغلو انتخاب میکردید؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-20-2018, 02:37 PM
ارسال: #2
RE: نظر شما چیه ؟
البته که برای من، همیشه علاقه حرف اولو میزنه... حالا نمیدونم تو خودت به هر سه علاقه داری یا نه...
علاوه بر علاقه، شرایط هم خییییییلی مهمه...
حالا از مشاغل بالا، من باطری سازی رو توصیه میکنم... حالا نمی فهمم چرا نوشتی شان شغلیش پایینه؟!!!!! ببین الان اینقدر بیکاری زیاده و جوونا نمی تونن شغل پیدا کنن و درآمدها هم کمه که اگه تو یه کاری رو خودت شروع کنی و درآمد جزئی هم داشته باشی خیلی شاهکار کردی... اگر بتونی علاوه بر خودت یه نفر دیگه رو هم صاحب شغل کنی (هرچند یه نفر شاگرد) که دیگه نمونه ای تو این دوره زمونه.

اگه منظورت از عمران، مهندسیه، که خب نظر من در این مورد اینه که اینجور موردها به عوامل زیادی بستگی داره، از جمله پارتی، داشتن دوست و آشنا و فامیل زیاد، یکم شانس و ... به نظر من اینا از مهارت و لیاقت هم جلوتره، یعنی اگه مهارت و لیاقت و دانش این کار رو به نحو احسن داشته باشی ولی اون سه تا رو نداشه باشی کارت خیلی سخت می شه. من مهندس هایی رو دیدم که به هیچچچچ عنوان لیاقت کارشون رو ندارن، نه لیاقت دارن نه دانشش رو دارن نه اخلاق دارن نه طرز برخوردشون خوبه و... ولی کارشون زیاده و درآمد خیلیییی بالایی از کارشون به جیب می زنن فقط به خاطر پارتی یا اینکه آشنا زیاد دارن.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  6 راهی که استرس شما را به شدت کاهش خواهد داد as2017 0 621 02-01-2017 01:43 AM
آخرین ارسال: as2017
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد as2017 0 539 01-21-2017 08:53 PM
آخرین ارسال: as2017
  چند پرسش ساده برای یافتن استعداد شغلی شما یک همراه سبز 17 9,644 10-09-2016 02:12 PM
آخرین ارسال: moshaveranenovin
  راهنماي انتخاب شغل بر اساس خصوصيات شما اقاي ايـــده 2 2,260 02-15-2013 04:17 PM
آخرین ارسال: bahador
  توصیه‌های برندگان جوایز نوبل برای آینده شغلی شما mallarme 0 956 10-16-2012 09:22 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چه نوع شغلي براي شما مناسب‌تر است؟ اقاي ايـــده 7 3,057 07-23-2012 11:15 AM
آخرین ارسال: veronika
  ده ابزار قدرتمند برای ثبت بهترین ایده های شما اقاي ايـــده 1 1,254 02-08-2012 04:47 PM
آخرین ارسال: kafshduzak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS