سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نظر شما چیه ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان بنظرتون تو شرایط فعلی جامعه ی ما کدوم شغل بهتره
باطری سازی ( ماشین زیاده و کارش فنی و ساعت کار و درامدش هم دست خودته ولی شان شغلیش بنظر پایینه )
آی تی ( سخته و همیشه باید بروز باشی ساعت کار و درامدش هم تا سال های سال ممکنه دست خودت نباشد ولی بنظر شان خوبی داره )
عمران ( رشته تحصیلیمه پرستیژ هم داره ولی کار نیست براش و کارش هم سخته )

دوستان تو ای تی و عمران اشنایی دارم و برق خودرو رو ندارم خودم دوست دارم درامد و ساعت کاری دست خودم باشه

حالا شما بودید تو شرایط بالا کدوم شغلو انتخاب میکردید؟
البته که برای من، همیشه علاقه حرف اولو میزنه... حالا نمیدونم تو خودت به هر سه علاقه داری یا نه...
علاوه بر علاقه، شرایط هم خییییییلی مهمه...
حالا از مشاغل بالا، من باطری سازی رو توصیه میکنم... حالا نمی فهمم چرا نوشتی شان شغلیش پایینه؟!!!!! ببین الان اینقدر بیکاری زیاده و جوونا نمی تونن شغل پیدا کنن و درآمدها هم کمه که اگه تو یه کاری رو خودت شروع کنی و درآمد جزئی هم داشته باشی خیلی شاهکار کردی... اگر بتونی علاوه بر خودت یه نفر دیگه رو هم صاحب شغل کنی (هرچند یه نفر شاگرد) که دیگه نمونه ای تو این دوره زمونه.

اگه منظورت از عمران، مهندسیه، که خب نظر من در این مورد اینه که اینجور موردها به عوامل زیادی بستگی داره، از جمله پارتی، داشتن دوست و آشنا و فامیل زیاد، یکم شانس و ... به نظر من اینا از مهارت و لیاقت هم جلوتره، یعنی اگه مهارت و لیاقت و دانش این کار رو به نحو احسن داشته باشی ولی اون سه تا رو نداشه باشی کارت خیلی سخت می شه. من مهندس هایی رو دیدم که به هیچچچچ عنوان لیاقت کارشون رو ندارن، نه لیاقت دارن نه دانشش رو دارن نه اخلاق دارن نه طرز برخوردشون خوبه و... ولی کارشون زیاده و درآمد خیلیییی بالایی از کارشون به جیب می زنن فقط به خاطر پارتی یا اینکه آشنا زیاد دارن.
لینک مرجع