ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارمند بمانم؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:25 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abolfathi
پاسخ: 3
بازدید: 467

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمند بمانم؟
08-04-2018, 09:29 AM
ارسال: #1
کارمند بمانم؟
سلام دوستان
بنده ده سال قبل از سر ناچاری وارد شغل شریف کارمندی شدم. از کودکی از کارمندی منتفر بودم. اما فشار مالی مرا ناچار به پذیرش این امر کرد. البته در ابتدا تمام تلاش خودم را کردم تا بتوانم با کار ارتباط برقرار کنم و جنبه های مثبتش را ببینم و موفق بودم و خدا را شکر همواره از کارمندان موفق بودم و حتی کارمند نمونه شدم .
اما از همان مدت مرتب در حال برنامه ریزی ذهنم جهت رسیدن به ثروت و موفقیت بوده ام و خدا را شکر از سال گذشته تا به حال به نظرم می رسد به یاری خدا تلاش هایم دارد به نتیجه می رسد . وارد حیطه ای شده ام که توانستم در کمتر از یک سال سرمایه ام را هزار درصد افزایش دهم . کار به جایی رسیده که متوسط درآمد دو روزم معادل حقوق یک ماه شده است.
سه ماه مرخصی بدون حقوق گرفتم تا ببینم می توانم بدون اتکا به حقوق کارمندی زندگی کنم که دیدم نه تنها توانستم بلکه استانداردهای زندگی ام خیلی بالاتر رفت. اما الان که دوباره به کار برگشته ام دچار حیرت و سردر گمی وحشتناکی شده ام.
از طرفی مطمئنم اگر به همین منوال پیش بروم در شغل جدید خواهم توانست به زودی به ثروت هنگفتی دست پیدا کنم. از طرف دیگر همه همکاران می گویند اگر به نتیجه نرسیدی چطور؟ الان یک آب باریکه ای داری . اما آن وقت همین را هم نخواهی داشت. خودم هم سر دوراهی مانده ام.
گر چه سعی کرده ام کارم را دوست داشته باشم اما از همان سال قبل احساس می کرده ام رشته ارتباطم با کار گسسته شده است. دیگر حس و حال ندارم. بازرسی ها را با سلام و صلوات و نذر و نیاز رد می کنم. نامه ها را با تاخیر پاسخ می دهم. اصلا انگیزه ندارم. از سوی دیگر هر روز شاهد افزایش درآمدم از طریق شغل جدید هستم و با خودم فکر می کنم اگر بتوانم تمام توانم را بگذارم می توانم موفق تر باشم. اما تردید رهایم نمی کند: اگر نشود چه؟ من الان 36 سال دارم . اگر از کار استعفا بدهم دیگر نخواهم توانست شغل دولتی جدیدی پیدا کنم. امکان تمدید مرخصی را هم ندارم. اصلا بعد از مرخصی گرفتن من ، برخی از شرایط را تغییر داده اند. اگر در کار بمانم احتمالا کارم به توبیخ و این چیزها می کشد. من طعم آزادی را به مدت 3 ماه چشیده ام و اکنون احساس می کنم که دوباره به زندان برگشته ام.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Vahdat.mohamadi
08-16-2018, 09:43 AM
ارسال: #2
RE: کارمند بمانم؟
سلام
منم کارمندم و به شدت دچار فقر..! با این قسط و قرضا به زور می تونیم به 30 ام برسیم.
نظر من اینه کارمندی رو ول نکن .کار کنار کارمندی خیلی مفیده.یه آدم معتمد بزار خودتم بعد ظهر برو.
ممنون می شم منو هم راهنمایی کنید و از این وضعیت دربیایم/
 تشکر شده توسط: abdolhossein
11-18-2018, 10:25 AM
ارسال: #3
RE: کارمند بمانم؟
سلام.
امکان داره بفرمایید شغل دومی که در طی دو روز اندازه ی یک ماه پول در میارید چیه؟
 تشکر شده توسط: alirz , abdolhossein
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo درآمد ماهانه یک کارگر 14 ساله افغان در تهران: 2 برابر یک کارمند رسمی ایران!! tondar12 4 2,846 03-03-2013 03:01 PM
آخرین ارسال: reza_egbali

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS