ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کسب کار
زمان کنونی: 03-29-2024, 04:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: علی سلیمانزاده
آخرین ارسال: hamedmoez
پاسخ: 7
بازدید: 1170

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی کسب کار
07-06-2017, 08:49 PM
ارسال: #1
راه اندازی کسب کار
سلام
جوانی هستم 20 ساله با مدرک فوق دیپلم برق قدرت / کارت پایان خدمت هم دارم/ دو سه ساله هم سابقه کار از جمله:نصب دوربین دزدگیر درب برقی کرکره برقی آیفون صوتی و تصویری سیم پیچی موتور و آرمچیر دارم.با ۳۵ میلیون تومان سرمایه اولیه میخواستم یه شغلی برای خودم راه اندازی بکنم. این کارهای که نام بردم دیگه اشباح شده توی هرکوچه خیابونی یکی مغازه داره این خدمات رو ارائه میده.بیشتردوست دارم تولیدی باشه تا فروشگاه یا مغازه.از شما دوستان عزیز خواهشمندم لطفا راهنمایی کنید چه کسب و کاری راه اندازی بکنم.منم جوانی هستم مثل خودتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-17-2017, 10:46 AM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کسب کار
(07-06-2017 08:49 PM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط:  سلام
جوانی هستم 20 ساله با مدرک فوق دیپلم برق قدرت / کارت پایان خدمت هم دارم/ دو سه ساله هم سابقه کار از جمله:نصب دوربین دزدگیر درب برقی کرکره برقی آیفون صوتی و تصویری سیم پیچی موتور و آرمچیر دارم.با ۳۵ میلیون تومان سرمایه اولیه میخواستم یه شغلی برای خودم راه اندازی بکنم. این کارهای که نام بردم دیگه اشباح شده توی هرکوچه خیابونی یکی مغازه داره این خدمات رو ارائه میده.بیشتردوست دارم تولیدی باشه تا فروشگاه یا مغازه.از شما دوستان عزیز خواهشمندم لطفا راهنمایی کنید چه کسب و کاری راه اندازی بکنم.منم جوانی هستم مثل خودتون
با سلام
با خودت رو راست باش دوست من تولیدی چی همان که تو فکرت است عملی کن اگر من به شما بگویم برو به عنوان مثال تولید قارچ یا لبنیات و...انجام بده و تو دوست نداشته باشی یا اطلاعاتی در این خصوص نداشته باشی موفق نمی شوی ولی من اعتقاد دارم می توانی ایده و علاقه ای که در ذهنت است را عملی کنی و به موفقیت برسی چون هر شخصی توانمندیها و علایق خود را دارم اگر من امروز کاری را انجام دادم و موفق شدم در آن کار دلیل نیست که شما همان کار را انجام دهید و موفق شوید و هر کس در زمینه علاقه مندی خودش می تواند موفق شود
...
07-18-2017, 09:09 AM
ارسال: #3
درود بر شما دوست عزیز. از اینکه به فکر تلاش و کوشش هستین به خودتون افتخار کنید
اگر میخواین با 35 میلیون وارد تولید بشین ، پیشنهاد میکنم کمی بیشتر تحقیق و بررسی کنید.
برای موفقیت در امر تولید با بودجه کم ، بهترین روش حرکت با کمترین میزان تولید و ارائه تدریجی اون محصول هست.
به مواردی فکر کنید که کمترین تجهیزات برای تولید و در عین حال بیشترین مصرف رو در بین مردم دارن.
به مواردی بیشتر فکر کنید که بتونید تو خونه شروع کنید و از محل درآمد فازهای بعدی تولید ، وارد مسئله کارگاه و خط تولید بشید.

اما اگر به نتیجه رسیدید که وارد حوزه تولید نشید ، با این سرمایه بهترین گزینه مناسب ، راه اندازی کسب و کار آنلاین هست که البته باید خیلی تحقیق و مطالعه داشته باشید و مطمئن بشید ایده ای رو اجرا می کنید که درصد موفقیتش بالاست.

پایدار باشید

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
08-09-2017, 02:54 AM
ارسال: #4
(07-17-2017 10:46 AM)arash.alirezaei نوشته شده توسط:  
(07-06-2017 08:49 PM)علی سلیمانزاده نوشته شده توسط:  سلام
با سلام
با خودت رو راست باش دوست من تولیدی چی همان که تو فکرت است عملی کن اگر من به شما بگویم برو به عنوان مثال تولید قارچ یا لبنیات و...انجام بده و تو دوست نداشته باشی یا اطلاعاتی در این خصوص نداشته باشی موفق نمی شوی ولی من اعتقاد دارم می توانی ایده و علاقه ای که در ذهنت است را عملی کنی و به موفقیت برسی چون هر شخصی توانمندیها و علایق خود را دارم اگر من امروز کاری را انجام دادم و موفق شدم در آن کار دلیل نیست که شما همان کار را انجام دهید و موفق شوید و هر کس در زمینه علاقه مندی خودش می تواند موفق شود
...
سلام.
خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین.
انشاالله سعی میکنم همون هدفی که دارم دنبال کنم
08-09-2017, 02:58 AM
ارسال: #5
(07-18-2017 09:09 AM)hamedmoez نوشته شده توسط:  درود بر شما دوست عزیز. از اینکه به فکر تلاش و کوشش هستین به خودتون افتخار کنید
اگر میخواین با 35 میلیون وارد تولید بشین ، پیشنهاد میکنم کمی بیشتر تحقیق و بررسی کنید.
برای موفقیت در امر تولید با بودجه کم ، بهترین روش حرکت با کمترین میزان تولید و ارائه تدریجی اون محصول هست.
به مواردی فکر کنید که کمترین تجهیزات برای تولید و در عین حال بیشترین مصرف رو در بین مردم دارن.
به مواردی بیشتر فکر کنید که بتونید تو خونه شروع کنید و از محل درآمد فازهای بعدی تولید ، وارد مسئله کارگاه و خط تولید بشید.

اما اگر به نتیجه رسیدید که وارد حوزه تولید نشید ، با این سرمایه بهترین گزینه مناسب ، راه اندازی کسب و کار آنلاین هست که البته باید خیلی تحقیق و مطالعه داشته باشید و مطمئن بشید ایده ای رو اجرا می کنید که درصد موفقیتش بالاست.

پایدار باشید
سلام بابت وقت گران بهای ک برای بنده حقیر گذاشتین کمال تشکرو دار

کاملا حرف دل منو زدید
قصد ونیت منم همین هس ک از جای کوچیک شروع کنم
اما نمیدونم از چه شغل برقی شروع کنم که بازار و مصرفش خوب باشه
08-09-2017, 11:47 AM
ارسال: #6
سلام راه اندازی کسب و کار حتی خیلی کوچیک نیاز به پول داره من هیچ پولی ندارم و کسی هم ندارم کمک کنه یا قرض بگیرم الان در حال حاضر محتاج 300هزار تومنم فقط با اونم با این سن،فوق لیسانسم متاسفانه هیچ کاری پیدا نمیشه میشه ها یا محیطش امن نیس یا بعد یه مدت پولتو نمیدن اینسری توو یه ارگان دولتی مثلا رفتم سرکار چی شد اخرش فهمیدم مجانی بوده اول قرارداد اینجوری نبودا وقتی طلب حق الزحمه کردم با این حرف روبرو شدم حالا بنظرتون این حرفایی که توو این سایتا میزنین تا چه حد بدرد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: hamedmoez
08-09-2017, 03:29 PM
ارسال: #7
(08-09-2017 11:47 AM)shiva6796 نوشته شده توسط:  سلام راه اندازی کسب و کار حتی خیلی کوچیک نیاز به پول داره من هیچ پولی ندارم و کسی هم ندارم کمک کنه یا قرض بگیرم الان در حال حاضر محتاج 300هزار تومنم فقط با اونم با این سن،فوق لیسانسم متاسفانه هیچ کاری پیدا نمیشه میشه ها یا محیطش امن نیس یا بعد یه مدت پولتو نمیدن اینسری توو یه ارگان دولتی مثلا رفتم سرکار چی شد اخرش فهمیدم مجانی بوده اول قرارداد اینجوری نبودا وقتی طلب حق الزحمه کردم با این حرف روبرو شدم حالا بنظرتون این حرفایی که توو این سایتا میزنین تا چه حد بدرد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود بر شما جوان جویای موفقیت

شما جایی که محیطش امن نیست رو شعار نمیتونیم بدیم که اونجا هم میشه کار کرد و ...
یکی از دلایلی که میگیم جوونا الان بهتره به دنبال راه اندازی کسب و کار باشن تا پیدا کردن کار ، همینه که کسی نباشه بندازه بیرون. البته این مطلق نیست و جاهایی هستن که واقعا به نیرو نیاز دارن و توان پرداخت هم دارن.

اما برای راه اندازی کسب و کار هم نیاز به علاقه و تجربه و پشتکار هست. سرمایه اولیه می تونه پول باشه ، مهارت باشه یا اعتبار (منظور از اعتبار داشتن : وجود افرادی دور و اطرافتون که بهتون اعتماد دارن یا حداقل در کاری قبولتون دارن) . سرمایه حتی می تونه افرادی در اطرافیانتون باشه که به منابعی دسترسی دارن که میشه در راه اندازی کسب و کار ازشون کمک گرفت.

اما در کل پیشنهاد بنده اینه که به پارک علم و فناوری شهرتون مراجعه کنید از اونجا پیگیر برنامه ها و همایش های حوزه کسب و کار و مهارت های فردی باشید. اکثرا رایگان هستن و فرصت مناسبیه برای تو مسیر قرار گرفتن.

موفق تر باشید

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 34 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 774 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 202 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 327 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 146 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,939 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 509 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,043 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,327 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 985 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,564 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,850 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,777 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,757 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 914 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,763 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  نیازمند مشاوره جهت راه اندازی کسب کار اینترنتی rezakakaei12 0 1,363 07-24-2018 05:59 PM
آخرین ارسال: rezakakaei12
  راه اندازی خط تولید لبنیات sohrab.alef 4 4,895 07-21-2018 01:18 AM
آخرین ارسال: orgeneral
  کسب اطلاعات برای راه اندازی فروشگاه اسباب بازی پسر جوان 0 1,800 05-24-2018 11:02 PM
آخرین ارسال: پسر جوان
  راه اندازی خط تولید خیارشور sarilad 7 33,632 05-11-2018 02:06 AM
آخرین ارسال: djmj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS