ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حسابداری
زمان کنونی: 05-07-2024, 08:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yousefi66
آخرین ارسال: yousefi66
پاسخ: 7
بازدید: 933

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسابداری
05-04-2016, 10:56 PM
ارسال: #1
حسابداری
به نظرتون با کدوم زیر شاخه از حسابداری میشه به درآمد بیشتری رسید و اینکه از چه راه و روشی؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
1-مالی
2-صنعتی
3-مدیریت
4-دولتی
5-حسابرسی
6-مالیاتی

ﻣﻦ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺧﻮﺑﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺗﻮﺍﻧﺎ
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohsen k1
05-05-2016, 01:43 AM
ارسال: #2
RE: حسابداری
سلام در اصل بستگی داره که به کدوم شاخه بیشتر علاقه داشته باشید.

در کل پر درآمدترین : مالی و مالیاتی هستن

کم درآمد ترین و کسل کننده ترین هم حسابداری دولتی هست که توصیه میکنم اصلا سمت حسابداری دولتی و کارمندی نیایی!!

اگه بیشتر از خودت و میزان علاقه ات توضیح بدی ، شاید بهتر بتونیم راهنماییت کنیم.

موفق باشی

خدایا بخاطر نعمتهائی که بمن داده ای همیشه تو را شاکرم.
دیـــــروز سپری شده ، امــــروز را دوست دارم و از فـــردای خود نمی هراسم ( ویلیام آلن هوایت)
 تشکر شده توسط: business_nuts , yousefi66
05-05-2016, 08:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2016 08:50 AM، توسط yousefi66.)
ارسال: #3
ساکن خرم آبادم و 28 سالمه و دیپلم مکانیک دارم و بیشترین سابقه کاریم هم داشتن فروشگاه لوازم یدکی خودرو به مدت یک سال.
تا حالا کسب و کارهای زیادی انجام دادم یا میخواستم انجام بدم ولی همون اول کار یا قبل شروع کردن بی خیالش شدم.همین عادت غلط باعث هدر رفتن زمان و پولم شده و دلایل دیگه هم که باعثش بود زیاده خواهیم در اول کار و نداشتن تحمل دستور شنیدن از صاحب کار.مثلا یه مدت شاگرد یه تعمیرکار جلوبندی خودرو بودم ولی نتونستم دستورات بیجاشو تحمل کنم.
به حساب و کتاب خیلی علاقه دارم به همین دلیل حسابداری رو انتخاب کردم و حتما این یکی رو ادامه میدم.

خب هر کی بخواد حسابدار مالیاتی بشه از کجا و چگونه باید شروع کنه؟
ساکن خرم آبادم و 28 سالمه و دیپلم مکانیک دارم و بیشترین سابقه کاریم هم داشتن فروشگاه لوازم یدکی خودرو به مدت یک سال.
تا حالا کسب و کارهای زیادی انجام دادم یا میخواستم انجام بدم ولی همون اول کار یا قبل شروع کردن بی خیالش شدم.همین عادت غلط باعث هدر رفتن زمان و پولم شده و دلایل دیگه هم که باعثش بود زیاده خواهیم در اول کار و نداشتن تحمل دستور شنیدن از صاحب کار.مثلا یه مدت شاگرد یه تعمیرکار جلوبندی خودرو بودم ولی نتونستم دستورات بیجاشو تحمل کنم.
به حساب و کتاب خیلی علاقه دارم به همین دلیل حسابداری رو انتخاب کردم و حتما این یکی رو ادامه میدم.

خب هر کی بخواد حسابدار مالیاتی بشه از کجا و چگونه باید شروع کنه؟

05-05-2016, 02:12 PM
ارسال: #4
خوب
یک بعد قضیه اینه که شما تحصیلات دانشگاهی ندارید و این میتونه کار شما رو یکم سخت کنه . ولی چون میگید به حساب کتاب علاقه دارید ، مطمعنا در کار شما خللی ایجاد نمیکنه.

شاید الان بعضی دوستان بگن برو آموزشگاه حسابداری یاد بگیر ، ولی من اصلا به شما این مورد رو توصیه نمیکنم.

شاید تنها راه شما این باشه بری تو یه شرکت بغل دست یک حسابدار دلسوز بشینید و به اصطلاح براش شاگردی کنید ( کمک حسابدار ) . برو یه شرکت حسابداری و یا یه حسابدار پیدا کن ، بگو من میخوام براتون مجانی کار کنم ، جوری از خودت شوق وذوق نشون بده که قبولت کنن و بفهمن عاشق این کار هستی و همه جوره باهاشون راه میایی . البته باید یه جوری اعتمادشونو جلب کنی ، چون کار مالیه دیگه.

مطمعن باش بعد از یکسال کار حسابداری اینقدر تو کارت پیشرفت میکنی که خودت باورت نمیشه . این کار مثل خیلی از کارهای دیگه تجربی هست.

برای یادگیری کارهای مالیاتی نیاز نیست بری حسابداری مالیاتی یاد بگیری. شما فقط برو یه جا حسابداری کار کن ، در کنار اون کارای مالیاتی هم یاد میگیری ، چون بلاخره برا معاملات فصلی و ارزش افزوده و اظهار نامه مالیاتی اون شرکتی که حسابداری شو انجام میدی ، باید با اداره دارایی و اداره مالیات بر ارزش افزوده سر و کله بزنی.

انشا الله بعد یکسال که تو کارت حرفه ای بشی و صداقت رو هم چاشنی کارت کنی ، اینقدر بهت کار پیشنهاد میشه که دیگه شاید از عهده اون حجم کار بر نیایی.

نمیدونم تو شهر شما چقدر کارای عمرانی و پیمانکاری داره انجام میشه ، ولی اینو بدون تو اکثر شهرها حسابداری پیمانکاری (پروژه ای) خیلی حرف برا گفتن داره. اگه آشنایی تو ادارات دولتی ونیمه دولتی مثل (شرکت توزیع برق ، آب منطقه ای ، شهرداری ) داشتی بگو یه شرکت پیمانکاری بهت معرفی کنه ، بشی کمک حسابدارش.. واقعا کار برا حسابداری پیمانکاری زیاده ها !! اگر هم پیمانکری پیدا نشد مهم نیس ، جای دیگه شروع کن.

در ضمن سعی کن وقتی وارد کار شدی مطالعه کتابهایی مثل اصول حسابداری 1 و 2 ، قانون مالیاتهای مستقیم ، مالیات بر ارزش افزوده و ..... کم کم شروع کنی (((( وقتی وارد کار شدی ها ، الان نه ، چون ممکنه از خوندن این کتابها زده بشه و کلا بیخیال حسابداری بشی))

باز اگه سوالی بود در خدمتیم.

خدایا بخاطر نعمتهائی که بمن داده ای همیشه تو را شاکرم.
دیـــــروز سپری شده ، امــــروز را دوست دارم و از فـــردای خود نمی هراسم ( ویلیام آلن هوایت)
 تشکر شده توسط: business_nuts , yousefi66
05-05-2016, 03:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2016 03:07 PM، توسط yousefi66.)
ارسال: #5
از راهنمایی مفید و کاملتون بسیار ممنون.
با آرزوی موفقیت روزافزون و سلامتی برای شما.

تشکر شده توسط: mohsen k1
05-05-2016, 03:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2016 03:09 PM، توسط yousefi66.)
ارسال: #6

05-05-2016, 03:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-05-2016 03:10 PM، توسط yousefi66.)
ارسال: #7

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شغل حسابداری M-e 1 575 01-16-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: safiregharn
Question حسابداری! آری یا نه؟ hadi.008 0 615 08-08-2016 10:52 PM
آخرین ارسال: hadi.008
  دوره اصول حسابداری : آشنایی با اصول کاربردی مالی? cwar 0 436 05-07-2016 04:29 PM
آخرین ارسال: cwar
  حسابداری پیمانکاری yousefi66 2 724 02-21-2016 06:29 PM
آخرین ارسال: online
  حسابداران عزیز: راهنمایی درباره حسابداری دفاتر یشخوان yagub62 1 956 09-16-2014 11:21 PM
آخرین ارسال: yagub62
  چطور میشه کار نیمه وقت حسابداری پیدا کرد؟ feriman 3 1,794 06-10-2014 02:05 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  از اساتید حسابداری، کسی هست که کمک کند؟ yagub62 1 800 04-27-2014 06:42 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  نرم افزار حسابداری smart man 4 1,027 04-12-2014 11:59 AM
آخرین ارسال: somesarah018
  راهنمایی + نرم افزار حسابداری bitumen 23 2,966 04-09-2014 08:01 PM
آخرین ارسال: online
  کدام یک از گرایش های حسابداری مناسب شرکت های بازرگانی است؟ yousefi66 7 1,241 03-06-2014 11:35 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  راهنمایی درباره نرم افزار حسابداری آسان ماهتیسا 9 2,147 06-01-2013 10:03 PM
آخرین ارسال: ماهتیسا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS