ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوالات کاربردی-تراکت تبلیغاتی
زمان کنونی: 05-04-2024, 06:37 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: aaftaab24
پاسخ: 5
بازدید: 1958

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-15-2012, 12:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-15-2012 12:52 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #1
بازم سلام.
دوباره مزاحمتون شدم.
میخواستم دومین سوالم رو از شما عزیزان بپرسم.
---------------------------------------------
2-من در خیابان مشغول پخش تراکت های تبلیغاتی شرکتم هستم.و قرار است شما به عنوان رهگذر و یا مغازه دار و یا به عنوان یک مشتری فرضی از بنده تراکت را بگیرید.حال دو حالت در اینجا به وجود می آید 1-یا شما تراکت را از بنده میگیرید . 2-یا بدون توجه به دست من از کنارم رد می شوید.در حالت اول باز هم دو حالت وجود دارد:1-شما تراکت را می خوانید. 2-شما تراکت را نمی خوانید و پس گرفتن آن و گذشتن از کنار بنده آن را به سطل آشغال و یا روی زمین می اندازید.

------------------------------------------
من این مطلب رو بیان کردم تا شما رو تو اون فضا قرار بدم تابهترین پاسخ هارو بدید.
حالا از شما عزیزان میخوام که لطف کنید به پرسش های زیر جواب بدید:

1-چرا در حالت اول تراکت رو اصلا نگرفتید؟(چرا نسبت به تبلیغات من بی اهیمت بودید؟)
2-حالا که در حالتی قرار گرفتید که مجبور شدید از من تراکت رو بگیرید.چرا مطالعش کردید؟
3-حالا که لطف کردید و تراکت رو گرفتید چرا 10 قدم جلوتر اونو انداختید داخل سطل آشغال؟
4- زمانی که در هنگام عبور از خیابان کسی به شما تراکت تبلیغاتی میده و شروع به خوندن اون می کنید چه واکنشی رو از خودتون نشون میدید؟(یعنی براتون اهمیت داره؟)
5-حالا میخوام بدونم چجور تراکت تبلیغاتی ای روی شما تأثیر میزاره؟یعنی به چه نوع تراکت هایی حاضرید بها بدید؟
-----------------------------------------
خیلی لطف می کنید که به این سوالات پاسخ میدید.امیدوار که بعدا بتونم جبران کنم.
این محصول واقعا در ایران که چه عرض کنم در دنیا انقلابی در صنعت تبلیغات راه می اندازه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , arash67 , vahid61 , mohammadshamosi , یک همراه سبز
01-15-2012, 01:37 AM
ارسال: #2
RE: سوالات کاربردی-تراکت تبلیغاتی
مهدی جان سئوالات فوق العاده حرفه ای طرح شده و کل سئوالات می تواند بصورت کتابچه ای منتشر شود. ایمان دارم استقبال خوبی از آن بشود.
سئوالات را بعدا جواب خواهم داد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi
01-15-2012, 01:39 AM
ارسال: #3
ممنون آقا هوشنگ.من این سوالات رو دارم میپرسم تا یه انقلابی در زمینه تبلیغات هم تو کشور خودمون و هم تو کشور های دیگه به پا کنم.
البته این یه نرم افزار چند رسانه ای هستش که به کتاب هم تبدیل میخواد بشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi
01-15-2012, 01:49 AM
ارسال: #4
در حالت اول که من فکر کنم چند دلیل ممکنه وجود داشته باشه, 1. فرصتی برای ماندن ندارم 2. تعداد پخش کننده های تراکت در این خیابان به خصوص در این نزدیکی زیادند 3. در اینجا با پخش کننده های قبلی در روزهای قبل برخورد کردم و میدانم که چی هستند. 4. تعداد کاغذهای ریخته شده در خیابان زیادند پس اینها همه شون به درد نخورن.
دوم 1.حس کنجکاوی مرا وادار می کند تا هر چند نگاه سطحی و کوتاهی بیندازم, 2. همیشه به دنبال اطلاعیه ها و تبلیغات مختلفی برای موضوعی هستم و الان فکر کردم این میتونه ربطی داشته باشد.
سوم 1. این همون تبلیغ تکراری که من قبلن دیده بودم 2. متنش طولانیه و حوصله خوندن ندارم 3. عنوان نامناسبی داره 3. این چیزی نبود که من دنبالش بودم
چهارم 1. ممکنه بخوام ازشون در برم چون به نوعی میخوان تبلیغات به دردنخور رو به خرد آدم بدن 2. می خوام ببینم چیه ولی اینها همشون کاربردی و به دردبخور نیستند 3. اگه یه چیزی باشه که نیاز ما رو رفع منه ممکنه به اون فکر کنم
پنجم 1. عنوان مناسب 2. متنش کوتاه, مفید و مختصر باشه و سعی نکنه با توضیحات زیاد منو خسته و سعی در توجیه محصولش داشته باشه 3. چیزی باشه که یکی از نیاز های منو رفع کنه

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mteam , mohammadshamosi
01-15-2012, 12:30 PM
ارسال: #5
من هميشه تراكت هايي رو نگه داشتم كه توي جاي مناسب به من داده شده، مثلا توي پاساز فروش قطعات كامپيوتر بودم يه تراكت در همين زمينه كسي به من داد خوندمش و به مغازه مورد نظر سر زدم.
ولي اگه اين تراكت رو زماني ميگرفتم كه مشغول خريدن مانتو بودم اصلا نگه ش نمي داشتم.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , arash67 , mteam , mohammadshamosi , یک همراه سبز , hamedmoez
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده های جدید هدایای تبلیغاتی مهندس روح الله زاهد 4 1,888 09-03-2018 01:02 PM
آخرین ارسال: rasagift
Exclamation شروع کانون تبلیغاتی pooria026 13 3,050 11-01-2016 11:01 PM
آخرین ارسال: کژال
  چگونه مرکز تبلیغاتی متفاوت داشته باشم؟ omid.z 13 2,405 11-24-2015 08:12 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  راه اندازی مجله تبلیغاتی weblox 7 2,337 11-24-2015 08:07 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  سوالات کاربردی مهدی گل محمدی 18 3,320 04-15-2013 04:49 PM
آخرین ارسال: babak bp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS