ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی در راه اندازی کسب و کار
زمان کنونی: 03-29-2024, 02:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: ra_zi
آخرین ارسال: davoodazari
پاسخ: 12
بازدید: 2438

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-25-2016, 11:17 AM
ارسال: #1
سلام

1. خودم 10 میلیون پول دارم که میخوام باهاش یک کار ثابت و درآمد خوب راه بندازم. چه کاری خوبه؟ فروش اینترنتی؟ کار تولیدی؟ یا...؟
2. یکی از آشنایان پول هنگفتی داره و به دنبال یک ایده کاری با بازده زود و خوب هست. پولشون در حد چندمیلیارد تومن هست. چه ایده و کاری رو پیشنهاد میدید؟

دوستان اگر امکان داره روی این دو گزینه من رو راهنمایی کنند.

باتشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-25-2016, 12:17 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی در راه اندازی کسب و کار
سلام

برای ارائه پاسخ مناسبتر بهتره اطلاعاتی مثل سن و جنسیت و محل سکونت و تحصیلات و مهارت ها و سوابق کاری و ... رو بفرمایید.

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts
04-25-2016, 12:31 PM
ارسال: #3
(04-25-2016 12:17 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام

برای ارائه پاسخ مناسبتر بهتره اطلاعاتی مثل سن و جنسیت و محل سکونت و تحصیلات و مهارت ها و سوابق کاری و ... رو بفرمایید.

سن: 30 محل سکونت: تهران تحصیلات: فوق لیسانس زبان مهارت ها: تا حد زیادی آشنا به بازرگانی و واردات، 9 سال سابقه کاری کار در شرکت بازرگانی

جنسیت هم که خودم خانم هستم ولی یه کاری میخوام با کمک شوهرم که ایشون هم مهندس عمران هستم انجام بدم. ایده در حد پول خودم باشه یا درحد یک ایده خیلیییی پربازده که بتونم کسی که قصد سرمایه گذاری داره را جذب کنم. هرچی باشه. واردات، صادرات، سرمایه گذاری در صنعت خاص یا .....
04-25-2016, 03:33 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
با سرمایه 10 میلیون هیچ وقت نمیشه صادرات و واردات کرد ! چون خودم این موضوع رو لمس کردم..
شما با استفاده از مدرک تحصیلی که دارین،میتونید سایتی رو طراحی کنید که مقالات در حوزه های مختلف رو ترجمه کنید و همچنین در کنارش روی سایتتون حرفه ای کار کنید که از فضاهای خالی سایتتون بعنوان تبلیغات کسب درآمد کنید.
در کنار ترجمه شما میتونید به عنوان همکار در زمینه بازرگانی کارهای ترجمه و مکاتباتشون رو انجام بدین.
یا اگه مهارت خاصی در زمینه تدریس مکالمات زبان های خارجی دارین بصورت فیلم یا جزوه یا نکاتی که به راحتی بشه یاد گرفت با تکنیکهای مختلفی که خودتون مسلط هستین آموزش هم بدین.
شاد باشین

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89
04-25-2016, 07:07 PM
ارسال: #5
خیلی خوبه
در همین انجمن، خیلی ها هستن که محصولی دارن و یا به فکر صادرات نیستن و یا دانش کافی ندارند.
نیازی نیست شما محصولی برای صادرات داشته باشید، بلکه می تونید محصول و دسترنج هموطنان را صادر کنید و حق الزحمه بگیرید.
شما دانش و تجربه ای دارید که خیلی ها بهش نیاز دارند. اتفاقا به جای این که پول کلان داشته باشید و دفتر شیک بگیرید و واردات کنید و به اقتصاد لطمه بزنید، یک تیم مشاوره ی صادرات تشکیل بدید و به کسب و کارها مشاوره بدید که چگونه محصول خودشون رو صادر کنند و به کجا و به چه میزان؟ این تحقیقات بازاریابی توسط خود شما باید انجام بشه. اصلا نیاز به دفتر و هزینه های زیادی نیست؛ هزینه هاتون کم باشه، تعرفه هاتون هم کمه و می تونید بهتر کار کنید.
فقط حضور شما در همین فضای مجازی کافیه تا مشتری های خوبی پیدا کنید. ضمن این که از طریق دوستانی که در سایر استان ها هستند می تونید اطلاعات کسب کنید و اوضاع رو جویا باشید. فرضا دوست من در استان من، محصول کشاورزی داره که پتانسیل صادرات به کشور همسایه رو داره، اما بلد نیست یا اصلا از این فرصت آگاه نیست. شما آگاهی می کنید و باهاش قرارداد می بندید و اجرا می کنید.
نظرتون چیه؟

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts , soheila1
04-26-2016, 10:43 AM
ارسال: #6
(04-25-2016 07:07 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  خیلی خوبه
در همین انجمن، خیلی ها هستن که محصولی دارن و یا به فکر صادرات نیستن و یا دانش کافی ندارند.
نیازی نیست شما محصولی برای صادرات داشته باشید، بلکه می تونید محصول و دسترنج هموطنان را صادر کنید و حق الزحمه بگیرید.
شما دانش و تجربه ای دارید که خیلی ها بهش نیاز دارند. اتفاقا به جای این که پول کلان داشته باشید و دفتر شیک بگیرید و واردات کنید و به اقتصاد لطمه بزنید، یک تیم مشاوره ی صادرات تشکیل بدید و به کسب و کارها مشاوره بدید که چگونه محصول خودشون رو صادر کنند و به کجا و به چه میزان؟ این تحقیقات بازاریابی توسط خود شما باید انجام بشه. اصلا نیاز به دفتر و هزینه های زیادی نیست؛ هزینه هاتون کم باشه، تعرفه هاتون هم کمه و می تونید بهتر کار کنید.
فقط حضور شما در همین فضای مجازی کافیه تا مشتری های خوبی پیدا کنید. ضمن این که از طریق دوستانی که در سایر استان ها هستند می تونید اطلاعات کسب کنید و اوضاع رو جویا باشید. فرضا دوست من در استان من، محصول کشاورزی داره که پتانسیل صادرات به کشور همسایه رو داره، اما بلد نیست یا اصلا از این فرصت آگاه نیست. شما آگاهی می کنید و باهاش قرارداد می بندید و اجرا می کنید.
نظرتون چیه؟

پیشنهاد و ایده بسیار خوبیه Smile
خب شما محصول خاصی الان پیشنهاد میدین؟ یا خودم باید جستجو کنم؟ البته باید این رو هم در نظر بگیرم که در کشور همسایه هم مشتری رو پیدا کنم. ولی پیشنهادتون خیلی عالی بود
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , business_nuts
04-26-2016, 02:21 PM
ارسال: #7
(04-26-2016 10:43 AM)ra_zi نوشته شده توسط:  
(04-25-2016 07:07 PM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  خیلی خوبه
نظرتون چیه؟

پیشنهاد و ایده بسیار خوبیه Smile
خب شما محصول خاصی الان پیشنهاد میدین؟ یا خودم باید جستجو کنم؟ البته باید این رو هم در نظر بگیرم که در کشور همسایه هم مشتری رو پیدا کنم. ولی پیشنهادتون خیلی عالی بود

[b]من خودم تولید کننده هستم و محصولات کشاورزی دارم ، شما میتونید با بنده همکاری کنید؟![/b]

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
04-26-2016, 02:37 PM
ارسال: #8
(04-26-2016 10:43 AM)ra_zi نوشته شده توسط:  پیشنهاد و ایده بسیار خوبیه Smile
سلام دوباره
فکر می کنم بهتره شما کشورهای همسایه و حتی سایر کشورهارو مطالعه کنید و اطلاعاتتون به روز باشه. ببینید از کشور عزیزمون چه چیزی وارد کشورهای دیگه می شه و چه چیزهایی پتانسیل صادرات رو داره. سپس تولیدکنندگان اون محصول رو پیدا کنید و خودتون مطالعه کنید که چه کاری باید انجام بده تا از این فرصت استفاده کنه؛ مثلا بسته بندی مناسب و افزایش تولید یا تغییر کمی در طعم (اگر خوراکی باشه) یا بسته بندی به زبان کشور هدف و ...
سپس با تولیدکننده وارد مذاکره می شید و بهشون می گید که ما بهت مشاوره می دیم که چگونه صادرات داشته باشی و با این کار طی یک سال، ... سودآوری پیش بینی می کنیم برات البته در صورت همکاری شما.

در حال حاضر من محصولی در نظر ندارم.
شما می تونید محصولی در نظر بگیرید و بازار مناسبش رو پیدا کنید
و یا می تونید بازار مناسب محصولی رو پیدا کنید و تولیدکننده ی محصول رو بیابید و باهاش مذاکره کنید و از این فرصت آگاهش کنید.

علاوه بر حوزه ی کالا، به خدمات هم فکر کنید؛ حتما می شه خدمات صادر کرد. با توجه به تفاوت ارز کشورمون با کشورهای همسایه، می توان شرکت های خدماتی پیدا کرد که حاضر به انجام کار در کشورهای همسایه باشند. مثلا هموطنانی هستند که در کشور عراق، کارهای ساختمانی انجام می دهند و درآمدشون رو در ایران خرج می کنند. مثلا اگر پروژه ی ساختمانی عظیم باشه، شاید توجیه اقتصادی برای کشورهای ایرانی آسانسور و پله برقی و ... باشه که پروژه های اونجا رو انجام بدهند.

این ها بازرگانی بین الملل بود؛ شما می تونید در حوزه ی بازرگانی داخلی هم فعالیت داشته باشید. مشاوره بدید به تولیدکننده ها برای عرضه ی محصول در سطح کشور و ...

موفق تر باشید

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: mercedes62
04-26-2016, 02:39 PM
ارسال: #9
ببخشید
منظورم شرکت های آسانسور بود که نوشتم کشورها

hemmat110.com
04-27-2016, 03:27 PM
ارسال: #10
(04-25-2016 11:17 AM)ra_zi نوشته شده توسط:  سلام

1. خودم 10 میلیون پول دارم که میخوام باهاش یک کار ثابت و درآمد خوب راه بندازم. چه کاری خوبه؟ فروش اینترنتی؟ کار تولیدی؟ یا...؟
2. یکی از آشنایان پول هنگفتی داره و به دنبال یک ایده کاری با بازده زود و خوب هست. پولشون در حد چندمیلیارد تومن هست. چه ایده و کاری رو پیشنهاد میدید؟

دوستان اگر امکان داره روی این دو گزینه من رو راهنمایی کنند.

باتشکر

ببین هر کاری باید فکر، سیاست و استراتژیک مدیریتی رو بشناسی و بتونی روش سوار شی تا بتونی خوب مهره ها رو تو اون حوزه حرکت بدی.

من پیشنهادم تولیدی لباس هست.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 34 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,470 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 774 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 202 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 326 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 146 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,939 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 545 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 509 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,043 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,327 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 985 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,564 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,849 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,776 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,757 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 914 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  راه اندازی کارگاه اوراق ماشین و فروشگاه استوک aradfilm100 1 1,763 11-25-2018 09:16 AM
آخرین ارسال: hamedhs_74
  راهنمایی در مورد نحوه ی شراکت hadeeee 1 567 11-05-2018 11:01 PM
آخرین ارسال: hadeeee
  درخواست مشاوره و راهنمایی safa94 1 747 10-04-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: Abmi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS