ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ
زمان کنونی: 04-26-2024, 08:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: a15341
آخرین ارسال: business_nuts
پاسخ: 10
بازدید: 2175

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-03-2016, 01:25 AM
ارسال: #1
سلام دوستان من خیلی خوشحال هستم که با این سایت آشنا شدم و از موسس های این سایت و کاربرانی که کمک میکنند تا این سایت پیشرفت کنه واقعا کمال تشکر رو دارم. دوستان من در حال حاضر یه موبایل فروشی دارم و چند وقت پیش که با این سایت آشنا شدم یه ایده اومد تو ذهنم که چرا من تو مغازم لپ تاپ هم نفروشم؟چرا؟با یه خرده پرس و جو فهمیدم که مرکز لپ تاپ ایران خیابون ولیعصر هست و پا شدم رفتم ولیعصر نزدیک به 30 تا 40 تا فروشگاه رو گشتم تا چند تا قیمت بگیرم که اصلا دچار سرگردانی کامل شدم قیمت هایی که گرفتم از هر فروشگاهی تو پا ساژای ولیعصر دیدم قیمت ها تو سایت های معروف اینترنتی با قیمت هایی که میگن یکسانه تازه بعضی قیمت ها تو سایتی مثل دیجی کالا کمتر از بازار بود و این در صورتیه که قیمت های موبایل که من از علایدین میخرم هر کدوم رو 50 تا 80 زیر قیمت سایت میخرم و تعجب کردم که این همه مغازه لپ تاپ فروشی کدومشون واقعا عمده میفروشن و چرا قیمت ها از سایت بیشتره برای همین من خرید نکردم تا با اعضای این سایت مشورت کنم که چرا قیمت های سایت از به اصطلاح عمده فروش های ولیعصر پایننتره و اگه من بخوام برم از اونا خرید کنم سرم به شدت کلاه میره چون کالای دیجیتال همه جا تو نت قیمت داره نمیتونم گرون فروشی کنم حداقل باید قیمت هام با اونا یکسان باشه ولی نمیدونم از کجا لپ تاپ ها رو تهیه کنم که هم ارزون بیفته برام هم بتونم یه سود معقول کنم که سرمایم در گردش باشه دوستان خیلی ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
04-03-2016, 10:43 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ
سلام از دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه
04-04-2016, 02:27 AM
ارسال: #3
سلام دوست عزیز
یکی از علت هایی که سایت های اینترنتی قیمتشون پایین تر هست یا یکسان هست با بازار بخاطر اینکه سایت های فروشگاهی مالیات نمیدند و مهم تر از همه سایتی مثل دیجی کالا خودش مسلما" وارد میکنه تا بخواد از خود عمده فروش های تهران بخره !
خیلی از قطعات کامپیوتری و لپ تاپ و گوشی اکثرا" قاچاق میشند !
منم میخواستم لپ تاپ بخرم مثه شما همون پاساژهای تهران رو جستجو کردم و مقایسه کردم با سایت ها و همچنین شهر خودمون دیدم قیمت شهر ما یا سایت ارزون تر هست ،چون خودشون مستقیم وارد میکنند و از دسته اول تهیه میکنند..
من دوستی دارم که وارد کننده قطعات کامپیوتری و همینطور لپ تاپ هست، اگه خواستین شماره تون رو پ. خ کنید تا راهنماییتون کنم.
موفق باشین

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: a15341
04-04-2016, 02:33 AM
ارسال: #4
(04-03-2016 01:25 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من خیلی خوشحال هستم که با این سایت آشنا شدم و از موسس های این سایت و کاربرانی که کمک میکنند تا این سایت پیشرفت کنه واقعا کمال تشکر رو دارم. دوستان من در حال حاضر یه موبایل فروشی دارم و چند وقت پیش که با این سایت آشنا شدم یه ایده اومد تو ذهنم که چرا من تو مغازم لپ تاپ هم نفروشم؟چرا؟با یه خرده پرس و جو فهمیدم که مرکز لپ تاپ ایران خیابون ولیعصر هست و پا شدم رفتم ولیعصر نزدیک به 30 تا 40 تا فروشگاه رو گشتم تا چند تا قیمت بگیرم که اصلا دچار سرگردانی کامل شدم قیمت هایی که گرفتم از هر فروشگاهی تو پا ساژای ولیعصر دیدم قیمت ها تو سایت های معروف اینترنتی با قیمت هایی که میگن یکسانه تازه بعضی قیمت ها تو سایتی مثل دیجی کالا کمتر از بازار بود و این در صورتیه که قیمت های موبایل که من از علایدین میخرم هر کدوم رو 50 تا 80 زیر قیمت سایت میخرم و تعجب کردم که این همه مغازه لپ تاپ فروشی کدومشون واقعا عمده میفروشن و چرا قیمت ها از سایت بیشتره برای همین من خرید نکردم تا با اعضای این سایت مشورت کنم که چرا قیمت های سایت از به اصطلاح عمده فروش های ولیعصر پایننتره و اگه من بخوام برم از اونا خرید کنم سرم به شدت کلاه میره چون کالای دیجیتال همه جا تو نت قیمت داره نمیتونم گرون فروشی کنم حداقل باید قیمت هام با اونا یکسان باشه ولی نمیدونم از کجا لپ تاپ ها رو تهیه کنم که هم ارزون بیفته برام هم بتونم یه سود معقول کنم که سرمایم در گردش باشه دوستان خیلی ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید

نکته ی جالب اینجاست ، تهران که پایتخت هست و خیلی از اجناس و کارخونه ها و دفاتر مرکزی و پخش اصلی در تهران هست اما متاسفانه جنس در تهران گرون هست ، چون مثلا" پایتخت هس یا باکلاسه ، بازم تاکید میکنم یکی از علت های گرون فروشی عمده فروش بخاطر مالیات و بالاشهر بودن و باکلاسیشون هست !!
در صورتی که در شهرستان خیلی اجناس ارزونه و صرف نمیکنه آدم از شهرستان بیاد تهران از عمده فروش بخره ، الان دیگه همه میدونن ازکجا بخرند و چجوری جنس اصلی رو وارد کنند.

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
04-04-2016, 10:14 AM
ارسال: #5
سلام دوست گرامی
همون طور که دوستمون گفت، دیجی کالا خودش واردکننده ست. البته بعضی از کالاهاشو از واردکننده ها می خره. چون فروشش بالاست، به هر حال با قیمت کمتری باهاش حساب می کنن. ضمن این که شنیده م و در انجمن ها خوندم که قیمت بعضی کالاهاش هم از بازار بیشتره.
و سودش بیشتر به دلیل فروش بالاست. تعداد فروشش در روز خیلی زیاده. لذا می تونه با قیمت مناسب تری بفروشه.

لوازم جانبی موبایل هم می فروشید؟ به طور کامل؟ چون در یک فروشگاه، اگر لوازم جانبی و یا لوازم مکمل کالای اصلی رو بفروشید، بهتر از اینه که محصول جدیدی بفروشید.
اگر لوازم جانبی عرضه نمی کنید و یا کامل نیست؛ پیشنهاد می کنم لوازم جانبی تون رو کامل کنید.
و در صورتی که لوازم جانبی می فروشید و کامل هم هست و خریدار، دست خالی بیرون نمی ره از فروشگاهتون، می تونید لپ تاپ هم بفروشید. می تونید باز هم جستجو و پرسش کنید تا به دست اولی ها برسید. واردکننده هارو پیدا کند و باهاشون کار کنید.
و یا شرایطی بفروشید (اقساطی).

کسب کار پربرکتی داشته باشید ان شاالله

hemmat110.com
04-05-2016, 01:55 AM
ارسال: #6
سلام ممنونم از راهنما یی هاتون من فروشگاه موبایلم تکمیل تکمیل به راحتی میتونم بگم جزو نفرات اول فروشگاه موبایل شهرمون هستم هم تیم تعمیراتیمون هم فروشندگی لوازم جانبی موبایل و خود موبایل.من تعجبم اینه که اگه سایت ها یا همون دی جی کالا وارد کننده هستند چرا گارانتی لپ تاپ هاشون مال امرتات ایران رهجو و سازگارو الماس و و خیلی گارانتیهای دیگه اگه اونا خودشون وارد میکنن چرا گارانتی مال یکی دیگس مگه شرکت های گارانتی کننده خودشون وارد کننده نیستن این سوالیه که ذهن منو درگیر کرده چرا فروشگا ه های لپ تاپ که به قول خودشون وارد کننده هستن گارانتی یه شرکت دیگه رو میفروشن
04-05-2016, 02:02 AM
ارسال: #7
(04-05-2016 01:55 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام ممنونم از راهنما یی هاتون من فروشگاه موبایلم تکمیل تکمیل به راحتی میتونم بگم جزو نفرات اول فروشگاه موبایل شهرمون هستم هم تیم تعمیراتیمون هم فروشندگی لوازم جانبی موبایل و خود موبایل.من تعجبم اینه که اگه سایت ها یا همون دی جی کالا وارد کننده هستند چرا گارانتی لپ تاپ هاشون مال امرتات ایران رهجو و سازگارو الماس و و خیلی گارانتیهای دیگه اگه اونا خودشون وارد میکنن چرا گارانتی مال یکی دیگس مگه شرکت های گارانتی کننده خودشون وارد کننده نیستن این سوالیه که ذهن منو درگیر کرده چرا فروشگا ه های لپ تاپ که به قول خودشون وارد کننده هستن گارانتی یه شرکت دیگه رو میفروشن

برای خود منم سواله ، حتی خیلی از این سایت ها موبایلی که می فروشند گارانتیشون برای یک شرکت دیگه و گارانتی اصلی نیست ! و اینگار نشون دهنده ی قاچاق بودن هست و به نوعی ترفند میزنن که گارانتی این شرکت فرعی ارزون تر از گارانتی اصلی هست و به نوعی دارند آفر میذارند ( البته این حس و نظر من هست شاید هم گوشی قاچاق نباشه ولی بخاطر گرون بودن گارانتی اصلی از گارانتی فرعی یا همون شرکتهای گارانتی ثالث استفاده میکنند )

04-05-2016, 02:39 AM
ارسال: #8
من کامل از بازار گوشی خبر دارم فقط یه جا تو ایران هست که پایین ترین قیمت گوشی البته عمده ای رو داره نه تک فروشی فقط و فقط علادین تهران هست.گوشی بهتره گارانتی اینترنشنال بخریم یا اصلا بدون گارانتی بخریم که قیمتاشون خیلی خیلی کم فرق میکنه.فقط گوشی های ساسونگ با گارانتی مایکروتل و سام تل گرون هست که ما خودمون اصلا نمیفروشیم چون همین خدمات رو اینتر نشنال میده. ولی بازار لپ تاپ چرا اینجوریه یه جای خاص مثل علادین نداره که قیمت هامون از سایت پایین تر باشه
من والا هر گوشی رو تو مغازم میفروشم تو مدل بالا ها قیمتم از تمامی سایت ها خداقل 50 تا 80 پایین تره تو مدل پایین تر ها هم از 30 تومن قیمتم پایین تره و مشتر های موبایل فروشی ها هیچ وقت نمیتونن از اینترنت موبایل رو ارزون تر بخرن ولی لپ تاپ اینجورین نیست یا من جاشو بلد نیستم خواهش میکنم از دوستان که وارد کننده دسته اول اول میشناسند به من بگن
04-05-2016, 09:58 AM
ارسال: #9
شما در بازار موبایل بودید و از همه چی خبر داری
وارد بازار لپ تاپ هم که بشی، از همه چی خبردار می شی و دست اول هارو پیدا می کنی.
باز هم پرس و جو و تحقیق لازم هست.
موفق باشی

hemmat110.com
 تشکر شده توسط: business_nuts , a15341
04-05-2016, 11:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-05-2016 11:48 PM، توسط business_nuts.)
ارسال: #10
(04-05-2016 02:39 AM)a15341 نوشته شده توسط:  من کامل از بازار گوشی خبر دارم فقط یه جا تو ایران هست که پایین ترین قیمت گوشی البته عمده ای رو داره نه تک فروشی فقط و فقط علادین تهران هست.گوشی بهتره گارانتی اینترنشنال بخریم یا اصلا بدون گارانتی بخریم که قیمتاشون خیلی خیلی کم فرق میکنه.فقط گوشی های ساسونگ با گارانتی مایکروتل و سام تل گرون هست که ما خودمون اصلا نمیفروشیم چون همین خدمات رو اینتر نشنال میده. ولی بازار لپ تاپ چرا اینجوریه یه جای خاص مثل علادین نداره که قیمت هامون از سایت پایین تر باشه
من والا هر گوشی رو تو مغازم میفروشم تو مدل بالا ها قیمتم از تمامی سایت ها خداقل 50 تا 80 پایین تره تو مدل پایین تر ها هم از 30 تومن قیمتم پایین تره و مشتر های موبایل فروشی ها هیچ وقت نمیتونن از اینترنت موبایل رو ارزون تر بخرن ولی لپ تاپ اینجورین نیست یا من جاشو بلد نیستم خواهش میکنم از دوستان که وارد کننده دسته اول اول میشناسند به من بگن

سلام داداش
من بهت یک پیشنهادی میدم و چون شغل موبایل فروشی هست و با واردکننده های موبایل و بازار علاءالدین در ارتباطی یک سایت حرفه ای و تخصصی در زمینه فروش موبایل طراحی کن و با یک برند خوب و خودت یک تحول و ایده به خرج بده و با قیمت کف بازار موبایل رو عرضه کن

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,844 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 96 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  در امد تعویض روغنی jafar1394 3 12,416 03-01-2023 09:03 PM
آخرین ارسال: jack۸۷۸
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 796 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 379 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 154 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی cyprusrfi 0 146 09-06-2022 02:08 PM
آخرین ارسال: cyprusrfi
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,988 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 517 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,074 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,474 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 993 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,817 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,912 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,855 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..
  سوال در مورد تهیه مواد اولیه شیرینی پزی MOTH 0 441 04-14-2019 11:08 AM
آخرین ارسال: MOTH
Rainbow خط بازیافت انواع پلاستیک‌ میخوام راه اندازی کنم کسی اطلاعاتی داره در این مورد؟ سعید رحیمی 0 1,781 01-14-2019 07:20 AM
آخرین ارسال: سعید رحیمی
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 931 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS