سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ (/showthread.php?tid=15020)

راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - a15341 - 04-03-2016 01:25 AM

سلام دوستان من خیلی خوشحال هستم که با این سایت آشنا شدم و از موسس های این سایت و کاربرانی که کمک میکنند تا این سایت پیشرفت کنه واقعا کمال تشکر رو دارم. دوستان من در حال حاضر یه موبایل فروشی دارم و چند وقت پیش که با این سایت آشنا شدم یه ایده اومد تو ذهنم که چرا من تو مغازم لپ تاپ هم نفروشم؟چرا؟با یه خرده پرس و جو فهمیدم که مرکز لپ تاپ ایران خیابون ولیعصر هست و پا شدم رفتم ولیعصر نزدیک به 30 تا 40 تا فروشگاه رو گشتم تا چند تا قیمت بگیرم که اصلا دچار سرگردانی کامل شدم قیمت هایی که گرفتم از هر فروشگاهی تو پا ساژای ولیعصر دیدم قیمت ها تو سایت های معروف اینترنتی با قیمت هایی که میگن یکسانه تازه بعضی قیمت ها تو سایتی مثل دیجی کالا کمتر از بازار بود و این در صورتیه که قیمت های موبایل که من از علایدین میخرم هر کدوم رو 50 تا 80 زیر قیمت سایت میخرم و تعجب کردم که این همه مغازه لپ تاپ فروشی کدومشون واقعا عمده میفروشن و چرا قیمت ها از سایت بیشتره برای همین من خرید نکردم تا با اعضای این سایت مشورت کنم که چرا قیمت های سایت از به اصطلاح عمده فروش های ولیعصر پایننتره و اگه من بخوام برم از اونا خرید کنم سرم به شدت کلاه میره چون کالای دیجیتال همه جا تو نت قیمت داره نمیتونم گرون فروشی کنم حداقل باید قیمت هام با اونا یکسان باشه ولی نمیدونم از کجا لپ تاپ ها رو تهیه کنم که هم ارزون بیفته برام هم بتونم یه سود معقول کنم که سرمایم در گردش باشه دوستان خیلی ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - a15341 - 04-03-2016 10:43 PM

سلام از دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - business_nuts - 04-04-2016 02:27 AM

سلام دوست عزیز
یکی از علت هایی که سایت های اینترنتی قیمتشون پایین تر هست یا یکسان هست با بازار بخاطر اینکه سایت های فروشگاهی مالیات نمیدند و مهم تر از همه سایتی مثل دیجی کالا خودش مسلما" وارد میکنه تا بخواد از خود عمده فروش های تهران بخره !
خیلی از قطعات کامپیوتری و لپ تاپ و گوشی اکثرا" قاچاق میشند !
منم میخواستم لپ تاپ بخرم مثه شما همون پاساژهای تهران رو جستجو کردم و مقایسه کردم با سایت ها و همچنین شهر خودمون دیدم قیمت شهر ما یا سایت ارزون تر هست ،چون خودشون مستقیم وارد میکنند و از دسته اول تهیه میکنند..
من دوستی دارم که وارد کننده قطعات کامپیوتری و همینطور لپ تاپ هست، اگه خواستین شماره تون رو پ. خ کنید تا راهنماییتون کنم.
موفق باشین

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - business_nuts - 04-04-2016 02:33 AM

(04-03-2016 01:25 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من خیلی خوشحال هستم که با این سایت آشنا شدم و از موسس های این سایت و کاربرانی که کمک میکنند تا این سایت پیشرفت کنه واقعا کمال تشکر رو دارم. دوستان من در حال حاضر یه موبایل فروشی دارم و چند وقت پیش که با این سایت آشنا شدم یه ایده اومد تو ذهنم که چرا من تو مغازم لپ تاپ هم نفروشم؟چرا؟با یه خرده پرس و جو فهمیدم که مرکز لپ تاپ ایران خیابون ولیعصر هست و پا شدم رفتم ولیعصر نزدیک به 30 تا 40 تا فروشگاه رو گشتم تا چند تا قیمت بگیرم که اصلا دچار سرگردانی کامل شدم قیمت هایی که گرفتم از هر فروشگاهی تو پا ساژای ولیعصر دیدم قیمت ها تو سایت های معروف اینترنتی با قیمت هایی که میگن یکسانه تازه بعضی قیمت ها تو سایتی مثل دیجی کالا کمتر از بازار بود و این در صورتیه که قیمت های موبایل که من از علایدین میخرم هر کدوم رو 50 تا 80 زیر قیمت سایت میخرم و تعجب کردم که این همه مغازه لپ تاپ فروشی کدومشون واقعا عمده میفروشن و چرا قیمت ها از سایت بیشتره برای همین من خرید نکردم تا با اعضای این سایت مشورت کنم که چرا قیمت های سایت از به اصطلاح عمده فروش های ولیعصر پایننتره و اگه من بخوام برم از اونا خرید کنم سرم به شدت کلاه میره چون کالای دیجیتال همه جا تو نت قیمت داره نمیتونم گرون فروشی کنم حداقل باید قیمت هام با اونا یکسان باشه ولی نمیدونم از کجا لپ تاپ ها رو تهیه کنم که هم ارزون بیفته برام هم بتونم یه سود معقول کنم که سرمایم در گردش باشه دوستان خیلی ممنون میشم تو این زمینه منو راهنمایی کنید

نکته ی جالب اینجاست ، تهران که پایتخت هست و خیلی از اجناس و کارخونه ها و دفاتر مرکزی و پخش اصلی در تهران هست اما متاسفانه جنس در تهران گرون هست ، چون مثلا" پایتخت هس یا باکلاسه ، بازم تاکید میکنم یکی از علت های گرون فروشی عمده فروش بخاطر مالیات و بالاشهر بودن و باکلاسیشون هست !!
در صورتی که در شهرستان خیلی اجناس ارزونه و صرف نمیکنه آدم از شهرستان بیاد تهران از عمده فروش بخره ، الان دیگه همه میدونن ازکجا بخرند و چجوری جنس اصلی رو وارد کنند.

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - soheyl_ir89 - 04-04-2016 10:14 AM

سلام دوست گرامی
همون طور که دوستمون گفت، دیجی کالا خودش واردکننده ست. البته بعضی از کالاهاشو از واردکننده ها می خره. چون فروشش بالاست، به هر حال با قیمت کمتری باهاش حساب می کنن. ضمن این که شنیده م و در انجمن ها خوندم که قیمت بعضی کالاهاش هم از بازار بیشتره.
و سودش بیشتر به دلیل فروش بالاست. تعداد فروشش در روز خیلی زیاده. لذا می تونه با قیمت مناسب تری بفروشه.

لوازم جانبی موبایل هم می فروشید؟ به طور کامل؟ چون در یک فروشگاه، اگر لوازم جانبی و یا لوازم مکمل کالای اصلی رو بفروشید، بهتر از اینه که محصول جدیدی بفروشید.
اگر لوازم جانبی عرضه نمی کنید و یا کامل نیست؛ پیشنهاد می کنم لوازم جانبی تون رو کامل کنید.
و در صورتی که لوازم جانبی می فروشید و کامل هم هست و خریدار، دست خالی بیرون نمی ره از فروشگاهتون، می تونید لپ تاپ هم بفروشید. می تونید باز هم جستجو و پرسش کنید تا به دست اولی ها برسید. واردکننده هارو پیدا کند و باهاشون کار کنید.
و یا شرایطی بفروشید (اقساطی).

کسب کار پربرکتی داشته باشید ان شاالله

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - a15341 - 04-05-2016 01:55 AM

سلام ممنونم از راهنما یی هاتون من فروشگاه موبایلم تکمیل تکمیل به راحتی میتونم بگم جزو نفرات اول فروشگاه موبایل شهرمون هستم هم تیم تعمیراتیمون هم فروشندگی لوازم جانبی موبایل و خود موبایل.من تعجبم اینه که اگه سایت ها یا همون دی جی کالا وارد کننده هستند چرا گارانتی لپ تاپ هاشون مال امرتات ایران رهجو و سازگارو الماس و و خیلی گارانتیهای دیگه اگه اونا خودشون وارد میکنن چرا گارانتی مال یکی دیگس مگه شرکت های گارانتی کننده خودشون وارد کننده نیستن این سوالیه که ذهن منو درگیر کرده چرا فروشگا ه های لپ تاپ که به قول خودشون وارد کننده هستن گارانتی یه شرکت دیگه رو میفروشن

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - business_nuts - 04-05-2016 02:02 AM

(04-05-2016 01:55 AM)a15341 نوشته شده توسط:  سلام ممنونم از راهنما یی هاتون من فروشگاه موبایلم تکمیل تکمیل به راحتی میتونم بگم جزو نفرات اول فروشگاه موبایل شهرمون هستم هم تیم تعمیراتیمون هم فروشندگی لوازم جانبی موبایل و خود موبایل.من تعجبم اینه که اگه سایت ها یا همون دی جی کالا وارد کننده هستند چرا گارانتی لپ تاپ هاشون مال امرتات ایران رهجو و سازگارو الماس و و خیلی گارانتیهای دیگه اگه اونا خودشون وارد میکنن چرا گارانتی مال یکی دیگس مگه شرکت های گارانتی کننده خودشون وارد کننده نیستن این سوالیه که ذهن منو درگیر کرده چرا فروشگا ه های لپ تاپ که به قول خودشون وارد کننده هستن گارانتی یه شرکت دیگه رو میفروشن

برای خود منم سواله ، حتی خیلی از این سایت ها موبایلی که می فروشند گارانتیشون برای یک شرکت دیگه و گارانتی اصلی نیست ! و اینگار نشون دهنده ی قاچاق بودن هست و به نوعی ترفند میزنن که گارانتی این شرکت فرعی ارزون تر از گارانتی اصلی هست و به نوعی دارند آفر میذارند ( البته این حس و نظر من هست شاید هم گوشی قاچاق نباشه ولی بخاطر گرون بودن گارانتی اصلی از گارانتی فرعی یا همون شرکتهای گارانتی ثالث استفاده میکنند )

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - a15341 - 04-05-2016 02:39 AM

من کامل از بازار گوشی خبر دارم فقط یه جا تو ایران هست که پایین ترین قیمت گوشی البته عمده ای رو داره نه تک فروشی فقط و فقط علادین تهران هست.گوشی بهتره گارانتی اینترنشنال بخریم یا اصلا بدون گارانتی بخریم که قیمتاشون خیلی خیلی کم فرق میکنه.فقط گوشی های ساسونگ با گارانتی مایکروتل و سام تل گرون هست که ما خودمون اصلا نمیفروشیم چون همین خدمات رو اینتر نشنال میده. ولی بازار لپ تاپ چرا اینجوریه یه جای خاص مثل علادین نداره که قیمت هامون از سایت پایین تر باشه
من والا هر گوشی رو تو مغازم میفروشم تو مدل بالا ها قیمتم از تمامی سایت ها خداقل 50 تا 80 پایین تره تو مدل پایین تر ها هم از 30 تومن قیمتم پایین تره و مشتر های موبایل فروشی ها هیچ وقت نمیتونن از اینترنت موبایل رو ارزون تر بخرن ولی لپ تاپ اینجورین نیست یا من جاشو بلد نیستم خواهش میکنم از دوستان که وارد کننده دسته اول اول میشناسند به من بگن

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - soheyl_ir89 - 04-05-2016 09:58 AM

شما در بازار موبایل بودید و از همه چی خبر داری
وارد بازار لپ تاپ هم که بشی، از همه چی خبردار می شی و دست اول هارو پیدا می کنی.
باز هم پرس و جو و تحقیق لازم هست.
موفق باشی

RE: راهنمایی در مورد راه اندازی فروشگاه لپ تاپ - business_nuts - 04-05-2016 11:47 PM

(04-05-2016 02:39 AM)a15341 نوشته شده توسط:  من کامل از بازار گوشی خبر دارم فقط یه جا تو ایران هست که پایین ترین قیمت گوشی البته عمده ای رو داره نه تک فروشی فقط و فقط علادین تهران هست.گوشی بهتره گارانتی اینترنشنال بخریم یا اصلا بدون گارانتی بخریم که قیمتاشون خیلی خیلی کم فرق میکنه.فقط گوشی های ساسونگ با گارانتی مایکروتل و سام تل گرون هست که ما خودمون اصلا نمیفروشیم چون همین خدمات رو اینتر نشنال میده. ولی بازار لپ تاپ چرا اینجوریه یه جای خاص مثل علادین نداره که قیمت هامون از سایت پایین تر باشه
من والا هر گوشی رو تو مغازم میفروشم تو مدل بالا ها قیمتم از تمامی سایت ها خداقل 50 تا 80 پایین تره تو مدل پایین تر ها هم از 30 تومن قیمتم پایین تره و مشتر های موبایل فروشی ها هیچ وقت نمیتونن از اینترنت موبایل رو ارزون تر بخرن ولی لپ تاپ اینجورین نیست یا من جاشو بلد نیستم خواهش میکنم از دوستان که وارد کننده دسته اول اول میشناسند به من بگن

سلام داداش
من بهت یک پیشنهادی میدم و چون شغل موبایل فروشی هست و با واردکننده های موبایل و بازار علاءالدین در ارتباطی یک سایت حرفه ای و تخصصی در زمینه فروش موبایل طراحی کن و با یک برند خوب و خودت یک تحول و ایده به خرج بده و با قیمت کف بازار موبایل رو عرضه کن