ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بازی میلیاردر ها ''شما هم بازی کنید''
زمان کنونی: 05-06-2024, 07:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سبحان نورالهی
آخرین ارسال: puzzlekade
پاسخ: 5
بازدید: 1112

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-17-2016, 04:45 PM
ارسال: #1
سلام دوستان گرامی
میخوام یه نوع بازی راه اندازی کنیم
این بازی هم ذهن ما رو برای پیدا کردن راه های کسب درآمد باز میکنه و هم میتونه برای دوستانی که دنبال ایده هستند مفید باشه
شما توی این بازی باید یک ایده جهت کسب درآمد و رسیدن به اهداف تعین شده بدین و در مورد اون صحبت کنید و دیگران را قانع کنید که ایده شما یک ایده کار آمد هست
دوستان گلم مراحل بازی:
۱-امکانات و توانایی ها و سرمایه در دسترس (شرایط واقعی فعلی شما)
۲-امکانات و توانایی ها و سرمایه ی مورد نیاز
۳-معرفی مختصر فعالیت
۴-شرح فعالیت همراه با زمان بندی و مقدار درآمد در زمان مشخص (باز دهی)
قوانین :
دوستان لطفا طرح های منطقی و حساب شده نسبت به شرایط و زمان ارائه کنید
خواهش میکنم لطفا در تمام مراحل صداقت و واقعیت رو بنویسید
خیلی مهم:
در ضمن هدف در مرحله اول رسیدن به ۱۰۰میلیون تومن هست مرحله دوم۲۰۰ میلیون مرحله سوم۴۰۰ میلیون مرحله چهارم ۸۰۰ میلیون و... هستش لطفا مدت زمان رو برای هر مرحله جدا بنویسید
مهم نیست تو چه زمینه ای باشه
به نظرم اگر همه سرمایه اولیه رو بین ۵۰۰هزار تا ۱ میلیون تومان در نظر بگیرید بهتره
خواهش میکنم تو این بازی شرکت کنید تا باهم آینده ای بهتر بسازیم
سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: محمد یوسفی
03-18-2016, 10:39 AM
ارسال: #2
RE: بازی میلیاردر ها ''شما هم بازی کنید''
یعنی بین این ۸۰ نفری که این تایپیک رو دیدن هیچکس حتی نظری هم نداشته ؟
دوستان لطفا همراهی کنید
03-18-2016, 08:29 PM
ارسال: #3
[تصویر: P1030290.jpg][تصویر: P1020390.jpg][تصویر: moblman_peranss2.jpg][تصویر: P1020606.jpg]سایت اسباب بازی های فومی
کد PHP:
<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/i4nXJ/vt/frame" height="360" width="640" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe>quote='سبحان نورالهی' pid='162147' dateline='1458216951']
سلام دوستان گرامی 
میخوام یه نوع بازی راه اندازی کنیم 
این بازی هم ذهن ما رو برای پیدا کردن راه های کسب درآمد باز میکنه و هم میتونه برای دوستانی که دنبال ایده هستند مفید باشه 
شما توی این بازی باید یک ایده جهت کسب درآمد و رسیدن به اهداف تعین شده بدین و در مورد اون صحبت کنید و دیگران را قانع کنید که ایده شما یک ایده کار آمد هست
دوستان گلم مراحل بازی
:
۱-امکانات و توانایی ها و سرمایه در دسترس (شرایط واقعی فعلی شما)
۲-امکانات و توانایی ها و سرمایه ی مورد نیاز 
۳
-معرفی مختصر  فعالیت 
۴
-شرح فعالیت همراه با زمان بندی و مقدار درآمد در زمان مشخص (باز دهی)
قوانین :
دوستان لطفا طرح های منطقی و حساب شده نسبت به شرایط و زمان ارائه کنید
خواهش میکنم لطفا در تمام مراحل صداقت و واقعیت رو بنویسید 
خیلی مهم
:
در ضمن هدف در مرحله اول رسیدن به ۱۰۰میلیون تومن هست مرحله دوم۲۰۰ میلیون مرحله سوم۴۰۰ میلیون مرحله چهارم ۸۰۰ میلیون و... هستش لطفا مدت زمان رو برای هر مرحله جدا بنویسید 
مهم نیست تو چه زمینه ای باشه
به نظرم اگر همه سرمایه اولیه رو بین ۵۰۰هزار تا ۱ میلیون تومان در نظر بگیرید بهتره 
خواهش میکنم تو این بازی شرکت کنید  تا باهم آینده ای بهتر بسازیم 
سپاس
[/quote]
با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
از اون جایی که بیشتر از ۹۰ درصد اسباب بازی هایی که در ایران وجود داره از چین و خارج از کشور وارد ایران میشه و فرصت خوبی برای تولید و عرضه این محصولات در ایران وجود داره من طبق تحقیقاتی که کردم دیدم که میتونم اسباب بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی های فومی رو تولید کنم و به بازار عرضه کنم و چون کیفیت محصولاتمون بالاست و قیمت مناسبی داره از استقبال خوبی هم برخوردار شده خوشبختانه، که هم به اقتصاد جامعه کمک شده و از خروج عرض جلوگیری کردیم و بعنوان کارآفرین جوان ۲۶ ساله در برنامه روزآمد در تاریخ ۹۴
/۱۲/۲۷ شناخته شدم و محصولات هم در برنامه به نمایش گذاشته شد و از این اتفاق هم بسیار خوشحال هستم.
عرضم به دوستان اینه که بیایید همه با هم از این فرصت شغلی استفاده کنیم و از سفره ای که پهن شده به رزق و روزی برسیم همه دست به دست هم و با سرمایه ی اندک بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن نمایندگی فروش محصولات رو در تمام نقاط ایران به غیر از مشهد داشته باشید و با عرضه محصولات به مهدکودک ها، اسباب بازی فروشی ها، سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی و...عرضه کنید و به درآمد قابل ملاحظه ای برسید، دوستانی که تمایل به همکاری دارند میتونند از ۶ فروردین بعد از اتمام تعطیلی های رسمی همکاری رو با ما شروع کنند برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
Telegram 
09301938696 Instagram puzzlekade 
03-18-2016, 08:33 PM
ارسال: #4
[تصویر: P1030290.jpg][تصویر: P1020390.jpg][تصویر: moblman_peranss2.jpg][تصویر: P1020606.jpg]سایت اسباب بازی های فومی
کد PHP:
<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/i4nXJ/vt/frame" height="360" width="640" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe>quote='سبحان نورالهی' pid='162147' dateline='1458216951']
سلام دوستان گرامی 
میخوام یه نوع بازی راه اندازی کنیم 
این بازی هم ذهن ما رو برای پیدا کردن راه های کسب درآمد باز میکنه و هم میتونه برای دوستانی که دنبال ایده هستند مفید باشه 
شما توی این بازی باید یک ایده جهت کسب درآمد و رسیدن به اهداف تعین شده بدین و در مورد اون صحبت کنید و دیگران را قانع کنید که ایده شما یک ایده کار آمد هست
دوستان گلم مراحل بازی
:
۱-امکانات و توانایی ها و سرمایه در دسترس (شرایط واقعی فعلی شما)
۲-امکانات و توانایی ها و سرمایه ی مورد نیاز 
۳
-معرفی مختصر  فعالیت 
۴
-شرح فعالیت همراه با زمان بندی و مقدار درآمد در زمان مشخص (باز دهی)
قوانین :
دوستان لطفا طرح های منطقی و حساب شده نسبت به شرایط و زمان ارائه کنید
خواهش میکنم لطفا در تمام مراحل صداقت و واقعیت رو بنویسید 
خیلی مهم
:
در ضمن هدف در مرحله اول رسیدن به ۱۰۰میلیون تومن هست مرحله دوم۲۰۰ میلیون مرحله سوم۴۰۰ میلیون مرحله چهارم ۸۰۰ میلیون و... هستش لطفا مدت زمان رو برای هر مرحله جدا بنویسید 
مهم نیست تو چه زمینه ای باشه
به نظرم اگر همه سرمایه اولیه رو بین ۵۰۰هزار تا ۱ میلیون تومان در نظر بگیرید بهتره 
خواهش میکنم تو این بازی شرکت کنید  تا باهم آینده ای بهتر بسازیم 
سپاس
[/quote]
با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
از اون جایی که بیشتر از ۹۰ درصد اسباب بازی هایی که در ایران وجود داره از چین و خارج از کشور وارد ایران میشه و فرصت خوبی برای تولید و عرضه این محصولات در ایران وجود داره من طبق تحقیقاتی که کردم دیدم که میتونم اسباب بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی های فومی رو تولید کنم و به بازار عرضه کنم و چون کیفیت محصولاتمون بالاست و قیمت مناسبی داره از استقبال خوبی هم برخوردار شده خوشبختانه، که هم به اقتصاد جامعه کمک شده و از خروج عرض جلوگیری کردیم و بعنوان کارآفرین جوان ۲۶ ساله در برنامه روزآمد در تاریخ ۹۴
/۱۲/۲۷ شناخته شدم و محصولات هم در برنامه به نمایش گذاشته شد و از این اتفاق هم بسیار خوشحال هستم.
عرضم به دوستان اینه که بیایید همه با هم از این فرصت شغلی استفاده کنیم و از سفره ای که پهن شده به رزق و روزی برسیم همه دست به دست هم و با سرمایه ی اندک بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن نمایندگی فروش محصولات رو در تمام نقاط ایران به غیر از مشهد داشته باشید و با عرضه محصولات به مهدکودک ها، اسباب بازی فروشی ها، سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی و...عرضه کنید و به درآمد قابل ملاحظه ای برسید، دوستانی که تمایل به همکاری دارند میتونند از ۶ فروردین بعد از اتمام تعطیلی های رسمی همکاری رو با ما شروع کنند برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
Telegram 
09301938696 Instagram puzzlekade
[php]http://www.aparat.com/v/i4nXJ 
03-18-2016, 08:35 PM
ارسال: #5
[mozallowfullscreen="true" ></iframe>quote='سبحان نورالهی' pid='162147' dateline='1458216951']
سلام دوستان گرامی
میخوام یه نوع بازی راه اندازی کنیم
این بازی هم ذهن ما رو برای پیدا کردن راه های کسب درآمد باز میکنه و هم میتونه برای دوستانی که دنبال ایده هستند مفید باشه
شما توی این بازی باید یک ایده جهت کسب درآمد و رسیدن به اهداف تعین شده بدین و در مورد اون صحبت کنید و دیگران را قانع کنید که ایده شما یک ایده کار آمد هست
دوستان گلم مراحل بازی:
۱-امکانات و توانایی ها و سرمایه در دسترس (شرایط واقعی فعلی شما)
۲-امکانات و توانایی ها و سرمایه ی مورد نیاز
۳-معرفی مختصر فعالیت
۴-شرح فعالیت همراه با زمان بندی و مقدار درآمد در زمان مشخص (باز دهی)
قوانین :
دوستان لطفا طرح های منطقی و حساب شده نسبت به شرایط و زمان ارائه کنید
خواهش میکنم لطفا در تمام مراحل صداقت و واقعیت رو بنویسید
خیلی مهم:
در ضمن هدف در مرحله اول رسیدن به ۱۰۰میلیون تومن هست مرحله دوم۲۰۰ میلیون مرحله سوم۴۰۰ میلیون مرحله چهارم ۸۰۰ میلیون و... هستش لطفا مدت زمان رو برای هر مرحله جدا بنویسید
مهم نیست تو چه زمینه ای باشه
به نظرم اگر همه سرمایه اولیه رو بین ۵۰۰هزار تا ۱ میلیون تومان در نظر بگیرید بهتره
خواهش میکنم تو این بازی شرکت کنید تا باهم آینده ای بهتر بسازیم
سپاس
[/quote]
با عرض سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
از اون جایی که بیشتر از ۹۰ درصد اسباب بازی هایی که در ایران وجود داره از چین و خارج از کشور وارد ایران میشه و فرصت خوبی برای تولید و عرضه این محصولات در ایران وجود داره من طبق تحقیقاتی که کردم دیدم که میتونم اسباب بازی های فکری، آموزشی و سرگرمی های فومی رو تولید کنم و به بازار عرضه کنم و چون کیفیت محصولاتمون بالاست و قیمت مناسبی داره از استقبال خوبی هم برخوردار شده خوشبختانه، که هم به اقتصاد جامعه کمک شده و از خروج عرض جلوگیری کردیم و بعنوان کارآفرین جوان ۲۶ ساله در برنامه روزآمد در تاریخ ۹۴/۱۲/۲۷ شناخته شدم و محصولات هم در برنامه به نمایش گذاشته شد و از این اتفاق هم بسیار خوشحال هستم.
عرضم به دوستان اینه که بیایید همه با هم از این فرصت شغلی استفاده کنیم و از سفره ای که پهن شده به رزق و روزی برسیم همه دست به دست هم و با سرمایه ی اندک بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومن نمایندگی فروش محصولات رو در تمام نقاط ایران به غیر از مشهد داشته باشید و با عرضه محصولات به مهدکودک ها، اسباب بازی فروشی ها، سوپر مارکت ها و هایپرمارکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی و...عرضه کنید و به درآمد قابل ملاحظه ای برسید، دوستانی که تمایل به همکاری دارند میتونند از ۶ فروردین بعد از اتمام تعطیلی های رسمی همکاری رو با ما شروع کنند برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,932 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 380 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,274 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  خواهشا همکاری کنید saeid16 0 313 04-26-2018 02:37 PM
آخرین ارسال: saeid16
  چرا از وب سایت ساز ها استفاده نکنیم؟ sitedar 0 332 03-25-2018 01:14 PM
آخرین ارسال: sitedar
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,679 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  خواهش می کنم جهانی فکر کنید!!! پول سرازیر می شود. محمد پارسا 10 3,677 10-08-2017 09:03 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
Star در خواب هم كسب درآمد كنید! r2013.samadi 5 1,444 10-04-2017 07:17 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  تو رو خدا کمک کنید واسه شروع کردن کاری Alirezasabzevari 3 1,294 09-28-2017 10:59 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  نظر شما چیست ؟ mr.seo 2 1,084 12-07-2016 03:48 AM
آخرین ارسال: omid2016
  بر سر دوراهی آجیل عمده یا وب سایت فروش.لطفا کمک کنید mehrdad.soltani 14 7,292 11-27-2016 12:44 PM
آخرین ارسال: pestehirani
  دوستان لطفا کتابها و پکیج های تست شده و مطمئن کسب درآمد از اینترنت رو معرفی کنید earnmoney 1 1,251 04-03-2016 01:21 AM
آخرین ارسال: Ehsan kiani
  اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... طبیعت 16 3,076 12-26-2015 02:16 PM
آخرین ارسال: Divar
Photo پخش بازی های کامپیوتری KomakMikham 4 734 08-14-2015 12:19 AM
آخرین ارسال: هورداد
  نظر شما درباره کتاب هنر میلیاردری biziran 7 1,633 08-12-2015 03:16 PM
آخرین ارسال: biziran
  سفارش تولید محصولات غذایی به کارخانه ها alirezaaa 5 1,638 04-23-2015 09:16 PM
آخرین ارسال: cooch
  کمک در زمینه تاسیس شرکت خدمات چاپ (خواهش می کنم کمک کنید) Mhmd 7 2,534 06-09-2014 11:27 PM
آخرین ارسال: hosseinkh
  کسب درامد از پارک ها و فضای سبز nematollah 3 1,876 05-31-2014 08:45 PM
آخرین ارسال: nematollah
  فرصت ها ثروت اند! pulaki 7 2,376 04-23-2014 11:40 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  درآمد کنسرت‌ها به جیب چه کسی می‌رود؟ karafarin 1 848 01-05-2014 11:11 AM
آخرین ارسال: حمید رضا غ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS