ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
زمان کنونی: 05-18-2024, 06:34 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Divar
آخرین ارسال: Divar
پاسخ: 55
بازدید: 8555

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
12-24-2015, 02:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-24-2015 02:35 PM، توسط Divar.)
ارسال: #1
Heart سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
سلام دوستان
می خووام سایتی مشابه دیوار و شیپور بزنم
با این تفاوت حوزه کارم فقط شهر و اطراف خودم باشه
حدود 300 هزارتا جمعیت داره،شهر هم کوچیکه و میشه راحت رفت و آمد کرد
با توجه به فرهنگ اینجا زیاد روی فروش اینترنتی و غیر حضوری اعتماد نمی کنن ولی اگه جوری باشه که بتونن طرف و کالا رو حضوری ببینن براشون بهتره.
واسه همین هم محدود کارم شهر خودمونه
حالا راه هایی بشه ازش کسب درآمد کرد :
- خودمون محصولات خودمونو بفروشی و توی صفحعه اول تبلیغ کنیم
پیشنهادهای شما چیه دوستان؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون احتمالا این ایده شاید توی شهرهای کوچک شما هم جواب بده

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-24-2015, 06:03 PM
ارسال: #2
RE: سایتی مشابه دیوار با رویکردی متفاوت
(12-24-2015 02:34 PM)Divar نوشته شده توسط:  سلام دوستان
می خووام سایتی مشابه دیوار و شیپور بزنم
با این تفاوت حوزه کارم فقط شهر و اطراف خودم باشه
حدود 300 هزارتا جمعیت داره،شهر هم کوچیکه و میشه راحت رفت و آمد کرد
با توجه به فرهنگ اینجا زیاد روی فروش اینترنتی و غیر حضوری اعتماد نمی کنن ولی اگه جوری باشه که بتونن طرف و کالا رو حضوری ببینن براشون بهتره.
واسه همین هم محدود کارم شهر خودمونه
حالا راه هایی بشه ازش کسب درآمد کرد :
- خودمون محصولات خودمونو بفروشی و توی صفحعه اول تبلیغ کنیم
پیشنهادهای شما چیه دوستان؟
ممنون میشم راهنمایی کنید چون احتمالا این ایده شاید توی شهرهای کوچک شما هم جواب بده

سلام وقت بخیر
ببین دوست عزیز شما اول باید ببینید بازخورد سایتی مثه دیوار تو شهرتون چطور بوده که بعد بخوای یکی مشابه دیوار راه اندازی کنی.مسلما اهالی شهر شما بدونم ی همچین سایتی یا بهتر بگم ی بازار معاملات اینترنتی تو شهر خودشون هست که راحت بتونن خرید و فروش تبلیغات کنن استقبال میکنن.
نظر شخصی من چون جامعه هدف شما مردم شهرتونن کار جواب میده(حالا با هزینه ای که شما میکنید) ولی اگه از ابتدا هدفتون فراتر از شهرخودتونه باید بیشتر روش فکر کنی چون مساله فرق میکنه.

تلگرام بنده جهت بحث بیشتر و طراحی و.. : 09192638107
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Divar
12-24-2015, 09:25 PM
ارسال: #3
استقبالی که توی سایتهای دیگه دیدم نسبتا خوب بوده
حتی با وجودی که گفتم زیاد به خرید و فروش اینترنتی اعتماد ندارن
فعلا که تمرکز روی خود شهر
در آینده شاید شهرهای زیر مجموعه ...
بحث اصلی من اینکه چطور از این راه پول دربیاریم؟

12-25-2015, 11:09 AM
ارسال: #4
سوال اینه که اصلا برای چی شما سرمایه مالی و وقتی خودت را روی چنین کاری بگذاری که حالا بخواهی برای درآمدزایش فکر کنی ؟؟؟؟؟
وقتی شیپور و دیوار و 10ها سایت مشابه وجود داره وقتی ایسام و 10ها سایت مشابه وجود داره شما اصلا چرا بیایی مشابه اینها را به صورت محدود اجرا کنی

شیپور و دیوار فروششون کاملا حضوری است شما قراره چیکار کنید که مردم اعتماد کنند؟؟؟؟؟؟

تو یک شهر 300هزار نفره بر فرض 50درصد دسترسی اینترنت از اون 150هزار نفر شاید 10درصد هم به سایت شما سر نزنند تازه به شرط تبلیغات محلی بسیار زیاد یعنی احتمال درآمدزایی بسیار کمه

شما وقتی می تونی با همون پیج ساختن اینستاگرام یا کانال تلگرام و.....با صبر و تلاش از کل ایران درآمد کسب کنی چه دلیل و لزومی داره بیایی خودت را محدود کنی و یک پروژه با احتمال موفقیت کم را شروع کنی

شاید خودتون بدونید صاحب دیوار صاحب کافه بازار است و دیوار اصلا با اپلیکشینش معروف شد نه با سایتش شیپور با تبلیغات میلیونی tvمعروف شد اگر نه سرچ کنید شاید 10تا سایت مشابه هست که حتی اسمش هم کسی نشنیده

دقیقا کار شما را تو شهر ما اصفهان با چند میلیون نفر جمعیت و دسترسی بالا به نت یک نفر استارت زد و کلی هم تبلیغات smsکرد اما حتی من اسمش هم یادم نیست فکر کنم تا امروز هم با کلی ضرر جمع کرده رفته
12-25-2015, 02:58 PM
ارسال: #5
(12-25-2015 11:09 AM)moele نوشته شده توسط:  سوال اینه که اصلا برای چی شما سرمایه مالی و وقتی خودت را روی چنین کاری بگذاری که حالا بخواهی برای درآمدزایش فکر کنی ؟؟؟؟؟
وقتی شیپور و دیوار و 10ها سایت مشابه وجود داره وقتی ایسام و 10ها سایت مشابه وجود داره شما اصلا چرا بیایی مشابه اینها را به صورت محدود اجرا کنی

شیپور و دیوار فروششون کاملا حضوری است شما قراره چیکار کنید که مردم اعتماد کنند؟؟؟؟؟؟

تو یک شهر 300هزار نفره بر فرض 50درصد دسترسی اینترنت از اون 150هزار نفر شاید 10درصد هم به سایت شما سر نزنند تازه به شرط تبلیغات محلی بسیار زیاد یعنی احتمال درآمدزایی بسیار کمه

شما وقتی می تونی با همون پیج ساختن اینستاگرام یا کانال تلگرام و.....با صبر و تلاش از کل ایران درآمد کسب کنی چه دلیل و لزومی داره بیایی خودت را محدود کنی و یک پروژه با احتمال موفقیت کم را شروع کنی

شاید خودتون بدونید صاحب دیوار صاحب کافه بازار است و دیوار اصلا با اپلیکشینش معروف شد نه با سایتش شیپور با تبلیغات میلیونی tvمعروف شد اگر نه سرچ کنید شاید 10تا سایت مشابه هست که حتی اسمش هم کسی نشنیده

دقیقا کار شما را تو شهر ما اصفهان با چند میلیون نفر جمعیت و دسترسی بالا به نت یک نفر استارت زد و کلی هم تبلیغات smsکرد اما حتی من اسمش هم یادم نیست فکر کنم تا امروز هم با کلی ضرر جمع کرده رفته

ممنون خیلی راهنماییت خوب بود ولی ...
خوب همه سایتهای دیوار،شیپور و حتی ایسام که خود من باهاش کار می کنم
همه شون غیر حضوریه ...
منظور من اینکه مردم اینجا زیاد به خرید و فروش عیر حضوری اعتماد ندارن و ترجیح میدن شخص و حداقل کالا رو به صورت فیزیکی ببینند.

و بحث کانال تلگرام ... الان کانال های پرطرفدار زیاد هست خود من مصاحبه یکی شونو توی یه خبرگزاری معتبر خوندم ولی خوب هیچکدوم درامدشون شفاف نیست.
و واقعا معلوم نیست چچقدر درامد دارن؟

تشکر شده توسط: moele
12-25-2015, 04:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2015 04:41 PM، توسط moele.)
ارسال: #6
(12-25-2015 02:58 PM)Divar نوشته شده توسط:  
(12-25-2015 11:09 AM)moele نوشته شده توسط:  سوال اینه که اصلا برای چی شما سرمایه مالی و وقتی خودت را روی چنین کاری بگذاری که حالا بخواهی برای درآمدزایش فکر کنی ؟؟؟؟؟

ممنون خیلی راهنماییت خوب بود ولی ...
خوب همه سایتهای دیوار،شیپور و حتی ایسام که خود من باهاش کار می کنم
همه شون غیر حضوریه ...
منظور من اینکه مردم اینجا زیاد به خرید و فروش عیر حضوری اعتماد ندارن و ترجیح میدن شخص و حداقل کالا رو به صورت فیزیکی ببینند.

و بحث کانال تلگرام ... الان کانال های پرطرفدار زیاد هست خود من مصاحبه یکی شونو توی یه خبرگزاری معتبر خوندم ولی خوب هیچکدوم درامدشون شفاف نیست.
و واقعا معلوم نیست چچقدر درامد دارن؟
خواهش میکنم10_004
عزیز شیپور و دیوار فروشگاه که نیست من آگهی میدم تلویزیون دارم برای فروش شماره هم میدم طرف زنگ میزنه قرار میگذاریم وسیله را می بینه پولشو میده این که تمامش حضوری غیر حضوریش را متوجه نمیشم؟؟؟

اون که طرف اومده با تسنیم حرف زده توش کلی بحثه
اما درامد دقیقش اصلا مهم نیست این مهمه که درآمد دارند و نسبتا هم خوبه شما یدونه پیج 100هزار فالور اینیستا داشته باشید الان حداقل یک میلیون قیمت داره

حالا تلگرام و اینیستاگرام و.... اینها مثال حرف من اینه دنبال ایده بازده مناسب باشید نه یک ایده محدود شده به کمتر از 150هزار نفر اونم در دنیای نت چند میلیارد نفری
12-25-2015, 06:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2015 06:43 PM، توسط Divar.)
ارسال: #7
اره میدونم کار دیوار به چه صورت،من خودم کلی جنس توش فروختم
طرف اعتماد کرده پول واریز کرده بعد منم براش پست کردم
ولی خوب خیلیا اعتماد نمی کنن ( دو شهر مختلف )
خود من کلی مشتری و زنگ خور شهرای دیگه داشتم ولی اعتماد نکردن (من خودم سراوانم،اگهی مو تهران یا شهرهای دیگه ثبت کردم)
روی تلگرام اگه واقعا درامدزاییش برام مشخص بود ... میشد کاری کرد
خودم کانال دارم 150 نفر ولی خوب چیز دندون گیری اصلا نیست
هر چند که روز به روز اعضاش میره بالا

تشکر شده توسط: moele
12-25-2015, 07:20 PM
ارسال: #8
با تجربه ای که من از دوستام دیدم شما مدل نتبرگ رو تو شهرت اجرا کنی زود جواب میده خصوصا اینکه فاصله ها کمه مردم برای تخفیف از این طرف شهر تا اون طرف شهر می روند ..
12-25-2015, 07:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2015 07:31 PM، توسط moele.)
ارسال: #9
(12-25-2015 06:42 PM)Divar نوشته شده توسط:  اره میدونم کار دیوار به چه صورت،من خودم کلی جنس توش فروختم
طرف اعتماد کرده پول واریز کرده بعد منم براش پست کردم
ولی خوب خیلیا اعتماد نمی کنن ( دو شهر مختلف )
خود من کلی مشتری و زنگ خور شهرای دیگه داشتم ولی اعتماد نکردن (من خودم سراوانم،اگهی مو تهران یا شهرهای دیگه ثبت کردم)
روی تلگرام اگه واقعا درامدزاییش برام مشخص بود ... میشد کاری کرد
خودم کانال دارم 150 نفر ولی خوب چیز دندون گیری اصلا نیست
هر چند که روز به روز اعضاش میره بالا

با فرض ف/ی/ل/ت/ر نشدن تلگرام و نیومدن یک برنامه دیگه رو دست این برنامه و این شبکه
اگر کانال حداقل 500kداشته باشید درآمد هم داره اما این چیزهایی که تو خبرگزاری ها می گویند ماهی 30میلیون و....به نظر من بازار گرمیه همین کانال این آقا از روز مصاحبه تا حالا بالای 40kعضوش زیاد شده Huhو کلی دروغ هم تو مصاحبه گفته این آقا کاربر سات پرشین تولز بوده من خودم با حرفاش آشنایی دارم قبلا چی می گفت حالا چی گفته!!!!!

در مورد دیوار من خیلی برام عجیبه که طرف بدون شناخت شما به حسابتون پول ریخته!!!!

شما الان خودتون عنوان می کنید آگهی تهران زدید و جنس فروختید حالا اگر این دیوار به شهر شما محدود بود شما فروش داشتید؟؟؟؟قطعا نه پس سایت محدود شده به شهر 300هزار نفری قطعا بسیار کم درآمد خواهد بود .از طرفی کسی که نتونه به ایسام اعتماد کنه بعیده کلا به بستر اینترنت اعتماد داشته باشه و اصلا در نت دنبال کسب و کار و خرید و فروش نیست حالا چه در شهر شما باشه یا هرجای دیگه
12-25-2015, 10:17 PM
ارسال: #10
یه نکته کوچولو در مورد کانال تلگرام بگم! من نمیدونم ماهانه 30 میلیون درسته یا دروغ اما دوست من کانال مد و فشن داره با حدود 15هزار کاربر. با همین تعداد اعضای کانال و جذب تبلیغات و فروش کالاهای سیستم همکاری در فروش ماهانه بین 1 تا 2 میلیون تومن درآمد داره. حالا این کانال با 800K حتما درآمد خیلی بیشتری داره

خرید مانتو اداری
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیشنهاد شما برای شروع کسب و کار با سرمایه 50 میلیون تومان amiir_0251 27 95,578 05-30-2020 04:33 PM
آخرین ارسال: alibashiri1363
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 480 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  راهنمایی واسه خرید و کار با واتت farshid18 20 38,149 06-29-2018 12:20 AM
آخرین ارسال: cactoos
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,932 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  کار افرینتی با 12 میلیون dark.6427 0 1,861 12-24-2017 11:18 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 4,213 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  با چقدر چیکار کنیم ؟ 3ObHaN 24 13,760 05-25-2017 12:46 AM
آخرین ارسال: irandac
  چطور میتونم فایل صوتی با کیفیت بسازم؟ banoo11 0 526 05-09-2017 03:29 AM
آخرین ارسال: banoo11
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,072 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  بدون سرمایه ولی با مکان FarshadN 3 1,566 04-11-2017 07:52 PM
آخرین ارسال: parynaz
  شغل های پرسود با سرمایه 80 میلیون چیست؟ saeedlmd 2 13,850 03-28-2017 02:07 AM
آخرین ارسال: aligoli
  فروش روغن موتور بصورت خرده با قیمت عمده merlin001 7 16,349 12-27-2016 10:27 AM
آخرین ارسال: نمو
  خرید و فروش خودرو ایرانی و خارجی با سرمایه 500 تا 1 میلیارد تومن saleh abdollahi 3 2,126 10-31-2016 09:53 PM
آخرین ارسال: saleh abdollahi
  با 30 تومن چیکار کنم enayat20 1 1,183 10-31-2016 10:03 AM
آخرین ارسال: enayat20
  با چهارصد میلیون چکاری میشه راه بندازیم؟ Star_light 7 15,372 10-21-2016 01:06 AM
آخرین ارسال: habib tousi
  با 110 میلیون چیکار کنم ؟ omidsh 20 8,757 09-21-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: jenuse
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 3 4,649 09-13-2016 01:09 PM
آخرین ارسال: karshenasiy
  شروع کسب و کار با 10 میلیون ؟ چه کاری ؟ Apad4 10 4,222 09-08-2016 07:42 PM
آخرین ارسال: afshinshabani061
  ایجاد شغل با سرمایه 15 میلیونی hsn bt 6 3,690 09-08-2016 03:36 AM
آخرین ارسال: irandac
  تجارت با ژاپن tokyo 3 455 08-26-2016 12:54 PM
آخرین ارسال: tokyo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS