ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من کجا سرمایه گذاری کنم؟؟!!
زمان کنونی: 05-04-2024, 04:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: Haavin
آخرین ارسال: sourantip
پاسخ: 33
بازدید: 7729

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من کجا سرمایه گذاری کنم؟؟!!
12-24-2011, 01:45 AM
ارسال: #11
RE: من کجا سرمایه گذاری کنم؟؟!!
شخصا با توجه به اشنایی به قوانین و مطمئنا وجود افرادی قابل اعتماد برایتان ، ایران را پیشنهاد میدهم.
در مورد نوع کار نیز همان طور که دوستان فرمودند و خوشبختانه، تجربه موفق خودتان، ساخت و ساز همیشه جوا ب میدهد.
البته سودهای مقطعی با برخی سرمایه گذاری های کوتاه مدت مانند طلا نیز قابل تامل است.
برای هر کاری ابتدا فرد امین را پیدا کنید و سپس اقدام نمائید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , Haavin , jahanagahi , مهتاب , mosafere55 , تنگسیر
12-24-2011, 02:32 AM
ارسال: #12
به نظر بنده شما چون در آلمان زندگي ميكنيد خيلي راحت ميتونيد در زيمنه صادرات صنايع دستي اقدام كني.هم سود خوبي داره و هم معرفي محصولات كشورمون به دنيا ميشه و كمكي هم به توليد كنندگان اين عرصه ميشه.اگه راهنمايي يا كمكي خواستيد بنده درخدمتم چون اصفهان مهد صنايع دستيه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , مهتاب , mosafere55
12-24-2011, 09:34 AM
ارسال: #13
در مورد ساخت وساز......يك مسله هست.... سرمايه شما زياد نيست كه بتوني حرفه اي رقابت كني....واحد هاي كوچيك رو ميتوني تهيه كني ولي بايد سريع به تمام برسه چون نرخ هاي اوليه هرروز گرون تر ميشه.... شراكتي هم كه بسازي باز همين مشكل گروني لحظه اي مواد اوليه هست....بعدش چون تا پايان دوره رياست جمهوري چيز زيادي نمونده.... پروژه هاي مسكن مهر در حال اماده سازي نهايي وتحويل هستند وچون پروژه ساختماني شما با واگذاري مسكن مهر هماهنگ ميشه بسيار بازار نابساماني درآينده داريم..........

بري دنبال بورس...بهترين هست برات......با بورس ايران فعلا شروع كن كه مطمن ميشي ضرر نداره....

ميتوني بري تو كار صادرات پسته وزعفران به المان......
صادرات صنايع دستي وفرش دستبافت به المان....
ميتوني شكلات وكاكائو از سويس به ايران وارد كني.....
ميتوني تكنولوژي هاي كه به رشته ات مي خورده تو المان هست براي ايران وارد كني.......

ولي اگر تو ايران تابحال سرمايه گذاري نكردي.......... بدنبال يك شريك مطمن باش.... تا اولا سرمايه ات كم يا نابود نشه......تو اين مدت هم با بازار هاي جديد وبازارهاي كه علاقه داري آشنا ميشي

موفق باشي

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , mosafere55 , madar , تنگسیر
12-24-2011, 12:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-24-2011 12:37 PM، توسط Haavin.)
ارسال: #14
(12-24-2011 02:32 AM)mhe نوشته شده توسط:  به نظر بنده شما چون در آلمان زندگي ميكنيد خيلي راحت ميتونيد در زيمنه صادرات صنايع دستي اقدام كني.هم سود خوبي داره و هم معرفي محصولات كشورمون به دنيا ميشه و كمكي هم به توليد كنندگان اين عرصه ميشه.اگه راهنمايي يا كمكي خواستيد بنده درخدمتم چون اصفهان مهد صنايع دستيه

از پیشنهاد بسیار خوبتون ممنونم ... حتما پیگیر این مساله هستم اما فکر می‌کنم بهتره اول میزان درخواست بازار آلمان رو کاملا برسی‌ کنم .. خیلی‌ خوشحالم که ابراز آمادگی کردین ممنون
(12-24-2011 09:34 AM)goldmen نوشته شده توسط:  در مورد ساخت وساز......يك مسله هست.... سرمايه شما زياد نيست كه بتوني حرفه اي رقابت كني....واحد هاي كوچيك رو ميتوني تهيه كني ولي بايد سريع به تمام برسه چون نرخ هاي اوليه هرروز گرون تر ميشه.... شراكتي هم كه بسازي باز همين مشكل گروني لحظه اي مواد اوليه هست....بعدش چون تا پايان دوره رياست جمهوري چيز زيادي نمونده.... پروژه هاي مسكن مهر در حال اماده سازي نهايي وتحويل هستند وچون پروژه ساختماني شما با واگذاري مسكن مهر هماهنگ ميشه بسيار بازار نابساماني درآينده داريم..........

بري دنبال بورس...بهترين هست برات......با بورس ايران فعلا شروع كن كه مطمن ميشي ضرر نداره....

ميتوني بري تو كار صادرات پسته وزعفران به المان......
صادرات صنايع دستي وفرش دستبافت به المان....
ميتوني شكلات وكاكائو از سويس به ايران وارد كني.....
ميتوني تكنولوژي هاي كه به رشته ات مي خورده تو المان هست براي ايران وارد كني.......

ولي اگر تو ايران تابحال سرمايه گذاري نكردي.......... بدنبال يك شريك مطمن باش.... تا اولا سرمايه ات كم يا نابود نشه......تو اين مدت هم با بازار هاي جديد وبازارهاي كه علاقه داري آشنا ميشي

موفق باشي
بی‌ نهایت ممنون

حقیقتاً با توجه به اوضاع نا به سامان اقتصاد بیمار ایران برای شرکت در بورس احساس خطر می‌کنم اما خودم هم به عنوان یکی‌ از آیتم‌ها به صادرات خشکبار فکر کرده بودم آشنایانی هم برای جمع آوری خشکبار مرغوب از سراسر ایران میشناسم .. بله کاملا با نظرتون موافقم ترجیحا باید سرمایه اولی‌‌ام رو با شروع یک کار مناسب افزایش بدم بعد با کسب تجربه‌های بیشتر و شناختن دوستانی که همکاری‌های آینده ما رو تضمین کنه بتونم تجارت‌های بزرگ تری انجام بدم

از همهٔ افکار بسیار روشن و راهنمایی‌های مدبرانه همهٔ دوستان خوبم بی‌ اندازه ممنونم

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mosafere55 , مهدی گل محمدی , تنگسیر
12-24-2011, 01:00 PM
ارسال: #15
سلام دوست گرامی
در نظر داشته باشید که مسئله تحریم وقوانین حاکم در کشور آلمان بسیار حائز اهمیت است بخصوص در عرصه صادرات و وادرات و در ضمن در مسئله خشکبار در نظر داشته باش که بحث بسته بندی و کیفیت و همچنین رقابت در ایران برای صادارت خیلی مهم می باشد تا آنجا که می دانم کارتلهایی در خشکبار و زعفران کار می کنند که قبل از هر چیز لازم است اطلاعاتتان را بیشتر بکنید و اقدام به این کار کنید تا متحمل ضرر وزیان نشوید تا بعد....
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , mosafere55 , مهدی گل محمدی , madar
12-24-2011, 01:14 PM
ارسال: #16
(12-24-2011 01:00 PM)mosafer bedar نوشته شده توسط:  سلام دوست گرامی
در نظر داشته باشید که مسئله تحریم وقوانین حاکم در کشور آلمان بسیار حائز اهمیت است بخصوص در عرصه صادرات و وادرات و در ضمن در مسئله خشکبار در نظر داشته باش که بحث بسته بندی و کیفیت و همچنین رقابت در ایران برای صادارت خیلی مهم می باشد تا آنجا که می دانم کارتلهایی در خشکبار و زعفران کار می کنند که قبل از هر چیز لازم است اطلاعاتتان را بیشتر بکنید و اقدام به این کار کنید تا متحمل ضرر وزیان نشوید تا بعد....

دوست من نکتهٔ بسیار قابل تاملی مطرح کردی ممنون من فکر می‌کنم بد نباشه که از ابتدا گامهای کوچکتری بر دارم مثلا زیرمجموعه یکی‌ از همین کارتل‌ها بشم تا بعد بتونم مستقل تر کار کنم واقعیت این جاست که باید سرمایه و تجربه‌ام رو گسترش بدم و اول خودم رو با شرایط داخلی‌ سازگار تر کنم و انشا‌اللّه بتونم در آینده نزدیک صادرات رو آغاز کنم

امیدوارم با تلاش کردن بتونم راهی‌ رو که بزرگای عرصه‌های مختلف طی‌ سالها رفتن با تلاش و نیروی جوانی در مدت کوتاه تری برم

باز هم از نکته بینی‌ و ظرافت شما سپاس گزارم

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mosafere55 , مهدی گل محمدی , mosafer bedar , تنگسیر
12-24-2011, 06:53 PM
ارسال: #17
بر اساس پیشنهادات عزیزان و در نهایت تجربه و توان خود برنامه ریزی کرده و امیدواریم موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mosafere55 , مهدی گل محمدی , Haavin
12-24-2011, 08:19 PM
ارسال: #18
بنده پیشنهادم صادرات حبوبات هستش.فکر کنم خیلی بتونه براتون سود دار باشه.شما میتونید فصل حبوبات که از اویل بهار شروع میشه و تا اواخر تابستون ادامه داره تشریف بیارید ایران و مستقیم برید از کشاورز بخرید(با قیمت خیلی پایین) و با تهیه یه دستگاه پاکن حبوبات ،حبوباتتونو تمیز کنید و بسته بندی کنید و به کشور های منطقه صادر کنید.اینکارم روش کمی تحقیق کنید مطمئنا جواب میده.

از طرفی الان نزدیکه عید هستش.می تونید با یکی از بچه های همین انجمن همکاری کنید و با سرمایه شما و کار اون عزیز محصولی رو شروع به فروش کنید.
خیلی راهکارهای دیگری هست که می تونید روش کار کنید.

یه راهکار دیگه ای که می تونم پیشنهاد بدم،اینکه شما الان تو کشوری هستید که 2 تا بزرگترین شرکت های ماشین سازی دنیا یعنی مرسدس بنز و بی ام دبلیو اونجا هستن.و چون به تازگی این دو شرکت محصولاتشونو به ایران میفروشن می تونید شما به عنوان یه واسطه بین خریدار و شرکت قرار بگرید و به ایرانیها بفروشید اینم سود خوبی داره.

شما میتونید از یکی دوتا شروع کنید.بازهم با بچه ها بیشتر صحبت کنید.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: بهنام ذوالفقارزاده , madar , Haavin
12-25-2011, 01:41 AM
ارسال: #19
هاوين جان ي فكريه كه من مدتها بهش فكر ميكردم ولي نميدونم اونجا بازار داره يا نه.ببين ما ميايم يك سايت انگليسي ايجاد ميكنيم و هكدام از صنايع دستي ها را چندين عكس با كيفيت و از زواياي مختلف ميزاريم و هركدام را هم با كوچكترين جزييات شرح ميديم.خرج زيادي نداره اگه استقبال خوب باشه راحت ميتونيم كار را گسترش دهيم.نمونه مشابه هم من نديدم.نميدونم شايد من ي طرف قضيه را ببينم ولي خودم شخصا ميخوام اين كار را انجام دهم نهايتش اينه كه شكست ميخورم.خوشبختانه كارت بازرگاني هم تازه گرفتم و فردا هم با دوستم دارم ميرم ميدان نقش جهان تا يكم تحقيق كنم.خوشحال ميشم اگه علاقه منديد با هم كار كنيم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mehrdad062 , Haavin
12-25-2011, 01:45 AM
ارسال: #20
هاوين عزيز به انجمن ميلياردرها خوش آمدي
من پيشنهاد مي دهم كه در كار ساخت و ساز با توجه به اينكه در اين زمينه سر رشته هم داري سرمايه گذاري كني با توجه به اين كه وضع ساخت و ساز در ايران بسيار خوب است
موفق و پيروز باشيد

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Haavin
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,819 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 976 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,527 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,125 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,945 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,349 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,141 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,292 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,964 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,366 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  مشکل بسسیار مهم من و کمک شما دوستان 100 3 704 06-11-2016 10:37 AM
آخرین ارسال: 100
  پردرآمدترین مردم کشور اهل کجا هستند؟ ebrahim.ev 7 1,498 02-16-2016 02:02 PM
آخرین ارسال: adel28
  جا و سرمایه 100تومنی ازما ایده و فعالیت از شما karafarin 2 1,853 06-13-2015 01:08 AM
آخرین ارسال: poryaghoobi
  سرمایه گذاری بدون فکر !!!!!! m_grate29 10 2,725 01-23-2015 02:18 PM
آخرین ارسال: milion
  ماهانه 1 میلیون حقوق...پس انداز یا سرمایه گذاری DJ MehrDL 10 3,903 01-15-2015 11:53 PM
آخرین ارسال: hajimorad
  سرمایه گذاری pedram_1364 3 1,006 10-04-2014 02:47 PM
آخرین ارسال: m_grate29
  آب در کوزه و من! ashena_73 6 1,452 09-23-2014 10:36 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  نیازمند شریک سرمایه گذار در قم yusefjahan 6 2,504 05-25-2014 11:49 PM
آخرین ارسال: dj flash
  چگونه با 1000 تومان سرمایه گذاری، 40.000 تومان سودآوری ایجاد کنیم! m-jalalvand 7 3,521 05-25-2014 06:24 PM
آخرین ارسال: yusefjahan
  چگونگی ایجاد یک طرح سرمایه گذاری جدید .... tehran1400 0 1,055 03-08-2014 10:30 AM
آخرین ارسال: tehran1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS