ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

توهمات کار آفرینی
زمان کنونی: 05-01-2024, 03:53 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ARTESHBOD
آخرین ارسال: a162
پاسخ: 8
بازدید: 749

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهمات کار آفرینی
08-24-2015, 06:16 PM
ارسال: #1
توهمات کار آفرینی
من چند وقته که دارم تو سایتهای اینچنینی دنبال ایده برای کارآفرینی میگردم . . . در بین همه ی این سایتها یکسری تفکرات غلط وجود داره که تقریبا تو همه شون مشترک هست و بسیاری از افراد جامعه این تفکرات غلط رو دارند که من تصمیم گرفتم بالاخره این موضوع رو مطرح کنم و با این تفکرات غلط مبارزه کنم .

برای اینکه صاحب شغلی بشوید به مقادیر مشخصی از سرمایه و مهارت و قدرت ریسک پذیری و صبر و استقامت نیاز دارید ؛ بسیاری افراد رو در این سیات میبینم که نه سرمایه ای دارند و نه مهارتی و نه قدرت ریسک پذیری و نه حتی صبر . . . و بدنبال درآمدهای نجومی هم هستند

وارد هر شغلی که بشوید باید چند سالی را خاک خوری کنید . . . اینطور نیست که امروز وارد شغلی بشوید و از فردا پول پارو کنید

هر شغلی دوره های کسادی و دوره های رونق دارد . . . اگر وارد دوران کسادی شدید باید صبر و استقامت پیشه کنید و کار را رها نکنید

شما نسبت به کسی که شغلش مثل شماست ولی از سابقه و سرمایه بالاتری برخوردار است درامد کمتری خواهید داشت و باید این مسئله را بپذیرید و خودتان را با او مقایسه نکنید

با سرمایه کم هم میشه صاحب شغل شد ولی باید اهل مبارزه و استقامت و خاک خوری و جنگیدن بود . . .

حرفها و روحیات اکثر اعضای این سایت و سایتهای مشابه خلاف اینهاست . . . همه میخواهند مفت و مسلم بطور دائم صاحب شغل و درآمد باشند . . . این طرز فکر رو در خودتون از بین ببرید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , nira , iran , arak_2008 , sinap , samira71 , alihiss , seraj
09-28-2015, 05:45 PM
ارسال: #2
RE: توهمات کار آفرینی
سلام دوست عزیز
با تمام احترامی که براتون دارم باید بگم کسی که این وسط داره اشتباه میکنه خود شما هستین نه بچه های انجمن
اون زمانی که برای موفق شدن باید خاک میخوردی گذشت امروز عصر تکنولوژیه عصر سرعت میشه تو یک سال به خیلی جاها رسید همه اینا برمیگرده به طرز تفکر خود شخص و این که چه ذهنیتی از موفقیت داره شما کسی هستید که خیلی دیر به موفقیت میرسید این از طرز تفکرتون کاملا معلومه خواهش میکنم طرز تفکرتون رو برای خودتون نگه دارین و با این حرفای بی معنی انگیزه بچه هارو خراب نکنید
هرکسی به میزان خلاقیت و توانایی و استعدادش رشد و پیشرفت میکنه و این اصلا مربوط به زمان نیست
09-28-2015, 11:00 PM
ارسال: #3
یک ویدئو هست که میگه یک زمانی برادران رایت با سرعت بسیار کم و به مقدار محدود پرواز کردن ولی الان سرعت مافوق صوت و از قاره ای به قاره دیگر هست. چند مثال دیگه هم زد در مورد افزایش سرعت و آخر این سوالو پرسید که چه طور میشه که انتظار داشته باشیم همه چیز سریعتر شده باشه ولی رسیدن به ثروت نه؟
09-29-2015, 01:06 AM
ارسال: #4
اتفاقا حرفشون تا حدودی درسته
ببیندید برای موفق شدن بیشتر از هر دانش و تجربه ای به داشتن یک شخصیت برنده نیاز هست
کسی که میخواد توی یکسال به هدفش برسه باید یه سری ویژگی های شخصیتی داشته باشه
این ویژگی های شخصیتی نیاز به زمان دارن تا در فرد ایجاد بشن
مگر این که از قبل و در فرآیند رشد و به خصوص زیر 7 سالگی این ویژگی ها با تربیت صحیح بدست اومده باشه
این خاک خوردن توی بازار هم همین هست. به شما یه خصوصیات و دانشی میده که دیگران ندارن
حالا اگه شما اینا رو داشته باشی قطعا خیلی زودتر از اون کسی که تازه داره در خودش ایجاد میکنه به موفقیت میرسی
 تشکر شده توسط: moele
09-29-2015, 09:12 AM
ارسال: #5
(09-28-2015 11:00 PM)tataloo نوشته شده توسط:  یک ویدئو هست که میگه یک زمانی برادران رایت با سرعت بسیار کم و به مقدار محدود پرواز کردن ولی الان سرعت مافوق صوت و از قاره ای به قاره دیگر هست. چند مثال دیگه هم زد در مورد افزایش سرعت و آخر این سوالو پرسید که چه طور میشه که انتظار داشته باشیم همه چیز سریعتر شده باشه ولی رسیدن به ثروت نه؟

عجب حرفیه!
آیا سرعت گردش زمین به دور خورشید قبلا 365 روز بوده الان شده 36 روز؟!
آیا مدت زمان رشد جنین در رحم مادر قبلا 9 بوده الان شده 9 روز ؟!
آیا قدیم ها بچه ها قبلا در دو سالگی به زبان می آمدند الان در مثلا دو ماهگی؟!
آیا و آیا و آیا...
بببین عزیز من هر چیزی اصول و قوانین ثابت و مسلمی دارد که در هر عصر و زمانی تغییر ناپذیر است. کسب ثروت هم همین طور است. من منکر تفکر و نگرش مثبت نیستم و خودم در این سایت فعالیت زیادی در این خصوص داشته و دارم . اما قانون مسلم این است که در این دنیا چیزی را مفتی به انسان نمی دهند. لیس للانسان الا ما سعی!
 تشکر شده توسط: seraj
09-29-2015, 08:53 PM
ارسال: #6
(09-29-2015 09:12 AM)abdolhossein نوشته شده توسط:  
(09-28-2015 11:00 PM)tataloo نوشته شده توسط:  یک ویدئو هست که میگه یک زمانی برادران رایت با سرعت بسیار کم و به مقدار محدود پرواز کردن ولی الان سرعت مافوق صوت و از قاره ای به قاره دیگر هست. چند مثال دیگه هم زد در مورد افزایش سرعت و آخر این سوالو پرسید که چه طور میشه که انتظار داشته باشیم همه چیز سریعتر شده باشه ولی رسیدن به ثروت نه؟

عجب حرفیه!
آیا سرعت گردش زمین به دور خورشید قبلا 365 روز بوده الان شده 36 روز؟!
آیا مدت زمان رشد جنین در رحم مادر قبلا 9 بوده الان شده 9 روز ؟!
آیا قدیم ها بچه ها قبلا در دو سالگی به زبان می آمدند الان در مثلا دو ماهگی؟!
آیا و آیا و آیا...
بببین عزیز من هر چیزی اصول و قوانین ثابت و مسلمی دارد که در هر عصر و زمانی تغییر ناپذیر است. کسب ثروت هم همین طور است. من منکر تفکر و نگرش مثبت نیستم و خودم در این سایت فعالیت زیادی در این خصوص داشته و دارم . اما قانون مسلم این است که در این دنیا چیزی را مفتی به انسان نمی دهند. لیس للانسان الا ما سعی!

دوست عزیز مثل اینکه شما موضوع رو درست متوجه نشدی
گردش زمین چه زبطی به موفقیت داره و یا اینکه جنین تو 9 ماه رشد کنه ؟
اینا کاملا جدا هستند اونی که قوانین ثابت و مسلمی داره قوانین طبیعته و اما مقوله موفقیت قانون طبیعت نیست بلکه تابع قانون انسان هست و قانون انسان بستگی به خود شخص داره و برای هر کسی متفاوته شاید یکی دوست داره با خاک خوردن به یه جایی برسه ولی ممکنه کسی باشه که از فکرش استفاده کنه و بدون خاک خوردن به اون جایگاه برسه بازم میگم بهتره افکارتون رو برای خودتون نگه دارین و با این حرفا باعث تزلزل در در اهداف دیگران نشید
10-03-2015, 05:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-03-2015 05:38 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #7
به نظر من هم موفقیت یک شبه یا صد شبه توهمی بیش نیست. شما از هر فرد موفقی سوال کنید قطعا به شما می گه که برای رسیدن به موفقیت تلاش و صبر زیادی داشته. البته منظورم از موفق ادمهای موفق واقعی هستند ، آدمهایی که اسم و رسمی برای خودشون دارند. چه از نوع اینترنتی و چه غیر اینترنتی.
متاسفانه یکی از بدعتهایی بد انجمن این هست که بعضی از اعضا با اینکه خودشون تجربه کافی ندارند، نمی خوان از تجربیات ادمهای بازاری و کاری واقعی با سالها تجربه استفاده کنن و با این حرفا باعث رنجش اونا می شن. بقیه رو هم از از تجربیات ارزشمند اونها محروم می کنند. خیلی خوب یادمه که چند سال پیش هم افرادی خواسته یا ناخواسته باعث شدن یکی از بزرگترین کارافرینای کشورمون از این انجمن بره و حتی پست سرش رو هم نگاه نکنه. برای همین انجمن بیشتر شبیه یک دانشگاه بدون استاد هست و افرادی که اینجا میان بعد از مدتی هیجان زدگی متوجه می شن که انجمن نمی تونه پایه ای عملی برای شروع یه کسب و کار باشه. چون اینجا کمتر کسی پیدا می شه که تجربیات تخصصی کسب و کارش رو در اختیار دیگران قرار بده و مطالب خیلی عمومی و کلی هستند. البته منظور من اصلا دوست عزیزمون banned نبود و این مطلب رو کلی عرض کردم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: seraj , abdolhossein
10-05-2015, 01:45 AM
ارسال: #8
اینکه یه عده هستن یک شبه میلیاردر شدن جای بحث نیست
مثلا سایتهایی هستند در ایران که سعود غیر قابل باوری داشتن
ولی اونها چندین سال توی این کار بودن
و بعد با بازار سنجی درست یه ایده درست طراحی کردن و درست هم اجراش کردن
اینجوری ما فکر کردیم یهویی بالا اومدن
ولی قاعده کلی که هر عقل سلیمی قبول داره اینه که باید برای موفقیت مالی قدم به قدم و با پشتکار بالا و صبر و ریسک عاقلانه نه ریسک جاهلانه و تجربه و صد البته سرمایه هم داشت.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,605 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,689 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 378 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 920 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,799 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,204 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  کسب کار تو تهران با بودجه 100 میلیون ! alirezaastara 13 3,476 02-26-2017 02:47 PM
آخرین ارسال: محمد صادقي
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 855 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  چجوری 2میلیون تومان درماه کار کنم؟ iranboy 0 516 02-19-2016 03:08 PM
آخرین ارسال: iranboy
  کسب و کار جدید بدون نیاز به سرمایه اولیه masiha107 18 25,435 12-04-2015 07:04 PM
آخرین ارسال: rezarad
  شروع یک کار جمعی Sony.z 1 943 10-11-2015 05:40 PM
آخرین ارسال: ashena_73
  با پنجاه ملیون پول چه کار میشه کرد majid nasiri 2 1,308 10-09-2015 02:10 PM
آخرین ارسال: general-smit
  مهم - پیشنهاد کار برای خانمها jahanagahi 27 8,351 11-07-2014 04:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  درخواست ایده برای راه اندازی کسب و کار saeideh 11 7,490 06-03-2014 10:46 AM
آخرین ارسال: IRANPG
  پیشنهاد بدهید برای ایجاد کار : زمین+سرمایه+انگیزه دارم - ایده ندارم hemmat 5 3,883 05-13-2014 01:15 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  کمک برای شروع کار در نوروز .... tehran1400 5 1,947 03-06-2014 10:47 AM
آخرین ارسال: mjdehghani
  کسب و کار مناسب برای شهری با آمار ذکر شده dvdghe 1 953 01-14-2014 04:01 PM
آخرین ارسال: tondar12
  پیشنهاد 7 شغل برای کار در منزل sarvari1 1 2,388 12-17-2013 09:08 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی محمد آبادی
  شغل هایی برای علاقمندان به کار در منزل مرتضی-تهران 14 11,265 10-23-2013 09:58 AM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده
  این کار ها چطوره ؟ pedram9 12 2,444 06-19-2013 03:17 AM
آخرین ارسال: hamid1231366

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS