ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هدف از سربازی چیست؟
زمان کنونی: 05-02-2024, 10:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amiryazdani138
آخرین ارسال: shariati_pendora
پاسخ: 16
بازدید: 2398

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف از سربازی چیست؟
07-08-2016, 10:51 PM
ارسال: #11
RE: هدف از سربازی چیست؟
همین طور که دوستمون گفت شرایط معاقیت واسه کسیه که خدمت نرفته شما 14 روز از غیبتت بگذره میشی فراری بعدشم دولت با اونایی که اصلا نیومدن خدمت زیاد سخت نمیگره ولی واسه فراری ها شرایط خیلی سختی داره دوست من سال 89 واسه 15 روز غیبت مجبور شد 200 هزار جریمه بده حالا اون با پای خودش رفت تسلیم شد شما تصور کن خدای نکرده بیان از خونتون ببرنت .
حالا خودت تصور کن تو مملکتی که همه آمار مردم رو دارن شما با عنوان فراری چند سال میتونی دووم بیاری تا آخر عمرت مخای استرس فرار رو داشته باشی ؟؟؟ تا دوتا مامور ببینی نیمچه سکته بزنی ؟؟؟
16 ماه هیجی نیست بخدا عوضش شاید با کسایی آشنا شدی کل مسر زندگیت عوض شه .
اینم که بهت گفتن با پول پاسپورت میدن توهمه . شما کلا میتونی بری سوریه از اونجا بری ترکیه و ... پناهنده شی اونم الان شرایطش سخت شده . ئگرنه این توهم و خیاله پساپورت جور کنی بشی سیتیزن
الان هرجا بری اولین چیز بعد از کارت ملی پایان خدمت میخاون ازت
چطور مخای مغازه باز کنی بدون پروانه ؟؟؟ چند سال دووم میاری ؟؟ بالاخره یکی پیدا میشه آمارت رو لو میده بدبخت میشی

یادمه اون موقع که من رفتم سال 88 بود من سال 90 تموم کردم بعدش چند نفر بودن از سال 84 تو اون پادگان بودن یکی دوماه میومدن فرار بعدش میگرفتنش دوباره بعد دوسه ما بازم فرار یکیشون خودش رو با تیر زده بود تا معافیت بگیره هم خودش رو بدبخت کرد هم جریمه داد و هم معاف نشد . من خدمتم تموم شد ولی اون هنووز اون تو بود با سی سال سن .
شما هم این تصوراتت رو ول کن تا آخر مثل این افراد نشی .
خدمتم بله سخته خونه خاله نیست بری تا ظهر بعدش بیای تفریح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-08-2016, 11:06 PM
ارسال: #12
(07-08-2016 10:51 PM)alp13 نوشته شده توسط:  همین طور که دوستمون گفت شرایط معاقیت واسه کسیه که خدمت نرفته شما 14 روز از غیبتت بگذره میشی فراری بعدشم دولت با اونایی که اصلا نیومدن خدمت زیاد سخت نمیگره ولی واسه فراری ها شرایط خیلی سختی داره دوست من سال 89 واسه 15 روز غیبت مجبور شد 200 هزار جریمه بده حالا اون با پای خودش رفت تسلیم شد شما تصور کن خدای نکرده بیان از خونتون ببرنت .
حالا خودت تصور کن تو مملکتی که همه آمار مردم رو دارن شما با عنوان فراری چند سال میتونی دووم بیاری تا آخر عمرت مخای استرس فرار رو داشته باشی ؟؟؟ تا دوتا مامور ببینی نیمچه سکته بزنی ؟؟؟
16 ماه هیجی نیست بخدا عوضش شاید با کسایی آشنا شدی کل مسر زندگیت عوض شه .
اینم که بهت گفتن با پول پاسپورت میدن توهمه . شما کلا میتونی بری سوریه از اونجا بری ترکیه و ... پناهنده شی اونم الان شرایطش سخت شده . ئگرنه این توهم و خیاله پساپورت جور کنی بشی سیتیزن
الان هرجا بری اولین چیز بعد از کارت ملی پایان خدمت میخاون ازت
چطور مخای مغازه باز کنی بدون پروانه ؟؟؟ چند سال دووم میاری ؟؟ بالاخره یکی پیدا میشه آمارت رو لو میده بدبخت میشی

یادمه اون موقع که من رفتم سال 88 بود من سال 90 تموم کردم بعدش چند نفر بودن از سال 84 تو اون پادگان بودن یکی دوماه میومدن فرار بعدش میگرفتنش دوباره بعد دوسه ما بازم فرار یکیشون خودش رو با تیر زده بود تا معافیت بگیره هم خودش رو بدبخت کرد هم جریمه داد و هم معاف نشد . من خدمتم تموم شد ولی اون هنووز اون تو بود با سی سال سن .
شما هم این تصوراتت رو ول کن تا آخر مثل این افراد نشی .
خدمتم بله سخته خونه خاله نیست بری تا ظهر بعدش بیای تفریح
واقعا اگه دیگه نرم میاند میبرندم؟
اگه خدمت نرم و از کشور به صورت پناهندگی خارج بشم چطوره؟
07-09-2016, 12:13 AM
ارسال: #13
داداش خدمت برای تو خخخیلیییی خوبه
ببخشید ولی چیزی که فهمیدم از تو خیلی آدم شل و تنبلی هستی البته ببخشید کنایه نمیزنم دارم اصطلاحی عرض میکنم
خیلی هم آماده خوری این وضعیتو پیش بری خیلی تو زندگی شکست میخوری بنظرم خدمت خیلی خوبه برا الخصوص جایی بیوفتی که اذیت بشی نزاجا خوبه
شک نکن تغییر زیادی میکنی در کل امیدوارم به خوبی بگذره و موفق باشی در کل مسیر زندگی
07-09-2016, 01:11 AM
ارسال: #14
(07-08-2016 07:07 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
خدمت سربازی چیزی هستش که یا نباید شروع بشه یا اگر شروع کردی تا آخرش باید وایسی.
موردی که هست که خیالتو راحت کنم. خدمت خریدنی واسه کسیه که 8 سال نرفته خدمت نه اینکه فراری هستش.
شرایط فراری فرق داره با کسی که کلا نرفته شما اگر فرارت اعلام بشه مخصوصا اصفهانم هستی همشهری خودم کمتر از 6 ماه مامور میریزه در خونتون میبرنت دادگاه نظام اونجا جریمه برات تعیین میشه و اگر دلیل قانع کننده ای نداشته باشی زندان برادر من.

من خودم خرداد همین امسال خدمتم تموم شد و دقیقا همه این مشکلات رو باهاش داشتم ولی اجباریه اسمش هرچی بیشتر فکر کنی بهش اوضاع و شرایطت بدتر میشه.
این فکرا رو قبل از اعزام باید میکردی داداش من نه الان.
اینکه گفتین به چه دردی میخوره : اگر کار آزاد بتونید بکنید و هنرشو داشته باشید خودتون رو بکشید بالا به هیچ دردی نمیخوره مگر خروج از کشور.
ولی یه سری موارد هستن که همیشه مهمه بودنشون یه ایجاد امنیت هستش برای آدم.
چون روز به روز سرباز ها کمتر و کمتر میشه و مطمئن باش روزی میرسه که با 50 سال سن هم ببرنشون سربازی هرکی نرفته رو.

به این چیزا فکر نکن. برو محکم خدمتت رو بکن یه جوری خودتو امتحان کن. شما که بخوای برای 21 ماه خدمت کم بیاری انتظا داری توی زندگیت و شغل آیندت چیکار کنی.
به این فکر نکن که به هیچ دردیت نمیخوره. سعی کن به درد بخورش کنی. سعی کن حس کنی داری از من و امثال من و خانوادت و ... دفاع میکنی. سعی کن حس کنی یه عمر آرامش داشتی چون امثال الان تو توی پادگان ها بودن 21 ماهم این وظیفه با توئه.
با اصول خدمتی منم مشکل داشتم که نمیزارن کاری بکنیم که بیشتر به دردشون بخوریم ولی دیگه واسه همه همینطوره پس شکایتی نیست.
برو خدمتتو بکن و سعی کن شرایطی جور کنی تا هره سریعتر به شهر خودت انتقالی بگیری

موفق باشی

امضاء پروفايلت عاليه دوست من
07-14-2016, 01:21 AM
ارسال: #15
(07-07-2016 07:11 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  با سلام.
آقا من از اون روزی که خدمتم شروع شد حالم گرفته شد.افسرده شدم.
اندیمشک افتادم خوزستان اوج گرما .بیرون هم نمیتونم برم چون حدود 1 ساعت راه پیاده روی داره تا درب خروجی پادگان.
الان فعلا اومدم مرخصی یک هفته ای.اعزامی 2/1 هستم.
نظرم خودم اینه که دیگه نرم و بچسبم به کار بعد آخه خدمت رو یه کارش می کنم یا می خرم یا کلا بی خیال کارت پایان خدمت میشم.
چون منطقش دو ماه کسری داره 16 ماه دیگه دارم.
خودم ساکن اصفهان هستم و بدون کارت پایان خدمت هم میتونم کار کنم.
با خودم میگم کارت پایان خدمت اصلا به دردم نمیخوره پس من الکی اومدم سربازی تو این گرما و دوری از خونه پس بهتره دیگه نرم.
به نظر شما چیکار کنم؟
میصرفه دیگه نرم؟

سلام دوست عزيز
به نظر من همه مردها اگه نرن سربازي قدر زندگي و كارشون و نميدونن. پسر عزيز يه چيزيم فراموش نكن كه حالا كه رفتي حتي اگه يه روزم بري سربازي از فرداش نري حكم ورودبه منزل توسط دادسراي نظام صادر ميشه و ميريزن تو خونتون و با دستبند ميبرنتون كه يك ماه تا دو ماهم زندان نظام رو شاخشه مثلا تو كه اصفهاني و همشهري مني ميبرنت بند نظام زندان مركزي كه البته شنيدم بندش جاش تغيير كرده ولي زندان رو شاخشه. اينو ميگم چون يه دوستاي من همين طور شد و حدود دو ماهم زندان بود بدون اينكه سند از پدرش قبول كنند. برو قشنگ بچسب به سربازيت همه ميرن و رفتن و از هولش دراومدن. واسه كار دير نيست مگر اينكه شرايط خانوادگيت بحران داشته باشه كه اون موقع ديگه اينجا پرسيدن نداره بايد بري سراغ صلاح كارت. به قول معروف صلاح كار خويش خسروان دانند.
موفق باشي
07-14-2016, 11:05 PM
ارسال: #16
سلام..دوست عزیز منم مث شما سربازم..پنج ماهی میشه..شاید سربازی از نظر زمانی یکم از زندگی عقبت بندازه(که نمیندازه چون همه باید برن مگر بعضیا) ولی خیلی چیزای خوب داره
اولیش اون غربته...تنهایی خیلی چیز خوبیه..من تا قبل خدمت اصلا نمیفهمیدم خانواده و پدر مادر ینی چی؟!اصلا به کارایی که کرده بودم و عمری که ازم گذشته بود فکر نکرده بودم..ولی تو اون غربت خیلی چیزا رو فهمیدم..
دومیش اینه که معنی واقعی زندگی رو میفهمی...تو خونه دست به سیاه وسفید نمیزنیم..میخوریم میخوابیم..همه کار با مادر پدره...از گل نازکترم بهت نمیگن...ولی وقتی تو خدمت بهت میگن کف اتاقو طی بکش..یا دستشویی بشور..اونوقت غرورت میشکنه..از خواب و خیال میای بیرون..
اینکه میگن مرد میشی راسته..هر چی سخت تر مرد تر...

فقط مهمترین چیز اینه که سمت سیگار نری..خیلی سربازا از تنهایی و فشار پناه میبرن به سیگار..که بدترین کاره
سعی کن تو تنهاییا وسختیاش خدا رو پیدا کنی..
خیلی دنبال راحتی نباش چون آفریده نشده..
ان شا الله سرباز مهدی باشیم... یاحق
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درآمد از زمین reza.guilan 0 364 03-21-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: reza.guilan
Star کدوم یک از این سه کار زنانه سود دهی بهتر و سرمایه کمتری میخواد Mohsen1374 1 658 02-17-2020 04:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen1374
  کسب درآمد از هنر Moalfo 0 353 11-10-2018 02:29 PM
آخرین ارسال: Moalfo
  درخواست ایده کسب و کار و فرار از بیکاری Jamali.ali69 3 2,187 07-23-2018 01:12 PM
آخرین ارسال: dalul
  کسی میدونه چطوری و از کجا میشه 20-30 میلیون وام با نرخ منطقی گرفت؟ yagub62 8 3,904 01-21-2018 09:34 PM
آخرین ارسال: alirz
  راهنمایی از دوستان dark.6427 0 676 12-26-2017 11:37 PM
آخرین ارسال: dark.6427
  شغل های پرسود با سرمایه 80 میلیون چیست؟ saeedlmd 2 13,830 03-28-2017 02:07 AM
آخرین ارسال: aligoli
  درخواست راهنمایی از اساتید arash2017 3 1,271 03-03-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: sinap
Star واردات لباس از ترکیه قاچاق یا قانونی؟ Seyfi2947 1 1,646 02-09-2017 11:21 AM
آخرین ارسال: ali diana
  خرید کالا از سایتهای خارجی و فروش در ایران reza10 5 2,403 12-01-2016 06:44 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  خرید از سایت خارجی Mohammad89 5 1,382 11-30-2016 09:11 PM
آخرین ارسال: cold_fear1
  فروش عسل (از اساتید خواهش میکنم نظر خودشون رو بگن ) محمد1998 4 1,610 07-27-2016 09:59 AM
آخرین ارسال: omidhossaini
  نیاز به کمک (حمل بار از چین به ایران) mahdi6940 0 852 07-25-2016 11:13 AM
آخرین ارسال: mahdi6940
Question مشورت بسیار مهم با دوستان در مورد خرید از Ebay Ariya 2 1,439 06-22-2016 02:03 AM
آخرین ارسال: irandac
  از چین چی بیارم؟ cold_fear1 24 4,862 06-17-2016 09:48 PM
آخرین ارسال: max31
  درامد از اینستاگرام HMD76 2 1,313 06-04-2016 10:35 AM
آخرین ارسال: Mehrara
  تجربیات دوستان از خرید بسته های آموزشی کسب درامد از شبکه های اجتماعیس alp13 5 1,852 06-04-2016 10:19 AM
آخرین ارسال: Mehrara
  کسب راهنمایی و مشاوره از اساتید feri_banamak 4 941 05-18-2016 01:05 AM
آخرین ارسال: feri_banamak
  کسب درآمد حین سربازی amiryazdani138 3 5,366 05-06-2016 11:21 AM
آخرین ارسال: cwar
  دیگه از این وضعیت خسته شدم....کمک.... amir386 10 1,216 05-04-2016 11:06 AM
آخرین ارسال: soheyl_ir89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS