ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پروژه مشارکتی پخش تراکت تا عبور از درآمد ماهیانه 3 ملیون
زمان کنونی: 05-19-2024, 10:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: reza.rs
آخرین ارسال: iranboy
پاسخ: 15
بازدید: 2270

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-09-2015, 11:38 PM
ارسال: #1
سلام بر همه دوستان عزیز. همه بچه هایی که دارن اینجا به جای بحث های الکی روزمره که زیاد تو جمع های دیگه دیده می شه، بحث های جدی و به دردبخور می کنن.
بچه ها این انجمن یک آقا مهدی داشت که بحث جذاب و کاربردی پروژه مشارکتی رو شروع کرد.
چندتا پروژه مشارکتی هم انجام شد. پروژه مشارکتی ماینینگ که خیلی با تاپیکش حال کردم. پروژه مشارکتی وسایل تزیینی مثل ماگ. و پروژه مشارکتی تولید یک محصول که عملی نشد.
پروژه مشارکتی چیه؟
پروژه مشارکتی یعنی ما یک گروه چند نفره مثلا 5 تا 20 نفره تشکیل می دیم. این تیم یک ایده داره. که حول اون ایده تشکیل شده. بعد این گروه میاد و روی این ایده کار ، تست ، بررسی و تحقیق می کنه تا به هدف که درآمد هست برسه.
یک سری کارها تقسیم میشه. یک سری کارها رو باید هر فرد خودش انجام بده. بحث میشه و باید همه بیان تو بحث نظرات مفید و ایده بدن. یک جاهایی شاید لازم باشه دنگی پول گذاشته بشه. یک جا ممکنه یک وسیله مثلا خریداری شه و همه گروه می تونن از اون وسیله مشارکتی بهره ببرن به جای اینکه لازم باشه هر نفر جدا اونو بخره.

& و اما پروژه مشارکتی مورد نظر من چیه؟
پروژه مشارکتی من در زمینه پخش تراکت یا همون توزیع اوراق تبلیغاتی هست.
هدف پروژه چیه؟
هدف عبور از مرز درآمدی 3 ملیون تومان ماهیانه هست که البته درآمد باید با ثبات باشه نه شکننده.
توضیح: برای رسیدن به هدف مورد نظر ایده اولیه و شروع کننده پخش تراکت هست. که می تونه درآمدی بین 1.2 تا 1.5 ملیون به ما بده که تا 2 ملیون هم جای کار داره. برای رسیدن به 3 گروه باید ایده بده. فکر بشه و کار بشه.
ما باید از 3 ملیون عبور کنیم اون هم به صورت درآمد با ثبات.
اما تیم چه جوریه؟ هر کسی می تونه بیاد توی تیم به شرطی که اهل پخش تراکت باشه. شاید یک خورده کارش چیپ باشه ولی کار عار نیست. خیلی ها دوست ندارن و خوششون نمیاد. پس شما اگر می خوای بیای به تیم باید بتونی این کار رو انجام بدی. به عنوان یک کار تمام وقت.
اعضای تیم محدوده شاید 5 نفر آدم جدی و دارای تخصص بیشتر خصوصا در زمینه چاپ و تبلیغات. پس اگر تعداد زیاد بود فقط بعضی ها انتخاب می شن.
وقتی تیم تشکیل شد یک تاپیک دیگه باز میشه که اگر مدیر انجمن قبول کنه فقط اعضا بتونن بیان تو این تاپیک. چون تو اون تاپیک قراره راز و فوت و فن کار برای رسیدن به 3 ملیون بیان شه که خوب طبیعتا نباید عمومی شه چون اون وقت رقیب پیدا می کنیم.
اعضا باید قول بدن مباحث و راز کار رو به کسی لو ندن. اسرار کار باید پیش ما باشه. هیچ آدم عاقلی نمیاد واسه خودش دست زیاد کنه و رقیب رو از اسرار خودش آگاه کنه.

& ولی چرا تیم؟ چرا باید مشارکتی باشه؟ چرا خودم تنهایی انجامش نمیدم؟
پس مزایای انچام مشارکتی پروژه:
- وقتی هم زمان چند نفر یک ایده رو شروع می کنن این باعث دل گرمی به هم دیگه می شه. باعث افزایش علاقه و پشتکار می شه. من بعد یک هفته کار سخت میام تو انجمن و از پول هایی که پارو کردم میگم بقیه هم همین طور. ممکنه یکی کم کار کرده باشه بقیه بهش کمک می کنن میگن باید این کارو بکنی اون کارو بکنی. در افزایش درآمد رقابت می کنیم. می گیم من باید این هفته حتی جمعه هم کار کنم تا از همه بزنم جلو.
- چند مغز از یک مغز خیلی بهتره. من نمی تونم اسرار کار رو برای همه بگم و از اون ها راهنمایی بخوام. ولی وقتی تیم محدود به چند نفر باشه می شه در مورد جزئی ترین موارد هم از هم راهنمایی و کمک ذهنی بگیریم. در مورد مسائل کلی تر هم میشه تاپیک جدا بزنیم و از بقیه اعضای انجمن هم کمک فکری بگیریم.
- وقتی یک تیم روی یک ایده کار کنه خیلی سریع تر به هدف می رسیم. مثلا اگر ایده قرار باشه بعد 2 سال جواب بده یک نفری. مسلما یک تیم باید اون رو کوتاه تر مثلا 4 ماهه به جواب برسونه.
- من به پخش تراکت واردم. در مدت کوتاهی فوت کوزه گری رو فهمیدم. من این اسرار رو به تیم خواهم گفت. درآمد 1.2 تا 1.5 تضمین شده و امتحان پس داده هست. و البته بدون بیگاری کشیدن (یعنی میزان درآمد در هر ساعت کاری مناسبه و نیاز به کار خیلی زیاد نیست) ولی خیلی کمه و باید به 3 برسه. احتمالا با ایده هایی حول و حوش همون تبلیغات و چاپ. شاید هم ما از مرز 10 ملیون هم گذشتیم خدا رو چی دیدی.
- شاید در مرحله ای ما به این نتیجه برسیم که کار چاپ و طراحی تراکتا رو هم خودمون انجام بدیم. شاید خواستیم برای مشتری هامون کمپین های تبلیغاتی خفن برگزار کنیم. خوب فکر کنید ما چندین نفری چه تخفیف و پورسانت خوبی خواهیم گرفت بابت سفارش این همه تراکت. روزی 2500 تراکت ضربدر تعداد افراد گروه. و ما روی چاپ هم سود می کنیم.
- شاید تصمیم براین شد که چه می دونم دستگاه چاپ بخریم. که چاپ رو خودمون انجام بدیم مثلا یا شاید فقط ریسو گراف . خوب یک نفری میشه بهتر خرید یا مشارکتی؟
- شاید ما به یک طراح خوب نیاز داشته باشیم. اگر یکی از اعضا طراح خوبی باشه کار طراحی همه بچه ها به اون داده میشه. و شاید حتی لازم باشه هممون طراح شیم و کار با فوتوشاپ رو یاد بگیریم.
- شاید خواستیم محصول آموزشی با عنوان آموزش حرفه ای تبلیغات تراکتی و منطقه ای درست کنیم. و اون رو بفروشیم.
- و ... .
بیشترین هدف من از تشکیل این تیم دل گرمی دادن به هم و ایده دادن هست. من اسرار کار رو به تیم میگم از اعضای تیم هم انتظار ایده و فکر دارم.

حالا کی دوست داره بیاد تو این پروژه مشارکتی؟ اعلام کنه ببینیم میشه این پروژه مشارکتی رو شروع کرد یا مثل بعضی ایده های دیگه اصلا شروع نمی شه و یا اصلا به هدف نمی رسه.
مرکز تبادل و گفتگوی تیم هم همین انجمن خواهد بود.
کسایی اعلام کنن که اهل پخش تراکت باشن. یک کار تمام وقته. هر کس هم واسه خودش کار میکنه و میاد تو تاپیک و تو بحث هاکه می شه شرکت می کنه. ایده می ده و تبادل فکری انجام میشه. از درآمدها گفته می شه. و دنبال راهکار خواهیم بود. سردمدار ایده های توپ هم خودم هستم.
به عمل کار برآید به سخندانی نیست.
ممنون 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hesaab , iranboy
07-09-2015, 11:54 PM
ارسال: #2
RE: پروژه مشارکتی پخش تراکت تا عبور از درآمد ماهیانه 3 ملیون
دوست عزیز استارت کار را بزن هر کی خواست بعدا میاد ... متاسفانه همراه کردن تیم تو ایران از سخت ترین کارهاست . ولی شروع کنی یه سری افراد بعد اینکه جرات شما را می بینند به شما می پیوندند .اینها تیم خوبی میشن و باها ت می مانند...
07-10-2015, 12:38 AM
ارسال: #3
من قبلا این کارو میکردم یه پیشنهاد توی صندوق پستی ها رو موقع پخش یه نگاه بنداز معمولا چندتا تراکت تبلیغاتی از قبل توی صندوق هست اونا رو بردار و باهاشون تماس بگیر خیلی هاشون بازم مامور پخش میخوان و مشتریت میشن
07-10-2015, 12:57 AM
ارسال: #4
چطورمیشه تراکت تبلیغاتی رو ازشرکت ها گرفت وپخش کرد اصلا بابت پخش تراکت ها برچه اساس پول میدن؟
07-10-2015, 01:22 AM
ارسال: #5
(07-09-2015 11:54 PM)davaran نوشته شده توسط:  دوست عزیز استارت کار را بزن هر کی خواست بعدا میاد ... متاسفانه همراه کردن تیم تو ایران از سخت ترین کارهاست . ولی شروع کنی یه سری افراد بعد اینکه جرات شما را می بینند به شما می پیوندند .اینها تیم خوبی میشن و باها ت می مانند...
البته من این کار رو قبلا تا پایان سال قبل انجام می دادم.
والان 2-3 روزه که دوباره شروع کردم. و در حالی که مشتری های قبلی دیگه در کار نیستن من تا حالا 3 مشتری قطعی گرفتم که با روش های خودم قراره این ها رو مشتری دائم خودم کنم.
07-10-2015, 01:24 AM
ارسال: #6
(07-10-2015 12:38 AM)saadati نوشته شده توسط:  من قبلا این کارو میکردم یه پیشنهاد توی صندوق پستی ها رو موقع پخش یه نگاه بنداز معمولا چندتا تراکت تبلیغاتی از قبل توی صندوق هست اونا رو بردار و باهاشون تماس بگیر خیلی هاشون بازم مامور پخش میخوان و مشتریت میشن
بله به روش ها آشنام. بیشتر مدنظرم هست چه طور میشه درآمد رو از 1.5 به بالای 3 رسوند.
07-10-2015, 01:30 AM
ارسال: #7
(07-10-2015 12:57 AM)sajad.mn2010 نوشته شده توسط:  چطورمیشه تراکت تبلیغاتی رو ازشرکت ها گرفت وپخش کرد اصلا بابت پخش تراکت ها برچه اساس پول میدن؟
مشتری های پخش تراکت همگی شرکت نیستن. هر شخصی که کسب و کاری داره می تونه از روش تبلیغاتی پخش تراکت استفاده کنه. از خانم های آرایشگر تا املاک ها و خدمات دندان و ...
روش های بازاریابی برای جذب مشتری جز اسرار کاره. چندین مساله هست که اگر یکیش رعایت نشه به درد نمی خوره. بله میشه 10 ساعت تراکت پخش کرد واسه پنجاه تومن. و میشه 5 ساعت تراکت پخش کرد واسه 70 تومن. اون که مبتدی هست اولی و آدم حرفه ای دومی میشه.
بهترین روش قیمت بر اساس تعداد هست.
اگر پروژه مشارکتی شروع شد من ایده ها و روش ها رو خواهم گفت.
منظور بیشتر از این پروژه مشارکتی اشتراک ایده ها برای رساندن درآمد به بالای 3 ملیون هست و همچنین تشویق یکدیگر به فعالیت بیشتر.
07-10-2015, 10:48 AM
ارسال: #8
مهمترین مساله برای گرفتن کار اعتمادی هست که به مشتری میدی
مثلا خیلی ها هستن که تراکتو میریزن تو جوب و...
این اتفاق یه بار برای خودم افتاد!!!
 تشکر شده توسط: reza.rs
07-12-2015, 10:14 PM
ارسال: #9
سلام من پایم. حقیقتا الان سال اول پشت کنکورمه به فکر پخش تراکت هستم ولی خب همین مشتری پیدا کردن سخته!الان شرکتا همه رو گرفتن بعدش هم بیگاری میکشن هر 1000 تا 3 تومن!
07-12-2015, 11:20 PM
ارسال: #10
(07-12-2015 10:14 PM)aria stark نوشته شده توسط:  سلام من پایم. حقیقتا الان سال اول پشت کنکورمه به فکر پخش تراکت هستم ولی خب همین مشتری پیدا کردن سخته!الان شرکتا همه رو گرفتن بعدش هم بیگاری میکشن هر 1000 تا 3 تومن!
سلام.
من به خیلی ها گفتم پخش تراکت قلق داره. ولی بهم می خندن و می گن بابا چه قلقی.
حرف شما ثابت می کنه که حرف من درست هست.
البته تراکت پخش کردن همچین درامدی هم نداره ولی اگر یکی قلقشو بدونه و مهم تر این که اون قلق ها رو عملی کنه درآمدی بین 1.5 تا حتی 2 ملیون براش داره.
حالا این قلق ها چی هست ؟ که باید آدم یک سالی کار کنه. به قول شما که خیلی هم درست هست برای یک عده مفتی بیگاری بکشه برا چندغاز پیه آدمو بکشن تازه بعد اگر زرنگ باشه قلقا رو بگیره.
می شناسم آدم های زیادی که بعد چند سال هنوز تو پله اوله و هنوز داره بیگاری می کشه. و می شناسم اندک آدم هایی رو که قلقو می دونه. می دونه صد در صد جواب می ده و درآمدشو دوبرابر می کنه ولی تنبلی می کنه و قلق رو عملیاتی نمی کنه.
چون بعضی قلق ها نیاز به تمرکز زیاد و فکر و برنامه ریزی داره. کمی تعلل و بی فکر ی می تونه یک هفته آدمو بیکار کنه و درآمد ماهیانه رو کاهش بده.
البته تراکت اول قضیه هست . تازه می تونی تو حوزه تبلیغات و بازاریابی وارد شی که عجب علم قشنگ و توپیه.
چیزی که اکثر کسایی که من براشون تراکت زدم باور کنید سوادشون از 100 ، 5 هم نیست. فقط یه چیزی یاد گرفتن تراکت بزنن.
درحالی که از اسم شغلت تا کاغذی و رنگی که برا تراکت می زنی اثر داره.
می دونید چرا تو ایران می گن راحته پول دار شدن. چون اکثرا سواد تجاریشون خیلی کمه و شما اگر سواد و هوش تجاری داشته باشی سرتری و پیروز.
من از طریق ویدئوهای مدیر وب در سایت آپارات با یک روش بسیار زیبا در تبلیغات آشنا شدم که تا به اکنون چند روزی هست که فکرم بهش مشغوله. می خوام این روش رو اگر بتونم عملیاتی کنم . روشی که می تونه درآمد یک سال تراکت پخش کردن رو در تنا یک ماه به من بده.
علاقه مند شدم وارد حوزه تبلیغات بشم. خصوصا تبلیغات اینترنتی که بسیار روش های جدید و زیبایی رو من براش شاهدم که بسیاری افراد از این ها بی اطلاعند.
روش هایی که می تونه محصول رو به فروش برسونه.
با یک فردی هم دو روزه آشنا شدم که قراره با هم این تراکت رو یک جورایی حرفه ای تر و درآمدشو بیشتر کنیم. قلق های بیشتری رو دوست دارم عملیاتی کنم. می خوام بدونم این قلق ها قابل عملیاتی شدن هستند.
واقعا دیگه درآمد کمتر از ماهی 3 ملیون با این گرونی نمی صرفه. هرچند خود 3 ملیون هم کمه.
و پروژه مشارکتی رو می بندم. چون می بینم استقبالی نشده و همین طور ایده هایی که به ذهنم رسیده به نظرم همون جزء اسرار بمونند و عمومی نشن بهتره.
در هر حال ببخشید. و من البته هنوز منتظر هر نظر و ایده ای هستم.
سپاس
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد فروش پروژه کسب و کار انلاین ali.nademi 2 1,399 02-28-2022 11:28 AM
آخرین ارسال: avideh
Star با سرمایه 60الی70 تومن چیکارکنم که ماهی دوتومن درآمد داشته باشه؟ Amir@asd 2 1,319 10-31-2020 12:43 AM
آخرین ارسال: سعید م
  راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی saman12 10 25,553 09-24-2019 08:30 AM
آخرین ارسال: Zohre1995
  ما هم شروع کردیم...تولید و پخش میوه خشک mohsenspring 117 51,497 08-19-2019 12:30 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 5,052 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  موفقیت های دوستان بعد از پیوستن به انجمن. مهدی گل محمدی 200 327,896 06-19-2019 08:15 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  من شروع کردم و طی 6 ماه بیش از صد میلیون گردش مالی داشتم mortaza_max 18 15,273 10-22-2018 06:17 PM
آخرین ارسال: Y.s1980
  ما هم شروع کردیم... پخش عمده چای sir-mahyar 30 7,789 07-16-2018 06:28 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  پخش ذغال فرامرزساعدی 0 325 04-06-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: فرامرزساعدی
  میخوام پخش مواد غذایی رو شروع کنم راهنمایی کنید aas 18 57,327 02-15-2018 08:38 AM
آخرین ارسال: farda20032020
  میخوام تیغ و فندک و خورد و ریز سوپر مارکت پخش کنم .لطفا راهنمایی jaber.j 9 2,010 12-08-2017 09:13 AM
آخرین ارسال: jaber.j
  استفاده دوباره از درامد. hamed2i 0 334 11-28-2017 01:43 AM
آخرین ارسال: hamed2i
  من هم شروع کردم- کارم حمل و نقل باره از دوبی جنس میارم برا مردم با لنج باری حسین کردوانی 44 14,285 11-03-2017 07:24 PM
آخرین ارسال: jafarimohammad
  سوال از مغازه داران محترم leila_t 1 566 10-04-2017 06:45 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی در زمینۀ بسته بندی و پخش زغال کبابی م. رضایی 4 1,903 09-23-2017 09:45 AM
آخرین ارسال: م. رضایی
  ما هم شروع کردیم،پر از انرژی،پرورش زالو ainstein 91 42,313 09-17-2017 12:49 AM
آخرین ارسال: nehzat
  چند قدم تا اولین یک میلیارد من! حسین حیاتی 38 24,006 08-31-2017 05:42 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  فروش مانتو از طریق اینترنت یا مغازه؟ رسول21 4 1,518 04-02-2017 08:37 PM
آخرین ارسال: م.ع
  وارد کردن کالا از دبی MR683 11 2,403 02-22-2017 03:13 PM
آخرین ارسال: superhero1993
  کسب درآمد از دستگاههای خودپرداز Mehrara 10 2,898 02-02-2017 09:46 AM
آخرین ارسال: m77m20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS