ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب مهندس طلوعی!!!
زمان کنونی: 05-18-2024, 01:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: K4Z3M
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 47
بازدید: 23819

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب مهندس طلوعی!!!
06-06-2015, 11:50 PM
ارسال: #11
RE: کتاب مهندس طلوعی!!!
سلام دوستان گرامی آقایون مهندسین شک نکنید که براتون اون فایلها را می فرستند ...ولی فکر نکنید که چیز خاصی می باشد نه همش کپی از این و اونه من با مشاورینش صحبت کردم و از فایل خریداری شده ابراز ناخرسندی کردم چیز تازه ای نداره خودتون استاد هستید یعنی به راحتی تمامی مطالب آن در اینترنت فراونه و شما به راحتی می توانید آن را رایگان از سایت های مختلف بدست آورید به نظر من اگر به مقدار جزئی از کسب و کار اینترنتی آگاهی داشته باشید همه مطالب آن به اصطلاح بسته کسب و کار اینترنتی براتون تکراری خواهد بود . بهتره با نگاه باز محصولات اینترنتی بخرید آن هم فایل هایی که ضمانت برگشت پول هم نداره و صرحتا گفته که پول شما در صورت نارضایتی عودت نخواهد شد. موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mehdi098 , yaser53
06-07-2015, 12:21 AM
ارسال: #12
خوب شما كارتون رو بكنيد بذاريد منم كارمو بكنم خواهشا
06-07-2015, 12:39 AM
ارسال: #13
ضمانت برگشت پول هم نداره و صرحتا گفته که پول شما در صورت نارضایتی عودت نخواهد شد. موفق باشید
[/quote]

میشه لطف کنید بفرمایید که توی چه قسمتی اینجمله اومده یا چه کسی این جوابرو به شما داده؟

خوب شما كارتون رو بكنيد بذاريد منم كارمو بكنم خواهشا

میتونم بپرسم کارتون چیه؟
دلیل نمیشه که شما هر چیزی بخواید بگید بعد بقیه هم بدون بررسی حرفاتونو باورکنن
اگه مشکلی داره با سند مدرک حرفتوبزن تا بقیه هم با استناد پی به این موضوع ببرن
شاید منم ازاین کار دست کشیدم
06-07-2015, 12:45 AM
ارسال: #14
سلام دوستان گرامی آقایون مهندسین شک نکنید که براتون اون فایلها را می فرستند ...ولی فکر نکنید که چیز خاصی می باشد نه همش کپی از این و اونه من با مشاورینش صحبت کردم و از فایل خریداری شده ابراز ناخرسندی کردم چیز تازه ای نداره خودتون استاد هستید یعنی به راحتی تمامی مطالب آن در اینترنت فراونه و شما به راحتی می توانید آن را رایگان از سایت های مختلف بدست آورید به نظر من اگر به مقدار جزئی از کسب و کار اینترنتی آگاهی داشته باشید همه مطالب آن به اصطلاح بسته کسب و کار اینترنتی براتون تکراری خواهد بود . بهتره با نگاه باز محصولات اینترنتی بخرید آن هم فایل هایی که ضمانت برگشت پول هم نداره و صرحتا گفته که پول شما در صورت نارضایتی عودت نخواهد شد. موفق باشید
[تشكر دوست عزيز منم همينو ميگم ديگه اين آقا مورز چيه نميدونم از عوامل سايت هستن همش ميگن داري دروغ ميگي]
 تشکر شده توسط: yaser53
06-07-2015, 12:57 AM
ارسال: #15
شنیدی میگن تیکه یا(خیلی قدیمی ترشو نمیخام بگم)چیز دیگه ای بندازی زمین خود صاحبش سریع دولا میشه برش میداره میزاره تو جیبش

اقای نعیمی عزیز من کی به شما جسارت کردم که شما دروغگویین

گفتم اگه مدرکی دررابطه با اثبات نظر یا حرفات دارین بگین که همه مطلع شن
که انگار فقط میخاین تفره برین و فقط به خودتون تهمت بزنین
06-07-2015, 12:59 AM
ارسال: #16
مدرك نميخواد من خودم مدركم يعني من الكي ميگم كه برام فايلي نيومده نميدونم ديگه چي بگم
06-07-2015, 01:08 AM
ارسال: #17
(06-07-2015 12:59 AM)mehdi098 نوشته شده توسط:  مدرك نميخواد من خودم مدركم يعني من الكي ميگم كه برام فايلي نيومده نميدونم ديگه چي بگم

جوابتونو قبلا دادم

حرفامم زدم حالا خواه پند گیر خواه ملال خواه بخر خواه نخر

امیدوارم بتونین 100000ریال تونو پس بگیرین

یا علی مدد
06-07-2015, 07:54 AM
ارسال: #18
پس شما تازه با سایت ایشون آشنا شدید در طرح اولیه سایت عینا این جمله نوشته شده بود که فایهای خریداری شده مبلغ آن عودت داده نخواهد شد دلیلش این بود که بر اساس قانون کسب و کار و اصناف فلان ،خریدارقبل از خرید مراقب باشد که چه فایلی را می خرد چون بعد از خردی مبلغ در صورت نارضایتی عودت داده نمی شود .با هماهنگ کننده ایشان آقای مهندس -زا- ارتباطی برقرار شد و ایشان گفتند که ما که در سایت گفته بودیم محصول فروخته شده پس گرفته نمیشود ؟ حتی به ایشان گفتم که شیوه مشتری مداری این نیست ولی ایشان خودشان را علامه دهر دانسته و گفتند توی تجارت الکترونیک فایلهای فروخته شده پس گرفته نمیشود آن هم چند فایل وردی و پی دی اف که از اینجا و آنجا جمع آوری شده به اسم خودش مخلص کلاد در این بسته محصول همکاری در فروش بعضی از سایت ها می باشد و تهیه ذغال از چوب و در آخر تولید محتوا که شما بیاید محتوا تولید کنید و بعد بفروشید و اینکه یه پیشنهاد ویژه هم داده که محصول ما را بفروشید و روزانه اینقدر در آمد داشته باشید به نظر من که بیشتر روی برندینگ خودش داره کار می کنه . موفق باشید
06-07-2015, 01:12 PM
ارسال: #19
دوستان اين به اصطلاح مهندس يا هركي كه هست كتابهاي اون دختر كه يه زماني مد شده بود رو برداشته يكمي نه كلا كپي كرده و ميگه خودم نوشتم نميدونم چطوري اين پولارو ميخورن از حلال و حرام هم دم زده البته به ظاهر 10000 تومن زياد نيست ولي اگه چند تا آدم ساده بيان به اسم درآمد ميليوني بخرنش ببين به كجا ميره خلاصه نخريد و به فتا گزارشش بديد خواهشا
 تشکر شده توسط: mosafer bedar , kamikes2003
06-07-2015, 04:45 PM
ارسال: #20
(06-06-2015 08:30 PM)moreez نوشته شده توسط:  سلام به دوست عزیز

بهتون حق میدم دررابطه با همچین کارهایی که تازه و نوپا هستند بد گمان باشید

ولی خودم برای اولین با با مشاهده مدارک و مجوزهای اخذ شده توسط همین مهندس بدون اینکه هیچ سررشته ای درفروش و کسب و کاراینترنتی داشته باشم وارد اینکارشدم(دلمو زدم به دریاConfused) که طبق گفته خودشون هرکسی میتونه اینکارو فقط با ی کامپیوتر و یک خط اینترنت و صرف چندساعت در روز به درآمدی براساس کاروتلاشی ک تو همین یکی دو ساعت انجام میده دست پیدا کنه
الانم از درآمدم نسبت به هزینه و وقتیم که گذاشتم راضیم

خودتون یا هرکس دیگه ایم میتونه هم بره تو سایت خود مهندس طلوعی یه تحقیقی انجا بده هم اینکه میتونه با خود مهندس ویا با نماینده هاشونم در تماس باشه و شکشو برطرف کنه

موفق باشی

دوست عزیز .ضمن احترام اگر منظورتون از در امد همان شرکت در طرح پدیده سایت آقای طلوعی و فروش آن چرندیات و دریافت 7000تومان از هر ده هزار تومان خریداران باشد مطوئن باشید این درآمد شما صددر صد حرام است .در ضمن تصویر درامده های نشان داده شده در این سایت همان میزان فروش خلق ا... بی خبر است که نسبت به خرید این فایل الکی اقدام نموده اند مشابه این روش را قبلا در فروش سی دی های کسب در آمد cn3 lمشاهده کردیم.
 تشکر شده توسط: mosafer bedar
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,285 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS