ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب مهندس طلوعی!!!
زمان کنونی: 05-05-2024, 12:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: K4Z3M
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 47
بازدید: 23766

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب مهندس طلوعی!!!
06-20-2015, 02:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-20-2015 02:40 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #41
RE: کتاب مهندس طلوعی!!!
هركس اين كتابها رو ميخواد به من پيام بده براش بفرستم چون اينجا نميشه لينك گذاشت
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-20-2015, 05:43 PM
ارسال: #42
اقا شما بیا یه کاری کن این پکیجو بده به من مگه نمیگید با روزی 2 ساعت ماهی 400 تومن من 400 تومن نمیخام اگه ماهی 100 تومن برا من داشت من 10 برابر قیمت پولشو اخر بهت میدم مرد و مردونه اینقد به کارت اعتماد داری این کار رو بکنی؟ اگه اره بسم الله

[/quote]

من نمیدونم کلا شماها مشکتون چیه

اگه شما واقعا قصد انجام اینکارو داشته باشین
واقعا درک انجام همچین کاری راتون سخت بود نمیاین یه جا بشنین و توی همچین جایی بگین که اگه راست میگین اینکارو بکنین اگه راست میگین اونکارو بکنیین

مثل یه مرد مثل همین دوست باسابقه انجمنمون هم دستاتو هم چشماتو وهم قدرت تجزیه تحلیلتو بکار میگرفتی میرفتی یا بسته رو میخریدی یا توسایت خودش ته و تو قضیه رو درمیاوردی

حالا برا اینکه شما زیاد انرژی مصرف نکنید و کارتونو راحت کنم این فایل عکسو میزارم اینجا تا مطالعش کنید تا ببینیم بعدش مشکلتون با چیه

http://s6.picofile.com/file/8194725692/PADIDE.png
06-20-2015, 06:08 PM
ارسال: #43
درود دوستان. هرکسی که نظری داشت همین جا نظرشو گفت و اونایی که نتیجه گرفتن ازین طرح هم خودشونو معرفی کردن و نشون دادن و اونایی هم که نتیجه نگرفتن از طرح های مشابه مثل من،خب گفتیم و دوستان شنیدن...
ازین به بعدش تصمیم گیری با خودشونه هرکس میخواد بخره نمیخواد نخره دعوا که نداریم...
من آنچه شرط بلاغ است گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال...
درضمن پلیس آگاهی نیستیم بخوایم کسی رو متهم کنیم پس زود قضاوت نکنیم...
06-20-2015, 10:23 PM
ارسال: #44
با اينكه فكر نميكنم واقعا كسي از اين بسته درآمدي كسب كنه اونايي هم كه ميگن درآمد كسب كرديم بيان و سندشو رو كنن تا همه ببينن البته هستن كسايي كه به مردم جو ميدن تا ديگران به شوق بيان و اين بسته رو بخرن
06-21-2015, 12:36 AM
ارسال: #45
کاری به کار درآمد و این داستانهایی که دوستان گفتند ندارم

ولی از نوع سایت و به اصطلاح پنل های فروشی که در اختیار نماینده هاش(!!!) قرار میده نشون دهنده اینه که بازار هدفشون بیشتر جوامع کم اطلاع و بعضأ بی اطلاع از بازار وب و کسب درآمد از نت هست متاسفانه!

به نظر شخص بنده ایشون موفقیت طولانی مدتی کسب نخواند کرد!
06-21-2015, 07:47 AM
ارسال: #46
(06-21-2015 01:42 AM)moreez نوشته شده توسط:  هرچی که باشم مال هرکجا که باشم
کسی نیستم که نسنجیده درمورد کسی یا چیزی قضاوت کنم
شمام سعی کن دیگه ازاینکارانکنی و بچه خوبی باشی

اینم چیزی که میخواستین جناب....(دیگه حیفم میاد بگم عضو باسابقه)
http://s3.picofile.com/file/8194799226/2...012504.jpg

کس دیگه ای ازانجمن اگه بازم عکسای بیشتری خواست بگه تادراختیارش بزارم

سلام دوست گرامی لطف می کنید بفرمایید الان دقیقا شما چه چیزی را می فروشید همان کتاب جناب طلوعی یا چیز دیگر اگر همان کتاب می باشد فکر می کنم در فروش خود تجدید نظر کنید شما به نوعی در دور باطل افتاده اید و فروشنده خوب الکاسب و حبیب الله می باشد . موفق و پیروز باشید
06-21-2015, 11:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-21-2015 11:15 AM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #47
سلام
متاسف هستم که چنین افرادی در انجمن حضور دارند که حتی نمی توانند منطقی باهم بحث کنند.
اینگونه رفتارها در سایت ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
پست های بدزبانی حذف شد.
کاربر mehdi098 و moreez بعلت استفاده از لحن و کلمات نامناسب اخطار دریافت میکنند و با تکرار بحث, کامل اخراج خواهند شد.
تاپیک هم بعلت رفتار نامناسب مشاهده شده در آن بسته میشود.
ممنونم

تشکر شده توسط: mosafer bedar
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,259 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS