ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کتاب مهندس طلوعی!!!
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: K4Z3M
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 47
بازدید: 23706

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب مهندس طلوعی!!!
06-06-2015, 03:57 PM
ارسال: #1
کتاب مهندس طلوعی!!!
درود دوستان...
قطعا شما هم تبلیغ این سایت رو بالای همین انجمن میلیاردر ها دیدید که یک کتاب به مبلغ 10هزار تومن برای فروش دارن و وعده وعید های زیادی دادند.
http://www.*****.ir/page/foladi
http://www.*****.ir
اینو هم بگم که تقریبا 1 ماه پیش من گول یک سایتی به همین صورت رو خوردم و 40 هزار تومن رو کلاهبرداری کردن که یک پنل بازاریابی بود که ندادن...بگذریم.
ایا کسی از دوستان این کتاب رو خریدن...ایا خوب بوده؟نظرتون رو بگید ممنون.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-06-2015, 07:10 PM
ارسال: #2
RE: کتاب مهندس طلوعی!!!
دوستان کسی نظری نداره؟؟؟
 تشکر شده توسط: iranboy
06-06-2015, 08:20 PM
ارسال: #3
(06-06-2015 07:10 PM)K4Z3M نوشته شده توسط:  دوستان کسی نظری نداره؟؟؟

دوست عزیز
متاسفانه علیرغم آشنایی با فضای سراسر دروغ اینگونه تبلیعات ، من با پرداخت 10000تومان این مجموعه را دانلود کرده ام و با قاطعیت در همین جا اعلام می کنم این مجموعه متشکل از تعدادی از فایلهای مربوط به آموزش باز کردن وبلاگ و سایت ،راه اندازه ای فروشگاه اینترنتی و مفاهیم کلی است که با یه سرچ کوتاه می توانید به راحتی در اینترنت آن ها را دانلود کنید و اکثرا هم نوشته های افراد دیگر است که روی هم سربندی شده است.. لذا نه به خاطر مبلغ ناچیز از دست رفته ،بلکه به دلیل جلوگیری از ادامه این کلاهبرداری آشکار با ارسال ایمیلی عدم رضایت خویش از محصول را اعلام نمودم و به ایشان جهت استرداد مبلغ واریزی پیامک دادم اما نتیجه ای به دست نیامد. پیشنهاد می کنم سایر دوستان هم مواظب این فریبکاری ها باشند.
 تشکر شده توسط: iran
06-06-2015, 08:22 PM
ارسال: #4
(06-06-2015 08:20 PM)yaser53 نوشته شده توسط:  

دوست عزیز
متاسفانه علیرغم آشنایی با فضای سراسر دروغ اینگونه تبلیعات ، من با پرداخت 10000تومان این مجموعه را دانلود کرده ام و با قاطعیت در همین جا اعلام می کنم این مجموعه متشکل از تعدادی از فایلهای مربوط به آموزش باز کردن وبلاگ و سایت ،راه اندازه ای فروشگاه اینترنتی و مفاهیم کلی است که با یه سرچ کوتاه می توانید به راحتی در اینترنت آن ها را دانلود کنید و اکثرا هم نوشته های افراد دیگر است که روی هم سربندی شده است.. لذا نه به خاطر مبلغ ناچیز از دست رفته ،بلکه به دلیل جلوگیری از ادامه این کلاهبرداری آشکار با ارسال ایمیلی عدم رضایت خویش از محصول را اعلام نمودم و به ایشان جهت استرداد مبلغ واریزی پیامک دادم اما نتیجه ای به دست نیامد. پیشنهاد می کنم سایر دوستان هم مواظب این فریبکاری ها باشند.

منظر حقیر این سایت http://*****.ir/ می باشد.
06-06-2015, 08:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-06-2015 08:27 PM، توسط K4Z3M.)
ارسال: #5
(06-06-2015 08:22 PM)yaser53 نوشته شده توسط:  
(06-06-2015 08:20 PM)yaser53 نوشته شده توسط:  

دوست عزیز

منظر حقیر این سایت http://*****.ir/ می باشد.
درود....
من در باره این سایت حرف میزنم.
*****.ir
ممنون از دوستان..

06-06-2015, 08:30 PM
ارسال: #6
سلام به دوست عزیز

بهتون حق میدم دررابطه با همچین کارهایی که تازه و نوپا هستند بد گمان باشید

ولی خودم برای اولین با با مشاهده مدارک و مجوزهای اخذ شده توسط همین مهندس بدون اینکه هیچ سررشته ای درفروش و کسب و کاراینترنتی داشته باشم وارد اینکارشدم(دلمو زدم به دریاConfused) که طبق گفته خودشون هرکسی میتونه اینکارو فقط با ی کامپیوتر و یک خط اینترنت و صرف چندساعت در روز به درآمدی براساس کاروتلاشی ک تو همین یکی دو ساعت انجام میده دست پیدا کنه
الانم از درآمدم نسبت به هزینه و وقتیم که گذاشتم راضیم

خودتون یا هرکس دیگه ایم میتونه هم بره تو سایت خود مهندس طلوعی یه تحقیقی انجا بده هم اینکه میتونه با خود مهندس ویا با نماینده هاشونم در تماس باشه و شکشو برطرف کنه

موفق باشی
06-06-2015, 10:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-06-2015 11:19 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #7
دوستان متاسفانه الان من از اين سايت كتاب گفته شده رو خريدم ولي متاسفانه پولم از حسابم كم شد ولي چيزي براي من ارسال نشد بعد از واريز از سايت بانك به سايت برنگشت منم به اين آقاي به اصظلاح مهندس زنگ زدم از حرف زدنش كه چيزي متوجه نشدم فقط گفت كه ايميل بديد براتون سعي ميكنيم ارسال كنيم حالا خدا ميدونه اين ارسال كي هست سال بعد يا ديگه فقط پولو بخوريم و يه آبم روش الفاتحه يه خواهشي كه دارم اينه كه اگه ميشه گزارشش بديد شايد بيشتر از اين پول مردمو نتونن بخورن دوستان لطفا حرفمو جدي بگيريد
06-06-2015, 11:39 PM
ارسال: #8
(06-06-2015 10:10 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان متاسفانه الان من از اين سايت كتاب گفته شده رو خريدم ولي متاسفانه پولم از حسابم كم شد ولي چيزي براي من ارسال نشد بعد از واريز از سايت بانك به سايت برنگشت منم به اين آقاي به اصظلاح مهندس زنگ زدم از حرف زدنش كه چيزي متوجه نشدم فقط گفت كه ايميل بديد براتون سعي ميكنيم ارسال كنيم حالا خدا ميدونه اين ارسال كي هست سال بعد يا ديگه فقط پولو بخوريم و يه آبم روش الفاتحه يه خواهشي كه دارم اينه كه اگه ميشه گزارشش بديد شايد بيشتر از اين پول مردمو نتونن بخورن دوستان لطفا حرفمو جدي بگيريد

من نمیدونم چی باعث میشه که اینقد بی فکر و عجولانه قضاوت کنین

اگه لطف کنین و یسری تو قسمت نظرات همون سایت بزنین متوجه میشین چنبار این مشکل برای کاربرای دیگه هم افتاده و بعد از ارسال ایمیل و کد خرید خریدار مشکلشون نمیگم خیلی زود ولی حل شده

بعدازهماهنگی وپیگیری هم میتونین مراحل بعدی کار رو دنبال کنید
06-06-2015, 11:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-06-2015 11:51 PM، توسط mehdi098.)
ارسال: #9
شما خودتون حتما از عوامل اين سايت هستيد عجولانه هم حرف نميزنم شما حتما تازه عضو شديد و منو نميشناسيد من چند سال تو اين انجمن هستم
06-06-2015, 11:46 PM
ارسال: #10
(06-06-2015 11:40 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  شما خودتون حتما از عوامل اين سايت هستيد عجولانه هم حرف نميزنم

اره منم مثل کاربرای دیگه این سایت بسته رو خریدم و الانم دارم طبق روال کارمو انجام میدم
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,249 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS