ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید
زمان کنونی: 05-17-2024, 04:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: جبرئیل
پاسخ: 11
بازدید: 1362

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-29-2015, 04:03 PM
ارسال: #1
دوستان عزیز سلام
ما هر کاری که میکنیم علاوه بر اینکه به پول باید فکر کنیم به تاثیرش بر روی زندگی بشریت هم باید توجه کنیم چون ما انسانیم و جانشین خدا پس نباید کاری رو شروع کنیم که به نفع موقت خودمون باشه و به ضرر جیب وسلامتی آدما، در واقع زندگی و درآمد هامون زالو صفتانه و قارچ وار و انگلی نباشه که حاصل زحمت دیگران رو نصیب خودمون کنیم .
یه پیشنهاد خوب دارم و اون تولیدغذا های وگان برای وگانیست های کشور مون هست که البته همه مردم هم میتونن استفاده کنند و هیچکس هم بصورت صنعتی هنوز در این راه کاری انجام نداده . واقعا جای مانور داره و تقریبا از صفر میشه همه چیز رو بصورت کاملا بهداشتی وبا موندگاری بالا تولید کرد بدون اینکه در اون دخل و تصرفی کرده باشیم باکمترین سرمایه و بدون نیاز به نگهدارنده ها و بدون نیاز به پخت و پز . کافیه برای آشنایی با این نوع غذاها و نیاز آدمهایی که به این غذا ها وابسته اند و گسترش این نوع غذا ها در بین کل کشور و بشریت میتونید به سایتها مختلف مثل ( انجمن تغذیه طبیعی) مراجعه وکسب اطلاعات کنید ودر انجمنهاشون شرکت کنید و پس دریافت نیازهاشون که بصورت روزانه هست نسبت به تولید و بسته بندی و فروش اونها اقدام کنید. سربلند باشید.

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Lady , mosafer bedar , seraj , 0625
05-26-2015, 12:14 PM
ارسال: #2
RE: تهیه غذای وگان ، نه اون چیزی که متداوله ، کاملا جدید
خیلی ممنون
فکرِ خوبیه ..5_004

(04-29-2015 04:03 PM)جبرئیل نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام
ما هر کاری که میکنیم علاوه بر اینکه به پول باید فکر کنیم به تاثیرش بر روی زندگی بشریت هم باید توجه کنیم چون ما انسانیم و جانشین خدا پس نباید کاری رو شروع کنیم که به نفع موقت خودمون باشه و به ضرر جیب وسلامتی آدما، در واقع زندگی و درآمد هامون زالو صفتانه و قارچ وار و انگلی نباشه که حاصل زحمت دیگران رو نصیب خودمون کنیم .
یه پیشنهاد خوب دارم و اون تولیدغذا های وگان برای وگانیست های کشور مون هست که البته همه مردم هم میتونن استفاده کنند و هیچکس هم بصورت صنعتی هنوز در این راه کاری انجام نداده . واقعا جای مانور داره و تقریبا از صفر میشه همه چیز رو بصورت کاملا بهداشتی وبا موندگاری بالا تولید کرد بدون اینکه در اون دخل و تصرفی کرده باشیم باکمترین سرمایه و بدون نیاز به نگهدارنده ها و بدون نیاز به پخت و پز . کافیه برای آشنایی با این نوع غذاها و نیاز آدمهایی که به این غذا ها وابسته اند و گسترش این نوع غذا ها در بین کل کشور و بشریت میتونید به سایتها مختلف مثل ( انجمن تغذیه طبیعی) مراجعه وکسب اطلاعات کنید ودر انجمنهاشون شرکت کنید و پس دریافت نیازهاشون که بصورت روزانه هست نسبت به تولید و بسته بندی و فروش اونها اقدام کنید. سربلند باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 0625
05-27-2015, 09:04 AM
ارسال: #3
میشه یه توضیح بدید اصن این غذاها چی هستن چگونه تولید میشن و کیا استفاده می کنن

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
05-29-2015, 01:07 PM
ارسال: #4
سلام این کار توسط دکتر حسن اکبری فوق تخصص آسیب شناسی سلولی در ایران مدتهاست انجام میشه و در واقع همان طب سنتی خود ما هست مثلا اصلا نباید از روغن مایع و نباتی استفاده کنید فقط روغن حیوانی کره محلی و روغن زیتون محلی و روغن کنجد باید استفاده کرد چای سبز و سیاه ممنوع هست .......... کتابهاشو که مثلث سلامت هست میتونید بخونید و سایت دکتر حسن اکبری این مقاله ها رایگان در اختیارتونه البته ایشون تبلیغ فروش کتابو مطب کردند بصورت غیر مستقیم به هوششون تبریک میگم ولی بصورت رایگان دوستان سایت دکتر حسن اکبری کامل توضیحات هست نمک مثلا فقط نمک دریا و کوه حق استفاده دارید و گوشت مرغ صنعتی کلا ممنوع هست الان من گوشت خروس محلی و شتر و گوسفند و بوقلمون و شتر مرغ و کبک و بلدرچین میخورم مرغ و گاو و گوساله رو کلا قطع کردم بدنم خیلی آرووم شده و جالبه 3 کیلو هم کم کردم بدون رژیم
05-29-2015, 01:10 PM
ارسال: #5
البته باید تصیح کنم تو نوشته قبلی منظورم از تبلیغ کتاب و مطب این دوست خوبون خانم یا آقای جبرییل بود چون سایت دکتر اکبری تمام کتاب به صورت رایگان مقاله مقاله زده شده و میتونید استفاده کنید
05-30-2015, 07:45 AM
ارسال: #6
سلام بر دوست گرامیallaay
بسیار متشکرم که در این مبحث مهم شرکت کردیدو قدمی مثبت در جهت گسترش و فراگیر نمودن این روش تغذیه ای و درمانی سالم وبی ضرر برداشته اید. بسیار خوشحال شدم که به واسطه همین مبحث با انسان شایسته دیگری که درجهت سلامتی عموم انسانها در حال انجام وظیفه است آشنایمان کردید.
دوست گرامی اگر من آدرس ویا نام شخصی رو بردم فقط به جهت این بود که بااونها سرو کار داشتم و حداقل یک بار مستقیم باهاشون حرف زدم و از نقطه نظراتشون آگاه هستم، حالاشما آقای دکتر حسن اکبری رو معرفی میکنید روی چشم میرم و در مورد ایشون هم تحقیق میکنم و برای اشاعه روش تغذیه ای ودرمانی ایشون هم سهمی رو نصیب خودم میکنم چون وظیفه همه ماهاست که در راه نشر و تبلیغ و گسترش هرچی که خوبیه توی این دنیا ، بین همه انسانها بدور از هرگونه تعصبات دینی و مذهبی و نژادی و زبانی و موقعیت مکانی تلاش کنیم.امیدوارم برای گسترش این موضوع حتی در این سایت واین تاپیک نهایت تلاشتون رو بفرمائید.متشکرم .سربلند باشید وموفق.

06-14-2015, 01:09 PM
ارسال: #7
آنزمان خیلی سخت بود باور کنم که می توانم و می شود. با چند درصد باور و چند در صد ناباوری باز خط خط میکردم.
به دقت نگاه کنید. بعضی از خطها را با حرص و ناباوری و بعضی از آنها را با ایمان کامل ترسیم کردم.

انسان تا وقتی فکر میکند نارس است ، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود !
06-14-2015, 03:58 PM
ارسال: #8
میشه خواهش کنم بیشتر توضیح بدید؟

06-22-2015, 06:06 AM
ارسال: #9
سلام ممنون ازتاپیک خوبتون این کاری ک شماپیشنهاددادین همون اشپزخونه یه منزل روستایی هست ولی تو مقیاس وسیع خیلی عالیه همه محصولات تازه مناسب و بدون فریز استفادهمیشه. واقعاعالیه امایه مساله ای هس شماداری این موضوع رو برا کارپیشنهادمیدی ایامرغ رسمی محلی ک حداقل هرکیلوش دوبرابر مرغ ماشینیه یاروغن حیوانی حداقل 5برابره قیمتش باروغن نباتی،این کاربرا صاحب رستوران ک دنبال برگشت هزینه هاشه داره یافقط یه قشر خاصی ک دستتشون به دهنشون میرسه میرن تواین ج وادی”بعدشم شمابایدذاعقه مردمو کلا عوض کنی ایاروغن نباتی. ک طعم غذارو دلچسب میکنه میشه کنارگذاشت. روغن حیوانی ک بو و طعمش افتضاحه استفاده کرد؟
06-22-2015, 06:11 AM
ارسال: #10
سلام ممنون ازتاپیک خوبتون این کاری ک شماپیشنهاددادین همون اشپزخونه یه منزل روستایی هست ولی تو مقیاس وسیع خیلی عالیه همه محصولات تازه مناسب و بدون فریز استفادهمیشه. واقعاعالیه امایه مساله ای هس شماداری این موضوع رو برا کارپیشنهادمیدی ایامرغ رسمی محلی ک حداقل هرکیلوش دوبرابر مرغ ماشینیه یاروغن حیوانی حداقل 5برابره قیمتش باروغن نباتی،این کاربرا صاحب رستوران ک دنبال برگشت هزینه هاشه داره یافقط یه قشر خاصی ک دستتشون به دهنشون میرسه میرن تواین ج وادی”بعدشم شمابایدذاعقه مردمو کلا عوض کنی ایاروغن نباتی. ک طعم غذارو دلچسب میکنه میشه کنارگذاشت. روغن حیوانی ک بو و طعمش افتضاحه استفاده کرد؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star با سرمایه 60الی70 تومن چیکارکنم که ماهی دوتومن درآمد داشته باشه؟ Amir@asd 2 1,319 10-31-2020 12:43 AM
آخرین ارسال: سعید م
Shocked منم با نگاهی جدید شروع کردم(فروشگاه اینترنتی صنایع دستی) masoud_aliheidari 13 2,648 07-28-2015 09:29 AM
آخرین ارسال: zahra3392
Exclamation شروع کردم با رویکردی جدید رز سفید 14 2,817 06-06-2015 12:48 AM
آخرین ارسال: رز سفید
  تهیه ی لوسترهای منبت کاغذی fmkiani 8 2,041 04-14-2015 07:46 PM
آخرین ارسال: fmkiani
  خبرهای جدید من :) azim 1 673 01-04-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: tondar12
  ره اندازی مرکز دانلود کتاب و مقالات فارسی و انگلیسی جدید arsho 35 5,028 09-03-2014 07:29 PM
آخرین ارسال: M0TRIX
  من هم شروع کردم اما خدا میدونه نتیجه داره یا نه هومان هرمزدی 13 3,522 04-28-2014 11:07 AM
آخرین ارسال: کاظم کاظمی
  اون 3 سال پیش شروع کرد و حالا ... mehdi62 2 986 04-10-2013 12:45 AM
آخرین ارسال: سعید یوسفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS