ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: جبرئیل
آخرین ارسال: سرتیپ زاده
پاسخ: 47
بازدید: 7376

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
06-23-2015, 02:15 PM
ارسال: #21
RE: بحث بسیار مهم ( تولیدبرق وانرژی بدون سوخت و رایگان )
واسه استان یزد تولید برق بادی یا خورشیدی اگه ایده هایی با بازده طولانی (دستگاههای چینی نباشه) داری خبر بده
توی شهر ما چون تابستون مصرف برق بالا میره اگه یه تبلیغ بشه خیلی راحت میشه سرمایه گذاری سودآوری کرد

میلیاردر شدن فکر میخواد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
06-23-2015, 02:25 PM
ارسال: #22
سلام ما ایده و اختراعاتی داریم اگه کسی هست که امتیاز رو بخره مشکلی نیست.

وقتی که قرارباشد درسایه معصیت پیشرفت کنیم ,اگر بنشینیم مجاهدیم!!!!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-23-2015, 03:04 PM
ارسال: #23
درود دوســــــتان...
من خودم تقریبا یک ماهه روی طرحه موتور مگنتی کار میکنم یعنی تولید برق با استفاده از اهنربا اما به روشی خاص...
ی نمونه اولیه هم ساختم اما هنوز باید روش کار کنم.
رشته خودم مکانیکه و راستش همین طور که دوستان گفتند این طرح ها حمایت نمیشه بماند که مقابله ی بسیار شدید هم میشه چرا؟؟؟
چون اگه همه بتونن با هزینه ی خیلی کم برای خودشون برق درست کنن که شرکت های بزرگ دنیا مثل جنرال الکتریک یا همین شرکتهای نفتی داخل ورشکست میشن...
برای همین راستش من قصدم فروش طرحم بود تا بتونم برم خارج از کشور،اما حاظرم با دوستان همکاری کنم.
06-23-2015, 03:29 PM
ارسال: #24
اگه ممکنه راجع به کارتون بیشتر شرح بدید. ازمخترعین و دوستان مشهدی جزو انجمن هستند.اگه اینجا نمیتونیدبه ایمیلم شرحتون روبفرستید.متشکرم

06-23-2015, 03:43 PM
ارسال: #25
من توی یاهو مسنجر شما رو اد کردم ولی ظاهرا شما یاهو مسنجر ندارید.
اوکی من به ایمیلتون میفرستم...
06-23-2015, 10:39 PM
ارسال: #26
چرا همه میگن ایده دارن ولی هیشکی توضیحی نمیده ؟ شک نکنید خیلی از ایده ها توی کشورهایی مثل چین به تولید انبوه رسیده و اطلاع ندارید از ساختشون

میلیاردر شدن فکر میخواد
06-24-2015, 12:45 AM
ارسال: #27
بنده توی یه سایت خارجی خوندم که مافیای نفتی در کل دنیا اجازه ساخت یه همچین نیرو گاهی رو نمیدن و اصلا اجازه نمیدن این طرحها مطرح بشه.
06-24-2015, 07:37 AM
ارسال: #28
سلام دوستان عزیز
آقا پیمان شما درست میگی ولی باید این دیوار شکسته بشه و به لطف خدا فراگیر بشه .
نمیشه که بخاطر چند تا سرمایه دار تمام بشریت از این موهبت بزرگ بی بهره بشن. واگر خدا بخواهد به دست توانای مخترعین جوان و قدرتمند کشورمون که بهترین اونها در انجمن حضور دارند این کار بزودی عملی خواهد شد. انشاا...

تشکر شده توسط: حامد یزدی
06-24-2015, 07:41 AM
ارسال: #29
آقا حامد هیچ جای دنیا هنوز چیزی که قابل توجه باشه وصنعتی به تولید انبوه نرسیده حتی چین.
درواقع باید فعلا استناد کنیم به حرف آقای پیمان . بنابراین فاز منفی ندید و بگید حتی اگر چنین باشه دستگاه های خودمون از همه بهتر خواهد شد.
بعدشم خیلی چیزها در دنیا به تولید انبوه رسیدن و هزاران شرکت دارن هر روز به کارشون در مورد تولیدیک محصول ادامه میدن ولی بازم بازار داره . از اتو مبیل بگیر تا چیپس و پفک . پس در این مورد خاص ما خیلی جا داریم که فعالت کنیم . درسته دوست خوبم؟موفق باشی و سربلند.فقط باید یادمون باشه . . . ما می توانیم . . . انشا...

تشکر شده توسط: mosafer bedar
06-24-2015, 09:44 AM
ارسال: #30
(06-24-2015 07:41 AM)جبرئیل نوشته شده توسط:  آقا حامد هیچ جای دنیا هنوز چیزی که قابل توجه باشه وصنعتی به تولید انبوه نرسیده حتی چین.
درواقع باید فعلا استناد کنیم به حرف آقای پیمان . بنابراین فاز منفی ندید و بگید حتی اگر چنین باشه دستگاه های خودمون از همه بهتر خواهد شد.
بعدشم خیلی چیزها در دنیا به تولید انبوه رسیدن و هزاران شرکت دارن هر روز به کارشون در مورد تولیدیک محصول ادامه میدن ولی بازم بازار داره . از اتو مبیل بگیر تا چیپس و پفک . پس در این مورد خاص ما خیلی جا داریم که فعالت کنیم . درسته دوست خوبم؟موفق باشی و سربلند.فقط باید یادمون باشه . . . ما می توانیم . . . انشا...

سلام جبرییل جان

تجربه ای که من توی زمینه ایده پردازی دارم اینه که ایده هایی که مطرح میشه اغلب به تولید انبوه رسیده مثلا یه دونه آبکش میتونه دایره باشه یکی میاد شکل مربع میسازه پایه و اساس یکیه فقط طراحی فرق میکنه که نمیشه به عنوان یه ایده جدید به حساب آورد

از طرفی با این اوضاع اقتصادی اجرایی شدن یه ایده جدید که هیچ تجربه ای هم صورت نگرفته مهارتی هم نیست با درصد زیادی با شکست مواجه میشه (منظور صرفا ایده های تولیدی )

از یه بعد دیگه هم بهش نگاه کنیم اونایی که کارشون ثبت اختراع و تولیده خیلی راحت با یه پیمانکار چینی قرارداد میبندن جنسشون با نام برند تجاریشون توی چین ساخته میشه بسته بندی میشه با یه نام کاملا ایرانی میفرستن واسه طرف

جمع بندی : هیچ وقت ایده ای که قبلا اجرایی شده رو پنهان نکنیم از تجربیات دیگران استفاده کنیم سعی هم کنیم به دنبال ایده های تولیدی جدید نباشیم مگر اینکه پشتوانه مالی و مهارت کاری خوبی داشته باشیم

میلیاردر شدن فکر میخواد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موتوربدون سوخت+Free Energy جبرئیل 0 541 11-21-2019 01:43 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  انجمن تولیدانرژی بدون سوخت جبرئیل 0 507 07-21-2019 11:00 AM
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 0 2,211 07-31-2017 04:34 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  من شروع کردم چند ماه بدون حتی سرمایه با فکرم....... mohammad 30 begin 16 11,475 11-06-2016 02:05 PM
  ایده برای کسب درآمد از گاوداری بدون دام mohandes-j 19 4,415 10-13-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: mohandes-j
  تولیدبرق وانرژی بدون سوخت ورایگان جبرئیل 20 2,929 07-07-2015 09:42 AM
  روش درآمد سایت هایی با سرویس های رایگان amirhosseingh18 4 1,565 07-05-2014 01:35 PM
آخرین ارسال: amirhosseingh18
  شروع بدون سرمایه؟؟؟؟؟؟؟ نازلی 29 8,457 06-20-2014 03:36 PM
آخرین ارسال: maryan100000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS