ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش محصولات کشاورزی
زمان کنونی: 04-18-2024, 05:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ندا
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 42
بازدید: 6320

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش محصولات کشاورزی
12-15-2011, 02:29 AM
ارسال: #1
فروش محصولات کشاورزی
دوستان یکی از مشکلاتی که همیشه در مورد آن شنیده ایم وجود واسطه های متعدد و بالارفتن قیمت محصولات می شود که خصوصا در زمینه میوه ها و محصولات کشاورزی این اختلاف ها که به ضرر کشاورز و مصرف کننده است بیشتر می شود.
از طرفی این روزها که به بازارهای میوه بروید میوه های ایرانی بسیار کم پیدا می شوند و معمولا میوه های بیرنگ و بی بو و بیخاصیت از کشورهای مختلف با قیمت های بالا موجودند.
اگر بتوانیم میوه ها و حتی سایر محصولات را از کشاورزها خریده و به صورت مستقیم به مصرف کننده ها که می توانند افراد فامیل و دوستان خودمان هم باشند بفروشیم می توانیم به میوه های با کیفیت کشور خودمان با قیمت مناسب دست یابیم.
هم ما از شر میوه های مسموم و بیمزه خلاص میشویم هم کشاورزها دست از کاشت آن نمی کشند و هم سود می بریم.
تازه می توان مازاد آن را صرف کارهای مختلفی مثل لواشک و ترشی و ... و حتی غذای دام و طیور نمود.
چند وقت پیش به روستای ابیانه رفته بودم و از پیرمردی مقداری میوه به خریدم که معلوم بود میوه ها را از پای درخت جمع کرده است و من فقط از روی دلسوزی آن را خریدم اما همان میوه پادرختی چنان عطر و طعمی داشت که هیچکدام از به های بازار که چندین برابر آن قیمت داشتند به پایش نمی رسیدند.
منتظر نظر و راهکارهای دوستان هستم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: جوان , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , aaftaab24 , arash1367 , مهتاب , pulaki , jahanagahi
12-15-2011, 02:59 AM
ارسال: #2
RE: فروش محصولات کشاورزی
درود بر شما.
به موضوعی خوبی اشاره کردید.خودم به شخصه یه بار کشت نسبتا وسیع(در حد سن آن زمانم) انجام دادم و از دسته این واسطه های عزیز کم مونده بود در همان کودکی سکته کنمSmile در زمان برداشت محصول با خودرویشان سروقت شما میرسند و پیشنهادشان را میدهد در بعضی موارد اگر محصول زیادی داشته باشید و به ایشان نفروشید باید ناظر فاسد شدنش باشید.حالا ایشان واسطه دسته اول هستند !
اولین چیزی که مورد نظر است هزینه حمل و نقل است سپس ساعات حمل و نقل،ذخیره در سرخانه یا انبار(در صورت نیاز)،فروش قبل از حمل و بارنامه ای و ... است،به یکی از دوستانم که در گیلان گلخانه داشت گفتم که چرا محصولت را به تهران نمی آوری که کیلویی 150 تومن گرانتر بفروشی گفت:در تهران خریداری را برای این مقدار نمیشناسم که منصف باشد،از کجا معلوم بیارم تهران و این همه پول بنزین بدم و آخر بهم بگویند نمیخواهیم،همین جا دارم سودم رو میکنم و قانعم!
یکی از دوستان هم در حمل و نقل است،پرتقال از همشهریانش میخرد و در تهران میفروشد در 1 هفته به اندازه خود کشاورز دارامد کسب میکند و با افتخار بیان میکند.
در مورد میوه های مسموم و بی مزه لازم میدانم که بگویم اغلب محصولات ما با کودهای شمیایی رشد میکنند و فرق نمیکند در کجا و توسط چه کسی پرورش داده میشود، همچنین اگر کشاورز زرنگی محصول ارگانیک تولید نماید در بوق و کرنا میکند که باید 3 برابر قیمت از من بخریدBig Grin و شاید رو هوا محصولش برود.تمامی محصولات ارگانیک در شناسه محصولشان ذکر میشود که سلامت هستند.البته این موارد در مورد باغدار صدق میکند نه در رابطه با یک روستایی.
خوش بدرخشید.

ببار ای بارون ببار ...

[تصویر: u8g8845rk0x3wgn414np.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , vahid61 , مهدی گل محمدی , aaftaab24 , 3ObHaN , arash1367 , مهتاب , pulaki , jahanagahi , mosafere55
12-15-2011, 11:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2011 11:12 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #3
اگر بتوان مشتریان خوب پیدا کرد چرا که نه.
چون میوه یه محصول فاسد شدنیه.باید کمتر از آنی فروخته بشه.اگر بشه با چندتا هتل قرارداد بست و میوه هارو در حالت بسته بندی شده(جعبه های شکیل)هر شب رسوند به دست هتل دار ها.سود فوق العاده ای عایدمون خواهد شد.چون هتل دارها طبق گفته ی آقای قربانیان دنبال میوه های سالم و تازه هستند و معمولا ساعت 1 شب به میدان میوه و تربار میروند.اگر بتوان تو خدمت را به هتلدار ها ارائه داد بهترین فروش عایدمان خواهد شد.این دو خدمت چیست؟
1-حذف واسطه 1 و واسطه 1 شدن خودمان.
2-ارائه ی محصول در مقابل درب هتل (بدون نیاز به رفت و آمد آنها به میدان)(بازاریابی مستقیم)

اگر این دو راهکار اجرا بشه واقعا فروش خوبی نصیبتان خواهد شد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: aaftaab24 , vahid61 , arash1367 , pulaki , جوان , jahanagahi
12-15-2011, 11:44 AM
ارسال: #4
تو مالزي ما ميوه پوست گنده ميخريم ، ميوه رو ميشورند ، پوست ميكنند و بسته بندي ميكنند . ايده ي جالبي هست . نه باقي مانده اصراف ميشه ( ميشه به گاوداري و ... فروخت ) نه خود ميوه اصراف ميشه .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , vahid61 , arash1367 , pulaki , jahanagahi , sajjad , mosafere55
12-15-2011, 01:10 PM
ارسال: #5
اتفاقا من این ایده را مطرح کردم ولی کسی جدی نگرفت.جایی که من زندگی میکنم قطب محصولات کشاورزیه.خودم هم چند قطعه زمین دارم که محصولات خاصی هم میکاریم از جمله سیب زمینی و هویج تعداد خیلی زیادی کشاورز و بنک دار آشنا دارم دوستان در صورتی که بتونند با بازاریابی وکسب اعتماد تو میادین میوه و تره بار شهرشون مشتری پیدا کنند من میتونم هر تناژ باری که بخواهند براشون بفرستم.مثلا من ی ماه پیش چند تن هویج فروختم کیلویی 300 همون لحظه هویج در مغازه تو شهر خودمون بود 1000 این وسط واسطه ها فقط سود میبرند و کشاورز هیچی دستشو نمیگیره.باورتون نمیشه افراد زیادی از غریب و آشنا من میشناسم که دور و بر ما دارند فعالیت میکنند همشون از صفر به عرش رسیدند ثروتهای افسانه ای بهم زدند.البته بیگدار هم نمیشه به اب زد باید جنسی که میخوای بخری مشتریشو داشته باشی.من خیلی تو این فکر ب.دم که بتونم با شهرهای مختلف کار کنم ولی متاسفانه آدم مورد اعتماد نداشتم.خوشبختانه این انجمن جای خوبیه که بتونیم با همدیگر ی فعالیت اقتصادی خوب انجام دهیم
 تشکر شده توسط: vahid61 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , arash1367 , مهتاب , جوان , jahanagahi , sajjad , mosafere55
12-15-2011, 01:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-15-2011 01:53 PM، توسط ندا.)
ارسال: #6
(12-15-2011 02:59 AM)جوان نوشته شده توسط:  درود بر شما.
به موضوعی خوبی اشاره کردید.خودم به شخصه یه بار کشت نسبتا وسیع(در حد سن آن زمانم) انجام دادم و از دسته این واسطه های عزیز کم مونده بود در همان کودکی سکته کنمSmile .............
چقدر خوب که شما تجربه این کار رو دارید.
اگه دوستان با این طرح موافق باشند میتونیم برای تمام مشکلاتی که به ذهنمون میرسه راه حل داشته باشیم.
مثلن یکی از مواردی که پیدا کردن بازار مصرفه میتونیم روی مراکزی مثل هتل ها، مدارس مهد کودکها و حتی کافی شاپ ها و سالنهای مجالس حساب کنیم و قرار داد ببندیم
در مورد بسته بندی هم که میشه طرحهایی داشت
خلاصه بگم به نظرم میشه تیم تشکیل داد و این طرح رو اجرا کرد
چیزی که من از منابع متعدد شنیدم و نمیدونم چقدر درسته اینه که کشورهای رقیب آفت ها و بذرهای نا سالم و خلاصه کلی ضرر دیگه به کشاورزی ما زده اند که من در موردشون هیچ تخصصی ندارم و یکی از اهداف این کار میتونه برطرف کردن این ضرر ها تا حد امکان باشه.

(12-15-2011 11:11 AM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  اگر بتوان مشتریان خوب پیدا کرد چرا که نه.
چون میوه یه محصول فاسد شدنیه.باید کمتر از آنی فروخته بشه.اگر بشه با چندتا هتل قرارداد بست و میوه هارو در حالت بسته بندی شده(جعبه های شکیل)هر شب رسوند به دست هتل دار ها.سود فوق العاده ای عایدمون خواهد شد.چون هتل دارها طبق گفته ی آقای قربانیان دنبال میوه های سالم و تازه هستند و معمولا ساعت 1 شب به میدان میوه و تربار میروند.اگر بتوان تو خدمت را به هتلدار ها ارائه داد بهترین فروش عایدمان خواهد شد.این دو خدمت چیست؟
1-حذف واسطه 1 و واسطه 1 شدن خودمان.
2-ارائه ی محصول در مقابل درب هتل (بدون نیاز به رفت و آمد آنها به میدان)(بازاریابی مستقیم)

اگر این دو راهکار اجرا بشه واقعا فروش خوبی نصیبتان خواهد شد.
این ایده خیلی خوبه. حتی میتونیم روی مهد کودکها و کافی شاپ ها هم حساب کنیم.
به خصوص با تبلیغاتی که برای سلامتی میشه خیلی ها به جای هله و هوله ترجیح میدن از میوه ها استفاده کنند.
و یا حتی سالن های مراسم و جشنها

(12-15-2011 01:10 PM)mhe نوشته شده توسط:  اتفاقا من این ایده را مطرح کردم ولی کسی جدی نگرفت.جایی که من زندگی میکنم قطب محصولات کشاورزیه..........
بسیار عالی که دوستانی که تجربه دارند اعلام آمادگی میکنند.
من نمیدونم روال این انجمن برای طراحی کردن طرح ها چیه؟
 تشکر شده توسط: vahid61 , مهدی گل محمدی , جوان , jahanagahi
12-15-2011, 06:04 PM
ارسال: #7
من آمادگی خودمو اعلام میکنم فقط دوستان بهم بگند چه محصولی میخواند تا من از کشاورز مستقیم بخرم براشون بفرستم.این طرحیه که در سرتاسر ایران میشه انجام داد.هر شهری با توجه محصول اون شهر میتونه مانور بده.در شهر ما صیفی جات و سیب زمینی و لبو و شلغم وهویج و به و..چیزای دیگه ای هست که قیمت خیلی خیلی پایین میشه خرید.اصفهان محصولات فوق العاده ای داره که خیلی میشه روش مانور داد مثلا یک نفر را من میشناسم به طور اتفاقی باهاش آشنا شدم تو کار صنایع دستیه و ی محصول به نام پاپیه میشه که یکسری ظرفهای خیلی زیباست را از میدان نقش جهان اصفهان میخره در کشورهای خارجی میفروشه محصولاتشم از طریق اینترنت به نمایش میزاره.غیر از صنایع دستی گز اصفهان و پولکی اصفهان خیلی خواهان داره فقط و فقط ی ارزیابی از بازار باید انجام بشه دیگه همه چیز حله خوشبختانه من اعتبار زیادی دارم میتونم جنس به صورت امانی بیارم.کسی اگه محصول خاصی مد نظرش هست اعلام کنه تا چند نمون براش بفرستم بازار یابی کنه اگه به صرفه بود شروع کنه.بسم اله
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , pulaki , jahanagahi
12-15-2011, 06:20 PM
ارسال: #8
منم اعلام امادگي خودم رو اعلام ميكنم ! براي هركاري كه اراده كنيد .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi
12-15-2011, 09:03 PM
ارسال: #9
دوستان بحث خوبی است مخصوصا اینکه به عید هم نزدیک میشویم.
اما فقط اعلام آمادگی کافی نیست.
لطفا شروع کنید به بازاریابی تا دیر نشده است!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی گل محمدی , arash1367 , jahanagahi
12-16-2011, 12:06 AM
ارسال: #10
اگه كيفيت ميوه ها خوب باشه و قيمت مناسب باشه عاليه/اونوقت چند تا مشتري ثابت پيدا ميكني و بعد از يه مدت كه اعتماد مشتري ها جلب شد ميشه قيمت هارو كمي افزايش داد
اول بايد بهترين كيفيتو با سود كم به مشتري ارائه داد

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ndm1368 , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , arash1367 , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 720 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  [split] بازاریابی محصولات تولید کنندگان وارد کنندگان koruosh 1 1,050 11-02-2016 12:43 PM
آخرین ارسال: کژال
  معرفی سایت کلاه بردار فروش دلار وبمانی adamous06 6 1,331 09-07-2016 01:11 PM
آخرین ارسال: adamous06
  خرید و فروش بین المللی/وب مانی/پی بال/ mohammad.b 9 2,831 08-28-2016 09:02 PM
آخرین ارسال: adamous06
  آموزش عملی برای فروش و بازاریابی .... m-jalalvand 16 4,734 05-23-2016 09:19 AM
آخرین ارسال: peymani
  اشنایی با تمامی استانها(محصولات.تولید.صادرات...) حامد 10 2,909 11-20-2015 09:02 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  منبع خوبی برای خرید و فروش اجناس و لوازم دست دوم بدون واسطه karafarin 8 3,123 03-25-2015 12:41 AM
آخرین ارسال: hesam08
  خاطرات یک دست فروش سعید.کرمی 43 7,147 10-15-2013 09:04 AM
آخرین ارسال: سعید.کرمی
  کمک در رابطه با فروش محصولات کشاورزی و باغی در شهرهای دیگر hamidoga 3 1,003 07-30-2013 11:55 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  راهکارهایی برای افزایش فروش aminwork 12 2,259 07-30-2013 09:58 PM
آخرین ارسال: 90_eh3an
  درخواست ایده برای فروش بهتر؟ soltan_sal 8 3,159 05-01-2013 12:18 PM
آخرین ارسال: هما
  قیمت فروش آیفون ۵ در بازار ایران mohammad62 1 936 10-16-2012 05:21 PM
آخرین ارسال: Divar
  واگذاری نمایندگی پولیش و عاملیت فروش m_grate29 2 1,504 09-17-2012 10:13 AM
آخرین ارسال: m_grate29
  بهترين سايت هاي فروش و دانلود كدامند؟؟؟؟ اقاي ايـــده 17 3,708 05-16-2012 12:29 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  فروش از طریق پست dara 4 1,342 05-08-2012 12:51 PM
آخرین ارسال: goldmen
  محصولات استانها مهدی گل محمدی 15 3,351 12-26-2011 11:07 AM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS