ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گردشگری ------- جذب توریست
زمان کنونی: 05-01-2024, 01:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohamad javad
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 16
بازدید: 1713

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گردشگری ------- جذب توریست
05-14-2015, 11:27 PM
ارسال: #11
RE: گردشگری ------- جذب توریست
(05-14-2015 06:53 PM)mah114 نوشته شده توسط:  سلام.....یکی از مکان هایی که گردش گر ریخته تو کوچه و خیابون مشهد هستش....
شما میتونید باهاشون صحبت کنید و خودتونو معرفی کنید بهشون....
مخصوصا عرب ها زیاد میان مشهد و عاشق خوش گذرونی هستن

ممنون . پیشنهاد خوبیه.

[b]به نام آنکه چکار کرده با من ...[/b]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
05-18-2015, 11:50 PM
ارسال: #12
سلام

یکی از دوستان بنده در سمیناری در رشت در زمینه جذب گردشگر خارجی ارائه بسیار مفید و حرفه ای داشتند که باید ها و نباید ها درش ذکر شده بود!
تجربیات کاری خودشون در واقع! سعی میکنم باهاشون تماس بگیرم و فایل ارائه شون رو ازشون بگیرم و در اختیاز شما عزیزان قرار بدم!

خدمتتون عرض کنم که بهترین روش برای این کار در ابتدا دعوت از دوستان، فامیل و موارد اینچنینی از خارج هست که بعد از اولین اجرای موفقیت آمیز و آشنایی با روند پروسه، و تبلیغات گرم از طرف همون مهمانان شما در در و همسایه و همکاران خود در کشور مورد نظر و ادامه داستان...

توجه داشته باشید که اصل سود در برنامه های اینچنینی در صورتی نصیب شما میشه که پکیج رو خودتون ببندید و دردسرهای کار رو به جون بخرید!
ئر غیر این صورت میتونید با یه آژانس وارد مذاکره شید که دردسرها برای اونها و سود کم برای شما به همراه خواهد داشت!

امیدوارم هر چه زودتر ما را در جریان طرحتون قرار بدید تا بتونیم همکاری داشته باشیم!
05-19-2015, 12:18 PM
ارسال: #13
سلام برای جذب مستقیم باید شرکت گردشگری یا همان دفتر گردشگری داشته باشیم که خیلی مشکله و یا اینکه گروه کوهنوردی تشکیل بدیم که آسونتره
به هر حال اگر پکیج خوبی ببندیم شرکت ها برایمان توریست می آورند
فعلا نحوه کسب سود حداکثری را از یک پکیج خوب، بیشتر بحث کنیم

هرکس به دنبال حوائج دیگران باشد، خداوند هم به دنبال حوائج اوست
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
05-19-2015, 01:59 PM
ارسال: #14
دوست عزیز نیازی نیست که آژانس یا دفتر گردشگری داشته باشید!!
کافیه از یکی از اینها مجوز خودتون رو دریافت کنید که اون هم مراحل خودشو داره و آژانسهای زیادی مجوز میدن!

گروه کوهنوردی تشکیل دادن نیازمند داشتن مدارک کوهنوردی و سابقه فعالیت چند ساله (دقیق یادم نیست!) در گروه های کوهنوردی هست که فکر میکنم بیشتر طول بکشه!
05-19-2015, 06:14 PM
ارسال: #15
(05-18-2015 11:50 PM)Iraj_27 نوشته شده توسط:  سلام

یکی از دوستان بنده در سمیناری در رشت در زمینه جذب گردشگر خارجی ارائه بسیار مفید و حرفه ای داشتند که باید ها و نباید ها درش ذکر شده بود!
تجربیات کاری خودشون در واقع! سعی میکنم باهاشون تماس بگیرم و فایل ارائه شون رو ازشون بگیرم و در اختیاز شما عزیزان قرار بدم!

خدمتتون عرض کنم که بهترین روش برای این کار در ابتدا دعوت از دوستان، فامیل و موارد اینچنینی از خارج هست که بعد از اولین اجرای موفقیت آمیز و آشنایی با روند پروسه، و تبلیغات گرم از طرف همون مهمانان شما در در و همسایه و همکاران خود در کشور مورد نظر و ادامه داستان...

توجه داشته باشید که اصل سود در برنامه های اینچنینی در صورتی نصیب شما میشه که پکیج رو خودتون ببندید و دردسرهای کار رو به جون بخرید!
ئر غیر این صورت میتونید با یه آژانس وارد مذاکره شید که دردسرها برای اونها و سود کم برای شما به همراه خواهد داشت!

امیدوارم هر چه زودتر ما را در جریان طرحتون قرار بدید تا بتونیم همکاری داشته باشیم!

سلام دوست عزیز
ممنون از نظری که ارسال کردی . منتظر فایل ارائه دوستتون می مونم. و البته به زودی طرح رو هم همین جا خدمت دوستان ارائه میدم

[b]به نام آنکه چکار کرده با من ...[/b]
 تشکر شده توسط: Iraj_27
05-20-2015, 10:35 AM
ارسال: #16
سلام
بنده احتمالا از مهرماه دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی میشم .
مدرک زبان انگلیسی هم دارم .
اطلاعات آکادمیک نبستا خوبی دارم .

توصیه میکنم مطلب کارآفرینی به شیوه عباس برزگر رو مطالعه کنید.
احساس میکنم افکاری نزدیک بهم داریم.
باعث تاسفه که از اون تاپیک استقبال نشد

کارآفرینی به شیوه عباس برزگر

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: 0625 , mohamad javad
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گردشگری سلامت گردشگری سلامت 0 391 01-18-2017 09:58 PM
آخرین ارسال: گردشگری سلامت
  ایجاد تور گردشگری کارگن 4 907 04-30-2016 06:50 PM
آخرین ارسال: کارگن
  افزایش گردشگر تور یکروزه گردشگری صنعتی تاریخی MAHDI_MAHAM 3 687 10-08-2015 08:30 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  ایده اساسی برای موضوع گردشگری erfankt19 2 1,176 08-02-2015 02:29 PM
آخرین ارسال: cooch
  جذب بازاریاب azim 14 23,556 05-21-2015 10:48 PM
آخرین ارسال: magmag0101
Thumbs Up مجتمع گردشگری ستاره سهیل StarSoheil 43 8,988 01-24-2014 12:21 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  جذب بازاریاب از بین دانشجویان و اساتید دانشگاه مهتاب 24 5,392 11-25-2013 10:55 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS