سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گردشگری ------- جذب توریست - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: ما شروع کردیم! شما چطور؟ (/forumdisplay.php?fid=125)
+--- موضوع: گردشگری ------- جذب توریست (/showthread.php?tid=13202)

صفحه ها: 1 2

گردشگری ------- جذب توریست - mohamad javad - 04-18-2015 04:39 PM

سلام به همه دوستان عزیز.
ایده ای در رابطه با جذب گردشگر خارجی داشتیم که قبل از مطرح کردن از همه دوستانی که در زمینه جذب توریست فعالیت دارند یا به نوعی با این مقوله آشنایی دارند دعوت میکنم توانایی خودشون رو اعلام کنن تا بعد از بررسی ، طرح اولیه برای کامل شدن با دوستان به اشتراک گذاشته بشه...
بخش گردشگری فصل جدید فعالیت های ما در سال 94 محسوب می شه. که علتشم رونق این بخش در سال جدید به دلیل سیاست های دولت در روابط خارجیه...
دوستانی که با من آشنایی ندارن می تونن برای آشنایی با مجموعه فعالیت ها به تاپیک زیر مراجعه کنن
موفق باشید

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3806

RE: گردشگری ------- جذب توریست - arshiac457 - 04-18-2015 06:28 PM

سلام دوست عزیز یه مقدار بیشتر راجع به طرحت توضیح میدی؟؟ گردشگر رو از کجا پیدا کنیم؟من واقعا دیدم نسبت به مرحله جذب گردشگر خارجی بسته اس ولی در مورد اینکه کجا باید بردشون مختصر اطلاعاتی دارم

RE: گردشگری ------- جذب توریست - mohamad javad - 04-18-2015 06:52 PM

دوست گرامی ، هدف اولیه ما هم همین قسمت دوم فرمایش شما بود. پس شما می دونید گردشگر رو باید کجا برد. مابقی دوستانی هم که توانایی و یا اطلاعاتی در زمینه جذب گردشگر خارجی دارن ممنون می شم اطلاع بدن.

RE: گردشگری ------- جذب توریست - cooch - 04-18-2015 09:58 PM

سلام روش کسب درآمد از یک جاذبه گردشگری چگونه است؟ جذب مستقیم گردشگر یا اخذ پورسانت ناچیز از مدیر تور ها؟ من در زمینه گردشگری نمک و نمک درمانی امکاناتی دارم

RE: گردشگری ------- جذب توریست - mohamad javad - 04-18-2015 11:17 PM

(04-18-2015 09:58 PM)cooch نوشته شده توسط:  سلام روش کسب درآمد از یک جاذبه گردشگری چگونه است؟ جذب مستقیم گردشگر یا اخذ پورسانت ناچیز از مدیر تور ها؟ من در زمینه گردشگری نمک و نمک درمانی امکاناتی دارم

سلام دوست عزیز. معمولا گردشگران دنبال استفاده حداکثری از وقت و هزینه ای که می دن هستن. اگه بتونید در کنار این امکانات تنوع برنامه ای هم بدین خوبه اما به صورت مستقل بهتره که با تورها همکاری کنید...

RE: گردشگری ------- جذب توریست - mohamad javad - 04-22-2015 05:22 PM

دوستان سلام مجدد..... کسی تو حوزه گردشگری و جذب توریست اطلاعاتی داره بگه لطفا

RE: گردشگری ------- جذب توریست - cooch - 04-23-2015 09:43 PM

من در حال آماده شدن برای اجرای تور گردشگری عشایری برای گردشگران خارجی در ییلاقات دماوند هستم

RE: گردشگری ------- جذب توریست - mohamad javad - 04-24-2015 10:35 AM

(04-23-2015 09:43 PM)cooch نوشته شده توسط:  من در حال آماده شدن برای اجرای تور گردشگری عشایری برای گردشگران خارجی در ییلاقات دماوند هستم

خیلی عالی. انشا الله موفق باشید

RE: گردشگری ------- جذب توریست - dehqhani - 05-14-2015 08:04 AM

با سلام

خیلی خوب میشد اگر دوستان میتوانستند نحوه جذب گردشگران خارجی را میگفتند تا ما هم بهرمند شویم

با تشکر

RE: گردشگری ------- جذب توریست - mah114 - 05-14-2015 06:53 PM

سلام.....یکی از مکان هایی که گردش گر ریخته تو کوچه و خیابون مشهد هستش....
شما میتونید باهاشون صحبت کنید و خودتونو معرفی کنید بهشون....
مخصوصا عرب ها زیاد میان مشهد و عاشق خوش گذرونی هستن