ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سنگ زنده
زمان کنونی: 05-05-2024, 04:47 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sedaybaran
آخرین ارسال: farhad2020
پاسخ: 22
بازدید: 2534

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنگ زنده
03-10-2015, 12:59 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2015 02:05 AM، توسط sedaybaran.)
ارسال: #1
سنگ زنده
سلام
چند تا سنگ دارم که شبیه مروارید هستن این سنگها سالها پیش یکی از آشناهام به جای مروارید خریده و ازش استفاده میکرد جای جالب اینه این سنگها زادولد میکنند اولش نمیدونم دقیقا چند تا بود اما حدودا 20 - 30 میگفتن این سنگها هر سال زیادتر میشدن اخرش یکی میگی اون سنگها از خونت میخورند و .....
این آشنامون میترسه استفاده نمیکنه مقداری به بقیه میده میگفت 5-6 تا مونده بود اونارو داخل یک شیشه میذاره الان حدودا 100 تا شده به چند نفر نشون دادم اما چیزی نفهمیدن اینا داخل شیشه هستن نه اب هست نه چیز دیگه با اینحال بازم رشد میکنند و زیادتر میشند.
نمیدونم از کجا بپرسم چیه؟ هر چقدر توی اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم اگه کسی بدونه اینا چی هستن ممنون میشم

تجارت یعنی پیدا کردن ادمهای خوب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Donya Dide , hesaab , Elixir
03-10-2015, 01:52 AM
ارسال: #2
RE: سنگ زنده
سنگ زنده!!!!!
خب یه چندتا عکس میذاشتی باید جالب باشه
من خریدارم اقا Big Grin
 تشکر شده توسط: Donya Dide , sedaybaran , hesaab
03-11-2015, 12:43 AM
ارسال: #3
فردا عکس میذارم
شهر ما کوچک هست و جایی نیست بپرسم برای همین اینجا مطرح کردم تا ببینم کسی چیزی میدونه هدفم اینه که جنس سنگ بدونم و از کجا اومده و چطوری زنده هست و چطوری رشد میکنه

تشکر شده توسط: hesaab
03-11-2015, 01:05 AM
ارسال: #4
داداش مارو گرفتی !!!!
03-11-2015, 10:22 AM
ارسال: #5
سلام دوست عزیز

من یه چیزهایی در مورد سنگ.زنده شنیدم.ولی باید بهش غذا بدی نه اینکه تو.شیشه بدون غذا و.بخور.و.... زنده بمونه تازه.تولید مثل کنه.

خیلی جالب به نظر میاد

----------------------------------------------

دوستش دارم...
بزرگیش را...
سکوتش را...
عظمتش را...
اُبهتش را...
تنهاییش را...
حکمتش را...
صبرش را...
و بودنش عادتیست مثل نفس کشیدن !
خدا را میگویم...

poshak_rim@ کانال تلگرام
-----------------------------------------------
zajr تغییر نام کاربری به hesaab
03-11-2015, 10:42 AM
ارسال: #6
(03-11-2015 10:22 AM)hesaab نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

من یه چیزهایی در مورد سنگ.زنده شنیدم.ولی باید بهش غذا بدی نه اینکه تو.شیشه بدون غذا و.بخور.و.... زنده بمونه تازه.تولید مثل کنه.

خیلی جالب به نظر میاد

منظورتون اگرlive rockکه تو آکواریوم آب شوره استفاده میشه اونم اصلا زنده نیست چون توش پر از باکتری و میکرو ارگانیسمهای زنده است بهش میگند سنگ زنده

اگر واقعا همچنین چیزی وجود داشت که تو شیشه بدون غذا و.........بزرگ میشه و تکثیر میشه کلی از قوانین علمی زیر سوال میره .یکیش پایستگی انرژی
03-11-2015, 05:05 PM
ارسال: #7
(03-11-2015 10:42 AM)moele نوشته شده توسط:  

خیلی جالب به نظر میاد

منظورتون اگرlive rockکه تو آکواریوم آب شوره استفاده میشه اونم اصلا زنده نیست چون توش پر از باکتری و میکرو ارگانیسمهای زنده است بهش میگند سنگ زنده

اگر واقعا همچنین چیزی وجود داشت که تو شیشه بدون غذا و.........بزرگ میشه و تکثیر میشه کلی از قوانین علمی زیر سوال میره .یکیش پایستگی انرژی

تا وقتی اطلاعاتی نداریم نمیتونیم بگیم از چیزی تغذیه نمیکنه .. پایستگی انرژی هم.. فک نمیکنم زیاد به این موضوع ربط پیدا کنه..
به هر حال عاقا زودتر عکس بذار من خیلی مشتاقم ببینم5_004
03-11-2015, 05:26 PM
ارسال: #8
(03-11-2015 05:05 PM)saghi_gh نوشته شده توسط:  

خیلی جالب به نظر میاد

تا وقتی اطلاعاتی نداریم نمیتونیم بگیم از چیزی تغذیه نمیکنه .. پایستگی انرژی هم.. فک نمیکنم زیاد به این موضوع ربط پیدا کنه..
اصل مواد انرژی بدون انرژی ماده وجود نداره پس میتونه از حالت به حالت دیگه تبدیل بشه اما خلق نمیشه حالا طبق بیانات ایشون تو شیشه سنگ مانندی همین طور تکثیر میشه به نظر شما با علم امروز شدنی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: hesaab , sedaybaran
03-11-2015, 05:31 PM
ارسال: #9
(03-11-2015 05:26 PM)moele نوشته شده توسط:  
(03-11-2015 05:05 PM)saghi_gh نوشته شده توسط:  

خیلی جالب به نظر میاد

اصل مواد انرژی بدون انرژی ماده وجود نداره پس میتونه از حالت به حالت دیگه تبدیل بشه اما خلق نمیشه حالا طبق بیانات ایشون تو شیشه سنگ مانندی همین طور تکثیر میشه به نظر شما با علم امروز شدنی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا شاید ی جونوری چیزیه عین سنگه Confused ها؟؟ اینم هست دیگه..
حاجی مارو گرفتی بگووواا من رفته رو مخم اصن اینی که میگه ی چیزی خیلی خییییییییلی جالبیه Undecided
 تشکر شده توسط: hesaab , sedaybaran
03-12-2015, 12:37 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2015 12:40 AM، توسط sedaybaran.)
ارسال: #10
[تصویر: kqhn2yh8szxm3g6702tn_thumb.jpg]

[تصویر: pmsojb736il1infq59o8_thumb.jpg]

[تصویر: m7oxvt9xsrtt3rzg17gm_thumb.jpg]

[تصویر: gv1ph1kxu7e24fdn4ods_thumb.jpg]

[تصویر: xqkdmre9g3csw19zm3ur_thumb.jpg]

سلام
عکس ها خوب نیافتاده دوربین خودم ضعیف هست تا چند روز دیگه یک دوربین پیدا میکنم و عکس خوب میگیرم
اونی که بزرگ هست سنگ بدنیا میاره بزرگتر میشه و بعد سنگ کوچک ازش جدا میشه
خودم نمیدونم چطوری ممکنه هست اما میشه این دو تا رو من برداشتم و نمیدونم چقدر طول میکشه سنگ سوم جدا بشه اونی کنار هست از سنگهای اولیه هست که سوراخ داره اون یکی که بعدا بوجود اومدن سوراخ ندارن مگر اونایی که داخل نخ بودن

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  صادرات سنگ moeinfar 0 345 05-15-2017 01:36 PM
آخرین ارسال: moeinfar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS