سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سنگ زنده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
چند تا سنگ دارم که شبیه مروارید هستن این سنگها سالها پیش یکی از آشناهام به جای مروارید خریده و ازش استفاده میکرد جای جالب اینه این سنگها زادولد میکنند اولش نمیدونم دقیقا چند تا بود اما حدودا 20 - 30 میگفتن این سنگها هر سال زیادتر میشدن اخرش یکی میگی اون سنگها از خونت میخورند و .....
این آشنامون میترسه استفاده نمیکنه مقداری به بقیه میده میگفت 5-6 تا مونده بود اونارو داخل یک شیشه میذاره الان حدودا 100 تا شده به چند نفر نشون دادم اما چیزی نفهمیدن اینا داخل شیشه هستن نه اب هست نه چیز دیگه با اینحال بازم رشد میکنند و زیادتر میشند.
نمیدونم از کجا بپرسم چیه؟ هر چقدر توی اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم اگه کسی بدونه اینا چی هستن ممنون میشم
سنگ زنده!!!!!
خب یه چندتا عکس میذاشتی باید جالب باشه
من خریدارم اقا Big Grin
فردا عکس میذارم
شهر ما کوچک هست و جایی نیست بپرسم برای همین اینجا مطرح کردم تا ببینم کسی چیزی میدونه هدفم اینه که جنس سنگ بدونم و از کجا اومده و چطوری زنده هست و چطوری رشد میکنه
داداش مارو گرفتی !!!!
سلام دوست عزیز

من یه چیزهایی در مورد سنگ.زنده شنیدم.ولی باید بهش غذا بدی نه اینکه تو.شیشه بدون غذا و.بخور.و.... زنده بمونه تازه.تولید مثل کنه.

خیلی جالب به نظر میاد
(03-11-2015 10:22 AM)hesaab نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز

من یه چیزهایی در مورد سنگ.زنده شنیدم.ولی باید بهش غذا بدی نه اینکه تو.شیشه بدون غذا و.بخور.و.... زنده بمونه تازه.تولید مثل کنه.

خیلی جالب به نظر میاد

منظورتون اگرlive rockکه تو آکواریوم آب شوره استفاده میشه اونم اصلا زنده نیست چون توش پر از باکتری و میکرو ارگانیسمهای زنده است بهش میگند سنگ زنده

اگر واقعا همچنین چیزی وجود داشت که تو شیشه بدون غذا و.........بزرگ میشه و تکثیر میشه کلی از قوانین علمی زیر سوال میره .یکیش پایستگی انرژی
(03-11-2015 10:42 AM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی جالب به نظر میاد

منظورتون اگرlive rockکه تو آکواریوم آب شوره استفاده میشه اونم اصلا زنده نیست چون توش پر از باکتری و میکرو ارگانیسمهای زنده است بهش میگند سنگ زنده

اگر واقعا همچنین چیزی وجود داشت که تو شیشه بدون غذا و.........بزرگ میشه و تکثیر میشه کلی از قوانین علمی زیر سوال میره .یکیش پایستگی انرژی

تا وقتی اطلاعاتی نداریم نمیتونیم بگیم از چیزی تغذیه نمیکنه .. پایستگی انرژی هم.. فک نمیکنم زیاد به این موضوع ربط پیدا کنه..
به هر حال عاقا زودتر عکس بذار من خیلی مشتاقم ببینم5_004
(03-11-2015 05:05 PM)saghi_gh نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی جالب به نظر میاد

تا وقتی اطلاعاتی نداریم نمیتونیم بگیم از چیزی تغذیه نمیکنه .. پایستگی انرژی هم.. فک نمیکنم زیاد به این موضوع ربط پیدا کنه..
اصل مواد انرژی بدون انرژی ماده وجود نداره پس میتونه از حالت به حالت دیگه تبدیل بشه اما خلق نمیشه حالا طبق بیانات ایشون تو شیشه سنگ مانندی همین طور تکثیر میشه به نظر شما با علم امروز شدنی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(03-11-2015 05:26 PM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-11-2015 05:05 PM)saghi_gh نوشته شده توسط: [ -> ]

خیلی جالب به نظر میاد

اصل مواد انرژی بدون انرژی ماده وجود نداره پس میتونه از حالت به حالت دیگه تبدیل بشه اما خلق نمیشه حالا طبق بیانات ایشون تو شیشه سنگ مانندی همین طور تکثیر میشه به نظر شما با علم امروز شدنی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا شاید ی جونوری چیزیه عین سنگه Confused ها؟؟ اینم هست دیگه..
حاجی مارو گرفتی بگووواا من رفته رو مخم اصن اینی که میگه ی چیزی خیلی خییییییییلی جالبیه Undecided
[تصویر: kqhn2yh8szxm3g6702tn_thumb.jpg]

[تصویر: pmsojb736il1infq59o8_thumb.jpg]

[تصویر: m7oxvt9xsrtt3rzg17gm_thumb.jpg]

[تصویر: gv1ph1kxu7e24fdn4ods_thumb.jpg]

[تصویر: xqkdmre9g3csw19zm3ur_thumb.jpg]

سلام
عکس ها خوب نیافتاده دوربین خودم ضعیف هست تا چند روز دیگه یک دوربین پیدا میکنم و عکس خوب میگیرم
اونی که بزرگ هست سنگ بدنیا میاره بزرگتر میشه و بعد سنگ کوچک ازش جدا میشه
خودم نمیدونم چطوری ممکنه هست اما میشه این دو تا رو من برداشتم و نمیدونم چقدر طول میکشه سنگ سوم جدا بشه اونی کنار هست از سنگهای اولیه هست که سوراخ داره اون یکی که بعدا بوجود اومدن سوراخ ندارن مگر اونایی که داخل نخ بودن
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع