ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

عمده فروشی مواد غذایی
زمان کنونی: 05-07-2024, 12:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hamidreza0000
آخرین ارسال: saeed_9_12
پاسخ: 9
بازدید: 16618

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عمده فروشی مواد غذایی
02-05-2015, 11:03 PM
ارسال: #1
عمده فروشی مواد غذایی
سلام
حدود 60میلیون دارم میشه راهنمایی کنید چطوری عمده فروشی مواد غذایی بزنم؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR
02-05-2015, 11:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-05-2015 11:11 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #2
RE: عمده فروشی مواد غذایی
با 60 میلیون می خواهی عمده فروشی بزنی !!! از قیمت ها گویا خبر نداری داداش

بقالی سر کوچه بیشتر سرمایه داره

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR
02-05-2015, 11:44 PM
ارسال: #3
(02-05-2015 11:10 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با 60 میلیون می خواهی عمده فروشی بزنی !!! از قیمت ها گویا خبر نداری داداش

بقالی سر کوچه بیشتر سرمایه داره
شما بگو چقدر میخواد؟ نمیتونی مشاوره بدی شیرین زبونی نکن
کسی جواب داره بده یا راهمنمایی کنی
02-06-2015, 12:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-06-2015 06:48 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #4
ماشاالله رو که نیست

حداقل حداقل 500 میلیون برای محل اجاره ای و انبار اجاره ای و بدون نمایندگی خاصی نیاز داری
اگر بخواهی مغازه و انبار را بخری ، و نمایندگی هم نداشته باشی کم کم 3 تا 5 میلیارد نیاز داری

اگر بخواهی نمایندگی یکی دو تا برند و کارخانه را هم داشته باشی ، جدای اینکه مغازه و انبار را باید داشته باشی ، حداقل حداثل 500 میلیون هم برای سرمایه در گردش نیاز داری

اگر طلبی هم داری بیا نقدی بدم بی حساب شیم اخوی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Mohsen1988 , moele , mehrdad062 , saeed_9_12 , MARYAR , sinap
02-06-2015, 06:44 PM
ارسال: #5
با این میزان پول فقط میتونید پخش یک جنس رو انجام بدید که باید با دقت بالا انتخاب کنید (بازار کشش و درخواست برای اون محصول رو داشته باشه) وگرنه کل سرمایه سوخت میشه و به زیر قیمت باید رد کنی!!!!
02-06-2015, 09:03 PM
ارسال: #6
شما بگو چقدر میخواد؟ نمیتونی مشاوره بدی شیرین زبونی نکن
کسی جواب داره بده یا راهمنمایی کنی

[/quote]
لطفا در گفتار رعایت بفرمایید.

02-06-2015, 09:42 PM
ارسال: #7
سلام
فکر میکنم بتونی بری تو بازار عمده فروش ها از هر جنس نمونه بخری و اگر مشتری داشتی سفارش بگیری و بعدش بگی همون که ازش نمونه خریدی برات تعداد بفرسته و هروقت پولشو از مشتری گرفتی پول اون بابارو هم بدی.

منتهی این نیاز به زمان داره که بتونی اعتماد عمده فروش هارو جلب کنی که باهات چکی و مدت دار کار کنن.
برای عمده فروش شدن به صورت مستقیم من فقط یک مثال الان یادمه که مثلا طرف یک نیسان تن ماهی از کارخونه گرفته بود پارسال 55 میلیون تومن! که این فقط یک قلم جنسه و باید حداقل 20-30 قلم جنس اینطوری داشته باشی (هرچند میشه جنس های ارزونتر مثل نوشیدنی و با تنوع کمتر کار کرد ولی خب مشتری هانم کمتر میشن به نسبت).

ولی در کل اگر اینکارو دوست داری شروع کن کم کم که اعتبار پیدا کنی تصاعدی رشد میکنی.
02-07-2015, 09:18 AM
ارسال: #8
سلام با 60 ميليونم ميتوني شروع كني ، ولي نميتوني همه اجناس رو ساپورت كني نميخوام نااميدت كنم چون بايد يه مغازه بزرگ داشته باشي يا حداقل مغازه را طوري رهن يا اجاره كني كه قراداد 5 ساله به صاحب مغازه ببندي ، البته داشتن سرداخانه واجبه ولي با پول تو نميشه اين كار رو كرد چون الان درست كردن يه سردخانه كوچك حداقل 40 ميليون خرج داره مشكلات زيادي داري ولي اگه رو چند تا جنس كار كني كم كم پيشرفت خوبي ميكني ، جواز كسب مشكل خاصي نداري چون با دو سه ميليون مشكلت حل ميشه ، زياد به خودت سخت نگير شروع كن البته با فكر ، شك نكن موفق ميشي سوالي داشتي در خدمتم چون من خانواده ام حدود 20 ساله تو اين كار هستيم .
 تشکر شده توسط: اَسکی
02-07-2015, 10:03 AM
ارسال: #9
چون داریم به ماه های گرم کم کم نزدیک میشیم میتونی پخش نوشیدنی رو انجام بدی بویژه در مناطق گرمسیر خوب جواب میده؛ توی شهر ما چندین مغزاه که توی یک راسته هستن فقط پخش نوشیدنی انجام میدن (کوکا، میراندا، پپسی، آداک و...).
البته باز هم تاکید میکنم محصول درست رو انتخاب کن و گرنه کرایه مغازه و خواب پولت هم در نمیاد تا چه برسه به سود، به عنوان مثال اینجا کوکا زیاد جا نیفتاده ولی پپسی محصول خوبیه و استقبال ازش زیاده!
دقت کن مواد غذایی تاریخ دارن و فرصتت برای آب کردن اونها محدوده........
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در راه انداری کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 2 656 04-20-2018 09:24 PM
آخرین ارسال: mrmsa
  راه اندازی مغازه لوازم شیرینی فروشی belansh 1 2,783 06-12-2016 05:44 PM
آخرین ارسال: هورداد
  خودم جزیی فروش پارچه هستم کمک میخوام برم تو کلی فروشی تهران mehrdadmsh0 4 967 05-08-2016 02:57 PM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  فروشگاه مواد غذایی سعید کاظم پور 3 1,208 02-13-2016 07:06 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  راهنمایی در مورد پخش مواد غذایی اقا مهدی 1 2,491 06-19-2015 05:46 AM
آخرین ارسال: مهدی خان محمدی
  مشاوره درمورد پخش مواد غذایی saman12 2 3,329 12-09-2014 04:49 PM
آخرین ارسال: pooga
  طرح توجیهی توزیع مواد غذایی bagheria 0 3,792 11-01-2014 01:25 PM
آخرین ارسال: bagheria
  پخش مواد غذایی saman12 3 1,930 10-24-2014 02:02 PM
آخرین ارسال: tondar12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS