ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین
زمان کنونی: 05-18-2024, 03:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: parastoo260
آخرین ارسال: parastoo260
پاسخ: 11
بازدید: 1551

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-16-2015, 12:58 AM
ارسال: #1
سلام خدمت دوستان
زهرا هستم 33 سالمه. مهندسی عمران خوندم. از سال آخر دانشگاه به مدت 3 سال مشغول کار طراحی روستا شدم. ولی در طول اشتغال به این کار همیشه آرزو داشتم کارم رو عوض کنم خیلی علاقه نداشتم به این کار. ولی هیچوقت یه تصمیم جدی نگرفتم و به مدت سه سال این اشتغال ادامه داشت تا اینکه در آزمون استانداری استخدام شدم و به بخشداری یکی از روستاهای مرزی و کاملا محروم رفتم. دو سال رو در اون قسمت خدمت کردم ولی در تمام این مدت از این کارم هم اصلا راضی نبودم. از محیط سیاسی و بدی که توی اون اداره حاکم بود بیزار بودم. به این امید اونجا رفتم چون فکر میکردم از اونجایی که برای پست نظارت پروژه های عمرانی استخدام شده بودم میتونم در زمینه رشته تحصیلیم پیشرفت کنم و تجربیات ارزنده ای کسب کنم. ولی دریغ و افسوس که فهمیدم هیچ کس در حوزه رشته تخصیصیش فعالیت نمیکنه. من هم تو بخش بایگانی نامه ها و تایپ قرار گرفتم. یادمه روز اولی که همکارم یک زومکن از نامه ها جلوم گذاشت تا با روند نامه نگاری اداری و کارهایی که تو اون اداره انجام میشه آشنا بشم فقط اشک بود که از چشمهای من سرازیر میشد. با خودم گفتم زهرا این بود اون رویایی که همیشه آرزوشو داشتی؟ از اینجا میخوای به کجا برسی. دو سال تمام نامه نگاری کردم و درخواست دادم. هر کس رو تونستم واسطه کردم که منو به استانداری انتقال بدن تا بتونم تو تخصص خودم کار کنم. نشد که نشد. و در نهایت استعفا دادم. چند جا تو رشته خودم کار کردم. یه مدتی هم تو خدمات کامپیوتری فعالیت کردم. الان هم 3 ساله که مدیر داخلی شرکت ساختمانی یکی از آشنایان هستم ولی باز هم از لحاظ شغلی راضی نیستم. چون باز هم دارم برای یه نفر دیگه کار میکنم.
تابستون 93 با این سایت آشنا شدم و نوری که در وجودم خاموش شده بود کم کم روشن شد و امید در دلم زنده شد. تونستم خودم رو باور کنم. تصمیم گرفتم کسب و کار خودم رو داشته باشم. چندین ایده رو بررسی کردم و در نهایت یک ایده رو از همه مناسبتر دیدم و اون کسب و کار از طریق طراحی یک سایت و ارائه خدمات مورد نیاز به هم استانیهای خودم هست. ثبت آگهی و بانک اطلاعاتی استان. یک سایت مستقل که مخصوص هم استانیهای خودم باشه و نیاز نباشه برای کسب اطلاعات مربوط به استان و ثبت آگهی هاشون دهها سایت رو زیر و رو کنن و در نهایت هم چیزی رو که میخواستن پیدا نکنن. اتفاقی که حداقل هر چند روز یک بار برای من و امثال من پیش میاد. بنابراین نیاز به وجود چنین سایتی واقعا احساس میشه. پس از بررسی های خودم در موردش با یکی از دوستانم صحبت کردم و ایشون خیلی استقبال کرد دو روز دیگه قراره همدیگه رو ببینیم و در مورد گام به گام و مراحل کار، بایدها و نبایدهاش، ملزوماتش و ... صحبت کنیم.
دوستان عزیزم منو ببخشین که متنم طولانی شد. در اینجا میخوام از دوستانی که در زمینه طراحی سایت و کسب و کارهای آنلاین اینچنینی تجربه دارند راهنمایی بخوام. شدیدا به کمک و همفکری دوستان عزیزم نیازمندم . خودم کسی رو نمیشناسم که تو شهرم بهم کمک کنه ولی میدونم در این سایت دوستان زیادی هستند که مراحل کار رو میتونن برای من شرح بدن. هر نکته ای و هر راهنمایی که به ذهنتون میرسه دوستان عزیزم لطفا اینجا به من ارائه بدین. میخوام در کنار شما این حرکت رو آغاز کنم و گام به گام با شما ادامه بدم. ممنون از لطف دوستان.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Mohsen1988
01-16-2015, 01:21 AM
ارسال: #2
RE: گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین
درود
منظورتان سايتي هست كه مثلا يك فروشگاه يا شركت در اون با ادرس و اطلاعات تماسش معرفي شده باشه؟
اگر اينطور هست كه در حال حاظر چند ده تايي مشغول فعاليت هستند

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی
01-16-2015, 02:40 AM
ارسال: #3
اول بررسی کن که تو شهرتون ضریب نفوذ اینترنت چقده؟ بعد شروع کن اگه زیر5درصد بود به نظر من شرع نکن
01-16-2015, 12:44 PM
ارسال: #4
(01-16-2015 01:21 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
منظورتان سايتي هست كه مثلا يك فروشگاه يا شركت در اون با ادرس و اطلاعات تماسش معرفي شده باشه؟
اگر اينطور هست كه در حال حاظر چند ده تايي مشغول فعاليت هستند

سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

بله . بانک اطلاعات هر چیزی که روزانه مردم بهش نیاز پیدا میکنند و مربوط به شهرشون هست میباشد. ثبت مشاغل و آگهی تبلیغاتی از مهمترین اهداف سایت میباشد.
در مورد اینکه دهها سایت با همین عنوان وجود دارند حرف شما کاملا درسته. ولی من میخوام یک سایت کاملا مستقل برای استان خودم ایجاد کنم. چون مشاغل استان ما به صورت پراکنده و ناقص در سایتهای مختلف وجود دارد و جامع و کامل نیست.
01-16-2015, 12:58 PM
ارسال: #5
(01-16-2015 02:40 AM)حسن قجر نوشته شده توسط:  اول بررسی کن که تو شهرتون ضریب نفوذ اینترنت چقده؟ بعد شروع کن اگه زیر5درصد بود به نظر من شرع نکن

سلام دوست خوبم.

ممنون از پاسختون.
در مورد نفوذ اینترنت در شهرم بررسی کرده ام. از اونجایی که آگهی ها و اطلاعات بسیاری که مربوط به استان میباشد به صورت پراکنده در سایتهای گوناگون ثبت شده است میتوان فهمید که عده زیادی هستند که برای شناساندن خود از اینترنت استفاده میکنند. استفاده از اینترنت در شهرهای مختلف استان روز بروز در حال افزایش است. البته من برای تبلیغات سایتی که در آینده قصد ایجاد اون رو دارم برنامه های بسیاری ریخته ام. به نظر من اگر کسی بدونه که سایت مستقل و جامعی مخصوص استانش وجود داره ترجیح میده آگهی و اطلاعات خودش رو در این سایت ثبت کنه. با اینکه ممکن است تعداد بازدیدکنندگانش کمتر از سایتهای معروف باشد ولی این اطمینان رو داره که بازدیدکنندگانش از بین جامعه مشتریان احتمالی خودش هست.
 تشکر شده توسط: Mohsen1988
01-16-2015, 05:20 PM
ارسال: #6
سلام دوست گرامی
دو نکته
1. اشاره ای به استان مورد نظر نکردید (اگر صلاح می دونید نام ببرید شاید دوستانی باشند که بتونن کاربردی تر کمک کنند )
2. تا اونجایی که من می دونم سایت های آگهی رایگان از cms آماده استفاده می کنن و در صورت نیاز خودشون کمی تغییرات می دن . اما نکته ای که وجود داره متاسفانه برخی افراد سودجو cms هایی رو ارائه می دن که سورسهاش مشکل داره . یا برخی هستن که می گن فقط نصب می کنیم . خلاصه اگر می خواید از cms های آماده استفاده کنید مراقب سودجوها باشید
با ارزوی بهترینها

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
01-16-2015, 05:49 PM
ارسال: #7
این که دامنه فعالیت سایت رو در حد یک استان پایین میارید زیاد جالب نیست
سایت آگهی درست کنید که کشوری باشه ولی موقع ورود به سایت طرف استان مورد نظر رو انتخاب کنه
یا مثلا هر استان یه ساب دومین(زیر دامنه داشته باشه)
یه چیزی تو مایه های دیوار
01-17-2015, 11:48 AM
ارسال: #8
(01-16-2015 05:49 PM)sinap نوشته شده توسط:  این که دامنه فعالیت سایت رو در حد یک استان پایین میارید زیاد جالب نیست
سایت آگهی درست کنید که کشوری باشه ولی موقع ورود به سایت طرف استان مورد نظر رو انتخاب کنه
یا مثلا هر استان یه ساب دومین(زیر دامنه داشته باشه)
یه چیزی تو مایه های دیوار

سلام دوست گرامی. ممنونم از پاسختون.
من قصدم ایجاد یک سایت متمرکز و مخصوص برای استان هست. البته فراتر از ثبت آگهی و شغل هست . شاید وقتی تجربه م بیشتر شد و خوب پیش رفتم کم کم به گسترش اون به استانهای دیگه هم فکر کنم.

من روی کمک دوستان خوبم توی این سایت خیلی حساب کرده بودم. امیدوارم امروز دوستان منو بیشتر مورد لطفشون قرار بدن و بگن که من از کجا شروع کنم و چیکار کنم.
02-14-2015, 08:55 PM
ارسال: #9
سایت آگهی
بیکاری
موفقیتش خیلی پایینه امیدوارم دوباره اشک تو چشات جمع نشه
خوب بود کاره قبلی رو نگه میژداشتی بعد اینم ادامه میدادی ون جواب هم بده دیر جواب میده
02-15-2015, 09:40 AM
ارسال: #10
برای این که شما یک webmaster واقعی بشید و بتونید سایتتون رو اونطوری که باید و شاید پیش ببرید دو راه کار دارید:
1- خودتون شروع به فعالیت کنید
2- از یک تیم برنامه نویسی و توسعه وب استفاده کنید
3- از CMS های دارای لایسنس رایگان و یا غیر رایگان استفاده کنید.

برای مورد یک باید به یک زبان برنامه نویسی ترجیحا مثل php یا asp.net آشنا باشید (حالا بگذریم از این که آشنایی با مواردی مثل jQuery و دستورات SQL یا MySql هم الزامیه!!) تا بتونید develop وب سایت رو انجام بدید.... این قضیه خودش نیازمند تلاش، ممارست و علاقه بسیار به برنامه نویسیه وگرنه سایتی که توسعه پیدا نکنه و باگهاش رفع نشه محکوم به شکسته. ضمنا آشنایی مباحثی مثل سئو که یکی از ملزومات هر وبسایتی که بخواد در رنکینگ بالای گوگل قرار بگیره محسوب میشه کمی کار رو پیچیده میکنه!!!!
مورد دوم با توجه به تیم و شرکتی که باهاش قرارداد می بندید برنامه تولید شده میتونه از چندصد هزار تا چندین میلیون تومن براتون آب بخوره (این بستگی به سابقه کار، تخصص، نوع پروژه و انصاف تیم داره).
مورد سوم هم کاملا مشخصه ولی به یاد داشته باشید گاهی برای ماژول های اضافه چندین برابر هزینه لایسنس اولیه باید پول پرداخت کنید.

ضمنا برای ورود به دنیای سایبر باید کم کم تخصص بالایی بدست بیارید و یا تیم متخصصی پشتتون باشه و گرنه اصلا وارد این حیطه نشید چراکه هم زمانتون رو میسوزونید هم سرمایه ای که دارید....
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سهند شیمی چگونه به یک کمپانی قدرتمند در صنعت کاشی تبدیل شد؟ svz2022 0 167 11-12-2022 03:03 PM
آخرین ارسال: svz2022
Rainbow اگر در زمینه فروش آنلاین در هر شبکه مجازی مهارت دارید با ما ارتباط بگیرید mas 0 277 05-04-2021 12:48 PM
آخرین ارسال: mas
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 1,991 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
Lightbulb نظرتون راجع به دوره "کوچینگ ثروت" آقای مرتضی الهی چیه؟ M A X 0 307 04-13-2017 12:41 PM
آخرین ارسال: M A X
  راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی amir.maleki33 1 740 01-01-2017 12:26 AM
آخرین ارسال: دهدار
  پیشنهاد برای راه اندازی یک سایت اینترنتی و همکاری بلند مدت ebiramgs 1 1,072 12-25-2016 08:15 PM
آخرین ارسال: mohamad mobile
Video افزایش فروش آنلاین virtu 0 720 11-02-2014 03:00 PM
آخرین ارسال: virtu
  فروش آنلاین لوازم آرایشی marina 9 2,614 10-18-2014 08:48 AM
آخرین ارسال: azim
  نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی pmmcdvd 61 16,382 04-20-2014 02:36 PM
آخرین ارسال: LOBA-SMS
  چگونه طراحان وب به جهنم می روند!؟ mallarme 8 1,717 04-13-2014 02:11 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  چگونه یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژراه اندازی کنیم؟ کامیار کاظمی 31 10,774 01-23-2014 02:34 PM
آخرین ارسال: jujushow
  یک ایده، یک سایت کامیار کاظمی 14 7,853 11-18-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: alma
  آموزش قدم به قدم طراحی سایت حرفه ای kamangar 15 3,839 06-10-2013 08:24 PM
آخرین ارسال: رضا فضلعلی
  مراحل کسب و کار آنلاین در ایران....... mallarme 11 2,144 05-15-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  سوپر مارکت آنلاین jiljil 7 2,226 01-03-2013 05:00 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  نظر شما راجع به پاوربالانس toofan245 27 3,307 10-21-2012 03:56 PM
آخرین ارسال: toofan245
  ویژگی های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی پر فروش MohamadMJ 0 2,416 10-20-2012 12:28 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  ارائه وبسایتهای بهینه شده به صورت رایگان MohamadMJ 28 5,276 07-16-2012 06:55 AM
آخرین ارسال: mohammad62
  سایت های ایرانی که به درآمد واقعی رسیدن navidh8 4 2,841 02-08-2012 04:42 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  راهنمایی تاسیس یک فروشگاه دردل یک سایت naderblue 17 4,972 02-08-2012 01:48 PM
آخرین ارسال: مسعود کوچولو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS