ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی صنایع بسته بندی در مازندران
زمان کنونی: 05-08-2024, 06:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohan21
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
پاسخ: 16
بازدید: 4804

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی صنایع بسته بندی در مازندران
01-16-2015, 07:02 PM
ارسال: #11
RE: راه اندازی صنایع بسته بندی در مازندران
با سلام و تشکر از شما دوستان

بنده طراح و برنامه نویس می باشم و در حال حاضر با یکی از شرکت های تبلیغاتی همکاری دارم،
این شرکت هم با چندین کارخانه برای گرافیک و چاپ بسته های محصولات آنها(محصولات غذایی و ...) در حال همکاری می باشد، بنابراین برای طراحی و چاپ بسته ها(بصورت شیک) می توانم با همین شرکت همکاری نمایم.
برای سازماندهی کارخانه و برنامه ریزی و بستن قراردادهای فروش هم فردی که در حال حاضر با چندین کارخانه برای همین امور در حال همکاری می باشد و رزومه خوبی هم دارد می توانم وارد مذاکره شوم و با هم همکاری داشته باشیم.

نیروهای انسانی در بخش اداری که خودم و تعدادی از افراد با حرفه های مختلف هستیم، از جمله؛ کامپیوتر(خودم و ...)،حسابدار، وکیل و ...

کسی از مزایای بکارگیری افراد تحت پوشش بهزیستی خبر دارد؟
نقل قول :دوست گرامی؛ saadati
داداش برو شرکت شهرک های صنعتی شهرتون اونجا یه لیستی میدن قیمت زمین و لیست شهرک های قابل واگذاری رو زدن
دیروز به شرکت شهرک های صنعتی رفتم و گفتم برای مواد غذایی زمین نیاز دارم گفتن مشکلی نیست(جالب اینجا بود که برای مواد غذایی فقط داشتن)، لیست قیمت ها رو خواستم گفتن نمیدیم هر کدوم از شهرک ها رو می خواهید بگید تا قیمت رو بهتون بگیم، من هم چند تایی که اطراف شهرم هست رو پرسیدم ...
نقل قول :دوست گرامی؛ mbza11
به احتمال زیاد (با توجه به اینکه چندین بار به شرکت شهرک های صنعتی استان مراجعه کردم) می تونید کارخانه هایی که الان نیمه تعطیل هستند را با تجهیزات به قیمت نسبتا خوبی اجاره کنید که اینجوری حداقل هزینه شروع کار پایین میاد و نیازی به ساخت و ساز، خرید تجهیزات و راه اندازی خط تولید ندارید.
در مورد کارخانه های تعطیل شده پرسیدم گفتن که باید به خود شهرک ها مراجعه کنید و بعد موافقت با اونها باید زیر نظر ما انتقال انجام بگیره ...
توی این هفته هم باید چند تا از شهرک ها برم تا بتونم این کارخانه ها رو پیدا کنم ...
نقل قول :دوست گرامی؛ nira
همچنین میتونی با شرکتهای پخش بزرگ که تو شمال نیز کم نیستند صحبت کنی و تحت نام و برند اونا جنس تولید کنی تا در اوایل مشکل فروش نداشته باشی.
در ضمن برای انتخاب و خرید ماشین الات نیز میتونی به نمایشگاه بین الملی چاب و بسته بندی نیز مراجعه کنی .
برای انتخاب ماشین ها با چند تا از شرکت ها مذاکره کردم و لیست قیمت ها رو هم دریافت کردم، به نمایشگاه هم که در 6-9 دی بود هم رفتم و از نزدیک مذاکراتی انجام داده ام ...
اما در مورد تولید محصول با نام و برند شرکت های پخش؛ آیا این کار نتیجه خوبی دارد؟ تا چه زمانی این کار انجام گیرد خوب است؟ با چه شرایطی همکاری داشته باشیم؟ و اینکه در کنار تولید محصول با نام آنها محصولات خودم رو هم تولید کنم؟
نقل قول :دوست گرامی؛ mbza11
با توجه به سوالاتی که پرسیدید به نظر میاد زیاد به روند تهیه، تولید و فروش آشنایی نداشته باشید.
پیشنهاد می کنم اول شروع به تحقیقات گسترده و یادگیری کنید بعد اقدام به راه اندازی کارگاه/کارخانه بسته بندی کنید.
من هم گفتم در حال تحقیق هستم تا بدون اطلاعات وارد این کار نشوم ...

دوستان لطفا راهنمایی نمایید ...[/quote]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-17-2015, 10:53 PM
ارسال: #12
کسی برای راهنمایی نیست؟
01-19-2015, 10:12 AM
ارسال: #13
دوست عزیز اولین کاری که باید کنی
نوشتن طرح توجیهی
تو این طرح همه موارد صفر تا صد باید ذکر بشه. وقتی طرح رو نوشتی میتونی رو سود یا زیانش حساب کنی
کاری که میخوای انجام بدی رو با حساب کتاب انجام بده. و هیچوقت دنبال تک محصولی نرو / مگه اینکه تجربه فروش اون محصول رو داشته باشی
برای طرح توجیهی سوال داشتی پیام خصوصی بده

ارائه طرح های توجیهی و اجرای صفر تا صد واحد های تولیدی و کارخانجات
09355146484
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
07-16-2015, 04:18 PM
ارسال: #14
با صد میلیون تومن اگه بخواهید فکر زمین و سوله باشید ولش کنید شما حداقل برای بسته بندی حبوبات به این دستگاهها نیازدارید دستگاه بوجاری تسمه نقاله هدایت کننده جهت پاک کردن دستی دستگاه پولیش دستگاه بسته بندی توزین دار عمودی این در شرایطی است که بخواهید هر بار برای هر محصول خط رو عوض کنید مثلا امروز لوبیا بسته بندی کنید فردا نخود پس فردا چیز دیگه که الته عملا امکان پذیر نیست تحقیقاتی که انجام داده اید از افراد مطلع نبوده با کسانی مشورت کنید که حداقل یکبار یک کارخانه فرآوری و بسته بندی رو دیده باشند محض اطلاعتون عرض کنم که بنده چند سال پیش حداقل 5 تا کارخانه بسته بندی رو طراحی و اجرا کرده ام الان البته کارم این نیست اما بصورت افتخاری میتونم مشاوره بدم الان کار من در زمینه لوازم خانگیه اینم سایتمونه www.....ir
 تشکر شده توسط: okhovat
07-21-2015, 09:48 AM
ارسال: #15
(07-16-2015 04:18 PM)mohammadgodsi نوشته شده توسط:  با صد میلیون تومن اگه بخواهید فکر زمین و سوله باشید ولش کنید شما حداقل برای بسته بندی حبوبات به این دستگاهها نیازدارید دستگاه بوجاری تسمه نقاله هدایت کننده جهت پاک کردن دستی دستگاه پولیش دستگاه بسته بندی توزین دار عمودی این در شرایطی است که بخواهید هر بار برای هر محصول خط رو عوض کنید مثلا امروز لوبیا بسته بندی کنید فردا نخود پس فردا چیز دیگه که الته عملا امکان پذیر نیست تحقیقاتی که انجام داده اید از افراد مطلع نبوده با کسانی مشورت کنید که حداقل یکبار یک کارخانه فرآوری و بسته بندی رو دیده باشند محض اطلاعتون عرض کنم که بنده چند سال پیش حداقل 5 تا کارخانه بسته بندی رو طراحی و اجرا کرده ام الان البته کارم این نیست اما بصورت افتخاری میتونم مشاوره بدم الان کار من در زمینه لوازم خانگیه اینم سایتمونه www.....ir

میشه سایتتون کامل بنویسین
08-18-2015, 05:40 PM
ارسال: #16
(07-21-2015 09:48 AM)okhovat نوشته شده توسط:  
(07-16-2015 04:18 PM)mohammadgodsi نوشته شده توسط:  با صد میلیون تومن اگه بخواهید فکر زمین و سوله باشید ولش کنید شما حداقل برای بسته بندی حبوبات به این دستگاهها نیازدارید دستگاه بوجاری تسمه نقاله هدایت کننده جهت پاک کردن دستی دستگاه پولیش دستگاه بسته بندی توزین دار عمودی این در شرایطی است که بخواهید هر بار برای هر محصول خط رو عوض کنید مثلا امروز لوبیا بسته بندی کنید فردا نخود پس فردا چیز دیگه که الته عملا امکان پذیر نیست تحقیقاتی که انجام داده اید از افراد مطلع نبوده با کسانی مشورت کنید که حداقل یکبار یک کارخانه فرآوری و بسته بندی رو دیده باشند محض اطلاعتون عرض کنم که بنده چند سال پیش حداقل 5 تا کارخانه بسته بندی رو طراحی و اجرا کرده ام الان البته کارم این نیست اما بصورت افتخاری میتونم مشاوره بدم الان کار من در زمینه لوازم خانگیه اینم سایتمونه www.....ir

میشه سایتتون کامل بنویسین
اوه اوه اوه داداش چه خبرته!!!اگر بار تمييز تهيه كنه كه احتياجي به دستگاه بوجاری تسمه نقاله هدایت کننده جهت پاک کردن دستی دستگاه پولیش نيست.من يه شركت سراغ دارم فقط دستگاه بسته بندي داره و بس البته با دستگاه هاي جانبي مثل دستگاه پمپ ي نقاله كه بار بسته بندي شده به سمت بسته بندي عمده حدايت ميكنه همين.اتفاقا اونا هم دستگاه پوليش دارن اگر ميخوايد براتون قيمت بگيرم خخخ.
حبوبات سود چنداني نداره به نظر من.مگه اينكه بتوني كالاتو برند كني و با فروشگاه هاي زنجيره اي قرار دادببندي.
اگر به اميد خدا شروع كردي هر باري رو بيشتر از صد كيلو بسته بندي نكن عجله نكن.
بعدشم شما بايد پلاستيك بسته بندي سفارش بدي تا شابلنشو بزنن به دستت برسه خودش هم زمان ميبره هم هزينه حدود 20 تومني كه بيشتر شركتاش زير يه تن برات پلاستيك نميزنن.
اميدوارم موفق باشيد به هر حال ولي پيشنهاد ميكنم شما كه شمال هستين چاي بگيريد و چاي كيسه اي بزنيد.فكر كنم به سرفه تر باشه جاي چنداني هم نمي خوادBlushBlush
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سایت رزرو ویلا در شمال armin.rahmati 9 2,059 07-29-2023 01:21 PM
آخرین ارسال: radmehr7
  نظرتون در مورد تاسیس کارخانه تولید آب معدنی چیه؟ hdsky1 1 1,285 04-04-2023 06:21 PM
آخرین ارسال: Active_user
  راهنمایی در مورد فروش پروژه کسب و کار انلاین ali.nademi 2 1,394 02-28-2022 11:28 AM
آخرین ارسال: avideh
  مشاوره و سبدگردانی دارایی شما در بورس parsdigi 0 292 04-08-2020 02:59 PM
آخرین ارسال: parsdigi
  بسته بندی حبوبات محمد میرزائی 0 374 02-21-2020 03:35 AM
آخرین ارسال: محمد میرزائی
  به دنبال شریک در رشت ali8064 1 369 11-01-2019 05:12 PM
آخرین ارسال: ali8064
  من هم شروع کردم : تایپ در منزل 369369 26 10,430 10-19-2019 05:11 PM
آخرین ارسال: Shadi.t
  راه اندازی شرکت پخش مواد غذایی saman12 10 25,544 09-24-2019 08:30 AM
آخرین ارسال: Zohre1995
Exclamation راه اندازی کارگاه بسته بندی میوه خشک هیلی 14 23,578 08-19-2019 12:33 PM
آخرین ارسال: رسول نوری
Rainbow دوستان کارگاه تولیدی مواد شوینده میخوام راه بندازم.سرمایه م دویست میشه ابولفضل1366 2 1,130 08-02-2019 03:53 AM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  راه اندازی کسب و کار با پانصد میلیون تا یک میلیارد شاهین توکلی نژاد 16 5,026 08-01-2019 11:16 PM
آخرین ارسال: ابولفضل1366
  چگونگی راه اندازی تولیدی روسری پازیریک 0 896 07-17-2019 12:28 PM
آخرین ارسال: پازیریک
  بامدرک مدیریت منابع انسانی چه کاری برای خودم راه بندازم? Safari.mre 0 346 02-18-2019 03:45 PM
آخرین ارسال: Safari.mre
  راهنمایی در مورد شیرینی پزی Sama79 1 841 11-21-2018 05:38 PM
آخرین ارسال: 1930Mohsen
  راهنمایی در مورد بسته بندی خشکبار s.negahdari 0 995 10-20-2018 10:42 AM
آخرین ارسال: s.negahdari
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه گلفروشی ata1372 0 790 08-02-2018 01:38 PM
آخرین ارسال: ata1372
  راهنمایی در خصوص شروع یک کار... start-job 3 1,510 07-25-2018 05:45 PM
آخرین ارسال: 0946725616
  نیاز به سرمایه گذار در بخش کشاورزی ali.julaeian 0 494 07-07-2018 02:00 PM
آخرین ارسال: ali.julaeian
  بسته بندی قند و شکر و حبوبات sedehi66 2 1,009 07-05-2018 03:05 AM
آخرین ارسال: سعید بناساز
  طراحی آلبوم دیجیتال در خانه ghazal_1369 4 1,458 05-13-2018 08:51 AM
آخرین ارسال: mohsenatu92

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS