ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه )
زمان کنونی: 04-26-2024, 05:32 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: davaran
آخرین ارسال: reza 13
پاسخ: 9
بازدید: 4241

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-03-2015, 02:48 AM
ارسال: #1
سلام .. دوستان یه شرکت اتفاقی بهش برخوردم که تولید دستمال کاغذی جنس خوب می کنه و کاراش شناخته شده هستند ( البته دستمال کاغذی - دستمال توالت - نوار بهداشتی ) .. میزنه .. به محض اینکه کوچیکترین ایرادی در بسته بندی و یا چاپ تاریخ و یا هر ایرادی باشه اون محصول ضایعاتی حساب میشه .. و الان یه انبار بزرگ ضایعاتی اینجوری دارن و کسی راجع بهش فکر نمی کنه . ولی طرف راغبه اگه کسی بتواند اونا رو اب کنه ...
دستمال کاغذی ها تمیز و مرتب به صورت سیصد برگی جدا جدا به صورت 15 دسته در کیسه های نایلونی انبار شدن ...

((( جالب اینه که از همین شرکت دستمال هایی که خیلی دیگه درب و داغون هستن رو گاوداری ها میان برای تمیز کردن شیردوش استفاده می کنن و کیلویی می خرند)) ..

البته بگم هفته پیش رفته بودم تهران سمت عمده فروشای مولوی دیدم بسته های نایلونی با سه ردیف سیصد تای رو بین 6500 تا 7500 می فروشند ..

کسی ایده ای داره یا پایه هست بشه روش کار کرد؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
01-03-2015, 04:42 AM
ارسال: #2
RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه )
سلام دوست گرامی
اگه می شه شفاف تر بگید . منظورتون از این ضایعات اینه که الان بسته بندیشون مشکلی نداره و فقط ایرادهای جزئی دارن ؟
اگر به صورت فله نیستند و فقط ایرادهای جزئی دارند .لطفا مقدار و قیمت پیشنهادی رو اعلام کنید .
بهتر بگم اگر این محصولات از نظر بسته بندی مشکلی نداشته باشند و قابل عرضه باشند امکان خرید یکجا هست .
موفق باشید

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
01-03-2015, 09:03 AM
ارسال: #3
سلام .. با ارزوی هفته ای خوش برای همه دوستان
منظور از ضایعات این بود به محض اینکه جعبه ای دربسته بندی خراب بشه دیگه حتی مثلا یه منگنه یا چسب به جعبه بد بخوره میره جزو ضایعات
و این دستمال ها حارج شده و به صورت دست های دویست و سیصد برگی روی هم گذاشته شده (بدون جعبه ) و داخلی کیسه های نایلونی تمیز به صورت ردیف های 15 تایی گذاشته میشه ..
مرتب هستن و کیسه شده ولی جعبه دیگه ندارن .. برای رولی ها هم همینطور .. نوار بهداشتی هم همیجور کیسه شده است ...
فقط به من پیشنهاد شده من نمونه جنسا رو دیدم .. یکی از اشناها کار میکنه و من هنوز انبارهاشو ندیدم ولی کسی که تو خط تولیدشون و اونجا کار میکنه اماری داد که اینجور محصولاتی که وارد بازار نمیشن و انبار میشن زیاده .. حالا ببنید چیکار میشه کرد باهاش ..
اگه لازم شد میرم یه بازدید از انبارش میکنم ..
01-03-2015, 09:14 AM
ارسال: #4
درود
خوب دوست گرامي اگر ما فرض كنيم اين كارخانه از 0 تا 100 بصورت خودكار عمل ميكنه و نيروي فردي در اون نيست
اين كاراخانه ميتونه يك دستگاه مخصوص دسته بندي كوچك بخره يا درست كنه يا با نيروي فردي نهايت دو نفر اون محصولات رو مجدد بسته بندي كنه

در گذشته و حتي الان كه دستگاه ها خودكار نبود. ابتدا جعبه ساخته ميشد. سپس دستمال ها از كنار داخل اون گذاشته ميشه و درب جعبه هم با چسب بسته خواهد شد.
سپس همانند محصولات ديگه به فروش برسد.

الان مشكل اينكار كه انجام نميشه چه چيزي هست؟؟

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iran
01-03-2015, 11:03 AM
ارسال: #5
دوست عزیز .. من صاحب کارخانه نیستم .. و اون طرف هم اصلا تو این فکرا نیست ...و الان ایده ای برای درست کردن کارخانه نمی خوایم بدیم .. فقط اینکه انبارش پر از محصولات اینجوری است و ما می تونیم به عنوان یه موقعیت اقتصادی و کسب درامد از فروش این محصولات بهش فکر کنیم ... و دوستان خواستم اگه راهی ای کانالی برای فروش دارند پیشنهاد بدهند و یا همکاری کنیم ..
01-03-2015, 02:06 PM
ارسال: #6
خوب میتونید اون و به مغازه دار ها با قیمت خیلی پایین تر بدن مردم هم رو هوا میخرن
الان اکثرا دستمال کاغذی رو ازین فله ایی ها که جعبه نداره میخرن فک میکنید فروشنده ها و مردم نمیخرن؟

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
01-03-2015, 02:11 PM
ارسال: #7
12_002
(01-03-2015 02:06 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  خوب میتونید اون و به مغازه دار ها با قیمت خیلی پایین تر بدن مردم هم رو هوا میخرن
الان اکثرا دستمال کاغذی رو ازین فله ایی ها که جعبه نداره میخرن فک میکنید فروشنده ها و مردم نمیخرن؟

چون خودم یزد هستم دارم سعی میکنم یه برنامه ریزی درست حسابی بشه برای فروشش توی یزد ... اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم ..ضمنا هرکس بتواند همکاری کند از سودش هم متقابلا برخوردار میشه ..
01-03-2015, 02:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-03-2015 02:37 PM، توسط moele.)
ارسال: #8
عزیز یک قیمتی بگذار با عکس نمونه محصول هرکسی خواست نمونه می خره می بره برای فروش جواب داد باهاتون کار می کنه اما نه شما نمونه گذاشتید نه قیمت....الان شما کیلویی چند می خواهید بفروشید؟؟؟؟

البته یک چیزی هم بدانید اون بسته های مولوی بهداشتی هستند اما با شرایطی که شما عنوان می کنید بعید می دونم اینها داخل انبار جز دستمال بهداشتی به حساب بیاد
10-07-2016, 08:04 PM
ارسال: #9
(01-03-2015 09:14 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
خوب دوست گرامي اگر ما فرض كنيم اين كارخانه از 0 تا 100 بصورت خودكار عمل ميكنه و نيروي فردي در اون نيست
اين كاراخانه ميتونه يك دستگاه مخصوص دسته بندي كوچك بخره يا درست كنه يا با نيروي فردي نهايت دو نفر اون محصولات رو مجدد بسته بندي كنه

در گذشته و حتي الان كه دستگاه ها خودكار نبود. ابتدا جعبه ساخته ميشد. سپس دستمال ها از كنار داخل اون گذاشته ميشه و درب جعبه هم با چسب بسته خواهد شد.
سپس همانند محصولات ديگه به فروش برسد.

الان مشكل اينكار كه انجام نميشه چه چيزي هست؟؟

سلام دوست عزیز من رضا هستم اصفهان این کاری که شما میخوای انجام بدی تماس بگیر راهکارشو بهت میگم کار سختی نیست تا بیست تن رو میشه حلش کرد اینم شماره تماسم ۰۹۳۳۲۵۳۰۱۹۰
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش مالکیت بازی کارتی انلاین simorghsoft 0 524 06-13-2017 06:11 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  فروش عمده ی لباس به مغازه دارها elena95 1 1,858 12-05-2016 12:38 AM
آخرین ارسال: elena95
  چند سوال درباره تعمیر و فروش خودروهای تصادفی yunespc 2 1,587 11-17-2016 10:45 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  مرکز فروش عمده خرما elena65 0 1,816 12-26-2015 04:01 PM
آخرین ارسال: elena65
  کافی نت یا فروش گوشی king_tesla 0 854 09-04-2015 03:26 AM
آخرین ارسال: king_tesla
  فوری-مرکز فروش کارتن و جعبه مقوایی در تهران sinap 2 4,139 07-14-2015 05:04 AM
آخرین ارسال: sinap
  راهنمایی برای تولید و فروش انواع ذغال چوب abnilboy 2 1,687 02-17-2015 08:51 PM
آخرین ارسال: abnilboy
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,672 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  ترفندهاي خريد و فروش خودرو در عبدل آباد تهران jahanagahi 12 16,929 12-01-2014 02:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  ترفند فروش ملک jahanagahi 6 2,963 11-28-2014 02:32 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  درخواست همفکری درخصوص فروش تجهیزات شبکه saeed74 3 1,091 10-28-2014 10:51 PM
آخرین ارسال: saeed74
  فروش ویژه سبزی خشک قورمه سبزی مهندس روح الله زاهد 25 8,046 08-20-2014 03:24 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
Exclamation زدن مغازه فروش تزئینات منزل و یا کافینت (درخواست مشاوره ) a6543210 11 5,019 05-09-2014 09:01 AM
آخرین ارسال: alaska_teh
  شروع بکار از طریق فروش اموزش مالتی مدیا Suma 2 1,294 12-08-2013 10:46 PM
آخرین ارسال: Suma
  راهنمایی از با تجربه ها در مورد تولید دستمال کاغذی بیرگلد 7 15,279 08-09-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  طوفان فکری برای انتخاب اسم فروشگاه محصولات موفقیت ali mohammady 11 11,118 12-15-2012 02:13 PM
آخرین ارسال: ali mohammady
  نظر شما چیست؟خرید از عمده فروشی،فروش به مغازه داد SHAYAN.IRANI 19 6,596 07-21-2012 09:40 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS