سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: نظر شما چیست؟ (/forumdisplay.php?fid=123)
+--- موضوع: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) (/showthread.php?tid=12611)

فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - davaran - 01-03-2015 02:48 AM

سلام .. دوستان یه شرکت اتفاقی بهش برخوردم که تولید دستمال کاغذی جنس خوب می کنه و کاراش شناخته شده هستند ( البته دستمال کاغذی - دستمال توالت - نوار بهداشتی ) .. میزنه .. به محض اینکه کوچیکترین ایرادی در بسته بندی و یا چاپ تاریخ و یا هر ایرادی باشه اون محصول ضایعاتی حساب میشه .. و الان یه انبار بزرگ ضایعاتی اینجوری دارن و کسی راجع بهش فکر نمی کنه . ولی طرف راغبه اگه کسی بتواند اونا رو اب کنه ...
دستمال کاغذی ها تمیز و مرتب به صورت سیصد برگی جدا جدا به صورت 15 دسته در کیسه های نایلونی انبار شدن ...

((( جالب اینه که از همین شرکت دستمال هایی که خیلی دیگه درب و داغون هستن رو گاوداری ها میان برای تمیز کردن شیردوش استفاده می کنن و کیلویی می خرند)) ..

البته بگم هفته پیش رفته بودم تهران سمت عمده فروشای مولوی دیدم بسته های نایلونی با سه ردیف سیصد تای رو بین 6500 تا 7500 می فروشند ..

کسی ایده ای داره یا پایه هست بشه روش کار کرد؟

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - shirazi021 - 01-03-2015 04:42 AM

سلام دوست گرامی
اگه می شه شفاف تر بگید . منظورتون از این ضایعات اینه که الان بسته بندیشون مشکلی نداره و فقط ایرادهای جزئی دارن ؟
اگر به صورت فله نیستند و فقط ایرادهای جزئی دارند .لطفا مقدار و قیمت پیشنهادی رو اعلام کنید .
بهتر بگم اگر این محصولات از نظر بسته بندی مشکلی نداشته باشند و قابل عرضه باشند امکان خرید یکجا هست .
موفق باشید

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - davaran - 01-03-2015 09:03 AM

سلام .. با ارزوی هفته ای خوش برای همه دوستان
منظور از ضایعات این بود به محض اینکه جعبه ای دربسته بندی خراب بشه دیگه حتی مثلا یه منگنه یا چسب به جعبه بد بخوره میره جزو ضایعات
و این دستمال ها حارج شده و به صورت دست های دویست و سیصد برگی روی هم گذاشته شده (بدون جعبه ) و داخلی کیسه های نایلونی تمیز به صورت ردیف های 15 تایی گذاشته میشه ..
مرتب هستن و کیسه شده ولی جعبه دیگه ندارن .. برای رولی ها هم همینطور .. نوار بهداشتی هم همیجور کیسه شده است ...
فقط به من پیشنهاد شده من نمونه جنسا رو دیدم .. یکی از اشناها کار میکنه و من هنوز انبارهاشو ندیدم ولی کسی که تو خط تولیدشون و اونجا کار میکنه اماری داد که اینجور محصولاتی که وارد بازار نمیشن و انبار میشن زیاده .. حالا ببنید چیکار میشه کرد باهاش ..
اگه لازم شد میرم یه بازدید از انبارش میکنم ..

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - اقاي ايـــده - 01-03-2015 09:14 AM

درود
خوب دوست گرامي اگر ما فرض كنيم اين كارخانه از 0 تا 100 بصورت خودكار عمل ميكنه و نيروي فردي در اون نيست
اين كاراخانه ميتونه يك دستگاه مخصوص دسته بندي كوچك بخره يا درست كنه يا با نيروي فردي نهايت دو نفر اون محصولات رو مجدد بسته بندي كنه

در گذشته و حتي الان كه دستگاه ها خودكار نبود. ابتدا جعبه ساخته ميشد. سپس دستمال ها از كنار داخل اون گذاشته ميشه و درب جعبه هم با چسب بسته خواهد شد.
سپس همانند محصولات ديگه به فروش برسد.

الان مشكل اينكار كه انجام نميشه چه چيزي هست؟؟

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - davaran - 01-03-2015 11:03 AM

دوست عزیز .. من صاحب کارخانه نیستم .. و اون طرف هم اصلا تو این فکرا نیست ...و الان ایده ای برای درست کردن کارخانه نمی خوایم بدیم .. فقط اینکه انبارش پر از محصولات اینجوری است و ما می تونیم به عنوان یه موقعیت اقتصادی و کسب درامد از فروش این محصولات بهش فکر کنیم ... و دوستان خواستم اگه راهی ای کانالی برای فروش دارند پیشنهاد بدهند و یا همکاری کنیم ..

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - پارمیدا وحیدی - 01-03-2015 02:06 PM

خوب میتونید اون و به مغازه دار ها با قیمت خیلی پایین تر بدن مردم هم رو هوا میخرن
الان اکثرا دستمال کاغذی رو ازین فله ایی ها که جعبه نداره میخرن فک میکنید فروشنده ها و مردم نمیخرن؟

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - davaran - 01-03-2015 02:11 PM

12_002
(01-03-2015 02:06 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط:  خوب میتونید اون و به مغازه دار ها با قیمت خیلی پایین تر بدن مردم هم رو هوا میخرن
الان اکثرا دستمال کاغذی رو ازین فله ایی ها که جعبه نداره میخرن فک میکنید فروشنده ها و مردم نمیخرن؟

چون خودم یزد هستم دارم سعی میکنم یه برنامه ریزی درست حسابی بشه برای فروشش توی یزد ... اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم ..ضمنا هرکس بتواند همکاری کند از سودش هم متقابلا برخوردار میشه ..

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - moele - 01-03-2015 02:37 PM

عزیز یک قیمتی بگذار با عکس نمونه محصول هرکسی خواست نمونه می خره می بره برای فروش جواب داد باهاتون کار می کنه اما نه شما نمونه گذاشتید نه قیمت....الان شما کیلویی چند می خواهید بفروشید؟؟؟؟

البته یک چیزی هم بدانید اون بسته های مولوی بهداشتی هستند اما با شرایطی که شما عنوان می کنید بعید می دونم اینها داخل انبار جز دستمال بهداشتی به حساب بیاد

RE: فروش محصولات ضایعاتی کارخانه دستمال کاغذی( موقعیت ویژه ) - reza 13 - 10-07-2016 08:04 PM

(01-03-2015 09:14 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
خوب دوست گرامي اگر ما فرض كنيم اين كارخانه از 0 تا 100 بصورت خودكار عمل ميكنه و نيروي فردي در اون نيست
اين كاراخانه ميتونه يك دستگاه مخصوص دسته بندي كوچك بخره يا درست كنه يا با نيروي فردي نهايت دو نفر اون محصولات رو مجدد بسته بندي كنه

در گذشته و حتي الان كه دستگاه ها خودكار نبود. ابتدا جعبه ساخته ميشد. سپس دستمال ها از كنار داخل اون گذاشته ميشه و درب جعبه هم با چسب بسته خواهد شد.
سپس همانند محصولات ديگه به فروش برسد.

الان مشكل اينكار كه انجام نميشه چه چيزي هست؟؟

سلام دوست عزیز من رضا هستم اصفهان این کاری که شما میخوای انجام بدی تماس بگیر راهکارشو بهت میگم کار سختی نیست تا بیست تن رو میشه حلش کرد اینم شماره تماسم ۰۹۳۳۲۵۳۰۱۹۰