ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

:: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی
زمان کنونی: 04-26-2024, 08:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: shirazi021
آخرین ارسال: sadeghy
پاسخ: 9
بازدید: 3793

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-29-2014, 09:22 PM
ارسال: #1
دوستان گرامی سلام
ابتدا باید عرض کنم که بنده عضو جدید انجمن هستم و از اینکه با این انجمن آشنا شدم و امکان استفاده از تجربه های دیگران برایم فراهم شده خیلی خوشحالم .
این شربتها از مواد گیاهی مانند (زیره ، نعنا ، زرشک ، سکنجبین و ....) ساخته می شوند و با توجه به خواص دارویی و مزه های متنوع می توانند جایگزین نوشیدنی های مانند آبمیوه و دلستر و ... بشوند . اما در این بین چند مشکل وجود دارد که امیدوارم با راهنمایی های شما بتوانم بر این مشکلات چیره شوم .
1. با توجه به اینکه راه اندازی خط تولید نوشابه نیاز به سرمایه بالایی دارد که خوشبختانه بنده چنین سرمایه ای را در حال حاضر ندارم ، ناچارم این شربت ها را به صورت خانگی تولید کنم و در گالن های 4 لیتر به بالا به مشتری ها بدهم
آنچه که به ذهن خودم رسید این بود که در حال حاضر تنها می توانم به آبمیوه گیری ها و کافی شاپها محصولم را بفروشم
( چنانچه شما در این زمینه ایده ای دارید ممنون می شم کمک کنید )
2. بنده در حال حاضر در استان همدان زندگی می کنم که سردسیر است و چون قصد دارم طی 20 روز آینده کارم را شروع کنم باید به مناطق گرمسیری بروم که هیچ آشنایی با فرهنگ ، ذائقه ، توان اقتصادی و مسائل دیگر استانهای جنوبی ندارم
(دوستان ساکن استانهای گرمسیر جنوبی خواهشمندم راهنمایی بفرمایید و یا در صورتی که مایل به همکاری هستیذ اعلام بفرمایید)
3.برخی از این نوشیدنی ها با توجه به مواد اولیه گران قیمتهایشان گاهی تا دو برابر نوشیدنی های موجود نظیر دلستر و ... می رسد . از دوستان خواهش می کنم دیدگاهشون رو بنویسند که آیا فکر می کنید مردم توانایی و تمایل به خرید چنین نوشیدنی هایی رو دارند یا خیر ؟

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: esijm
12-29-2014, 11:19 PM
ارسال: #2
RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی
نمیخام نا امیدت کنم اما من که جنوبی ام و کارم هم پخش مواد غذاییه تو جنوب مردم فقط نوشیدنی خارجی می خورن رانی شانی مانجو ارجینال یونیکا و از این کوفت و زهر مارها که بدترین کیفیتها رو داره!!

البته نا گفته نماند برندهایی مثل روح افزا و تراوش هم دارن کارن می کنن اما خوب به قول شما قیمت بالاتری دارند همین باعث میشه تا خریداران کمتر به سمتش سوق پیدا کنن!

به جز این به خاطر زیاد شدن تعداد برندها جا کردن یه جنس توی مغاره حتی به صورت رایگان و بزار تا فروش بره هم سخت شده!!!
در هر صورت میتونید اگه فرمول خاص و جدیدی دارید با یکی از این شرکت ها وارد مذاکره بشید تا اونا براتون تولید کنن!

ارتباط با من
HeartHeart
 تشکر شده توسط: shirazi021
12-30-2014, 06:47 AM
ارسال: #3
سلام
دوست عزیز فکر می کنم که شما واقعیت رو خودتون گفتید هیچ آشنایی با جنوب ندارید و بهترین دلیلش این هست که در این چله زمستون فکر میکنید جنوب گرمه ملت الان آب زرشک و خاکشیر می خورن گرمازده نشن؟؟؟
آقا جان اینجا اهواز هوا سرررده مه و بارون همه جا رو خیس کرده و ما کاپشن و پالتو می پوشیم و بخاری ماشین رو روشن می کنیم الانم فصل شلغم و لبو و باقله هست نه نوشیدنی خنک!!!
ضمنا شما بهتره به پیشنهاد دوستمون فکر کنید که گفتند با شرکتها وارد مذاکره بشید وگرنه چطور می خواید تو یه استان دیگه نوشیدنی فله ای بفروشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
12-30-2014, 10:43 AM
ارسال: #4
(12-30-2014 06:47 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز فکر می کنم که شما واقعیت رو خودتون گفتید هیچ آشنایی با جنوب ندارید و بهترین دلیلش این هست که در این چله زمستون فکر میکنید جنوب گرمه ملت الان آب زرشک و خاکشیر می خورن گرمازده نشن؟؟؟
آقا جان اینجا اهواز هوا سرررده مه و بارون همه جا رو خیس کرده و ما کاپشن و پالتو می پوشیم و بخاری ماشین رو روشن می کنیم الانم فصل شلغم و لبو و باقله هست نه نوشیدنی خنک!!!
ضمنا شما بهتره به پیشنهاد دوستمون فکر کنید که گفتند با شرکتها وارد مذاکره بشید وگرنه چطور می خواید تو یه استان دیگه نوشیدنی فله ای بفروشید.
دوست گرامی من واقعا معذرت می خوام از اینکه سبب ناراحتی تون شدم .
عفو بفرمایید

خانمانسوز بود آتش آهی گاهی
ناله ای می شکند پشت سپاهی گاهی
گر مقدر بشود سلک سلاطین پوید
سالک بی خبر خفته به راهی گاهی
قصه ی یوسف و آن قوم چه خوش پندی بود
به عزیزی رسد افتاده به چاهی گاهی
راستی اگر همه ی این ای کاش ها هم می شد
با شوق دیدارت چه می کردم ؟
02-16-2015, 08:03 PM
ارسال: #5
من دستگاه بسته بندی نوشابه دارم. لیسانس صنایع غذایی هستم. با من تماس بگیر 09149024460
04-22-2015, 12:35 PM
ارسال: #6
یک قهوه خانه جهت عرضه دم نوش های طبیعی و گیاهان دارویی و چای ها و شربت های سنتی و... در مکانی مثل جاده چالوس و اماکن گردشگری شلوغ را پیشنهاد می کنم

هرکس به دنبال حوائج دیگران باشد، خداوند هم به دنبال حوائج اوست
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
06-02-2015, 03:14 PM
ارسال: #7
سلام
اول‌که به نظر من به هیچ وجه ناامید نشو.چون مطمنا با تلاش میتونی محصولتو جا بندازی. فقط‌کافیه صبر و حوصله داشته باشی.
دوما تقرییا همه به این نتیجه رسیدن که نوشیدنی های خارجی و مصنوعی با اون مواد نگهدارنده مضر یه جورایی ضرر دارن ولی به دلیل نبود جایگزین مناسب هنوز هم استفاده میکنن.
من شیراز زیاد میرم و میام جدیدا دیدم یه شرکتی اومده همین نوشیدنی های ایرانی مث شربت نعنا و ... رو تو بطریهای کوچیک بسته بندی میکنه و میفروشه.
سعی کن اگه نمیتونی از بانک تسهیلات بگیری با یه سرمایه گذار یا شرکت شریک بشی.
موفق و موید باشی
06-14-2015, 11:05 AM
ارسال: #8
(06-02-2015 03:14 PM)mehdi_z1363 نوشته شده توسط:  سلام
اول‌که به نظر من به هیچ وجه ناامید نشو.چون مطمنا با تلاش میتونی محصولتو جا بندازی. فقط‌کافیه صبر و حوصله داشته باشی.
دوما تقرییا همه به این نتیجه رسیدن که نوشیدنی های خارجی و مصنوعی با اون مواد نگهدارنده مضر یه جورایی ضرر دارن ولی به دلیل نبود جایگزین مناسب هنوز هم استفاده میکنن.
من شیراز زیاد میرم و میام جدیدا دیدم یه شرکتی اومده همین نوشیدنی های ایرانی مث شربت نعنا و ... رو تو بطریهای کوچیک بسته بندی میکنه و میفروشه.
سعی کن اگه نمیتونی از بانک تسهیلات بگیری با یه سرمایه گذار یا شرکت شریک بشی.
موفق و موید باشی

لطفا روش تهیه چند تا از نوشیدنی هاتون را بهمراه فوت کوزه گری برای دوستان توضیح بدید

هرکس به دنبال حوائج دیگران باشد، خداوند هم به دنبال حوائج اوست
06-20-2015, 09:56 AM
ارسال: #9
شما خیلی به موفقیت نزدیکید فقط لازمه یه خورده در همون جایی که هستی درست همین الان روی استعدادت کار کنی و بعدش میتونی نوشیدنی ات را با یک کارآفرین برند سازی کنی درست ازهمین جا و همین الان یک کمی با خودت مهربون باش منم نوشیدنی را دوست دارم اگر کمک خواستی *****@yahoo.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,843 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 96 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  توی اصفهان برای شروع کارم از کجا ماگ خام بخرم؟ Shadiii 3 986 10-31-2023 10:06 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 796 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 379 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 154 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 670 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  همکاری برای فروش محصولات sina hami 0 438 02-28-2020 12:48 AM
آخرین ارسال: sina hami
  برای تاسیس دفترخدمات گردشگری سرمایه گذارمیخوام سعیدمحمدی 0 602 10-19-2019 07:48 PM
آخرین ارسال: سعیدمحمدی
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 618 06-23-2019 06:24 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  فروش ماهی و مرغ amin02 7 4,635 05-01-2019 04:32 PM
آخرین ارسال: alirj200
  همکاری با کشاورزان برای تبادل میوه هات از شمال به جنوب و بالعکس manoto123456 34 6,656 03-04-2019 12:18 PM
آخرین ارسال: Mohamadrt98
  درامدزایی از طریق آموزش بازی های انلاین؟! silence 3 572 02-01-2019 08:30 PM
آخرین ارسال: morteza1
  مشاوره در مورد راه اندازی کارگاه تولید کچبری پیش ساخته arsan51 0 931 01-11-2019 02:15 PM
آخرین ارسال: arsan51
  میخوام به کمک دوستان مغازه تعویض روغنی باز کنم!!! ehsan9097 7 13,804 11-06-2018 03:34 PM
آخرین ارسال: mohsen13716
  راهنمایی در مورد نحوه ی شراکت hadeeee 1 581 11-05-2018 11:01 PM
آخرین ارسال: hadeeee
  درخواست مشاوره و راهنمایی safa94 1 771 10-04-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: Abmi
  پیشنهاد همکاری و درامد ارزی rad86 2 531 09-27-2018 12:34 PM
آخرین ارسال: clik8000
Star درخواست کمک r2013.samadi 2 474 08-18-2018 12:06 PM
آخرین ارسال: Hamid1237

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS