سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
:: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: آموزشگاه میلیاردرها (/forumdisplay.php?fid=179)
+--- انجمن: دپارتمان راه اندازی کسب و کار (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- موضوع: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی (/showthread.php?tid=12585)

:: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - shirazi021 - 12-29-2014 09:22 PM

دوستان گرامی سلام
ابتدا باید عرض کنم که بنده عضو جدید انجمن هستم و از اینکه با این انجمن آشنا شدم و امکان استفاده از تجربه های دیگران برایم فراهم شده خیلی خوشحالم .
این شربتها از مواد گیاهی مانند (زیره ، نعنا ، زرشک ، سکنجبین و ....) ساخته می شوند و با توجه به خواص دارویی و مزه های متنوع می توانند جایگزین نوشیدنی های مانند آبمیوه و دلستر و ... بشوند . اما در این بین چند مشکل وجود دارد که امیدوارم با راهنمایی های شما بتوانم بر این مشکلات چیره شوم .
1. با توجه به اینکه راه اندازی خط تولید نوشابه نیاز به سرمایه بالایی دارد که خوشبختانه بنده چنین سرمایه ای را در حال حاضر ندارم ، ناچارم این شربت ها را به صورت خانگی تولید کنم و در گالن های 4 لیتر به بالا به مشتری ها بدهم
آنچه که به ذهن خودم رسید این بود که در حال حاضر تنها می توانم به آبمیوه گیری ها و کافی شاپها محصولم را بفروشم
( چنانچه شما در این زمینه ایده ای دارید ممنون می شم کمک کنید )
2. بنده در حال حاضر در استان همدان زندگی می کنم که سردسیر است و چون قصد دارم طی 20 روز آینده کارم را شروع کنم باید به مناطق گرمسیری بروم که هیچ آشنایی با فرهنگ ، ذائقه ، توان اقتصادی و مسائل دیگر استانهای جنوبی ندارم
(دوستان ساکن استانهای گرمسیر جنوبی خواهشمندم راهنمایی بفرمایید و یا در صورتی که مایل به همکاری هستیذ اعلام بفرمایید)
3.برخی از این نوشیدنی ها با توجه به مواد اولیه گران قیمتهایشان گاهی تا دو برابر نوشیدنی های موجود نظیر دلستر و ... می رسد . از دوستان خواهش می کنم دیدگاهشون رو بنویسند که آیا فکر می کنید مردم توانایی و تمایل به خرید چنین نوشیدنی هایی رو دارند یا خیر ؟

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - tondar12 - 12-29-2014 11:19 PM

نمیخام نا امیدت کنم اما من که جنوبی ام و کارم هم پخش مواد غذاییه تو جنوب مردم فقط نوشیدنی خارجی می خورن رانی شانی مانجو ارجینال یونیکا و از این کوفت و زهر مارها که بدترین کیفیتها رو داره!!

البته نا گفته نماند برندهایی مثل روح افزا و تراوش هم دارن کارن می کنن اما خوب به قول شما قیمت بالاتری دارند همین باعث میشه تا خریداران کمتر به سمتش سوق پیدا کنن!

به جز این به خاطر زیاد شدن تعداد برندها جا کردن یه جنس توی مغاره حتی به صورت رایگان و بزار تا فروش بره هم سخت شده!!!
در هر صورت میتونید اگه فرمول خاص و جدیدی دارید با یکی از این شرکت ها وارد مذاکره بشید تا اونا براتون تولید کنن!

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - Delta.H - 12-30-2014 06:47 AM

سلام
دوست عزیز فکر می کنم که شما واقعیت رو خودتون گفتید هیچ آشنایی با جنوب ندارید و بهترین دلیلش این هست که در این چله زمستون فکر میکنید جنوب گرمه ملت الان آب زرشک و خاکشیر می خورن گرمازده نشن؟؟؟
آقا جان اینجا اهواز هوا سرررده مه و بارون همه جا رو خیس کرده و ما کاپشن و پالتو می پوشیم و بخاری ماشین رو روشن می کنیم الانم فصل شلغم و لبو و باقله هست نه نوشیدنی خنک!!!
ضمنا شما بهتره به پیشنهاد دوستمون فکر کنید که گفتند با شرکتها وارد مذاکره بشید وگرنه چطور می خواید تو یه استان دیگه نوشیدنی فله ای بفروشید.

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - shirazi021 - 12-30-2014 10:43 AM

(12-30-2014 06:47 AM)Delta.H نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز فکر می کنم که شما واقعیت رو خودتون گفتید هیچ آشنایی با جنوب ندارید و بهترین دلیلش این هست که در این چله زمستون فکر میکنید جنوب گرمه ملت الان آب زرشک و خاکشیر می خورن گرمازده نشن؟؟؟
آقا جان اینجا اهواز هوا سرررده مه و بارون همه جا رو خیس کرده و ما کاپشن و پالتو می پوشیم و بخاری ماشین رو روشن می کنیم الانم فصل شلغم و لبو و باقله هست نه نوشیدنی خنک!!!
ضمنا شما بهتره به پیشنهاد دوستمون فکر کنید که گفتند با شرکتها وارد مذاکره بشید وگرنه چطور می خواید تو یه استان دیگه نوشیدنی فله ای بفروشید.
دوست گرامی من واقعا معذرت می خوام از اینکه سبب ناراحتی تون شدم .
عفو بفرمایید

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - dadashbaba - 02-16-2015 08:03 PM

من دستگاه بسته بندی نوشابه دارم. لیسانس صنایع غذایی هستم. با من تماس بگیر 09149024460

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - cooch - 04-22-2015 12:35 PM

یک قهوه خانه جهت عرضه دم نوش های طبیعی و گیاهان دارویی و چای ها و شربت های سنتی و... در مکانی مثل جاده چالوس و اماکن گردشگری شلوغ را پیشنهاد می کنم

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - mehdi_z1363 - 06-02-2015 03:14 PM

سلام
اول‌که به نظر من به هیچ وجه ناامید نشو.چون مطمنا با تلاش میتونی محصولتو جا بندازی. فقط‌کافیه صبر و حوصله داشته باشی.
دوما تقرییا همه به این نتیجه رسیدن که نوشیدنی های خارجی و مصنوعی با اون مواد نگهدارنده مضر یه جورایی ضرر دارن ولی به دلیل نبود جایگزین مناسب هنوز هم استفاده میکنن.
من شیراز زیاد میرم و میام جدیدا دیدم یه شرکتی اومده همین نوشیدنی های ایرانی مث شربت نعنا و ... رو تو بطریهای کوچیک بسته بندی میکنه و میفروشه.
سعی کن اگه نمیتونی از بانک تسهیلات بگیری با یه سرمایه گذار یا شرکت شریک بشی.
موفق و موید باشی

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - cooch - 06-14-2015 11:05 AM

(06-02-2015 03:14 PM)mehdi_z1363 نوشته شده توسط:  سلام
اول‌که به نظر من به هیچ وجه ناامید نشو.چون مطمنا با تلاش میتونی محصولتو جا بندازی. فقط‌کافیه صبر و حوصله داشته باشی.
دوما تقرییا همه به این نتیجه رسیدن که نوشیدنی های خارجی و مصنوعی با اون مواد نگهدارنده مضر یه جورایی ضرر دارن ولی به دلیل نبود جایگزین مناسب هنوز هم استفاده میکنن.
من شیراز زیاد میرم و میام جدیدا دیدم یه شرکتی اومده همین نوشیدنی های ایرانی مث شربت نعنا و ... رو تو بطریهای کوچیک بسته بندی میکنه و میفروشه.
سعی کن اگه نمیتونی از بانک تسهیلات بگیری با یه سرمایه گذار یا شرکت شریک بشی.
موفق و موید باشی

لطفا روش تهیه چند تا از نوشیدنی هاتون را بهمراه فوت کوزه گری برای دوستان توضیح بدید

RE: :: راهنمایی ، کمک و همکاری برای تولید و فروش نوشیدنی های طبیعی و سنتی - sadeghy - 06-20-2015 09:56 AM

شما خیلی به موفقیت نزدیکید فقط لازمه یه خورده در همون جایی که هستی درست همین الان روی استعدادت کار کنی و بعدش میتونی نوشیدنی ات را با یک کارآفرین برند سازی کنی درست ازهمین جا و همین الان یک کمی با خودت مهربون باش منم نوشیدنی را دوست دارم اگر کمک خواستی *****@yahoo.com