ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
زمان کنونی: 05-07-2024, 03:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 62
بازدید: 5884

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
09-10-2015, 11:17 PM
ارسال: #51
RE: نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
پیگیری
14- از مقالات یا سخنرانی های مفیدو ارزشمند تقدیر کنید:
اگر سخنرانی جالبی شنیدید یا مقاله فوق العاده ای خواندید، یادداشتی برای سخنران یا نویسنده ارسال دارید و در آن اعلام کنید که چقدر از پیام وی لذت برده اید و چیز یاد گرفته اید. از هر صد نفر یک نفر برای چنین کاری وقت صرف می کنند . پس جزء کسانی باشید که این کار را می کنند!
نمی گویم که سخنرانان ونویسندگان اشخاص خاصی هستند که باید مورد ستایش وپرستش قرار گیرند . نکته اینجاست که سخنرانان ونویسندگان با طیف وسیعی از اشخاصی که صنایع گوناگون را پوشش می دهند ، آشنا هستند وشما می توانید وارد این شبکه شوید!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حسن قجر , hamidmh
09-10-2015, 11:20 PM
ارسال: #52
پیگیری:
15- هر گاه کسی مشتری به شما ارجاع داد یا مقاله ای مفید برایتان ارسال کرد حتما یادداشت تشکری برایش بفرستید یا تلفنی از او قدردانی کنید:
اگر میخواهید مشتری های بیشتری به شما ارجاع داده شوند یا اطلاعات مفید بیشتری به دستتان برسد، از این توصیه غافل نشوید.اگر از آن شخص آن طور که شایسته است قدردانی نکنید ، در آینده تمایل چندانی برای یاری شما نخواهندداشت.
 تشکر شده توسط: hamidmh
09-10-2015, 11:28 PM
ارسال: #53
پیگیری:
16- نامه و کارت تبریک بفرستید:
هر گاه یکی از افراد شبکه تان ترفیع، پاداش یا به مناسبت های دیگری نظیر ازدواج یا بچه دار شدن جشن گرفت ، یادداشت تبریک کوتاهی برایش بفرستید . همه دوست دارند مورد توجه قرار گیرند ، با این حال کمتر کسی برای این کار وقت صرف می کند . اگر کمی از وقت خود را صرف چنین کارهایی کنید، تصویر مطلوبی از خود در ذهن دوستان وآشنایانتان باقی خواهید گذاشت. همچنین، اگر یکی از اعضای خانواده ایشان درگذشت ، فرستادن یادداشت تسلیت یا هدیه یاد بود، شایسته است .
09-10-2015, 11:32 PM
ارسال: #54
شبکه تان را بسازید:
پیشنهاداتی که در بالا ارایه شد، تنها مشتی از خروار است . بنابراین، باید از روش های ابداعی و انتخابی خودتان هم کمک بگیرید. چطور؟ با مراجعه به کتابخانه ها و فروشگاه های کتاب و جستجو در کتاب های مفید و بسیاری که در زمینه ایجاد شبکه های ارتباطی نوشته شده است... و یا الگو برداری از شیوه های پسندیده ای که دیگر مردم برای این منظور به کار می گیرند.
به یاد داشته باشید که شبکه های ارتباطی یک شبه شکل نمی گیرند و این مهم به زمان احتیاج دارد. پس، صبور باشید! پایه روابطتان را استوار بنا کنید و در توسعه و تقویت آن بکوشید. مطمئن باشید که در نهایت پاداش عظیم و زحمات خود را برداشت خواهید کرد.
09-10-2015, 11:36 PM
ارسال: #55
توصیه آخر:
نمی شود روابط را جایگزین مهارت وفضیلت کرد. به بیان دیگر، شاید روابط عمومی شما بسیار عالی باشد، اما تا زمانی که در حرفه خود از مهارت و تخصص کافی برخوردار نباشید و پیوسته دانش و مهارت خود را افزایش ندهید تلاش هایتان برای پیشرفت بی نتیجه خواهد بود.
اکنون، دست به کار شوید! با انتخاب و به کارگیری برخی از روشهایی که در بالا به آن اشاره شد، از همین حالا جهت ایجاد یک شبکه ارتباطی عالی همت بگمارید . بدین ترتیب، به معنای واقعی مجهز به سپاهی خواهید شد که برای موفقیت شما تلاش می کند!
09-10-2015, 11:48 PM
ارسال: #56
نتیجه
نگرشتان را عوض کنید تا زندگی تان دگرگون شود

28
ژوئیه 2006، آتلانتا، جورجیا
لحظاتی قبل سخنرانی خود را در سالن بزرگی واقع در آتلانتا به پایان رساندم. صدها نفر در همایشی که در این سالن برپا شده بود، حضور داشتند و بهترین سخنوران مبحث رشد فردی ، همچون جیم ران و باب پراکتر برای آنها سخنرانی کردند. احتمالا می دانید که جیم ران و باب پراکتر از اسطوره های صنعت رشد فردی به شمار می روند و هر یک طی دوره ای بالغ بر چهل سال ، برای میلیون ها نفر در سطح جهان سخنرانی کرده است.
وقتی همه از سالن خارج شدند، خیال داشتم وسایلم را جمع کنم . اما چیزی باعث شد که لحظه ای مکث کنم . افکارم به سال 1985 برگشت؛ آن هنگام که ناراحت و افسرده در خلوت خودم نشسته بودم .در آن زمان بود که تازه شروع کرده بودم به شنیدن برنامه های جیم ران و باب پراکتر . حالا بیست سال از آن تاریخ می گذشت و این افتخار نصیب من شده بود که روی یک صحنه و در کنار ایشان سخنرانی کنم!
ازخودم پرسیدم : «این چطور ممکن شد؟»
پاسخ آن به وضوح در ذهنم طنین افکند: چون نگرشم را عوض کرده بودم!
می دانید ، وقتی نگرشتان را عوض می کنید ، غوغا به پا می شود. سرشار از انرژی می شوید . دیدگانتان بر روی امکانات تازه باز می شود. وارد عمل می شوید و نتایجی خارق العاده عایدتان می شود. به همین علت است که می گویم اگر نگرشتان را عوض کنید زندگی تان دگرگون می شود!
حالا اگر بگویم که طی بیست سال گذشته همه اش شاهد موفقیت بوده ام، بیراه گفته ام. ابدا چنین نیست! من هم در طول این مدت مشکلات، سختی ها و ناکامی های خاص خودم را داشته ام. اما اصول موفقیتی که در این کتاب شرح دادم، به من شهامت و قدرت داد تا بر این موانع غلبه کنم و به پیش بروم.
09-11-2015, 12:08 AM
ارسال: #57
کنترل زندگیتان را به دست گیرید
به شما تبریک می گویم که برای خواندن این کتاب وقت صرف کردید. این نشان می دهد که واقعا به پرورش قابلیت های شکفت انگیز خود علاقه مندید. با این حال، مطالعه این کتاب فقط قدم اول در راه ایجاد زندگی دلخواهتان است که آرزویش را دارید.برای خلق موفقیت های چشمگیر در زندگی تان باید بر این عقاید تمرکز کنید و آنها را به اجرا گذارید.
شاید در آمار دیده باشید که فقط پنج درصد از مردم به موفقیت های بزرگ دست می یابند. علت آن چیست؟ پس از بیست سال تحقیق به این نتیجه رسیده ام:
تعداد کمی از افراد از اصول موفقیتی که در این کتاب عنوان شد در زندگی روزمره خود استفاده می کنند .
تعداد کمی از افراد همواره نگرش مثبت خود را حفظ می کنند ومی دانند که افکارشان به حقیقت بدل خواهد شد.
تعداد کمی از افراد مراقب گفتارشان هستند و می دانند که سخنانشان بر ذهن ودر نهایت بر زندگی شان تاثیر می گذارد.
تعداد کمی از افراد شهامت مقابله با ترس هایشان را دارند وبا غلبه بر ترس خود، قابلیت های خود را پرورش می دهند.
تعدادکمی از افراد در هر ابرتیره ای به دنبال بارقه ای از امید می گردند.
و تعداد کمی از افراد هستند که برای به انجام رساندن امری متعهد می شوند... و با نگرشی مثبت وعزمی راسخ آن را به انجام می رسانند.
من از شما دعوت می کنم که جزء این نوادر باشید.
توانایی شما بیش از آن است که بتوانید تصورش را بکنید. قابلیت های عظیمی در درونتان هست و نگرش شما کلید شکوفایی این قابلیت هاست . تغییر نگرش باعث شد که زندگی ام دگرگون شود و اگر نگرشی بهتر تاثیری شگرف بر زندگی من به جای گذاشته است، می تواند تاثیراتی شگفت انگیز نیز در زندگی شما ایجاد کند!
جا دارد که سخنان دکتر چارلز سویندال را درباره ماهیت نگرش و این که نگرش چه تاثیراتی بر زندگی مان می گذارد با شما در میان بگذارم:
"هر چه از عمرم می گذرد ، بیشتر به تاثیر نگرش بر زندگی ام پی می برم. از نظر من، نگرش مهم تر از وقایع است.نگرش مهم تر از گذشته، تحصیل، پول ، شرایط، شکست، پیروزی و مهم تر از آن چیزی است که مردم می اندیشند یا می گویند یا انجام می دهند. نگرش مهم تر از زیبایی ظاهری، استعداد یا مهارت است. نگرش می تواند شرکت ، کلیسا یا خانه ای را خراب یا ویران کند.
نکته قابل ملاحظه آن است که می توانیم هر روز از زندگی مان را بر اساس نگرش خود پذیرا شویم. نمی توانیم گذشته مان را تغییر دهیم... نمی توانیم این واقعیت را تغییر دهیم که مردم به روش خاص خود رفتار می کنند. نمیتوانیم موارد اجتناب ناپذیر را تغییر دهیم.تنها کاری که می توانیم بکنیم آن است که به تنها وسیله ای متوسل شویم که اختیارش با ماست و آن ، نگرشمان است.
من معتقدم که ده درصد از زندگی من بر اساس پیشامدهاست و نود درصد بقیه بر اساس واکنشی است که در قبال آنها از خود نشان می دهم و همین مطلب در باره شما هم صدق می کند... ما مسئول نگرش خود هستیم."

جملات تکان دهنده ای بود، مگرنه؟ به قول چارلز سویندال، به تنها وسیله ای متوسل شوید که اختیارش با شماست، نگرش.
حالا زمان آن است که کنترل نگرشتان را به دست گیرید . حالا زمان آن است که محشر به پا کنید! معطل چه هستید؟ به خودتان ایمان داشته باشید . برای تعقیب رویایتان شهامت و همت به خرج دهید ومهم تر از همه این که هیچ گاه، هیچ گاه فراموش نکنید که ....نگرش یعنی همه چیز!
امیدوارم که خداوند در این راه به شما توفیق عطا فرماید.
09-11-2015, 12:14 AM
ارسال: #58
به خواست خدا تایپ کتاب نگرش یعنی همه چیز در سه بخش و یک مقدمه به پایان رسید.
این بخش (یعنی بخش سوم) تا الان 606 بار بازدید شده که اگر بگوییم 150 تایش مربوط به خودم بوده که صفحه را بازکرده و مطلب نوشته و ارسال کرده ام ،حدودا 450 بار توسط دیگران رویت شده اما هیچ بازخوردی به من ارایه نشده است. البته همین هم جای تشکر دارد و از همین جا از همه عزیزانی که قابل دانسته و مطالب را دنبال کردند قدردانی می کنم.
به فضل و توفیق الهی به زودی با یک کتاب جدید در خدمتتان خواهم بود.
موفق باشید.
09-11-2015, 01:22 PM
ارسال: #59
دوست عزیز بسیار از زحمات شما ممنونم نوشته های شما بسیار برای بنده منبع الهام بوده است.
 تشکر شده توسط: abdolhossein , hamidmh
09-11-2015, 01:27 PM
ارسال: #60
(09-11-2015 01:22 PM)حسن قجر نوشته شده توسط:  دوست عزیز بسیار از زحمات شما ممنونم نوشته های شما بسیار برای بنده منبع الهام بوده است.

ممنون
تشکر شما نیز برای بنده منبع انرژی و روحیه است.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نگرش یعنی همه چیز بخش دوم: گفتار abdolhossein 28 3,721 12-27-2014 08:48 PM
  نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار abdolhossein 56 8,594 08-28-2014 12:29 AM
  نگرش یعنی همه چیز (ATTITUDE IS EVERYTHING) مقدمه abdolhossein 9 3,844 06-28-2014 09:41 AM
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,266 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  کتاب خلاقیت و نوآوری در همه حال mehrdad062 4 2,357 12-26-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS