ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
زمان کنونی: 05-07-2024, 10:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 62
بازدید: 5889

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
09-08-2015, 01:33 PM
ارسال: #41
RE: نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
ارجاعات:
5- افراد را گلچین کنید. هر کسی را که از راه می رسد ارجاع ندهید:
برای وقت اعضای شبکه تان احترام قایل باشید . ارجاع دادن اشخاص فاقد صلاحیت انعکاس بدی از شما بر جای می گذارد. از خودتان بپرسید که آیا ارجاع دادن شخص مورد نظر فایده ای به حال دوست یا آشنایتان دارد؟ به یاد داشته باشید که کیفیت اشخاصی که ارجاع می دهید مهم است نه کمیت آنها.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamidmh
09-10-2015, 11:26 AM
ارسال: #42
ارتباط
6- شنونده خوبی باشید
: آیا تا به حال با کسی همصحبت شده اید که یکریز از خودش و کارش تعریف می کند و حتی یک لحظه هم امان نمی دهد تا شما هم از حال خود بگویید؟! همه ما با اشخاصی برخورد داشته ایم که مرتبا از خودشان دم می زنند و "منم، منم" می کنند و این قبیل اشخاص جزء آخرین کسانی هستند که دلتان می خواهد به آنان کمک کنید!
پس، در صحبت های خود به حرف های طرف مقابل هم توجه کنید. به او مجال دهید تا از کار و علایقش صحبت کند . این کار باعث می شود که فردی دلسوز، مهربان و دانا تلقی شوید. بالاخره نوبت شما هم می رسد که از خودتان بگویید. بله، این یکی از صد و یک روش دیل کارنگی است... اما بسیار موثر است.
09-10-2015, 11:29 AM
ارسال: #43
ارتباط
7- گاه به گاه به دوستان و آشنایانتان زنگ بزنید و احوالشان را جویا شوید.
وقتی کسی به شما تلفن می کند و می گوید: "سلام، دلم برایتان خیلی تنگ شده بود گفتم به ات زنگ بزنم و حالی ازت بپرسم"، چه حالی پیدا می کنید؟ شرط می بندم حال کسی را پیدا می کنید که چند میلیون تومان به او داده اند! اگر این طور است، چرا خودمان گهگاه از این کارها نکنیم؟!
هر چند وقت یک بار به آشنایان موجود در شبکه تان تلفن کنید و آن ها را تشویق و حمایت خود برخوردار سازید. درست است . فقط برای این که زنگ بزنید که محبت و توجه تان را نثارشان کنید. درست همان طور که خودتان دوست دارید با شما رفتار شود.
من در هفته های آخر سال ، گوشی تلفن را بر می دارم و به مشتریانی که مدتی است با آن ها صحبت نکرده ام ، زنگ می زنم. خیلی از این اشخاص سال ها است که سفارشی به شرکت من نداده اند. تنها هدف من از این تماس ها ابقای دوستی و صمیمیت است . سعی نمی کنم چیزی به آن ها بفروشم. من بابت سفارش هایی که قبلا به ما داده اند از آنان تشکر می کنم و فقط می خواهم از حال و احوالشان با خبر شوم.
اگر این تماس ها باعث شود تا معامله ای صورت بگیرد عالی است. اگر هم معامله ای صورت نگیرد باز هم عالی است.
البته همه ساله طی این تماس ها سفارش کار به من داده می شود. مثلا یکی می گوید: "از آن سنجاق سینه هایی که علامت نگرش یعنی همه چیز روی آن است ، باز هم برایمان بفرستید." یا "قرار است ظرف شش ماه آینده شرکت ما اجلاسی درباره فروش برقرار کند و شاید از شما بخواهیم که در این اجلاس سخنرانی کنید"
لطفا توجه داشته باشید که این کار به هیچ وجه فریبکاری نیست و من خیال ندارم به عنوان ترفند فروش از آن استفاده کنم . قصد من حقیقتا این است که حالشان را جویا شوم و سفارش کار، فقط یکی از پیامدهای این تماس ها است.
09-10-2015, 11:44 AM
ارسال: #44
ارتباط
8- از فرصت های روزمره برای آشنایی با مردم استفاده کنید
: [/b]در هر جا که باشید ، از باشگاه ورزشی گرفته تا صف سوپر مارکت ، می توانید به خوبی با مردم ارتباط برقرار کنید . هیچ گاه نمی توانید حدس بزنید که رابطه ی ارزشمند بعدی از کدام بذر جوانه می زند . آخر هفته ها که به باشگاه ورزشی می روم ، همیشه پیراهن نگرش یعنی همه چیز را به تن می کنم. شعاری که روی این پیراهن نوشته شده استا اغلب باعث می شود که مردم به طرفم بیایند و سر صحبت را درباره نگرش باز کنند. بدین ترتیب ، فرصتی دست می دهد تا با آنها آشنا شوم و درباره شرکت خودم برایشان توضیح بدهم.
09-10-2015, 11:55 AM
ارسال: #45
ارتباط
9- برای همه ارزش و احترام قایل شوید: فخر فروش و افاده ای نباشید.
شخصی که ملاقاتش می کنید (حتی اگر از روسا و کله گنده ها نباشد) شاید دوست و آشنایی داشته باشد که بتواند از محصولات یا خدمات شما بهره مند شود. پس هر وقت با کسی در یک جلسه یا مهمانی صحبت می کنید ، توجه تان را نثارش کنید و به اصطلاح خودتان را برایش نگیرید ! و لطفا به من قول دهید مثل کسانی نباشید که به دور و بر خود نگاه می اندازند تا "آدم های مهم" را شکار کنند . این قبیل اشخاص به شدت آزارم می دهند. دارید با یک نفر صحبت می کنید و او ناگهان از گوشه چشمش کسی را می بیند (کسی که به نظر او مهم تر از شماست) آن وقت بی آن که صبر کند تا صحبت های شما تمام شود... یکدفعه بلند می شود و می رود تا با آن شخص سر صحبت را باز کند! مبادا این کار را بکنید! برای هر کسی که با او ملاقات می کنید ، ارزش و احترام قایل شوید.
09-10-2015, 12:04 PM
ارسال: #46
ارتباط
10- در نشست ها و همایش ها یادتان باشد که با اشخاص گوناگون همصحبت شوید
: در همه مجالس همواره با یک گروه ننشینید . اگر چه چندی گپ زدن با رفقای قدیمی در این گردهمایی ها بسیار خوشایند و پسندیده است ، اگر با چهره های جدید نیز آشنا شوید ، فواید سرشاری برای تان دارد.
در سال 1994، برای شرکت در گردهمایی سالانه انجمن سخنرانان ملی به واشنگتن دی سی رفته بودم . هنگام ناهار به جای این که با دوستانم سر یک میز بنشینم ، سر میزی نشستم که هیچ یک از آدم های آن را نمی شناختم. خانمی به نام جوآن برگ هم سر آن میز نشسته بود و ما با هم وارد صحبت شدیم. شرکت او به اسم آفیس داینمیکس ، به کارمندان متخصص ادارات و شرکت ها برنامه های آموزشی فوق العاده ای ارایه می دهد.
کاشف به عمل آمد که جوآن هم از طرفداران پر و پا قرص این عقیده است که نگرش یعنی همه چیز! و از آن زمان نزدیک به پانزده اسال است که او به طور مرتب سنجاق سینه های "نگرش یعنی همه چیز" را از ما سفارش می گیرد و در بین شرکت کنندگان برنام های آموزشی اش توزیع می کند . به علاوه، جوآن بیشتر اوقات نوشته های من را در کلاس هایش معرفی می کند و بدین ترتیب هزاران دلار سود عاید من کرده است. از همه مهمتر ، جوآن یکی از دوستان مهربان و صمیمی من به شمار می آید.
واقعا از این که آن روز با دوستانم سر یک میز ننشستم خوشحالم . چون در این صورت فرصتی بی نظیر را از دست می دادم .
09-10-2015, 08:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-10-2015 11:27 PM، توسط abdolhossein.)
ارسال: #47
.....
09-10-2015, 11:03 PM
ارسال: #48
ارتباط
برای خروج از محدوده آسایش خود راغب باشید
: به عنوان مثال اگر لازم باشد که خودتان را به دیگری معرفی کنید این کار را انجام دهید! شاید مردد باشید و تصور کنید که شخص مورد نظر آدم بسیار مهمی است و سرش آن قدر شلوغ است که فرصت صحبت با شما را ندارد. حتی اگر از انجام چنین کاری مضطرب می شوید، خودتان را وادار کنید که پا پیش بگذارید و تماس برقرار کنید به تدریج از ترس و اضطراب شما کاسته خواهد شد.
09-10-2015, 11:05 PM
ارسال: #49
ارتباط
12- از دیگران کمک بگیرید:
چون به دیگران کمک کرده اید اکنون از این حق برخوردارید که از ایشان درخواست یاری کنید. خجالت نکشید . از آن جا که نهایت سعی خود را در جهت خدمت به اعضای شبکه تان انجام داده اید، آن ها با کمال میل کمکتان خواهند کرد.
09-10-2015, 11:12 PM
ارسال: #50
پیگیری:
13- کمی پس از این که کسی را برای اولین بار ملاقات کردید برایش یادداشتی بنویسید
: فرض کنید درمهمانی شامی حاضر شده و در آنجا با کسی ارتباط برقرار کرده اید. در اولین فرصت ، یادداشتی برای شخص مزبور بفرستید ودرآن شرح دهید که چقدر از ملاقات با او خرسند شده اید. به همراه این یادداشت ، بخشی از محصولات یا اطلاعاتی را که ممکن است برای آن شخص جالب باشد، ارسال کنید (اقلامی نظیر اسم یک مجله بازرگانی یا کارت اشتراک) بپرسید که آیا کمکی از دستتان برای این شخص بر می آید؟ حتما این یادداشت را در عرض چهل و هشت ساعت پس از ملاقات اولیه تان ارسال کنید تا یادتان در ذهن فردی که با وی تماس برقرار کرده اید هنوز زنده باشد.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نگرش یعنی همه چیز بخش دوم: گفتار abdolhossein 28 3,721 12-27-2014 08:48 PM
  نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار abdolhossein 56 8,594 08-28-2014 12:29 AM
  نگرش یعنی همه چیز (ATTITUDE IS EVERYTHING) مقدمه abdolhossein 9 3,845 06-28-2014 09:41 AM
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,266 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  کتاب خلاقیت و نوآوری در همه حال mehrdad062 4 2,358 12-26-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS