ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
زمان کنونی: 05-07-2024, 04:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 62
بازدید: 5886

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
09-08-2015, 10:54 AM
ارسال: #31
RE: نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار
تبدیل شکست به موفقیت
شکست تجربه ای است آموزنده که به شما نشان می دهد کجای کارتان ایراد دارد و نیازمند اصلاح است. هیچ گاه سعی نکنید از شکست فرار کنید، زیرا با دنبال کردن این شیوه عملا دست به هیچ خطری نخواهید زد و موفقیت بزرگی هم به دست نخواهید آورد. به قول بورلی سیلز: "شاید از شکست خوردن ناراحت شوید، اما اگر دست روی دست بگذارید و تلاشی نکنید ، محکوم به شکست می شوید"
نه ، همه معاملات شما موفقیت آمیز و همه سرمایه گذاری هایتان سود آور نخواهد بود. زندگی مجموعه ای از برد و باخت است و این قانون حتی درباره موفق ترین اشخاص هم صدق می کند. افراد موفق می دانند که خریدن مقدمه راه رفتن است و راه رفتن مقدمه دویدن، و با هر هدف تازه دسته ای از شکست های تاره همراه است. حالا اختیار با شماست که این مشکلات را موانعی گذرا و موقت در نظر بگیرید یا آن ها را موانعی دایمی و همیشگی به حساب آورید.
اگر عزم خود را جزم کنید که از هر شکستی عبرت بگیرید و همواره بر نتیجه دلخواهتان تمرکز کنید، عاقبت شکست شما را به سوی موفقیت هدایت خواهد کرد!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamidmh
09-08-2015, 11:25 AM
ارسال: #32
درس دوازدهم
برقراری ارتباط موثر

وقتی در پاییز 1990 با خبرنگاری به نام استو ملاقات کردم ، واکنش زنجیره ای عجیبی پدید آمد که تاثیر آن بر کارم تا ابد باقی ماند.
استو در سال 1992 برای خبر نامه بیندیشید و ثروتمند شوید، مقاله می نوشت . به پیشنهاد استو ، در صفحه اول آن خبرنامه داستانی از زندگی من – و این که چگونه از شغل وکالت به سخنرانی در مبحث انگیزه رو آوردم- منتشر شد. در همان زمان، با آن خبرنامه قراردادی منعقد کردم مبنی بر این که آنها محصولات نگرش یعنی همه چیز را از طریق آگهی های خود به فروش برسانند. بدین ترتیب هزاران قلم از این محصولات به فروش رفت.
همین طور ، خبرنامه بیندیشید و ثروتمند شوید ، بعضی از مقاله های من را منتشر کرد. و نتیجه این شد که خوانندگان این خبرنامه با من تماس گرفتند و من را برای سخنرانی های متعددی استخدام کردند.
همچنین، از یکی از مشترکین این خبرنامه به نام جیم داناوان نامه ای به دستم رسید. آن زمان جیم داناوان ساکن نیویورک بود. ما دوستانی صمیمی شدیم. جیم من را به انتشارات inti معرفی کرد. این انتشارات ناشر همین کتابی است که اکنون می خوانید. راستی این را هم بگویم که جیم نویسنده دو کتاب بی نظیر در زمینه رشد فردی است که عبارتند از : زندگی ات را احیا کن و این زندگی شماست، نه لباس عاریه.
و همه این ها به این علت میسر شد که من وارد شبکه ارتباطی استو کامن شدم ... و از طریق او با خبرنامه بیندیشید و ثروتمند شوید مرتبط شدم ... و سپس وارد شبکه ارتباطی جیم داناوان شدم . روابط موفق باعث ایجاد نیرویی شگفت انگیز می شود!
اگر انتخاب با شما بود ، آیا دلتان نمی خواست که زودتر به موفقیت برسید؟ بسیار خوب، برقراری رابطه ، تلاش هایتان را تقویت می کند و باعث می شود که زودتر به مقصود برسید. جان کلام این که هر چه روابط شما محکم تر و قوی تر باشد شانس شما برای موفقیت بیشتر خواهد شد.
09-08-2015, 12:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-08-2015 12:47 PM، توسط abdolhossein.)
ارسال: #33
منافع روابط
در عین حال که موفقیت شما به طور قطع به همت خودتان بستگی دارد، به سبب برقراری دوستی و رابطه با دیگران رشدی فزاینده می یابد. به بیان ساده، شما به تنهایی نمی توانید به موفقیتی چشمگیر دست یابید.
به همین دلیل، رابطه برقرار کردن از اهمیت زیادی برخوردار است. در این درس، منظور از رابطه این است: گسترش ارتباط با دیگران برای منفعت متقابل.
09-08-2015, 12:48 PM
ارسال: #34
منافع رابطه در عرصه کاری
1- موجب پیدا شدن مشتری های تازه یا سرگرفتن معاملات جدید می شود.
2- فرصت های استخدامی را افزایش می دهد.
3- دریافتن اشخاص شایسته برای سمت های حساس مفید واقع می شود.
4- اطلاعات و منافع ارزشمندی در اختیار قرار می دهد.
5- به حل مشکلات کمک می کند.
09-08-2015, 12:50 PM
ارسال: #35
منافع رابطه در حیطه شخصی:
1- آشنایی شما با دوستان جدید باعث تقویت روابط اجتماعیتان می شود.
2- به شما کمک می کند تا با اقوام، نژادها، فرهنگ ها و پیشینه های فلسفی و مختلف آشنا شوید.
3- اطلاعات و منابع ارزشمندی را در اختیارتان قرار می دهد.
4- به رشد معنوی شما کمک می کند.
09-08-2015, 12:51 PM
ارسال: #36
حالا که از مزایای رابطه با خبر شدیم، این سوال پیش می آید که چطور می توانیم روابطی محکم و موثر ایجاد کنیم و شبکه ای از آشنایان به دردبخور را برای خود فراهم آوریم؟ اجازه دهید شانزده روشی را برایتان شرح دهم که به نظر من برای این منظور بسیار موثر واقع می شوند. برای ساده تر شدن مطلب من این روش ها را به چهار دسته مجزا و در عین حال مرتبط تقسیم کرده ام: 1) نگرش و عمل 2) ارجاعات 3)ارتباط 4) پیگیری .

09-08-2015, 01:00 PM
ارسال: #37
نگرش وعمل:
1- نگرشی مثبت و خوشایند فرافکنی کنید
: وقتی صحبت از برقرار کردن رابطه به میان می آید، نگرش یعنی همه چیز! اگر مثبت و پرشور و شوق باشید مردم دوست دارند در کنارتان باشند و به شما کمک کنند. برعکس، اگر منفی و بدعنق باشید ، همه از شما کناره می گیرند و برای این که شما را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنند، مردد می شوند.
09-08-2015, 01:10 PM
ارسال: #38
نگرش وعمل:
2- فعالانه در کارهای گروهی و سازمانی شرکت کنید
: ایجاد و برقراری رابطه ای موثر فقط به این نیست که به عضویت یک گروه درآیید و در جلسات گروه شرکت کنید . بلکه باید نشان دهید که وقت و تلاش خود را صرف کمک به این گروه می کنید.
برای این منظور چه کارهایی می توانید بکنید؟ برای شروع می توانید داوطلبانه کارهای خدماتی گروه را انجام دهید. وقتی دیگران ببینند که آستین هایتان را بالا زده اید و بدون هیچ چشمداشتی زحمت می کشید، بیشتر به شما احترام می گذارند. همچنین ، با مردمداری ، شخصیت، ارزش ها و درنهایت ، نگرشتان آشنا می شوند!
بیایید دوباره برگردیم سروقت استو کامن. استو به منظور این که با سازمان های تبلیغاتی رابطه برقرار کند، در سال 1994 به باشگاه تبلیغاتی لانگ آیلند پیوست . او بلافاصله در جلسات گروه حضور به هم رساند. هنگامی که آن ها به دنبال داوطلبی برای برنامه های مختلف می گشتند، او دستش را بالا کرد و با جان و دل مشغول فعالیت شد!
در عرض شش ماه پس از ورودش به این گروه، فردی نزد او رفت و گفت: "تعریف شما را خیلی شنیده ایم . شما فردی فعال و پر انرژی هستید. دلتان می خواهد به هیات مدیره ما ملحق شوید؟" همان طور که خودتان حدس می زنید، استو شادمانانه این دعوت را پذیرفت و در عرض چند ماه ، کارش به گونه ای قابل توجه رونق گرفت. در اوایل سال 1999 ، استو به من گفت که بیش از پنجاه درصد رونق بازار کارش به سبب دوستانی است که در باشگاه تبلیغاتی لانگ آیلند ملاقات کرده بود. و این اثباتی است بر این که روابط موثر در عرض مدتی کوتاه ، نتایج سرشاری عاید آدمی می کند .
09-08-2015, 01:24 PM
ارسال: #39
نگرش وعمل:
3- به اعضای شبکه تان کمک کنید
: اگر می خواهید از شبکه ارتباطی تان سود ببرید، باید به اعضای آن خوش خدمتی کنید! همواره از خودتان بپرسید :"چگونه می توانم به دیگران خدمت کنم؟" نه این که "این کار چه منفعتی برای من دارد؟" اگر فردی باشید که همواره می خواهد از دیگران منفعت حاصل کند و به دیگران منفعتی نرساند مردم نیز تمایلی نخواهند داشت که به شما کمک کنند. اگر می خواهید درهای رحمت به رویتان گشوده شود، باید با جان و دل برای دیگران قدم بردارید.
چگونه می توانید به اعضای شبکه تان کمک کنید؟ با ارجاع کار و معرفی مشتری به ایشان شروع کنید. به علاوه، هر وقت مقاله یا اطلاعات مفیدی به چشمتان خورد که به نظرتان رسید برای یکی از اعضای شبکه تان مفید واقع می شود ، آن را در اختیارش بگذارید.
هر وقت درباره شبکه ای موثر فکر می کنم، به یاد مارک لبلانک می افتم. مارک به کسانی که می خواهند کارشان را گسترش دهند و فروشندگانی که می خواهند مهارت بیشتری در فروش محصولات و خدمات خود کسب کنند، مشاوره می دهد. من اشخاص بسیاری را به مارک معرفی کرده ام. چرا؟ چون او فردی با استعداد و خیرخواه است که از هیچ کمکی به من مضایقه نکرده و راهنمایی ها و تشویق های او خیلی در رونق کارم موثر بوده است.
مارک من را با آن دسته از اعضای شبکه اش که می توانستند کمکم کنند، آشنا کرده است. مقالات و کارهای من را در مشاوره ها و جلسات سخنرانی اش توزیع می کند . مارک از آن قبیل اشخاص است که می بخشند و می بخشند و می بخشند. به همین دلیل است که همه دوست دارند به او کمک کنند و به همین علت است که کار و بارش سکه است!
همان طور که در انجیل آمده است: "بخشنده باشید و بدانید که هر چه را ببخشید به شما بازخواهد گشت" این حقیقت محض است!
09-08-2015, 01:32 PM
ارسال: #40
ارجاعات:
4- اگر کسی را ارجاع می دهید اطمینان حاصل کنید که آن شخص اسم شما را به عنوان منبع ارجاع یا معرفی ، ذکر کند
: این کار را با صراحت انجام دهید. فرض کنید می خواهید جان اسمیت را به جین جونز طراح گرافیک خود، ارجاع دهید. می توانید به جان بگویید :"به جین زنگ بزن و لطفا به او بگو که من معرفی ات کرده ام." حتی می توانید خودتان به جین زنگ بزنید و به او بگویید که جان اسمیت را به وی ارجاع خواهید کرد.
سپس بار دیگر که جین را دیدید یا با او صحبت کردید ، حتما از وی بپرسید که آیا جان با او تماس گرفته ، و این که نتیجه چه شده است. باید به جین گوشزد کنید که به فکر او بوده اید و به اصطلاح هوایش را دارید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نگرش یعنی همه چیز بخش دوم: گفتار abdolhossein 28 3,721 12-27-2014 08:48 PM
  نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار abdolhossein 56 8,594 08-28-2014 12:29 AM
  نگرش یعنی همه چیز (ATTITUDE IS EVERYTHING) مقدمه abdolhossein 9 3,844 06-28-2014 09:41 AM
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,266 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  کتاب خلاقیت و نوآوری در همه حال mehrdad062 4 2,357 12-26-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS