ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست ایده برای کسب و کار با سرمایه محدود
زمان کنونی: 05-06-2024, 11:59 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yasweb
آخرین ارسال: pooya 90
پاسخ: 7
بازدید: 1763

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-06-2014, 01:11 AM
ارسال: #1
با سلام
این اولین تاپیک من تو این انجمن هست و خیلی خوشحال هستم که تونستم این انجمن رو پیدا کنم . امیدوارم بتونم از تجربیات دوستان استفاده کنم .
من 25 سال سن دارم و دانشجو هستم و از اونجا که روی درس و تحصیل زیاد اصرار کردم ، نتونستم به کسب درآمد بپردازم . البته ؛ با توجه به نوع وقتم یک ایده مناسب رو در حدود سه سال پیش راه اندازی کردم که تقریبا بدون دق دقه ماهیانه 700 تا یک میلیون تومن در آمد دارم و خیلی از مشکلات روزمره مالیم رو برطرف کرده .
اما ؛ احساس میکنم تو این مدتی که درس خوندم ، دوستان من که هیچ امتنایی به تحصیلات نکردن از لحاظ مالی خیلی ازم جلو افتادن . من فعلا 5 میلیون تومن دارم . و شاید هم تا چند هفته آینده این رقم به 20 میلیون تومن هم برسه .
میدونم تویه بازار این رقم مثل پول خورده ، اما میتونم با کار کردن زیاد ، اختلاف سرمایه اولیه رو جبران کنم .
از دوستان اگه کسی میتونه ایده مناسبی رو بگه ممنون میشم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
12-06-2014, 01:16 AM
ارسال: #2
RE: درخواست ایده برای کسب و کار با سرمایه محدود
دوست عزیز در صورت امکان نوع فعالیت شغلی که در حال حاضر انجام میدید رو بفرمائید و اینکه چه امکانات و علاقه هایی رو دارید

ارائه دهنده صفحات پرداخت شخصی و تجاری با نام و لوگو انتخابی شما
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-06-2014, 01:31 AM
ارسال: #3
من یک مربی ورزشی هستم . البته از این راه پول در میارم ، اما برام مهم نیست که حتما از این طریق بخوام در امد زایی کنم .
اهل استان گلستان هستم و کار برام عار نیست Smile
امکانات خاصی هم به اون صورت متاسفانه ندارم .
12-06-2014, 01:34 AM
ارسال: #4
راستی ؛ اگه میشه کارهای تو حوزه فعالیت خودم زیاد پیشنهاد ندید . چون علاقمندم تو زمینه های دیگه کار کنم .
12-06-2014, 05:07 PM
ارسال: #5
پیشنهادی از طرف ما وجود نداره خودت چی فکر می کنی و می تونی توی چه کاری
یشرفت کنی و به چه کاری علاقه داری ؟

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
12-06-2014, 10:20 PM
ارسال: #6
خودم فکر میکنم راه اندازی یک باغ آتلیه عروس کار مناسبی باشه . اما هزینه برداره ، چون با 20 میلیون نمیشه حتی زمینش رو خرید ( البته منظورم از زمین ، زمینهای منطقه خودمون رو عرض میکنم که ارزونتره ) . آیا به نظرتون راهی میرسه که بشه وامی گرفت برای این کار ؟
12-07-2014, 01:09 AM
ارسال: #7
(12-06-2014 10:20 PM)yasweb نوشته شده توسط:  خودم فکر میکنم راه اندازی یک باغ آتلیه عروس کار مناسبی باشه . اما هزینه برداره ، چون با 20 میلیون نمیشه حتی زمینش رو خرید ( البته منظورم از زمین ، زمینهای منطقه خودمون رو عرض میکنم که ارزونتره ) . آیا به نظرتون راهی میرسه که بشه وامی گرفت برای این کار ؟

سلام دوست عزیز
بنظرت حتما برای شروع باید زمین رو خرید؟
بنظر من حتی میتونی به باغهای میوه و مرکبات منطقه خودتون بری و با صاحبش صحبت کنی و بگی میخوام روزی چند تا زوج خوشبخت (انشاالله) رو بیارم اینجا چند تا عکس ازشون بگیرم، در ازای اون میتونی یه مبلغی بعنوان کرایه پرداخت کنی.
اگر من جای شما بودم و حتما حتما میخواستم این ایده رو اجرایی کنم، تحقیق میکردم ببینم باغبون بیشتر روی کدوم هزینه حساسه و براش سنگینه، تو اون مورد کمکش میکردم.
مثلا هزینه سم و کود!
بعنوان مثال اگر یک میلیون سالانه پول سم بده، شما بهش بگی نصف پول سم سالانه باغ با من، تاثیرش بیشتره و بیشتر رضایتش جلب میشه تا بگی سالانه 500 تومن اجاره میدم. اگر بگی سالانه 500 میدم میگه این که چیزی نیست، نصف پول سم باغ هم نمیشه!!!
یا توی هزینه های کارگری برای برداشت محصول و... که برای کشاورزان سنگینه کمکش کن، دوستات جمع کن ببر براش میوه بچینن! (مثال زدم)

این پیشنهادم برای مکان
حالا مسئله اصلی اینه که شما یه کار نو ارائه دادی و مشتری های خودت رو بردی توی باغ میوه واقعی و مثلا کنار یه درخت پر سیب عکس گرفتن! این خیلی میتونه جذاب باشه تا باغهای رایج که الان مرسومه و مثل پارک میمونه و فرقش اینه که خلوتش کردن برای عکاسی!

موفق باشی داداش
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید گلدان پلاستیکی با ضایعات پلاستیکی جمع اوری شده eedy 10 8,792 12-20-2021 08:54 PM
آخرین ارسال: Ali fa
  شروع کاری بزرگ با کمک و راهنمایی دوستان mir abbas 34 6,516 07-16-2017 12:14 PM
آخرین ارسال: kafsabizarin
  ایده تولید داربست فلزی 3 پارچه (واگذاری یا شراکت) haj_mostafa 4 3,519 11-28-2015 09:05 PM
آخرین ارسال: haj_mostafa
  برای خلاصی از انرژی. مسعود کوچولو 6 1,517 05-24-2015 12:58 PM
آخرین ارسال: جبرئیل
  كاره پاره وقت با درآمد مناسب edison_9891 0 680 03-06-2015 11:02 PM
آخرین ارسال: edison_9891
Exclamation ایده برای نمایشگاه فروش پاییزه aminjan 3 1,070 08-18-2014 09:52 AM
آخرین ارسال: esijm
  کسب و کار اینترنتی گل سر کامیار کاظمی 4 1,553 07-07-2014 12:22 AM
آخرین ارسال: shik-poosh
  کالاهایی که با ضایعات پلاستیکی تولید میشن eedy 1 1,831 08-18-2013 05:33 PM
آخرین ارسال: zhosseini81
  ایده های بکر babaei 1 3,325 06-23-2012 03:57 PM
آخرین ارسال: P@RSA
  درخواست اموزش پرورش بلدر چین mrhm 2 1,812 11-26-2011 03:56 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS