ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد شغل؟
زمان کنونی: 05-01-2024, 07:39 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: e_goli626
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
پاسخ: 7
بازدید: 1172

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد شغل؟
12-17-2014, 12:10 PM
ارسال: #1
ایجاد شغل؟
سلام روز بخیر میخوام بدونم اگه فردی نه پول داشته باشه برای سرمایه کار و نه مهارت و تخصص خاص آیا بازهم میتونه شغلی داشته باشه؟یا برای خودش بسازه؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-17-2014, 01:27 PM
ارسال: #2
RE: ایجاد شغل؟
(12-17-2014 12:10 PM)e_goli626 نوشته شده توسط:  سلام روز بخیر میخوام بدونم اگه فردی نه پول داشته باشه برای سرمایه کار و نه مهارت و تخصص خاص آیا بازهم میتونه شغلی داشته باشه؟یا برای خودش بسازه؟
با تشکر

بله خیلیا فقط با یه ایده ی کوچیک شروع کردن 10_004
و به جاهای خووووب رسیدن

چه سخت است خود شکستن

و از خودگذشتن و پریدن

تا رسیدن به معبود ومعشوق.
 تشکر شده توسط: مهدی 1
12-17-2014, 05:39 PM
ارسال: #3
اراده مصمم و پشتکار قوی که باشه ، همه چی حله

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز
12-17-2014, 07:44 PM
ارسال: #4
باز خوبه میدونی نه سرمایه داری نه تخصص همین نکته قابل قبولیه که مثل جوونای امروز پرادعا نیستی اما اینکه پرسیدی میشه شغلی داشت یا نه بله میشه اما درامد یه همچین مشاغلی که نه سرمایه داشته باشی نه تخصص اغلب پایینه مثل کارگری ، نگهبانی ، باربری و غیره اما اگه الان واسه یه یادگیری یه تخصص یا مهارت اقدام کنید تا پنج سال اینده یک حرفه ایی میشید

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی 1
12-17-2014, 07:49 PM
ارسال: #5
میشه چند تا از این ایده های کوچیک رو بفرمایید؟شاید برای اعضا جرقه ای بودند...
الان من چندین مدل وبسایت دارم اما چون شرایط مدیریتشون رو ندارم عملا موفق نشدم.
مثلا سایت مشاور املاک بسیار زیبایی دارم با کلی امکانات و امکان ثبت ملک توسط نمایندگان شهرهای دیگر به همراه پروفایل شخصی برای هر نماینده و یا امکان ثبت توسط مالک اما چون بنگاه ندارم عملا کاربر نداره...
و یا یه سایت پاساژ مجازی دارم که اسکریپتش رو ترجمه کردم و نظیر نداره اما چون خودم بازاری نیستم نتونستم خوب جاش بندازم مخصوصا در شهر کوچیکی مثل زنجان کاربرد نداره...
اسکریپتی دارم که کاربران با عضویت توش میتونن وبسایت و بلاگشون رو ثبت کنند و لینک ثابتی بهش بگیرن تا کاربران رو اون لینک هدایت کنند تا به سایتشون امتیاز بدهند که امکاناتش کامل هستش اما تکی کاربرد نداره باید در کنار انجمنی برای نقد و بررسی سایت ها باشه که این یعنی نیاز به یه مدیر که تمام وقت روش وقت بذاره...
اسکریپت دیگه ای نوشتم که توش میشه اکانت های ف/ی/س/ب/و/ک و گوگل و یاهو و... رو فروخت.درسته ساختن این اکانت ها رایگان هستش اما مگه چند تا king@gmail.com میشه ساخت؟ از این اسکریپت برای فروش دامنه هم میشه استفاده کرد اما باز تکی جواب نمیده و باید در کنارش یه اد لیست یاهو داشت و کلی برای تبلیغاتش خرج کرد...

این ها نمونه ای از سایتهای خیلی ساده ای هستند که تونستم بسازم.به نظر شما عدم موفقیتشون به دلیل عدم توانایی من هستش یا شرایط ایران؟

در ضمن دوستانی که ایده های اینترنتی دارند اما دانش عملی سازیشون رو ندارند میتونن روی کمک من حساب کنند، حاضرم به صورت درصدی در سود ایده شریک بشم...
12-18-2014, 01:13 AM
ارسال: #6
سلام ودرود بی پایان
نداشتن تخصص و سرمایه بسیار مهم هست ولی مطلق نیست ونمیشه گفت فقط افراد متخصص و با سرمایه پولدار میشن و هستن .
نه دوست عزیز اینطور نیست

انیشتین میگه تخیلات بسیار مهم تر از دانسته ها هست .انیشتین قدرت تخیل بسیار بسیار بالایی داشته وقوانین زیادی رو در عالم تخیل تونسته تجسم کنه و ببینه چه اتفاقاتی میفته و قانون کشف کنه

بله دوست عزیز شما ایده ناب و خلاقیت ناب داشته باش همه چی حله .قرار نیست همه کارها رو خودت انجام بدی
ایده ناب ودخلاقانه داشته باش نتونی اجراش کنی از دیگران کمک میگیری

موفق و نوید باشی

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
12-18-2014, 01:16 AM
ارسال: #7
یه چیز دیگه هم بگم دوستانه
پیش دوستان و آشنایان و همه کس خودتو از همه پایین تر بگیر ولی پیش خودت , خودتو دست کم نگیر و اعتماد به نفس داشته باش

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question راهنمایی برای ایجاد کار با سرمایه 20 میلیون تومان great_mohammad 0 3,040 01-08-2018 12:23 AM
آخرین ارسال: great_mohammad
Sad معرفی شغل خوب محمدرضافراهانی 0 338 11-15-2017 04:54 PM
آخرین ارسال: محمدرضافراهانی
  پردرامدترین شغل یا سرمایه گذاری با۲۵۰ میلیون تومن amiradam 19 12,661 09-20-2017 01:38 AM
آخرین ارسال: smanafi
Star پررونق ترین شغل های سال 2017 r2013.samadi 1 262 08-07-2017 03:05 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شغل مناسب در روستا yasin_e 11 22,794 06-25-2017 04:38 AM
آخرین ارسال: mesete60207
  راهنمایی در مورد ایجاد شغل rezatehrani 8 5,391 04-28-2015 04:30 PM
آخرین ارسال: بی جواب
  ایجاد کار در سوله و یا زیر زمین بزرگ beniamin 2 2,163 11-21-2014 11:24 PM
آخرین ارسال: beniamin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS