ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سرمایه گذاری در پدیده
زمان کنونی: 05-04-2024, 03:01 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: top-banner
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 134
بازدید: 18141

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمایه گذاری در پدیده
01-05-2015, 11:29 AM
ارسال: #71
RE: سرمایه گذاری در پدیده
دادستان کل کشور با اشاره به اقدام برخی شرکت ها به ویژه در شهر مشهد به عرضه گسترده سهام گفت: هیچ یک از شرکت های سهامی خاص حق ندارند همچون شرکت های سهامی عام اقدام به فروش سهام کنند و این سهام در بازار دلالی بدون پشتوانه افزایش قیمت پیدا کند. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در پاسخ به این سوال که چرا بعد از گذشت سالها از فعالیت این شرکتها و عرضه گسترده سهام به مردم با تخلفات آنها برخورد می شود؟ گفت: این موضوع مورد سوال ما نیز است و مسئولان در حوزه های مختلف باید توضیح دهند که اگر تصرفی به اراضی کشاورزی و یا تغییر کاربری شده، یک شبه انجام نشده است و این کوتاهی به هیچ عنوان قابل قبول نیست. وی با اشاره به علت ورود قوه قضائیه به این پرونده گفت: سوالات جدی در خصوص فعالیت این شرکتها وجود دارد و سه وزارتخانه به ویژه وزارت جهاد کشاورزی برای ساختمان سازی ها و تغییر کاربری اراضی کشاورزی انجام شده از سوی این شرکتها شاکی هستند.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111
01-05-2015, 11:32 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-05-2015 05:37 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #72
جالبه که افرادی ادعا میکنن که دلال شرکت نیستن ولی طوری سینه چاک دفاع الکی میکنن که ...
قضاوت به عهده خود اعضا

در ضمن شرکت های بورس تماما از حیث دارایی و... بررسی شده اند نه پدیده که اصا هیچی نداره و خودشم میدونه اگر بخواد بیاد تو بورس سهامش 1000تونن هم نمی ارزه
بالا پایین شدن شاخص هم توی همه بورسهای دنیا اتفاق می افته حتی وال استریت و در ضمن توی همین بالا پایین شدن میشه به راحتی نوسان گرفت.
خواهش میکنم بجای ادعاهای کورکورانه چشماتونا باز کنید

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: alireza091111 , pooya 90
01-05-2015, 11:49 AM
ارسال: #73
(01-05-2015 11:32 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  جالبه که افرادی ادعا میکنن که دلال شرکت نیستن ولی طوری سینه چاک دفاع الکی میکنن که ...
قضاوت به عهده خود اعضا

در ضمن شرکت های بورس تماما از حیث دارایی و... بررسی شده اند نه تبرک که اصا هیچی نداره و خودشم میدونه اگر بخواد بیاد تو بورس سهامش 1000تونن هم نمی ارزه
بالا پایین شدن شاخص هم توی همه بورسهای دنیا اتفاق می افته حتی وال استریت و در ضمن توی همین بالا پایین شدن میشه به راحتی نوسان گرفت.

خانم معاون !
سينه چاك دفاع ميكنم چون سهامدارم نه دلال ! شما كه الان سهام بورسي ندارين ولي دارين پديده رو ميكوبين !!! چرا ؟! فقط دلتون براي مردم سوخته واقعا ؟!

در ضمن ما سهامدار پديده هستيم نه تبرك !

بحث من و شما پينگ پنگي شده.گفتني ها رو گفتيم.ان شاالله چند ماه يا سال ديگه همين جا خواهيم ديد چي ميشه.
فقط خانم معاون براي سهامداراي اين سهم دعا كنيد كه ضرر نكنند.
 تشکر شده توسط: wolf32
01-05-2015, 11:53 AM
ارسال: #74
تو این مملکت وقتی دیدید یه ارگان اعلام میکنه بیایید پولاتونو بدید من تا بهتون سود خفن بدم بدونید یه جای کار می لنگه!
یه جایی از کار قراره سر شما کلاه بره
مردم ما هم هنوز این چیزا رو نفهمیدن
نمونه ها شم تا به حال هزاران بار تو مملکت اتفاق افتاده

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: moele , alireza091111
01-05-2015, 12:30 PM
ارسال: #75
(01-05-2015 11:53 AM)soshiant نوشته شده توسط:  تو این مملکت وقتی دیدید یه ارگان اعلام میکنه بیایید پولاتونو بدید من تا بهتون سود خفن بدم بدونید یه جای کار می لنگه!

کاری به این مملکت نداره .همه جای دنیا افرادی هستند که آرزوی یک شبه پول دار شدن بدون زحمت را دارند و در مقابل افرادی که از این آرزو سو استفاده می کنند هزاران مورد هم نه تنها تو ایران بلکه سراسر دنیا اتفاق افتاده و داره می افته نمونه اش همین سایتهای هایپ
01-05-2015, 12:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-05-2015 12:35 PM، توسط moele.)
ارسال: #76
نمونه روز همین فریب خورده های بازار علاالدین طرف رفته 110واحد مغازه فروخته 900میلیارد یک نفر از این 110تا نگفتند آقا بریم سند بزنیم .حالا دولت و مسئولان و.........همه آدم های نادان شمای خریدار با خودت نمی گی رفتی چند میلیارد پول دادی حداقل یک سند بگیر؟؟؟!!!!متوسط حساب کنید واحدی 8.1میلیارد تومن طرف پول داده!!!!!
01-05-2015, 12:42 PM
ارسال: #77
(01-05-2015 11:53 AM)soshiant نوشته شده توسط:  تو این مملکت وقتی دیدید یه ارگان اعلام میکنه بیایید پولاتونو بدید من تا بهتون سود خفن بدم بدونید یه جای کار می لنگه!

خب برادر نبايد براي يكلارم شده اين تابو بشكنه ؟!
نبايد يكبارم آب خوش از گلو ما بره پايين ؟
01-05-2015, 05:44 PM
ارسال: #78
(01-05-2015 11:49 AM)MultiMoney نوشته شده توسط:  
(01-05-2015 11:32 AM)MARYAR نوشته شده توسط:  جالبه که افرادی ادعا میکنن که دلال شرکت نیستن ولی طوری سینه چاک دفاع الکی میکنن که ...
قضاوت به عهده خود اعضا

در ضمن شرکت های بورس تماما از حیث دارایی و... بررسی شده اند نه تبرک که اصا هیچی نداره و خودشم میدونه اگر بخواد بیاد تو بورس سهامش 1000تونن هم نمی ارزه

خانم معاون !
سينه چاك دفاع ميكنم چون سهامدارم نه دلال ! شما كه الان سهام بورسي ندارين ولي دارين پديده رو ميكوبين !!! چرا ؟! فقط دلتون براي مردم سوخته واقعا ؟!

بحث من و شما پينگ پنگي شده.گفتني ها رو گفتيم.ان شاالله چند ماه يا سال ديگه همين جا خواهيم ديد چي ميشه.
اولا روند شما کاملا در تاپیک برای همه مشخصه والا منم سهامدار خیلی شرکتام ولی نمیرم تو سایتا و فروم ها ملتو تشویق کنم گول بزنم تو را قران برید بخریدددد
ثانیا من حقایق را میگم . هیچ سودیم نمیبرم. خدا را شکر شرکتم و کارم هم رقیب پدیده نیست که اتهام هایی که دارید بهم میزنید قابل لمس باشه. خدا را شکر همه اعضایی که 4ساله منو اینجا میشناسن میدونن که نیتم جز خیرخواهی و دلسوزی برای اموال و دارایی هاشون نیست اونکه معلوم نیست دلش برای کی سوخته من نیستمممم اونکه اتهام نقشه برای سود از بقیه بهش زده میشه من نیستم. شما لطفا پرونده خودتونو بررسی کنید

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: alireza091111 , مهدی 1
01-05-2015, 05:45 PM
ارسال: #79
نیما آزادی : افرادی که در سهام شرکت شاندیز سرمایه گذاری کرده اند بشدت مراقب باشند.میخوام یک مقایسه ساده بکنم خودتان بررسی نمایید. مقایسه بانک صادرات یا پدیده شاندیز! حالا چه ربطی به هم دارند؟ ببینید بانک صادرات ایران فارغ از سرمایه گذاری هاش(بگیم این بخش با بدهیها و معوقاتش تهاتر بشه) الان حدوداً 3000 شعبه دارد این شعبات همه شون در بهترین نقاط تمام شهرهاست. ارزش بازار بانک صادرات با این شعباتی که همه شون از نظر اندازه بزرگ نیز هستند شده 4400 میلیارد تومان. حالا پدیده شاندیز 3000 واحد نداره و اکثر واحدهاش هم در کوره دهات های مشهد هست و واحدها هم کوچک هستند و ارزش بازارش شده 22000 میلیارد تومان. حباب محض هست و یک بحران برای 110000 سهامدار این شرکت در آینده نزدیک پیش بینی می شود. امیدوارم خرد حاکمیت این بحران را زودتر از اینکه سونامی شود مدیریت نماید.
افشار اظهار کرد: طی نامه‌ای که به رییس سازمان صدا و سیما نوشته شده آمده است تا دستور داده شود که تبلیغات در رسانه ملی به چنین متخلفانی اختصاص پیدا نکند و از سوی دیگر باید تبلیغات آنها در سطح شهر و رسانه ها جمع شود.

وی تصریح کرد: بهترین سرمایه‌گذاری برای مردم، سرمایه‌گذاری در بورس، بانک و یا شرکت‌هایی است که از این طریق اقدام به فروش سهام و جذب سرمایه‌گذاری هستند، است چرا که شرکتی اگر مشکل نداشته باشد نیازی به عرضه سهام خود خارج از بورس ندارد.
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از بررسی پرونده پدیده شاندیز در جلسه این ستاد خبر داد.

«سید رمضان شجاعی کیاسری» روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره پرونده شرکت پدیده شاندیز گفت: صداوسیما نیز به دلیل عدم پرداخت بدهی این شرکت درباره پخش آگهی های تبلیغاتی در تلویزیون از «سعید ورودی طرقبه» یکی از سهامداران شرکت پدیده شاندیز شکایت کرده است.

وی با بیان این که پدیده شاندیز با تصاحب زمین های اطراف شهر مقدس مشهد به زمین خواری بزرگی دست زده است، ادامه داد: این شرکت به بیش از 2 میلیون نفر سهام فروخته است به شکلی که حتی در فروش سهام نیز اختلاس های بزرگی صورت گرفته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: زمین هایی که دراختیار این شرکت می باشد بطور غیرقانونی تصاحب شده و به این ترتیب این شرکت اقدام به زمین خواری بزرگی در کشور کرده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: حتی مجوزهای ساخت و ساز شرکت پدیده شاندیز به صورت غیرقانونی صادر شده است.

به گزارش ایرنا، معاون امنیتی، سیاسی دادستان کل کشور اعلام کرده بود که دادستانی کل کشور با توجه به گسترده تر شدن ابعاد تخلفات مالی شرکت های «پدیده شاندیز»، «تبرک» و «پردیسبان» تمامی تبلیغات رسانه ای این شرکت ها را در صدا و سیما و روزنامه ها ممنوع کرده است.

«سیدمرتضی بختیاری» ادامه داد: با توجه به درخواست دادستان عمومی و انقلاب مشهد مقدس از دادستان کل کشور در رابطه با تخلفات مالی صورت گرفته در شرکت های پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان، که پرونده قضایی آنان در شعبه 904 بازپرسی دادسرای انقلاب اسلامی مشهد در حال بررسی است، طبق دستور دادستان کل کشور؛ صدا وسیما، رسانه های نوشتاری، دیداری و گفتاری، شهرداری ها، فرودگاه ها، راه آهن و تمام معابر از درج و انتشار هرگونه آگهی تبلیغاتی و تجاری در مورد این شرکت ها منع شدند و این دستورالعمل طی نامه کتبی به ریاست سازمان صدا وسیما، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر مسکن، راه و شهرسازی اعلام شده است.
دادستان کل کشور تکلیف پدیده را یکسره کرد/ شرکت های سهامی خاص حق عرضه سهام به مردم را ندارند
http://www.yjc.ir/fa/news/5090912/%D8%AF...9%86%D8%AF

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
01-05-2015, 05:51 PM
ارسال: #80
(01-05-2015 05:44 PM)MARYAR نوشته شده توسط:  
(01-05-2015 11:49 AM)MultiMoney نوشته شده توسط:  
قضاوت به عهده خود اعضا

خانم معاون !

اولا روند شما کاملا در تاپیک برای همه مشخصه والا منم سهامدار خیلی شرکتام ولی نمیرم تو سایتا و فروم ها ملتو تشویق کنم گول بزنم تو را قران برید بخریدددد
ثانیا من حقایق را میگم . هیچ سودیم نمیبرم. خدا را شکر شرکتم و کارم هم رقیب پدیده نیست که اتهام هایی که دارید بهم میزنید قابل لمس باشه. خدا را شکر همه اعضایی که 4ساله منو اینجا میشناسن میدونن که نیتم جز خیرخواهی و دلسوزی برای اموال و دارایی هاشون نیست اونکه معلوم نیست دلش برای کی سوخته من نیستمممم اونکه اتهام نقشه برای سود از بقیه بهش زده میشه من نیستم. شما لطفا پرونده خودتونو بررسی کنید

من از سهمي كه دارم دفاع ميكنم چون قابل دفاعه ! خب شما نبايد از سهمي كه حتي يكروزم نميتونيد نگهش داريد (به قول خودتون نوسان گيري) نبايدم دفاع كنيد خانم معاون.
در ضمن خريد يا عدم خريد دوستان در سود بنده تاثيري نداشته و نداره.120 هزار سهامدار پديده كافيه.من كه ميدونم نيت شما خيره ولي شما اينو در مورد من نميتونين قبول كنيد !
در مورد تهمت هم خودتون يكم بريد عقب و ببينيد كي اول به طرف ديگر تهمت دلالي و ... زد !
 تشکر شده توسط: wolf32
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در کارتون چه نوع حروم و حلالی میتونید بکنید ولی اینکار را نمیکنید mir abbas 20 4,748 06-18-2019 06:21 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس کامیار کاظمی 9 4,107 02-19-2015 08:27 PM
آخرین ارسال: a162
  هشدار بانک ملی در خصوص شيوه جديد کلاهبرداری مــجــیــנ 6 2,239 05-11-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه! کامیار کاظمی 31 4,531 12-30-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: alma
  فساد اقتصادي در قالب كارآفريني کامیار کاظمی 0 650 09-07-2013 08:37 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  7 روش مرسوم‌ كلاهبرداری اینترنتی در ایران karafarin 0 1,244 04-18-2013 02:06 PM
آخرین ارسال: karafarin
  عملیات عجیب و بی سابقه دزدان در فرودگاه بروکسل Delta.H 1 809 02-21-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  آموزش بانک‌زنی در قرن بیست‌ویک با پنج گام ساده! mallarme 0 1,274 12-09-2012 02:58 PM
آخرین ارسال: mallarme
  بند انگشت انسان در بسته همبرگر در قم!(تصاویر +۱6) کامیار کاظمی 8 1,806 10-21-2012 12:45 PM
آخرین ارسال: mehrdad062
  کارگاه تولید دلار تقلبی در چین+عکس tondar12 2 1,068 10-16-2012 07:02 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  یک ماجرای عجیب در مشهد کامیار کاظمی 21 5,125 07-18-2012 12:36 AM
آخرین ارسال: aliakaj
  دستگیری لیدر اصلی یک شرکت هرمی در ایران کامیار کاظمی 1 1,311 01-26-2012 12:44 AM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  کسب درآمد از طریق دریافت اس ام اس در ایران poolsazi 1 9,336 07-27-2011 08:15 PM
Heart کسب درآمد در سایت بانك شارژ viphyip 1 2,159 05-19-2011 04:57 PM
  پرداخت های اینترنتی کلاهبردار در ایران کامیار کاظمی 0 1,246 01-23-2011 03:48 PM
  دو برابر کردن پول در ظرف چند دقیقه nima58 7 13,392 01-17-2011 04:16 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS