ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سرمایه گذاری در پدیده
زمان کنونی: 05-03-2024, 05:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: top-banner
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 134
بازدید: 18113

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرمایه گذاری در پدیده
12-13-2014, 08:49 PM
ارسال: #1
سرمایه گذاری در پدیده
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید بدجوری ذهنمو مشغول کرده
من یه سرمایه 50 میلیونی دارم ولی موندم چه کنم
با توجه به رشد پدیده در سال 93 بدجوری وسوسه خرید سهام این شرکت به سرم افتاده

تنها ترسی هم که دارم اینکه خدایی نکرده سودش تبدیل بشه به ضرر یا کلاهبرداری....
لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم......

فروش زعفران سرگل درجه یک

تلفن تماس : 09333886116
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , arezu
12-13-2014, 09:13 PM
ارسال: #2
RE: سرمایه گذاری در پدیده
مطالب خوانده شده در شبکه های اجتماعی
⛔ خبری ناخوش آیند برای سهامداران پدیده

افشای 3 پرونده بزرگ فساد / از فروش 2 میلیارد سهام تا زمین 260 میلیاردی
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با افشای چند پرونده بزرگ فساد در کشور گفت: در یکی از پرونده ها یک شرکت اقدام به عرضه 2 میلیارد سهام کرده است.
آفتاب: به گزارش مهر، ناصر سراج عصر دوشنبه در همایش ملی مبارزه با فساد در مورد برخی پرونده های بزرگ در سازمان بازرسی کل کشور گفت: با توجه به عدم محدودیت در عرضه سهام و عدم نظارت سازمان بورس یک شرکت سهامی خاص توانسته سهام 100 تومانی خود را به 2 میلیارد سهام بفروش برساند و امروز قیمت سهام این شرکت به برکت تبلیغات یکهزار میلیاردتومانی در صدا و سیما به هر سهم 11 هزار تومان افزایش دهد.

وی افزود: چون شرکت سهامی خاص بوده قیمت گذاری سهام با سهامداران است و هزینه تبلیغات را هم جزو سرمایه خود می داند و حالا که 9 شرکت سهامی عام را بعنوان شرکت فرعی زیر نظر خود قرارداده برند خود را به مبلغ 1000 میلیارد تومان به فروش گذاشته است.

⚠ توصیه بنده : آن گروه از عزیزان و همراهانی که سهام پدیده دارند فعلا تا مشخص شدن تکلیف پرونده آن در هر قیمتی که شد خارج شوند. ترسم از آن است که مالکان پدیده را به سرنوشت بابک زنجانی دچار کنند و سهم بی پناه بشود و افت سنگینی بکند

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , hs6467 , top-banner , pari 1 , Elixir , حسین فتحی , arezu
12-13-2014, 09:14 PM
ارسال: #3
http://aftabnews.ir/fa/news/274810/%D8%A...8%AF%DB%8C

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , hs6467 , top-banner , Elixir , حسین فتحی
12-13-2014, 09:16 PM
ارسال: #4
گفته مشه پدیده میخواد قیمت سهم رو زیر سه تومن کاهش بده و تعداد سهام رو افزایش بده.یه جورایی دهن ملت و دولت رو ببنده که این گیر و گورا تموم شه

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , top-banner , MultiMoney , Elixir , حسین فتحی
12-14-2014, 01:54 AM
ارسال: #5
سلام دوست خوبم
والا تا اونجايي كه من متوجه شدم دوستان ديد خوبي نسبت به پديده تو اين سايت ندارن.
شايدم حق دارند ولي من از تجربيات خودم ميگم.
من تو 5 ماه سرمايه ام تو پديده 2 برابر شده.
بهتون توصيه ميكنم با توجه به مجمع فوق العاده پيش رو (7 دي ماه 93) هر چه زودتر اقدام نماييد تا در سود اححتمالي سهيم باشيد.
شما براي اينكه خيالتون از بابت كلاهبرداري و دزدي و ... راحت بشه كافيه يا يك سر بريد تا شانديز (نسبت به سرمايه شما هزينه ناچيزي ميشه خرج سفر) يا عكس و كليپ هاي شهر رويايي پديده و شهر افسانه اي كيش رو ببينين.
باور كنيد جناب محسن پهلوان و تيم مشاور آنها از نوابع اقتصادي ايران هستند.
سوالي بود در خدمتم
 تشکر شده توسط: top-banner
12-14-2014, 07:51 AM
ارسال: #6
(12-14-2014 01:54 AM)MultiMoney نوشته شده توسط:  سلام دوست خوبم
والا تا اونجايي كه من متوجه شدم دوستان ديد خوبي نسبت به پديده تو اين سايت ندارن.
بهتون توصيه ميكنم با توجه به مجمع فوق العاده پيش رو (7 دي ماه 93) هر چه زودتر اقدام نماييد تا در سود اححتمالي سهيم باشيد.
شما براي اينكه خيالتون از بابت كلاهبرداري و دزدي و ... راحت بشه كافيه يا يك سر بريد تا شانديز (نسبت به سرمايه شما هزينه ناچيزي ميشه خرج سفر) يا عكس و كليپ هاي شهر رويايي پديده و شهر افسانه اي كيش رو ببينين.
سوالي بود در خدمتم

عزیز چون شما کلی سود کردی و خوشحالی دلیل نمیشه یک تیم رانت خوار را نوابغ اقتصادی بدونید .به حرف من شک دارید بسم الله من یدونه زمین 500متری کشاورزی به شما می فروشم شما بروید تغییر کاربری بدهید به تجاری شما اگر موفق شدید بدون پارتی و رانت این کار را بکنید من اون وقت باور میکنم این آقایون رانت خوار چندین هکتار زمین را قانونی تغییر کاربری دادند و به قول شما نابغه اقتصاد هستند نه مفسد اقتصاد و زمین متری 2000تومن را به حق متری 20میلیون می فروشند
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir
12-14-2014, 09:50 AM
ارسال: #7
(12-14-2014 07:51 AM)moele نوشته شده توسط:  
سوالي بود در خدمتم

عزیز چون شما کلی سود کردی و خوشحالی دلیل نمیشه یک تیم رانت خوار را نوابغ اقتصادی بدونید .به حرف من شک دارید بسم الله من یدونه زمین 500متری کشاورزی به شما می فروشم شما بروید تغییر کاربری بدهید به تجاری شما اگر موفق شدید بدون پارتی و رانت این کار را بکنید من اون وقت باور میکنم این آقایون رانت خوار چندین هکتار زمین را قانونی تغییر کاربری دادند و به قول شما نابغه اقتصاد هستند نه مفسد اقتصاد و زمین متری 2000تومن را به حق متری 20میلیون می فروشند

سلام
دوست گرامي
من نميخوام خيلي بحث كنم و فقط جواب دوستمون رو دادم.ولي اولا افترا و تهمت اون هم واقعا ندونسته كار درستي نيست.
در ضمن دوست عزيز قرار كه نيست هميشه و تا قيام قيامت زمين هاي شانديز كشاورزي بمونه.حالا يك عده تونستن تجاري و شروع به ساخت و ساز كنن.چرا ما ايراني ها فقط بلديم تخريب كنيم و بعد حسرت برج هاي الخليفه اماراتي ها رو بخوريم ؟
چرا دبي براي ما شده بهشت ولي اگه يك ايراني بخواد تو كيش همين پروژه رو راه بندازه ميشه رانت خوار ؟
دوست عزيز نميخوام جبهه بگيرم يا شعار بدم ولي امثال پديده اگه با رانت به اينجا رسيده نوش جونشون ! حداقل تك خوري نكردن !!! شما يك آمار بگير ببين چند كارگر روزانه دارن از پروژه پديده نون ميخورن ! 8000 نفر !!!

ببخشيد با اين ادبيات جواب دادم ولي با توجه به ادبيات شما لازم بود !
 تشکر شده توسط: omid.movafaghiat
12-14-2014, 10:10 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-14-2014 10:11 AM، توسط moele.)
ارسال: #8
(12-14-2014 09:50 AM)MultiMoney نوشته شده توسط:  
سوالي بود در خدمتم

سلام
دوست گرامي
من نميخوام خيلي بحث كنم و فقط جواب دوستمون رو دادم.ولي اولا افترا و تهمت اون هم واقعا ندونسته كار درستي نيست.
در ضمن دوست عزيز قرار كه نيست هميشه و تا قيام قيامت زمين هاي شانديز كشاورزي بمونه.حالا يك عده تونستن تجاري و شروع به ساخت و ساز كنن.چرا ما ايراني ها فقط بلديم تخريب كنيم و بعد حسرت برج هاي الخليفه اماراتي ها رو بخوريم ؟
چرا دبي براي ما شده بهشت ولي اگه يك ايراني بخواد تو كيش همين پروژه رو راه بندازه ميشه رانت خوار ؟
دوست عزيز نميخوام جبهه بگيرم يا شعار بدم ولي امثال پديده اگه با رانت به اينجا رسيده نوش جونشون ! حداقل تك خوري نكردن !!! شما يك آمار بگير ببين چند كارگر روزانه دارن از پروژه پديده نون ميخورن ! 8000 نفر !!!

شما از کجا می دونید من ندونسته حرف میزنم ؟؟؟!!!!100تا خبری که هر روز تو خبرگزاری ها از رانت های این آقایون چاپ میشه هم ندونسته است فقط شما می دونید

چرا شما بحث می پیچونید عزیز من میگم مگه تجاری کردن زمین کشاورزی از نظر شما و این گروه پدیده قانونی نیست خوب من چند ده هکتار پدیده را نمی خواهم 500متر زمین دارم کمتر از5 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله داره تمام زمینها هم به علت بی آبی بدون استفاده است برا منم بروید تغییر کاربری بگیرید حق الزحمه قانونی شما هم میدم

من هیچ وقت حسرت برج نمی خورم حسرت قانونی را می خورم که تو شیخ نشینها حاکمه اما تو کشورما نیست دبی برای این دبی شده که قانون داره شما هم سرمایه داشته باشید می تونید طبق قانون بسازید قیمت گذاری کنید و بفروشید

چند سطر آخر شما بسیار تامل برانگیز بود و نمودی از جامعه فعلی ما است.متاسفانه.

شما اگر واقعا تفکرتون اینه آدرس خونتون را بدهید من می خوام بیام دزدی قول میدهم با پول دزدی از خونه شما بیام یک کارگاه بزنم چند نفر هم بیارم سرکار بعد هم چندتا کاغذ چاپ کنم سهم بفروشم .شما هم حق اعتراض ندارید چون تفکر شما دقیقا همینه
 تشکر شده توسط: مهدی میرزائی , Elixir , ashkan_dan
12-14-2014, 12:04 PM
ارسال: #9
با احترام خدمت عزیزان multymoney و moele
دوستان اگر ما اینجا منطق متفاوتی نسبت به هم داریم کاملا طبیعی و قابل قبوله..
ان شالله جو دوستانه رو حفظ کنیم.

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , MARYAR , MultiMoney , moele
12-14-2014, 04:25 PM
ارسال: #10
(12-14-2014 10:10 AM)moele نوشته شده توسط:  
(12-14-2014 09:50 AM)MultiMoney نوشته شده توسط:  
سوالي بود در خدمتم

سلام
دوست گرامي

شما از کجا می دونید من ندونسته حرف میزنم ؟؟؟!!!!100تا خبری که هر روز تو خبرگزاری ها از رانت های این آقایون چاپ میشه هم ندونسته است فقط شما می دونید

چرا شما بحث می پیچونید عزیز من میگم مگه تجاری کردن زمین کشاورزی از نظر شما و این گروه پدیده قانونی نیست خوب من چند ده هکتار پدیده را نمی خواهم 500متر زمین دارم کمتر از5 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله داره تمام زمینها هم به علت بی آبی بدون استفاده است برا منم بروید تغییر کاربری بگیرید حق الزحمه قانونی شما هم میدم

من هیچ وقت حسرت برج نمی خورم حسرت قانونی را می خورم که تو شیخ نشینها حاکمه اما تو کشورما نیست دبی برای این دبی شده که قانون داره شما هم سرمایه داشته باشید می تونید طبق قانون بسازید قیمت گذاری کنید و بفروشید

چند سطر آخر شما بسیار تامل برانگیز بود و نمودی از جامعه فعلی ما است.متاسفانه.

شما اگر واقعا تفکرتون اینه آدرس خونتون را بدهید من می خوام بیام دزدی قول میدهم با پول دزدی از خونه شما بیام یک کارگاه بزنم چند نفر هم بیارم سرکار بعد هم چندتا کاغذ چاپ کنم سهم بفروشم .شما هم حق اعتراض ندارید چون تفکر شما دقیقا همینه
از تشكر دوستان علي الخصوص يكي از مديران معلوم شد در اين مورد كلا حق با شماست !!!!
پس من ادامه نميدم.
موفق و پيروز باشيد !
 تشکر شده توسط: marchmaria
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  در کارتون چه نوع حروم و حلالی میتونید بکنید ولی اینکار را نمیکنید mir abbas 20 4,748 06-18-2019 06:21 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در کافی نت ها مراقب این قطعه باشید + عکس کامیار کاظمی 9 4,106 02-19-2015 08:27 PM
آخرین ارسال: a162
  هشدار بانک ملی در خصوص شيوه جديد کلاهبرداری مــجــیــנ 6 2,238 05-11-2014 03:42 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  عبرت نامه انجمن در مستند شوک شبکه سه! کامیار کاظمی 31 4,531 12-30-2013 11:02 PM
آخرین ارسال: alma
  فساد اقتصادي در قالب كارآفريني کامیار کاظمی 0 650 09-07-2013 08:37 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  7 روش مرسوم‌ كلاهبرداری اینترنتی در ایران karafarin 0 1,244 04-18-2013 02:06 PM
آخرین ارسال: karafarin
  عملیات عجیب و بی سابقه دزدان در فرودگاه بروکسل Delta.H 1 809 02-21-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  آموزش بانک‌زنی در قرن بیست‌ویک با پنج گام ساده! mallarme 0 1,273 12-09-2012 02:58 PM
آخرین ارسال: mallarme
  بند انگشت انسان در بسته همبرگر در قم!(تصاویر +۱6) کامیار کاظمی 8 1,806 10-21-2012 12:45 PM
آخرین ارسال: mehrdad062
  کارگاه تولید دلار تقلبی در چین+عکس tondar12 2 1,068 10-16-2012 07:02 PM
آخرین ارسال: سعید محمدی
  یک ماجرای عجیب در مشهد کامیار کاظمی 21 5,124 07-18-2012 12:36 AM
آخرین ارسال: aliakaj
  دستگیری لیدر اصلی یک شرکت هرمی در ایران کامیار کاظمی 1 1,311 01-26-2012 12:44 AM
آخرین ارسال: Alireza_Kh
  کسب درآمد از طریق دریافت اس ام اس در ایران poolsazi 1 9,335 07-27-2011 08:15 PM
Heart کسب درآمد در سایت بانك شارژ viphyip 1 2,158 05-19-2011 04:57 PM
  پرداخت های اینترنتی کلاهبردار در ایران کامیار کاظمی 0 1,246 01-23-2011 03:48 PM
  دو برابر کردن پول در ظرف چند دقیقه nima58 7 13,392 01-17-2011 04:16 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS