ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مراحل ساخت يك سايت
زمان کنونی: 05-08-2024, 04:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: Iraj_27
پاسخ: 33
بازدید: 5270

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل ساخت يك سايت
12-03-2014, 05:57 PM
ارسال: #11
RE: مراحل ساخت يك سايت
(12-03-2014 10:58 AM)هورداد نوشته شده توسط:  
(12-03-2014 01:02 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  درود
هاست ماهانه 2000 تومان؟؟
اشتباه تايپي هست يا درست هست؟

درسته.این هاست به درد شبکه اجتماعی و چت روم میخوره و سی پنل هستند و هر یک ساعت کل اکانت ها بر اساس میزان آپلود برای هر ای پی و روش های آپلود مستقیم چک میشوند تا اپلود سنتر روی اونها راه اندازی نشه.
الان کلی سایت شرکتی و فروشگاه روی این سرورها هستش.سرورها المان هستند و برای چک کردن میتونید در پیغام خصوصی درخواست دی ان اس برای چک کردن بدهید

ديشب به اشتباه تصور كردم سالانه هست35
خوب بگيد 24 تومان يك ساله ديگه10_004

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-03-2014, 06:29 PM
ارسال: #12
(12-03-2014 05:57 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط:  ديشب به اشتباه تصور كردم سالانه هست35
خوب بگيد 24 تومان يك ساله ديگه10_004
کمتر هاستینگی قبول میکنه به صورت ماهانه بفروشه.ما ماهانه میفروشیم چون به کیفیت سرورها اطمینان داریم و دوست داریم هزینه های اولیه راه اندازی وبسایت ها رو کاهش بدهیم.
درواقع سالانه 20 هزار تومان هستش. دو ماه تخفیف داره.الان هاست 100 مگابایتی رو هم این قیمت نمیدن.
تازه اگر کاربران همینجوری افزایش یابند ماه دیگه مبلغ ها به 1000 تومان ماهانه کاهش خواهند یافت و به افرادی که قبلا خرید کرده اند و اعتبارشون باقی است بر اساس قسمت جدید حساب میکنیم.

این هم لینک دانلود یک کتاب عالی در زمینه وردپرس: دانلود
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-05-2014, 02:28 PM
ارسال: #13
دوستان من دامين ثبت كردم حالا براي ساخت سايت به چي نياز دارم يكي هست كه وارد باشه تو اينكار راهنمايي كنه
12-05-2014, 08:22 PM
ارسال: #14
خب الان شما نیاز به هاست دارید.هم مدل رایگانش هست و هم مدل پولیش.
اگر رایگان بخواهید ....
و اگر پولی بخواهید client.hoordad.org
بعد از ثبت نام و فعال سازی هاست، باید وردپرس رو نصب کنید که یه روش سریع انتقالش به هاست رو در آدرس زیر توضیح دادم
http://sourceiran.com/1393/08/20/%d8%a7%...%b3%d8%aa/

در مورد راهنمای نصب وردپرس هم بعد از انتقال میتوانید از راهنماهای موجود در اینترنت استفاده کنید، کافیه سرچ بزنید راهنمای نصب وردپرس
 تشکر شده توسط: mehdi098
12-05-2014, 10:36 PM
ارسال: #15
(12-05-2014 02:28 PM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان من دامين ثبت كردم حالا براي ساخت سايت به چي نياز دارم يكي هست كه وارد باشه تو اينكار راهنمايي كنه
خوب ببن دوست من شما دامین را ثبت کردی یعنی قدم اول رو برداشتی
حالا احتیاج به هاست داری . هاست چیه ؟ خیلی ها تو کلاسها ازم این سوال رو می پرسن و من براشون یه مثال می زنم . شما زمانی که می خوای خونه بسازی اول به یه آدرس احتیاج داری مثلا نیاوران کوچه سوم پلاک فلان خوب این همون دامین هستش و بعد از اون به یه زمین احتیاج داری که اینم همون هاست هستش . خوب حالا باید ببینی چقدر هاست می خوای . اگه سایتت سایتی هستش که از انواع و اقسام عکسها و فیلمها می خوای توش استفاده کنی احتیاج به فضای زیاد داری ولی بنظر من برای شروع هاست یک گیگابایتی خوب هستش . سرویس دهنده ها از نرم افزارهای مختلفی برای کنترل پنل هاست استفاده می کنن و بعضی از هاستها ویندوزی هستند و بعضی لینوکسی که خوب بدلیل اینکه لینوکس رایگانه لینوکسیها ارزونتر هستند و خیلی راحت تر می تونی از سیستمهای مدیریت محتوی مانند وردپرس و جوملا روشون استفاده کنی .
البته امکان داره که بخوای یک فروشگاه اینترنتی داشته باشی که خوب بهتره که از سیستمهای فروشگاه اینترنتی رایگان که هست مثل مجنتو و ووکارس و ... استفاده کنی . نصب این سیستمها یکمی شاید برات سخت باشه اگر برای بار اول هستش که می خوای نصبشون کنی که خوب با کمی جستجو تو اینترنت و تو خود سایتهای اینا می تونی آموزشهاشون رو ببینی . خوب دیگه حالا که اینا رو نصب کردی می تونی شروع به تولید محتوی کنی یا مثل خیلی های دیگه محتوی دیگران را بچاپی Smile
اگه سوال دیگه ای داشتی می تونی تو خصوصی ازم بپرسی و یا همینجا مطرح کنی جواب بدم
 تشکر شده توسط: mehdi098
12-05-2014, 11:14 PM
ارسال: #16
البته نکته ای رو کاربر mjpt1 فراموش کردند که یادآور شوند، با نصب وردپرس میتوانید یک وبسایت همه چی تموم داشته باشید و اگر بعدا به فروشگاه نیاز داشتید با نصب افزونه ووکامرس بر روی آن یک فروشگاه کامل خواهید داشت با پوسته ای یکپارچه و آدرسی یکپارچه(یعنی نیاز نیست فروشگاه روی ساب دامین باشه).
از ویژگی های بارز این فروشگاه امکان فروش محصول حقیقی(ارسال با پست) و مجازی(دانلود بعد از پرداخت) و سریال نامبر به صورت یکجا هستش.
حتی میتوانید روش افزونه bbpress رو نصب کنید و یه انجمن کامل کنار سایتتون داشته باشید و یا با نصب بادی پرس یه شبکه اجتماعی کامل و یا با نصب وردپرس شبکه یک سیستم وبلاگ دهی داشته باشید...
قدرت وردپرس وقتی اشکار میشه که شما میتوانید همه ی این امکانات و خیلی امکانات کامل دیگه رو یکجا با هم و بدون نیاز به ساب دامین و اسکریپت های دیگه به رایگان در اختیار داشته باشید...
 تشکر شده توسط: mjpt1
12-06-2014, 02:18 AM
ارسال: #17
دوستان دامين من مربوط به رشته خودم يعني حقوق يه چيزي تو اين مايه ها http://lawyers.findlaw.com
12-06-2014, 06:29 AM
ارسال: #18
(12-06-2014 02:18 AM)mehdi098 نوشته شده توسط:  دوستان دامين من مربوط به رشته خودم يعني حقوق يه چيزي تو اين مايه ها http://lawyers.findlaw.com

این آدرس یک ساب دامین از یک سایت هستش و فکر کنم اون سایت یک سیستم وبلاگ دهی خاص ح.دش ر. داره و این مدل آدرس دامنه محصوب نمیشه...
دامنه خاصیت دی ان اس داره یعنی میشه بهش آی پی و یا آدرس هاست رو داد و بهش گفت اطلاعات رو از اونجا بخون...
نمونه سایتی که دامنه رایگان نهایتا یکساله میده: http://www.dot.tk
12-06-2014, 10:30 AM
ارسال: #19
دوست من این یک سیستم رایگانه که اصلا توصیه نمیشه
12-06-2014, 02:33 PM
ارسال: #20
منظورم يكي سيستمي شبيه اين سايت نه خودش
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزار ساخت لیست قیمت و مشخصات محصولات همراه با عکس mas 1 2,858 08-24-2022 01:40 PM
آخرین ارسال: Hamed88sep
  مراحل راه‌اندازي يك كسب و كار جديد براي جوانان REZA HAJISALIMI 1 2,324 12-06-2014 01:19 AM
آخرین ارسال: لوبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS