سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مراحل ساخت يك سايت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
دوستان من ميخوام يه سايت درست كنم هركسي اطلاعات خوبي در اين زمينه داره يك به يك بگه چطور اينكار رو بايد انجام بدم از پايه منظورم ثبت دامين و اينطور چيزاست شايد به درد دوستان ديگه هم بخوره
دوست عزیز آقای ایده و جناب mohamad mj بارها در رابطه با این موضوع مطالبی نوشته اند لطفا با این عزیزان هماهنگ فرمائید تا لینک تایپیکشان را مرقوم فرمایند.
خيلي ممنون ميشم
تشكر از شما دوست عزيز ولي اين اون چيزي نيست كه من ميخواستم همه چيز قاطيه چيزي معلوم نيست
سلام
داداش برنامه نویسی بلدی html.css.ajax.java script.php
نه متاسفانه چطور مگه
شروع کار که کار با پنل هاست هستش و مدل های مختلفی داره...
اما اگه هاست خواستی در خدمتم ماهانه 2 هزار تومان و نامحدود.نصب و راه اندازیش با خودم
برای سیستم مدیریت محتوا هم میتونی از وردپرس استفاده کنی...
به هر چی بخوای تبدیل میشه و کلی افزونه و ماژول داره و کلی فیلم آموزشی فارسی و انگلیسی برای طراحی پوسته و کار باهاش و کلی کتاب فارسی و انگلیسی...
سایت های زیادی هم هستن که پوسته های نابش رو به رایگان منتشر کردن...
(12-02-2014 07:10 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]شروع کار که کار با پنل هاست هستش و مدل های مختلفی داره...
اما اگه هاست خواستی در خدمتم ماهانه 2 هزار تومان و نامحدود.نصب و راه اندازیش با خودم
برای سیستم مدیریت محتوا هم میتونی از وردپرس استفاده کنی...
به هر چی بخوای تبدیل میشه و کلی افزونه و ماژول داره و کلی فیلم آموزشی فارسی و انگلیسی برای طراحی پوسته و کار باهاش و کلی کتاب فارسی و انگلیسی...
سایت های زیادی هم هستن که پوسته های نابش رو به رایگان منتشر کردن...

درود
هاست ماهانه 2000 تومان؟؟
اشتباه تايپي هست يا درست هست؟
(12-03-2014 01:02 AM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]درود
هاست ماهانه 2000 تومان؟؟
اشتباه تايپي هست يا درست هست؟

درسته.این هاست به درد شبکه اجتماعی و چت روم میخوره و سی پنل هستند و هر یک ساعت کل اکانت ها بر اساس میزان آپلود برای هر ای پی و روش های آپلود مستقیم چک میشوند تا اپلود سنتر روی اونها راه اندازی نشه.
الان کلی سایت شرکتی و فروشگاه روی این سرورها هستش.سرورها المان هستند و برای چک کردن میتونید در پیغام خصوصی درخواست دی ان اس برای چک کردن بدهید
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع