ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مراحل ساخت يك سايت
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mehdi098
آخرین ارسال: Iraj_27
پاسخ: 33
بازدید: 5250

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراحل ساخت يك سايت
12-19-2014, 03:55 PM
ارسال: #31
RE: مراحل ساخت يك سايت
اگر سایتی مشابه .... میخوای باید یه هاست داشتی باشی که میتونی حتی از هاست رایگان شرکت سرو استفاده کنی...
بعدش باید وردپرس نصب کنی که سخت ترین بخشش دانلود و اپلودش هستش که اپلودر مستقیم وردپرس زیاد هست و در چند ثانیه برات انجام میدن.مراحل نصبش خیلی خیلی ساده است.بعد از این کار باید یا پوسته های حرفه ای مثل .... و homacarpet.com رو که خودم طراحی کردم بخری یا از پوسته های رایگان منتشر شده در سایتهایی مثل 20script.ir استفاده کنی...
این که خودت بخوای cms رو بنویسی یا خودت پوسته رو بنویسی باید حداقل شش ماه اموزش ببینی.

کار با وردپرس و هاست رایگان بیش از هزار بار در اینترنت و انجمن های مختلف مورد بحث قرار گرفته...

اگر ساکن زنجان هستید میتونید در کارگاه های رایگان 8 ساعته اموزش وردپرس شرکت کنید...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-21-2014, 07:30 PM
ارسال: #32
دوست عزيز من يه هاست رايگان تو اين سايت سرو دارم خوب الان بايد چكاري بكنم يه راهنمايي كن
05-21-2015, 05:59 PM
ارسال: #33
مهدی جان شما اینجوری به جایی نمیرسی!

2 راه بهت پیشنهاد میدم:

1- بری تو سایت blog.ir و یه وبلاگ بزنی و شروع به کار کنی و مطالب و محتوای سایتت رو تولید کنی و بعد از اینکه تونستی با مفاهیم اولیه وب مستری آشنا بشی میری یه هاست + دامین میخری و وبلاگت رو روش پارک میکنی و ادامه سعی و تلاشت!

2- میری طراحی سایت رو از پایه یاد میگیری!
با جوملا یا وردپرس، یه پکیج آموزشی میخری یا دانلود میکنی و ار پایه میفهمی که داری چیکار میکنی! (شما 2 ماه وقتت رو بزاری از این و اون بپرسی بهتره یا 2 هفته رو یه پیکج آموزشی کار کنی؟) و بعد اینکه فهمیدی داستان طراحی و نگه داری سایت چیه میتونی با استفاده از میلیونها قالب و افزونه آماده و بعضأ رایگان هر چی تو ذهنت هست رو پیاده کنی و به امید خدا موفق خواهی شد Smile
 تشکر شده توسط: mehdi098
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزار ساخت لیست قیمت و مشخصات محصولات همراه با عکس mas 1 2,849 08-24-2022 01:40 PM
آخرین ارسال: Hamed88sep
  مراحل راه‌اندازي يك كسب و كار جديد براي جوانان REZA HAJISALIMI 1 2,316 12-06-2014 01:19 AM
آخرین ارسال: لوبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS