ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:38 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: azizyousefi
پاسخ: 52
بازدید: 20530

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امیتازات : 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
12-05-2014, 12:10 AM
ارسال: #21
RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
(12-04-2014 11:00 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(11-17-2014 08:44 PM)هوگر خولقینه ر نوشته شده توسط:  
(11-17-2014 03:59 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  هیچ وقت بیمه های عمر ، جای بازنشستگی را نمی گیره

تورم کشور ایران اصلا قابل پیش بینی نیست ، امسال 20 درصد هست ، اصلا مشخص نیست آیا 20 سال دیگه 2 درصد هست یا 200 درصد
یک شرکت تو ایران با یک اعلام ورشکستگی می تونه از زیر تعهداتش فرار کنه ، حالا شما 30 سال هم باهاشون قرارداد داشته باش ، باید بشینی تا دادگاه اموالشون را بفروشه و نم نم بین این همه آدم تقسیم کنه. و ده ها عیب دیگه که اکثرش به خاطر ایرانی بودن این قبیل بیمه ها هست

اما بیمه تامین اجتماعی شما با دولت طرف هستید ، جدای بازنشستگی ، بحث درمان ، از کار افتادگی و بیکاری را هم دارید.
تورم هر چقدر هم باشه ، مهم نیست ، بر اساس حقوق پایه روز بازنشستگی شما ، تا آخر عمر دیگه حداقل حقوق اداره کار را به اضافه اضافات می گیرید

من باب احتیاط حرفهاتون درسته.اما خب همه که نمیخوان کارمند بشن و بیمه دولتی بشن.بعضی ها دوست ندارن کارمند باشند مثل من و به شغل آزاد علاقه دارند پس تکلیف چیه؟ اگه کارت آزاد باشه باید پولتو تقدیم کنی یا اگه کارمند باشی باید انرژی و زحمتتو( بلانسبت خرحمالی یک پنجم قیمت)و در نهایت به امید کشک بشینی !
باید سازمان یا بیمه ایی شناسائی بشه که اعتبارش طوری باشه بشه بهش امید داشت و تکیه کرد

نیازی نیست حتما کارمند بشین ، برای بیمه تامین اجتماعی می توانید به صورت خویش فرما و آزاد حق بیمه ماهیانه که حدود ماهی 200 هزار تومان هست را پرداخت کنید.

یکبار دیگه به صورت خیلی ساده می گم
در کشوری مثل ایران یک پایه حقوق همیشه وجود داره ، که با اون می شه زنده موند ، در کم بودنش که شکی نیست ولی مسئله اینه که مثلا 10 سال دیگه جنگ شد یا نظام تغییر کرد و با یک تورم 200 300 درصدی روبرو شدیم . چیز اصلا عجیب و غیر قابل تصوری نیست . پس از مدتی که آب ها از آسیاب افتاد خواه ناخواه مبنای حقوق پایه بر اساس این تورم جدید توسط وزارت کار بسته می شه ، و تامین اجتماعی ملزم به پرداخت اون هست .
ولی این بیمه های عمر بر اساس سودی که اعلام کردند پرداختشون را انجام می دن . که شاید اصلا ارزشش را نداشته باشه.

مثال های عملیش هم خیلی ساده هست ، شما به جای اینکه بشینید از امروز تا 30 سال دیگه را حساب کتاب کنید ، برگردید به 30 سال قبل و نسبت به حقوق پایه 30 سال قبل یعنی از سال 63 که پایه حقوق ماهیانه 2 هزار تومان بوده حساب کتاب کنید
یعنی فرض کنید الان سال 63 هست و شما ماهی 2 هزار تومان حقوقتون هست
از این دو هزار تومان مثلا ماهی یک چهارم حقوق را بابت بیمه عمر پرداخت می کنید با نرخ سود مرکب 20 درصد . فرض هم بکنید که هر سال با افزایش حقوق بازم ماهی یک چهارم درامدتون را بابت بیمه عمر پرداخت کردید. "که خود این یک چهارم خودش جای بحث داره و کسی یک چهارم را الان بابت بیمه عمر پرداخت نمی کنه" حالا با همین فرض یک چهارم درامد و سود مرکب 20 درصدی ببینید امروز که سال 93 هست و 30 سال گذشته به شما چقدر پول می دن .
آیا این پول ارزشی داره ؟!!

حالا بیایید به جای بیمه عمر فرض کنید از سال 63 تا 93 ماهیانه یک چهارم درامدتون را به خرید طلا و زمین اختصاص داده بودید ، قیمت زمین و طلا را هم می تونید از آمار ها دربیارید. الان با هم مقایسه کنید ببینید آیا روش بالا بهتر بوده یا روش پایینی

و اما پیشنهاد من گرفتن بیمه تامین اجتماعی ، برای آب باریکه دوران بازنشستگی و درمان و از کارافتادگی و بیکاری .... کفایت می کنه ، در کنارش هم با پس انداز خرید ملک و طلا و سهام و ... برای دوران بازنشستگی

من دوست و رفیق بازنشسته کم ندارم ، شاید بیشتر از اونی که با همسن و سال های خودم باشم با این افراد نشست و برخواست دارم. همگی حقوق بازنشستگی را دارند ، در حدود یک تومن ، و در حد بضاعت چند تا مغازه و خونه هم هر کدومشون دارن که دادن اجاره ، که سرجمع ماهی 3 4 را حداقل درامد دارن. و بهشون هم بد نمی گذره ،
هر وقت هم کار مهمی تو زندگیشون داشتن نظیر ازدواج فرزندان یا ... یکی از اموال و املاکشون را فروختند و یا تبدیل به کوچکتر کردند و مشکلشون حل شده

10_004

از اینکه این همه وقت گذاشتید و انقدر به موضوع حساس بودین ممنونم..
خوب شما گفتین فرض کنیم یک چهارم حقوق سال 63 ، بعد فرمودین دادن این خودش جای بحث هستش و دقت کردین که اینی که الان میگین 200 و خورده ای تامین اجتماعی (خویش فرما) یعنی یک سوم حقوق پایه یه فرد کارمند یه کارگر!!!! این جای بحث نداره؟؟؟
این از این..
موضوع بعدی شما با ماهیت بیمه عمر مشکل دارین نه با مبلغ پرداختی بیمه..
موضوع بعدی ناقص بودن یمه خویش فرما هستش که وجه زیادی میخاد و تعهدات کمی داره. به نظر من بیمه سلامت رایگان به تامین اجتماعی می ارزه...
موضوع بعدی چند نفر توی ایران هستند که با ملک و طلا بورس و اجاره و .... درامد 4 تومنی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرفهین بی درد پایینی ها رو نمیبینن...
موضوع بعدی اینکه با یه بیمه سلامت رایکان و یه بیمه عمر بیشتر از تامین اجتماعی پول و تعهدات میگیرین.. این طور حساب کنین یکی ماهی 150 تومن از حقوقش رو بذاره و بعد 20سالل 750 میلیون بگیره به اندازه این 20سال حقوقش کمتر نه بلکه بیشتر پول گرفته.. بعدشم بنده عرض کردم راهش اینه که به اندازه تورم افزایش حق بیمه بدین.. بعدشم شما فقط بخش سرمایه گذاری بیمه عمر رو نبینین بلکه توی کشورهای توسعه بافته اینو یه اشانتیون میبینن بلکه برا اونا این مهمه که اگه اتفاقی برا من افتاد بیمه از خانوادم حمایت کنه.. هدف اصلی بیمه عمر اینه..
موضوع بعدی ریسک بالای اون سرمایه گذاری ها که عرض کردین هست بورس شاخص میره رو 80 هزار برمیگرده رو 71 هزار میدونین این یعنی چی؟؟؟؟ طلا میره 160 هزار برمیگرده به 85 هزار؟؟؟ در مورد ملک با شما موافقم ولی کسی میتونی با 150 هزار تومان ملک بخره؟؟؟؟؟؟؟
یه کاگری که صبح تا 6 کار میکنه انتظار داری بیاد وقت بزاره بورس رو تحلیل کنه؟؟؟؟
اینکه برا شما مناسب نیس یه بحث دیگش ولی اینکه برا همه مناسب نباشه و اینو جار بزنیم واقعا خوب نیس... خانواده هایی رو ندیدی که پدر فوت کرده و خانومه دختره مجبور به تن فروشی شده... پدرایی رو ندیدی که زمین گیر شدن شرمنده خانوادشون... زندگی سخت تر و بیرحمتر از ایناس... سالی 25 هزار نفر فوت میکنن. اینا پدر مادرای بچه هایی هستند که یتیم بزرگ میشن و به ارزوهاشون نمیرسن.. چرا اینا رو نمیگین؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1
12-05-2014, 12:42 AM
ارسال: #22
با درود

اولا اینجا یک سایت کارآفرینی هست و به دنبال بهترین انتخاب هستیم ، نه به دنبال خوب یا بد بودن این یا اون !
کسی که هیچ بیمه و تضمین آینده ای نداره صد البته که بیمه عمر هم براش خوبه ، خیلی هم خوبه

از این صحبت ها که بیاییم بیرون و بی غرض و به دور از منفعت شخصی بخواهیم نظر بدیم و بحث کنیم دونه به دونه پاسخ می دم
هیچ شخصی یک چهارم از حقوق سال 60 را برای بیمه پرداخت نکرده ، دقیق نمی دونم ولی زیر 5 درصد حقوق بوده ما گفتیم شما بگیر 25 درصد ، این الان هست که گرانترین نوع بیمه که خویش فرما هست از نوع کارگریش می شه حدود 200 تومن این برای مشاغل آزاد هست . کارمند و یا کارگر امسال عملا در ماه کمتر 70 هزار تومان بابت بیمه پرداخت می کنند ، برای همین می گم این موارد جای بحث داره

بله من در کشوری مثل ایران که ثباتی وجود نداره با بیمه عمر مشکل دارم ، ولی در کشورهای با ثبات اقتصادی و سیاسی بسیار هم موافقم ،
بیمه خویش فرما ، سهم کارگر و کارفرما مستقلا از خود متقاضی دریافت می شه و سنوات و عیدی هم نداره برای همین قیمتش بالاست
به قول شما مرفهین بی درد امروز ، همگی شون از مادر مرفهین بی درد 50 60 سال پیش نبودن ، بسیاریشون از خانواده های بسیار ضعیف هم بودن ، اتفافا دزد هم نبودند ، فقط در زندگیشون به جز کارکردن پس انداز هم کردن ، کمی هم شانس باهاشون یار بوده و اموال و املاکی که پس انداز کردند بیش از تورم رشد کرده و امروز در رفاه نسبی زندگی می کنند.
اونهایی هم که امروز پس از 30 40 سال کار و کارگری هنوز مستاجرن ، هم می شه گفت خودشون نخواستن و یا نتوانستن و هم بدشانس بودند

شما می فرمایید ماهی 150 هزار تومان بعد از 20 سال 750 میلیون بهشون پرداخت می کنه
150 هزار تومان را یک پنج حقوق سال 93 در نظر می گیریم.

من برمیگردم به بیست سال پیش یعنی سال 73 اون زمان حقوق پایه 12 هزار تومان بوده که یک پنجمش می شه 2400 تومان
بین 2400 تومان و 150 هزار تومان تناسب که ببندیم می شه 62.5 برابر
750 میلیون شما را هم تقسیم بر 62.5 می کنیم می شه 12 میلیون تومان

نتیجه گیری اینکه اگر شخصی از سال 73 تا به امروز ماهیانه یک پنجم حقوقش را به شرکت بیمه عمر پرداخت کرده بود ، امروز بعد از 20 سال 12 میلیون تومان ارزش داشت
امروز آیا 12 میلیون تومان ارزشی داره ؟!!!! 750 میلیون 20 سال دیگه ، شاید از 12 میلیونی که الان ما بهش می خندیم هم خنده دار تر باشه .
این محاسبات سر انگشتی هست ولی اگر بشنید ماه ها زمان بگذارید و دقیق ترین محاسبات را هم انجام بدید باز هم به اعدادی در همین حدود می رسید

اما در مورد بورس و سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در بورس با نوسان گیری فرق می کنه ، در مشکل دار بودن بورس ایران هم که شکی نیست ولی در همین اوضاع نابسامان هم خرید سهام با دید بلند مدت چند ده ساله سودی به مراتب بیش از سود مرکب و بانکی داره . بورس یکی از گزینه ها هست و الزامی هم نیست خود من شخصا بهش اعتقادی ندارم.
قرار نیست کسی بره با 150 هزار تومان زمین بخره ، ابتدا وجه پس انداز می شه ، بعد سکه می شه ، بعد چند تا سکه یک سواری می شه که دست راننده باهاش کار می کنه
بعد سواری و سایر سکه ها فروخته می شه زمین می شه خارج از شهر ، باز با پس انداز و اضافه کاری و وام ، اون زمین بیرون از شهر تبدیل می شه به یک آپارتمان نقلی توی یکی از شهرک ها و به همین ترتیب می ره جلو . اگر کسی نخواد این سختی ها را بکشه که تکلیفش معلومه هیچ وقت مرفح بی درد نمی شه دی:

بیمه برای هر شخصی واحب هست ، حالا بیمه عمر باشه ، بیمه تامین اجتماعی باشه ، بیمه حوادث باشه یا هر بیمه دیگه ، مشکل سر بیمه نیست سر انتخاب درست تر هست.

موفق باشید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , successfulman
12-05-2014, 01:49 AM
ارسال: #23
سلام آقا مهدی
بحث اصلا این نیست که ما تموم پول خودمون رو تو بیمه عمر سرمایه گذاری کنیم!
ما درصدی از درآمد (حداکثر 10 درصد) رو تو بیمه عمر سرمایه گذاری می کنیم و اولا امروز از پوشش های بیمه ای برخورداریم و در آینده هم یک سرمایه با همین پول های خرد برامون جمع میشه.
شما اگر یک بیمه عمر 2 میلیون تومانی (سالانه) از من بخری خللی توی سرمایه گذاری های دیگه و زندگی امروزت بوجود میاد؟
ما بیمه رو نمیخریم و بریم تا 30 سال دیگه برگردیم و سرمایه مون رو بگیریم و از کم بودنش شاکی باشیم، بلکه این مثل یک حساب میمونه که مدام جلوی چشم ماست و میتونیم مدیریتش کنیم.
شما برای راحتی و جلوگیری از افت ارزش اندوخته پایانی میتونی حق بیمه رو پیش خودت به دلار یا طلا حساب کنی و پرداخت کنی. مثلا سالی 25 گرم طلا یا 650 دلار به بیمه عمرت اختصاص بدی تا همیشه بروز باشه.
شما تورم رو برای پولی که پرداخت میکنی حساب میکنی اما برای پولی که بیمه ممکنه در صورت بروز خطر بشما پرداخت کنه رو حساب نمیکنی.
فرض کن فردی که بیمه عمر نداره به بیماری هایی که بیمه عمر پوشش میده مبتلا بشه (این بیماری ها مثل نقل و نبات ریخته و سن ابتلا بسیار پایین آمده)، این فرد اگر بیمه عمر 2 میلیونی داشت در این بیماری 15 میلیون نقدا خسارت دریافت می کرد، بدون توجه به هزینه انجام شده. (فرضا خسارت در سال اول بیمه است، برای سال های بعدی این مبلغ رشد می کند) این فرد که این بیمه را نداشته اگر برای درمان این بیماری 15 میلیون وام دریافت کند و نتواند اقساط آنرا پرداخت کند با سود 28 درصدی وام ها، بنظر شما بدهی این فرد به بانک بعد از 30 سال به چه مبلغی خواهد رسید؟
دو نفر از 20000 کشته سالانه تصادفات جاده ای کشور رو در نظر بگیر که هر دو سالانه 25 میلیون پس انداز دارند و امسال اولین سال کاری و کسب درآمد آنهاست. یکی از آنها دو میلیون از آنرا در بیمه عمر، سرمایه گذاری کرده و باقی (23 میلیون) را در سپرده بانکی، ملک و بورس و فرد دوم تمام 25 میلیون را در سپرده بانکی، ملک و بورس.
حالا با هم بررسی کنیم پس از کشته شدن این دو نفر در تصادف چه بر سر دارایی ها خواهد آمد:
از اینکه آیا مالیات شامل سهام بورس می گردد یا نه اطلاعی ندارم.
هر مقدار از سرمایه این دو فرد که بصورت سپرده بانکی و ملک است جز ارث فرد بحساب می آید و پس از انحصار وراثت و کسر مالیات باقی به خانواده پرداخت خواهد شد.
اما دو میلیون فرد اول که در بیمه عمر سرمایه گذاری شده بود باعث دریافت 200 میلیون سرمایه یکجا (50 میلیون سرمایه بیمه عمر + 150 میلیون سرمایه حادثه) می گردد که بدون نیاز به انحصار وراثت و کسر مالیات در اولین فرصت به ذینفع فرد متوفی پرداخت می گردد.
دوستان اگر همسر فرد دوم بخواهد 200 میلیون سرمایه یکجا پس انداز کند چقدر به سختی خواهد افتاد؟ آیا اصلا این خانم می تواند میزان رشد این سرمایه در سال را پس انداز کند؟
12-05-2014, 05:42 PM
ارسال: #24
دوستان دیگر لطفا نظرات خود رو در این زمینه بفرمایید تا همگی استفاده و به یک نتیجه برسیم در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری
سپاس از همگی، لبخند روزی لبتان
12-06-2014, 08:24 PM
ارسال: #25
(12-05-2014 05:42 PM)pooya 90 نوشته شده توسط:  دوستان دیگر لطفا نظرات خود رو در این زمینه بفرمایید تا همگی استفاده و به یک نتیجه برسیم در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری
سلام
در اینکه بیمه بازنشتگی برای آینده هر شخصی لازم هست هیچ شکی نیست و مناسبتر از سپرده بانکی و تامین اجتماعی هست
اما مشکل و سوال اصلی اینجاست که هیچکدوم از بیمه های تامین و عمر جوابگوی نیازهای پزشکی نیستن
و از نظر من پوششهای بیمه ای بیمه عمر بیشتر جنبه تبلیغات داره .

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
 تشکر شده توسط: pooya 90
12-07-2014, 12:52 AM
ارسال: #26
(12-06-2014 08:24 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  [quote='pooya 90' pid='143299' dateline='1417785124']
دوستان دیگر لطفا نظرات خود رو در این زمینه بفرمایید تا همگی استفاده و به یک نتیجه برسیم در مورد بیمه عمر و سرمایه گذاری
سلام
در اینکه بیمه بازنشتگی برای آینده هر شخصی لازم هست هیچ شکی نیست و مناسبتر از سپرده بانکی و تامین اجتماعی هست
اما مشکل و سوال اصلی اینجاست که هیچکدوم از بیمه های تامین و عمر جوابگوی نیازهای پزشکی نیستن

با سلام
دوست عزیز سالی بالای 20000 نفر فقط در حوادث رانندگی کشته تو کشور وجود داره، حوادث کار، برق گرفتگی ها و... رو بذار کنار.
بیزحمت صفحه گوگل بازکن بزن آمار ازکارافتادگی های سال 92 و مشاهده کن که ما پارسال حدود 2000 از کارافتاده ناشی از حادثه داشتیم (ناشی از بیماری ها به کنار) که عمدتا مربوط به کارگران ساختمانی بوده که بالای 90 درصد این افراد هیچ بیمه ای نداشته اند، هیچ بیمه ای!
یه سرچ کوچیک بکن و ببین روزانه چند نفر (روزانه!) مبتلا به سرطان، سکته ها و... میشوند. (بیماری هایی که بیمه عمر پوشش می دهد)
اون مثال دو نفر رو که بالا ذکر کردم، خانواده اول که 200 میلیون تومان از بیمه عمر سرپرست خود دریافت کرد (جدای از بیمه تامین اجتماعی) اگر توانایی هیچ کاری نداشته باشند و این 200 تومن را در بانک سپرده گذاری کنند، ماهانه بیشتر از مدیر اداره تامین اجتماعی شهرستان خودشان حقوق دریافت خواهند کرد (بالای 3 میلیون در ماه باحتساب سود 20 درصد)، اینطور نیست؟ این خانواده میتواند با پس انداز و سرمایه گذاری یک سوم این مبلغ از افت ارزش 200 میلیون در اثر تورم جلوگیری نموده و دریافتی خودشان را همیشه بروز نگه دارن.
بیمه عمر حوادث و بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد که با اتفاق افتادن هر کدام خانواده از لحاظ اقتصادی دچار چالش بیشتری می گردد. چقدر غم انگیز است که خانم بیوه یا بچه یتیمی نبود پدر را فراموش کرده و محتاج نان شب باشند و پول بشه غصه اول آنها.
حدود نیمه شعبان امسال یکی از اقوام ما (حدودا 40 ساله) در اثر تصادف فوت کرد، برای من خیلی خیلی جالب بود که همه میپرسیدن آیا بیمه ای چیزی داشته یا نه! حتی در روز خاکسپاری.
لبخند روزی لبتان
12-07-2014, 11:21 PM
ارسال: #27
(12-07-2014 12:52 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
(12-06-2014 08:24 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  [quote='pooya 90' pid='143299' dateline='1417785124']
سلام

با سلام
دوست عزیز سالی بالای 20000 نفر فقط در حوادث رانندگی کشته تو کشور وجود داره، حوادث کار، برق گرفتگی ها و... رو بذار کنار.
بیزحمت صفحه گوگل بازکن بزن آمار ازکارافتادگی های سال 92 و مشاهده کن که ما پارسال حدود 2000 از کارافتاده ناشی از حادثه داشتیم (ناشی از بیماری ها به کنار) که عمدتا مربوط به کارگران ساختمانی بوده که بالای 90 درصد این افراد هیچ بیمه ای نداشته اند، هیچ بیمه ای!
یه سرچ کوچیک بکن و ببین روزانه چند نفر (روزانه!) مبتلا به سرطان، سکته ها و... میشوند. (بیماری هایی که بیمه عمر پوشش می دهد)
اون مثال دو نفر رو که بالا ذکر کردم، خانواده اول که 200 میلیون تومان از بیمه عمر سرپرست خود دریافت کرد (جدای از بیمه تامین اجتماعی) اگر توانایی هیچ کاری نداشته باشند و این 200 تومن را در بانک سپرده گذاری کنند، ماهانه بیشتر از مدیر اداره تامین اجتماعی شهرستان خودشان حقوق دریافت خواهند کرد (بالای 3 میلیون در ماه باحتساب سود 20 درصد)، اینطور نیست؟ این خانواده میتواند با پس انداز و سرمایه گذاری یک سوم این مبلغ از افت ارزش 200 میلیون در اثر تورم جلوگیری نموده و دریافتی خودشان را همیشه بروز نگه دارن.
بیمه عمر حوادث و بیماری هایی را تحت پوشش قرار می دهد که با اتفاق افتادن هر کدام خانواده از لحاظ اقتصادی دچار چالش بیشتری می گردد. چقدر غم انگیز است که خانم بیوه یا بچه یتیمی نبود پدر را فراموش کرده و محتاج نان شب باشند و پول بشه غصه اول آنها.
حدود نیمه شعبان امسال یکی از اقوام ما (حدودا 40 ساله) در اثر تصادف فوت کرد، برای من خیلی خیلی جالب بود که همه میپرسیدن آیا بیمه ای چیزی داشته یا نه! حتی در روز خاکسپاری.
لبخند روزی لبتان
پوششهای بیماری سقفش چقدره؟بعضی بیمه ها فقط یک بار در طول 30 سال هست
من هنوز روی شرایط از کارافتادگی و بیماریها خوشبین نیستم.گاهی میبینی موقع عمل و پرداخت اذیت میکنن
مثل همین بیمه ثالث

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
12-07-2014, 11:45 PM
ارسال: #28
(12-07-2014 11:21 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  
(12-07-2014 12:52 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
سلام

با سلام
لبخند روزی لبتان
پوششهای بیماری سقفش چقدره؟بعضی بیمه ها فقط یک بار در طول 30 سال هست
من هنوز روی شرایط از کارافتادگی و بیماریها خوشبین نیستم.گاهی میبینی موقع عمل و پرداخت اذیت میکنن
مثل همین بیمه ثالث

قضییه بیمه شخص ثالث با این جداست..
تعهدات پزشکی چند جور هستش..
یکیش همین از کار افتادگی که علاوه بر اینکه غرامت میگیرن نسبت سرمایه فوتی ک اول بیمه نامه معلوم میشه از دادن مابقی حق بیمه معاف میشه و دیگه پولی پرداخت نمیکنه و اخر سر اون پول رو میگیره... یکی دیگش پوشش هزینه های پزشکی ناشی از حوادث هستش. یعنی یکی بر اثر حادثه اتفاق بیوفته تا 10 درصد سرمایه فوت رو میتونه به عنوان هزینه های پزشکی بگیره.. یکی دیگش پوشش نقص عضو هستش که قضییه اینم با مثل همون از کار افتادگی هستش.. یکی دیگش پوشش بیماری های خاص هستش مثل پیوند اعضا و سرطان و عمل کرونر.. این پوشش توی هر شرکتی یه جوره..
بذارین با عدد بگم.
حق بیمه سالانه 1.2 میلیون تومان. یعنی ماهانه 100 هزار تومان
سرمایه فوت 30 میلیون تومان
فوت بر اثر حادثه 120 میلیون
نقص عضو 30 میلیون
هزینه های پزشکی 3 میلیون
اینم فایل حوادث کار سال 92 از اینجا دانلود کنین..
هر چیزی جای خودش ارزش داره...
12-07-2014, 11:56 PM
ارسال: #29
اجازه بدین یه چیز رو هم بگم... بیمه عمر چیزی نیس که بشه یه نسخه برا همه پیچید.. شرایط همه با هم فرق میکنه... هر کسی باید کلاه خودشو قاضی کنه و بشینه خوب فکر کنه مشاوره بگیره و وقتی دید به صلاحشه از نون شبش بزنه و پس انداز کنه و توی بیمه عمر سرمایه گذاری کنه و تا اخر پاش واایسته... بیمه مثل یه درخت میمونه که همش باید بهش برسی حواست باشه نیاز داشت کود بدی تا بتونی یه عمر از میوش استفاده کنی... مثل این میمونه که یه کارگزی برات ماهی 100 تومن ، 150 تومان مفت کار میکنه که هم پولاتو جمع میکنه و هم اینده خود و خانوادتو تامین میکنه.. بیشتر کسایی که مثل من اینجا میان میخان پولدار بشن این یعنی الان چیز خاصی ندارن و به این فکر کنین اگه سرمایتون سه برابر بود چه کار میکردین؟ و اینکه ای اگه شما بچه بودین خانودتون براتون میکرد الان در چه وضعیتی بودین؟ همه چیز رو میشه باید در نظر گرفت..
12-07-2014, 11:59 PM
ارسال: #30
اصلاح شده نظر قبلی.

اجازه بدین یه چیز رو هم بگم... بیمه عمر چیزی نیس که بشه یه نسخه برا همه پیچید.. شرایط همه با هم فرق میکنه... هر کسی باید کلاه خودشو قاضی کنه و بشینه خوب فکر کنه مشاوره بگیره و وقتی دید به صلاحشه از نون شبش بزنه و پس انداز کنه و توی بیمه عمر سرمایه گذاری کنه و تا اخر پاش واایسته... بیمه مثل یه درخت میمونه که همش باید بهش برسی حواست باشه نیاز داشت کود بدی تا بتونی یه عمر از میوه اش استفاده کنی... مثل این میمونه که یه کارگری برات ماهی 100 تومن ، 150 تومان کار میکنه که هم پولاتو جمع میکنه و هم اینده خود و خانوادتو تامین کنه ، پول هست که برا شما کار میکنه نه شما برا پول . بیشتر کسایی که مثل من اینجا میان میخان پولدار بشن این یعنی الان چیز خاصی ندارن و به این فکر کنین اگه سرمایتون سه برابر بود چه کار میکردین؟ و اینکه اگه شما بچه بودین خانودتون براتون این کار رو میکرد الان در چه وضعیتی بودین؟ همه چیز همیشه باید در نظر گرفت..
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سپرده طلائی بانک صادرات Kalamata 3 1,917 02-07-2017 09:56 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
Question کدام بانک بیشترین سود رو میده ؟! Ariya 0 710 10-08-2016 04:29 AM
آخرین ارسال: Ariya
  ابطال تحریم بانک ملت mohammadshamosi 2 1,067 02-04-2013 08:48 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  راهنمایی جهت حل مشکل اپارتمان رهن بانک mir abbas 1 947 12-15-2012 05:57 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نام 2 بانک مشهور آمریکایی در ایران! صدفی 0 1,084 11-17-2012 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تعقیب کیفری 18 بانک خصوصی و دولتی صدفی 1 1,116 10-18-2012 10:35 PM
آخرین ارسال: mohammad62
  صندوق امانات بانک ها(کسی اطلاعی داره؟) SHAYAN.IRANI 4 1,763 09-11-2012 07:07 PM
آخرین ارسال: goldmen
  تولد یک بانک خصوصی دیگر صدفی 0 895 09-09-2012 12:23 AM
  ساعت کاری بانک‌ها در زمان برگزاری اجلاس صدفی 0 744 08-27-2012 02:19 AM
  از کدام بانک چه وامی بگیریم؟ صدفی 1 1,272 08-01-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  آیا مجوز بانک های صادرات و ملی لغو می شود؟ صدفی 0 1,041 06-10-2012 11:46 AM
  شكايت بانك ملي از بانك صادرات صدفی 0 862 06-07-2012 11:20 PM
  بانک تات منحل شد mehrdad062 6 1,994 05-06-2012 08:02 PM
  سپرده ممتاز بانک تات!پر سودترین سپرده ahmaad313 0 3,176 04-27-2012 10:22 PM
آخرین ارسال: ahmaad313
  وقتی با بیش از 15 میلیون تومان پول به بانک می روید مواظب باشید jahanagahi 2 2,075 04-27-2012 04:44 PM
آخرین ارسال: goldmen
  کدام بانک بهتر است؟ صدفی 0 1,729 04-16-2012 09:52 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS