سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش خرید - فروش و سپرده گذاری (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- انجمن: سپرده گذاری در موسسات و بانک ها (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! (/showthread.php?tid=12242)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - مهدی ر - 10-21-2014 11:38 AM

سلام دوستان . من بواسطه کارم که آزاد هست نمیتونم بیمه بازنشستگی داشته باشم واسه همین دنبال راهی بودم برای سرمایه دوران بازنشستگی که طی جستجو در اینترنت با حساب گنجینه سپهر بانک صادرات اشنا شدم که به نظرم بسیار عالی است. من حساب کردم دیدم اگر بتونم ماهیانه 60000 تومان در این حساب بزارم و اصلا به پول و سودش دست نزنم ( انگار دارم حق بیمه بازنشستگی میریزم) طی 25 سال سرمایه من مبلغی حدود 600000000 تومان خواهد شد. این مبلغ یعنی میتونم ماهیانه ( بانرخ سود روزشمار 17 درصد موسسات ) 8000000 تومان حقوق بازنشستگی داشته باشم!!!! به نظرم خیلی خوبه یا اینکه من اشتباه متوجه شدم !!! شما هم تحقیق کنید و نظرتون رو اعلام کنید . میتونید به این لینک مراجعه کنید : http://is.bsi.ir/ganjinehsepehr2/Ganjineh.aspx

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - mohammad0173 - 10-21-2014 11:45 AM

من خودمو بیمه عمر کردم بیمه کار افرین..سالیانه یه تومن میریزم..بعد سی سال چیزی ک بهم گفتن میتونم حدود سه میلیارد بگیرم یا ماهیانه سی میلیون تومن پول..

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - مهدی ر - 10-21-2014 12:13 PM

(10-21-2014 11:45 AM)mohammad0173 نوشته شده توسط:  من خودمو بیمه عمر کردم بیمه کار افرین..سالیانه یه تومن میریزم..بعد سی سال چیزی ک بهم گفتن میتونم حدود سه میلیارد بگیرم یا ماهیانه سی میلیون تومن پول..
راستش من چون اعتمادی به بیمه های خصوصی ندارم طرفشون نمیرم. اما در کل سود بیشتری نسبت به بانکها میدن .

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - pooya 90 - 10-22-2014 12:42 AM

[/quote]
راستش من چون اعتمادی به بیمه های خصوصی ندارم طرفشون نمیرم. اما در کل سود بیشتری نسبت به بانکها میدن .

سلام بر همگی
دوست عزیز خب همین بانکی هم که شما دنبالشی خصوصی شده و الان تو بورس شما هم میتونی سهام شرکت بیمه رو بخری و هم سهام بانک، چون سهامی عام شدن.
یکی از زیر شاخه های وزارت اقتصاد بانک مرکزی هستش که به همه بانک ها از جمله بانک صادرات نظارت داره و جالب اینجانست که زیر شاخه بعدی وزارت اقتصاد هم بیمه مرکزی هستش که به کلیه بیمه ها نظارت داره.
داشتن هر دو مورد لازمه، هم سپرده بانکی و هم بیمه عمر و سرمایه گذاری، اینها کارکردهای متفاوتی دارند، سپرده بانکی هیچ وقت جای بیمه عمر رو پر نمیکنه، اگه دلیلش خواستی بگو توضیح بدم.

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - مهدی ر - 10-22-2014 10:27 AM

سلام بر همگی
دوست عزیز خب همین بانکی هم که شما دنبالشی خصوصی شده و الان تو بورس شما هم میتونی سهام شرکت بیمه رو بخری و هم سهام بانک، چون سهامی عام شدن.
یکی از زیر شاخه های وزارت اقتصاد بانک مرکزی هستش که به همه بانک ها از جمله بانک صادرات نظارت داره و جالب اینجانست که زیر شاخه بعدی وزارت اقتصاد هم بیمه مرکزی هستش که به کلیه بیمه ها نظارت داره.
داشتن هر دو مورد لازمه، هم سپرده بانکی و هم بیمه عمر و سرمایه گذاری، اینها کارکردهای متفاوتی دارند، سپرده بانکی هیچ وقت جای بیمه عمر رو پر نمیکنه، اگه دلیلش خواستی بگو توضیح بدم.

با تشکر از شما دوست عزیز من میخوام بدونم آیا بیمه عمر و سرمایه بهمراه بیمه درمانی سلامت جایگزین خوبی برای بیمه تامین اجتماعی هست یا خیر؟

[/quote]

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - hs6467 - 10-22-2014 08:56 PM

(10-21-2014 11:45 AM)mohammad0173 نوشته شده توسط:  من خودمو بیمه عمر کردم بیمه کار افرین..سالیانه یه تومن میریزم..بعد سی سال چیزی ک بهم گفتن میتونم حدود سه میلیارد بگیرم یا ماهیانه سی میلیون تومن پول..

ببخشید دوست عزیز ،شما سالی یک میلیون میدید بعد از 30 سال 3 میلیارد تومان دریافت می کنید؟ اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.10_004 چون من با بیمه ایران صحبت کردم خیلی کمتر از اینا بود.

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - arash1367 - 10-23-2014 12:15 PM

اگر میشه در موردش بیشتر توضیح بدین .
چند تا سوال دارم که فکر میکنم سوالات بقیه ی بچه ها هم باشه .

بیمه درمانی هم داره ؟
شرایط سنی داره ؟
مبلغ واریزی سالیانه تغیر میکنه یا نه ؟
میشه 20 ساله واریز کرد ؟ اونوقت چقدر تفاوت داره ؟
اگر مشکلی پیش بیاد و مثلا یکسال نتونیم واریز کنیم چی ؟
از کار افتادگی رو چطور حساب میکنن ؟

ببخشید اگر سوالات وقتتون رو میگیره .

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - pooya 90 - 10-25-2014 01:53 AM

(10-22-2014 10:27 AM)مهدی ر نوشته شده توسط:  [quote='pooya 90' pid='140782' dateline='1413922321']

سلام بر همگی

با تشکر از شما دوست عزیز من میخوام بدونم آیا بیمه عمر و سرمایه بهمراه بیمه درمانی سلامت جایگزین خوبی برای بیمه تامین اجتماعی هست یا خیر؟

اگر شغل مستقل دارین و میخواین از امروز بصورت اختیاری بیمه رو شروع کنید، شک نکنید که بیمه سلامت که امسال رایگان شده بهمراه یک بیمه عمر و سرمایه گذاری نتیجه بهتری را از لحاظ میزان حقوق برای شما در پی خواهد داشت. بیمه عمر را حتی برای اعضای خانواده و برای تامین آتیه فرزندان هم میتونین انجام بدین. در انتخاب شرکت خیلی دقت کنید، تا در درجه اول پوشش های مناسب خود خریداری نمایید و در درجه دوم سودهی شرکت ها بسیار تاثیر گذار است.

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - goldokhtar2 - 10-25-2014 03:28 AM

(10-25-2014 01:53 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  
(10-22-2014 10:27 AM)مهدی ر نوشته شده توسط:  [quote='pooya 90' pid='140782' dateline='1413922321']

سلام بر همگی
سپرده بانکی هیچ وقت جای بیمه عمر رو پر نمیکنه، اگه دلیلش خواستی بگو توضیح بدم.

.

سلام
کدام بیمه ها سود بیشتری میدن؟ این سودها پیش بینی هست و فقط تا 18 درصد تضمین شده

RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!! - pooya 90 - 10-26-2014 02:13 AM

(10-25-2014 03:28 AM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  
(10-25-2014 01:53 AM)pooya 90 نوشته شده توسط:  [quote='مهدی ر' pid='140792' dateline='1413957473']
[quote='pooya 90' pid='140782' dateline='1413922321']

سلام بر همگی
سپرده بانکی هیچ وقت جای بیمه عمر رو پر نمیکنه، اگه دلیلش خواستی بگو توضیح بدم.

.
سلام
کدام بیمه ها سود بیشتری میدن؟ این سودها پیش بینی هست و فقط تا 18 درصد تضمین شده

سلام
سود تضمینی شرکت ... در 5 سال اول 18 درصد علی الحساب تضمین شده، تفاوت شرکت ها در سود مشارکت هایی که میدنه.
سود مشارکت معمولا بعد از گذشت سال حساب و اعلام عمومی میشه، یعنی الان برای سال 93 هنوز مشخص نیست و در نیمه اول سال 94 مشخص و در حساب ها اعمال میشه.

سود مشارکت + سود تضمینی علی الحساب = سود قطعی

سود قطعی سال 92 شرکت ...، 25.88 درصد بوده و سه سال پیاپی است که (از سال 90) سود قطعی فراتر از حداکثر پیش بینی می باشد.