ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی ر
آخرین ارسال: azizyousefi
پاسخ: 52
بازدید: 20529

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امیتازات : 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
11-16-2014, 04:55 PM
ارسال: #11
RE: گنجینه سپهر بانک صادرات !!!
دوستانی که اطلاع از جریان های بیمه عمر دارند برای کسی که شغلش آزاد باشه.چه بیمه ای خوبه برای بازنشستگی که مطمئن و به صرفه باشه؟! لطفا کسانی که اطلاع دارند پیشنهاد بدن اگه با اعداد و ارقام مثال بزنند ممنونشون میشیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
11-17-2014, 03:00 AM
ارسال: #12
(11-16-2014 04:55 PM)هوگر خولقینه ر نوشته شده توسط:  دوستانی که اطلاع از جریان های بیمه عمر دارند برای کسی که شغلش آزاد باشه.چه بیمه ای خوبه برای بازنشستگی که مطمئن و به صرفه باشه؟! لطفا کسانی که اطلاع دارند پیشنهاد بدن اگه با اعداد و ارقام مثال بزنند ممنونشون میشیم

سلام بر همگی
دوست عزیز شغل شما چیه؟ تو چه سنی هستین؟ چه اطلاعاتی از بیمه عمر دارین؟
من کارشناس فروش یکی از بهترین شرکت های بیمه ای تو شاخه عمر هستم، اگر سوالی دارین خوشحال میشم بتونم کمک تون کنم.
11-17-2014, 03:59 PM
ارسال: #13
هیچ وقت بیمه های عمر ، جای بازنشستگی را نمی گیره

تورم کشور ایران اصلا قابل پیش بینی نیست ، امسال 20 درصد هست ، اصلا مشخص نیست آیا 20 سال دیگه 2 درصد هست یا 200 درصد
یک شرکت تو ایران با یک اعلام ورشکستگی می تونه از زیر تعهداتش فرار کنه ، حالا شما 30 سال هم باهاشون قرارداد داشته باش ، باید بشینی تا دادگاه اموالشون را بفروشه و نم نم بین این همه آدم تقسیم کنه. و ده ها عیب دیگه که اکثرش به خاطر ایرانی بودن این قبیل بیمه ها هست

اما بیمه تامین اجتماعی شما با دولت طرف هستید ، جدای بازنشستگی ، بحث درمان ، از کار افتادگی و بیکاری را هم دارید.
تورم هر چقدر هم باشه ، مهم نیست ، بر اساس حقوق پایه روز بازنشستگی شما ، تا آخر عمر دیگه حداقل حقوق اداره کار را به اضافه اضافات می گیرید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: هوگر خولقینه ر , Alireza_Kh , شوییچی
11-17-2014, 04:36 PM
ارسال: #14
من تو زمینه بیمه اطلاعاتی ندارم
اما با توجه به حرف شما . هیچ کدوم از بانکها و شرکتها و سازمانهای خصوصی اعتبار ندارن و هر لحظه امکان ورشکستگیشون هست

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
 تشکر شده توسط: مهدی 1
11-17-2014, 05:01 PM
ارسال: #15
بله از نظر من همینطوره
و من نوعی با هیج کدوم از این سازمان ها به طور طولانی مدت کار ندارم ، نهایت یک کاری با یک شرکت و سازمانی داریم که چند روزه ، ماهه یا نهایت یک ساله حل می شه و می ره
ولی این بیمه های عمر ، باید چند ده سال همینطوری رو هوا نتیجه کار و زحمتمون را تقدیمشون کنیم

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , goldokhtar2 , Alireza_Kh
11-17-2014, 08:44 PM
ارسال: #16
(11-17-2014 03:59 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  هیچ وقت بیمه های عمر ، جای بازنشستگی را نمی گیره

تورم کشور ایران اصلا قابل پیش بینی نیست ، امسال 20 درصد هست ، اصلا مشخص نیست آیا 20 سال دیگه 2 درصد هست یا 200 درصد
یک شرکت تو ایران با یک اعلام ورشکستگی می تونه از زیر تعهداتش فرار کنه ، حالا شما 30 سال هم باهاشون قرارداد داشته باش ، باید بشینی تا دادگاه اموالشون را بفروشه و نم نم بین این همه آدم تقسیم کنه. و ده ها عیب دیگه که اکثرش به خاطر ایرانی بودن این قبیل بیمه ها هست

اما بیمه تامین اجتماعی شما با دولت طرف هستید ، جدای بازنشستگی ، بحث درمان ، از کار افتادگی و بیکاری را هم دارید.
تورم هر چقدر هم باشه ، مهم نیست ، بر اساس حقوق پایه روز بازنشستگی شما ، تا آخر عمر دیگه حداقل حقوق اداره کار را به اضافه اضافات می گیرید

من باب احتیاط حرفهاتون درسته.اما خب همه که نمیخوان کارمند بشن و بیمه دولتی بشن.بعضی ها دوست ندارن کارمند باشند مثل من و به شغل آزاد علاقه دارند پس تکلیف چیه؟ اگه کارت آزاد باشه باید پولتو تقدیم کنی یا اگه کارمند باشی باید انرژی و زحمتتو( بلانسبت خرحمالی یک پنجم قیمت)و در نهایت به امید کشک بشینی !
باید سازمان یا بیمه ایی شناسائی بشه که اعتبارش طوری باشه بشه بهش امید داشت و تکیه کرد
11-18-2014, 01:26 AM
ارسال: #17
[quote='مهدی 1' pid='142244' dateline='1416223746']

هیچ وقت بیمه های عمر ، جای بازنشستگی را نمی گیره

سلام
بهتره ما هر دو رو داشته باشیم، همه جای دنیا تامین اجتماعی بیشتر روی درمان تاکید داره و بخاطر هزینه بالای درمان آخر سر حقوقی که میده واقعا ناچیزه. منظور شما از بازنشستگی چیه؟ صرفا اسم بازنشسته کافیه و یا میزان حقوق و درآمده که مشخص میکنه کی بازنشستست؟ بازنشسته های امروز جامعه واقعا بازنشسته هستن؟ اگر یه سر به آژانس ها و نگهبانی کارخانه و ادارات و ساختمانهای در حال ساخت بزنیم بازنشسته هایی که مجبور به کار هستن رو میبینیم.
وارد تفاوت های تامین اجتماعی و بیمه عمر نمیشم، مفصله.
 تشکر شده توسط: مهدی ر , مهدی 1
11-24-2014, 04:31 PM
ارسال: #18
بزارین خیال همه رو در مورد بیمه عمر و سود بانک و گنجینه سپهر و اتیه بانک مسکن و بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت و ورشکستگی و احتمل ورشکستگی هر کدوم راحت کنم..
منم نظر اصلیم روی بیمه زندگی (عمر) هستش که بهتر از همشون هستش.. اول فرق بیمه عمر با بقیه و بعدش ورشکستگی رو براتون توضیح میدم..
سود بیمه ها به صورت 18 درصد تضمینی هستش و با سود پیش بینی تا 25 درصد. بعضی ها 23 بعضی ها 25.. این دو تا هم فرق دارن اینکه ببینید کدوم شرکت میتونه به سود پیش بینی برسه باید اطلاعاتی در مورد ترازنامه و صورت سود و زیان و نحوه تحلیل اینا داشته باشید...
مورد بعدی شرایط سنی نداره به کار ربط نداره ( تامین اجتماعی کار میخاد و شرط سنی 18 سال) تامین اجتماعی کار رو بیمه میکنه ولی بیمه زندگی ، زندگیتونو بیمه میکنه.
بازنشستگی داره، از کار افتادگی داره، نقص عضو داره،وام داره، پوشش فوت داره، پوشش امراض خاص داره.. که هر کدومش با تامین اجتماعی فرق میکنه و بهتر از اون هستش.
در مورد بانک و بیمه. بیمه سود مرکب داه بانک نداره.. بیمه قرار دادش تا 30 سال هستش بانک نهایتا 5 سال هستش اونم برا اینکه اگه سود ها اومد پایین ضرر نکنه و این یعنی کمتر از اونی که حساب کردین بهتون بده مثل گنجینه سپهر که قرارداداش 5 ساله هستش. بیمه پوشش های درمانی داره معاف از مالیات بر ارث و درامد هستش ولی بانک هم مالیات داره و هم پوشش درمانی نداره و طوری هس که جز شما نمیدونین چه قدر پس انداز دارین یا سرمایه گذاری کردین..
بحث بعدی ورشکستگی شرکت های بیمه و بانک ها و تامین اجتماعی هستش...
شرکت های بیمه خودشون رو تحت عنوان بیمه اتکایی بیمه میکنن یعنی اگه مشکل مالی داشتن بیمه میده حالا کدوم بیمه؟ بیمه مرکزی که ب قول دوستمون وابسته به وزارت اقتصاد هستش مثل بانک مرکزی.. دوما بیمه مرکزی اومده بیمه های زندگی رو مستقیما بیمه کرده از پولی که مثلا سالی دو تومن به بیمه میدین یک تومنش میره حساب بانک مرکزی به عنوان تضمین بیمه.. سوما اوضاع بیمه تامین اجتماعی خرابه اگه کتاب هوش مالی آقای رابرت کی. ساکی رو بخونین متوجه میشین که این بیمه های تامین احتماعی واقعا مقروض هستند.. ساده بگم بیست سال پیش همه پول میدادن بازنشسته نداشت ولی الان بیشتر از اونی که حق بیمه میگرن پول میدن چون روز به روز بازنشسته زیاد میشه و اونا مجبورن سالی 30 درصد افزایش حق بیمه بدن تا بشه جبران که نمیشه... بعدش همه بیمه ها و بانک ها خصوصی هستند الا بانک مرکزی و بیمه ایران. ولی بیمه عمر بیمه ایران به درد نمیخوره.
در مورد تورم بگم کخ اگه شما بر اساس تورم سالانه که خودتون فکر میکنین هس افزایش حق بیمه بدین یعنی اگه تورم 30 در صد هستش و شما 500 تومن بیمه میدادین اونو بکنین 650 تومن اون موقع سودتون چند برابر میشه.. اینو مطمئن باشین..
حرف ریز و جزئیات زیادی داره..
ولی در کل بیمه سلامت و بیمه زندگی ترکیب بی نظیر برای نیاز های درمانی و بازنشستگی و آتیه هستش. شک نکنین..
سوالی بود در خدمتم.. تا با جزئیات بیشتر و دقیق تر و با ارقام حرفامو ثابت کنم.
ممنون
 تشکر شده توسط: pooya 90 , مهدی 1 , Alireza_Kh
12-04-2014, 06:51 PM
ارسال: #19
سلام به همگی
دوستان یه سوال دارم از کسانی که فقط به بیمه تامین اجتماعی اکتفا می کنند.
بنظر شما بازنشستگان امروز این سازمان واقعا باز نشسته هستند یا مجبور به ادامه کار صرفا برای درآمد هستند نه برای سرگرمی یا بیکار نبودن؟
این بیمه یک بیمه درمان پایه بوده و در همه جای دنیا مردم از لحاظ درآمد و حقوق بازنشستگی روی آن حساب نمی کنند بلکه برای این منظور چند تا بیمه عمر دارن.
بین فردی که در سن 65 سالگی مجبور است شبها در پروژه ها و ساختمان های در حال ساخت نگهبان باشد و یا در تاکسی تلفنی کار کند، با کسی که به اندازه کافی درآمد دارد و صرفا برای سرگرم بودن در این سن چند ساعتی در روز به اختیار خود کار می کند، تفاوت وجود دارد.
این نظر رو که نباید تمام تخم مرغ هامون رو تو یه سبد بذاریم، چقدر قبول دارید؟
ما در حوزه های مختلف سرمایه گذاری می کنیم که هر کدام ویژگی های خود رو دارند مثل بازار ملک، طلا و نقره، بورس و...
بنظر شما بهتر نیست یه درصدی از درآمد رو هم تو بیمه عمر و سرمایه گذاری، سرمایه گذاری کنیم و از مزایا و ویژگی های خاص اون بهره مند شویم؟
سپاس از همه دوستان
لبخند روزی لبتان
12-04-2014, 11:00 PM
ارسال: #20
(11-17-2014 08:44 PM)هوگر خولقینه ر نوشته شده توسط:  
(11-17-2014 03:59 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  هیچ وقت بیمه های عمر ، جای بازنشستگی را نمی گیره

من باب احتیاط حرفهاتون درسته.اما خب همه که نمیخوان کارمند بشن و بیمه دولتی بشن.بعضی ها دوست ندارن کارمند باشند مثل من و به شغل آزاد علاقه دارند پس تکلیف چیه؟ اگه کارت آزاد باشه باید پولتو تقدیم کنی یا اگه کارمند باشی باید انرژی و زحمتتو( بلانسبت خرحمالی یک پنجم قیمت)و در نهایت به امید کشک بشینی !
باید سازمان یا بیمه ایی شناسائی بشه که اعتبارش طوری باشه بشه بهش امید داشت و تکیه کرد

نیازی نیست حتما کارمند بشین ، برای بیمه تامین اجتماعی می توانید به صورت خویش فرما و آزاد حق بیمه ماهیانه که حدود ماهی 200 هزار تومان هست را پرداخت کنید.

یکبار دیگه به صورت خیلی ساده می گم
در کشوری مثل ایران یک پایه حقوق همیشه وجود داره ، که با اون می شه زنده موند ، در کم بودنش که شکی نیست ولی مسئله اینه که مثلا 10 سال دیگه جنگ شد یا نظام تغییر کرد و با یک تورم 200 300 درصدی روبرو شدیم . چیز اصلا عجیب و غیر قابل تصوری نیست . پس از مدتی که آب ها از آسیاب افتاد خواه ناخواه مبنای حقوق پایه بر اساس این تورم جدید توسط وزارت کار بسته می شه ، و تامین اجتماعی ملزم به پرداخت اون هست .
ولی این بیمه های عمر بر اساس سودی که اعلام کردند پرداختشون را انجام می دن . که شاید اصلا ارزشش را نداشته باشه.

مثال های عملیش هم خیلی ساده هست ، شما به جای اینکه بشینید از امروز تا 30 سال دیگه را حساب کتاب کنید ، برگردید به 30 سال قبل و نسبت به حقوق پایه 30 سال قبل یعنی از سال 63 که پایه حقوق ماهیانه 2 هزار تومان بوده حساب کتاب کنید
یعنی فرض کنید الان سال 63 هست و شما ماهی 2 هزار تومان حقوقتون هست
از این دو هزار تومان مثلا ماهی یک چهارم حقوق را بابت بیمه عمر پرداخت می کنید با نرخ سود مرکب 20 درصد . فرض هم بکنید که هر سال با افزایش حقوق بازم ماهی یک چهارم درامدتون را بابت بیمه عمر پرداخت کردید. "که خود این یک چهارم خودش جای بحث داره و کسی یک چهارم را الان بابت بیمه عمر پرداخت نمی کنه" حالا با همین فرض یک چهارم درامد و سود مرکب 20 درصدی ببینید امروز که سال 93 هست و 30 سال گذشته به شما چقدر پول می دن .
آیا این پول ارزشی داره ؟!!

حالا بیایید به جای بیمه عمر فرض کنید از سال 63 تا 93 ماهیانه یک چهارم درامدتون را به خرید طلا و زمین اختصاص داده بودید ، قیمت زمین و طلا را هم می تونید از آمار ها دربیارید. الان با هم مقایسه کنید ببینید آیا روش بالا بهتر بوده یا روش پایینی

و اما پیشنهاد من گرفتن بیمه تامین اجتماعی ، برای آب باریکه دوران بازنشستگی و درمان و از کارافتادگی و بیکاری .... کفایت می کنه ، در کنارش هم با پس انداز خرید ملک و طلا و سهام و ... برای دوران بازنشستگی

من دوست و رفیق بازنشسته کم ندارم ، شاید بیشتر از اونی که با همسن و سال های خودم باشم با این افراد نشست و برخواست دارم. همگی حقوق بازنشستگی را دارند ، در حدود یک تومن ، و در حد بضاعت چند تا مغازه و خونه هم هر کدومشون دارن که دادن اجاره ، که سرجمع ماهی 3 4 را حداقل درامد دارن. و بهشون هم بد نمی گذره ،
هر وقت هم کار مهمی تو زندگیشون داشتن نظیر ازدواج فرزندان یا ... یکی از اموال و املاکشون را فروختند و یا تبدیل به کوچکتر کردند و مشکلشون حل شده

10_004

.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سپرده طلائی بانک صادرات Kalamata 3 1,917 02-07-2017 09:56 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
Question کدام بانک بیشترین سود رو میده ؟! Ariya 0 710 10-08-2016 04:29 AM
آخرین ارسال: Ariya
  ابطال تحریم بانک ملت mohammadshamosi 2 1,067 02-04-2013 08:48 AM
آخرین ارسال: hotdvd
  راهنمایی جهت حل مشکل اپارتمان رهن بانک mir abbas 1 947 12-15-2012 05:57 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نام 2 بانک مشهور آمریکایی در ایران! صدفی 0 1,084 11-17-2012 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تعقیب کیفری 18 بانک خصوصی و دولتی صدفی 1 1,116 10-18-2012 10:35 PM
آخرین ارسال: mohammad62
  صندوق امانات بانک ها(کسی اطلاعی داره؟) SHAYAN.IRANI 4 1,763 09-11-2012 07:07 PM
آخرین ارسال: goldmen
  تولد یک بانک خصوصی دیگر صدفی 0 895 09-09-2012 12:23 AM
  ساعت کاری بانک‌ها در زمان برگزاری اجلاس صدفی 0 744 08-27-2012 02:19 AM
  از کدام بانک چه وامی بگیریم؟ صدفی 1 1,272 08-01-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  آیا مجوز بانک های صادرات و ملی لغو می شود؟ صدفی 0 1,041 06-10-2012 11:46 AM
  شكايت بانك ملي از بانك صادرات صدفی 0 862 06-07-2012 11:20 PM
  بانک تات منحل شد mehrdad062 6 1,994 05-06-2012 08:02 PM
  سپرده ممتاز بانک تات!پر سودترین سپرده ahmaad313 0 3,176 04-27-2012 10:22 PM
آخرین ارسال: ahmaad313
  وقتی با بیش از 15 میلیون تومان پول به بانک می روید مواظب باشید jahanagahi 2 2,075 04-27-2012 04:44 PM
آخرین ارسال: goldmen
  کدام بانک بهتر است؟ صدفی 0 1,729 04-16-2012 09:52 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS