ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سود موجود در مشاغل مختلف
زمان کنونی: 04-26-2024, 01:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kamangar
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 30
بازدید: 12633

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سود موجود در مشاغل مختلف
10-29-2014, 09:09 PM
ارسال: #21
RE: سود موجود در مشاغل مختلف
با سلام دوست عزیز درمورد شغل کابینت سازی و د کوراسیون mdf یه توضیح مختصر در مورد سود و مقدار بودجه مورد نیاز برای راه اندزی یه کارگاه جم و جور و راه های پیشرفت و بازاریابی این کار بدید ممنون میشم با سپاس و ارزوی موفقیت برای شما و دوستان.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-29-2014, 11:44 PM
ارسال: #22
(10-25-2014 02:31 AM)kamangar نوشته شده توسط:  
(10-23-2014 05:42 PM)afshin67 نوشته شده توسط:  سلام لطفا درباره ام دی اف کمی توضیح بدید و همچنین قیمت دستگاهها و هزینه ها و سودی که میتونه داشته باشه ؟؟ حداقل سودش چقدر میتونه باشه ؟؟

با سلام
ام دی اف یه صنعت خیلی پرسود و پر رونقه شما واسه این کار باید حد اقل شیش ماه تا یه سال تو یه کارگاه آموزش ببینین هزینه هاش ناچیزه اما یه تخصصه خیلی در ظاهر آسان اما پیچیدس شما به ابزار آلات و یک دستگاه برش نیاز دارین که قیمت دستگاه برش از سی میلیون به بالا داره سودش هم مثلا یه کار انجام می دی 15 میلیون 5 میلیون هزینس
ممنون از پاسخی که دادید ..کاملا درسته و من هم مدتیه دارم تو یه کارگاه کار میکنم برای یادگیری
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sahand_hb
10-31-2014, 11:27 AM
ارسال: #23
(10-28-2014 04:15 AM)kamangar نوشته شده توسط:  
(10-27-2014 11:06 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  بسیار ممنونم.
خب برای قدم اول که مغازه هست چطور اقدام کنم ؟
بنظرتون برم همون مغاره در فرعی رو با اجاره 3.5 میلیون بگیرم یا در یک پاساژ که پاخورش متوسطه و یکی از دوستانم هم اونجا مغازه داره و میگه حداقل فروش روزانه اش بین 200 تا 300 و در روزای خوب تا 600و 700 هم هست بگیرم ؟
ضمن اینکه من شاهین شهر هستم. و امکان شروع کار در شهر اصفهان و ملک شهر رو هم دارم.
در اصفهان پاساژ های خوبی وجود داره اما مغازه گیرم نیومد و گفتند تا بعد از عید هم خبری نمیشه.
اما در خیابان های دیگر شهر اصفهان و در محله های بالاشهر و متوسط بهتر مغازه پیدا میشه.
در ملک شهر هم یک مغازه 70 متری پیدا کردم که حدودا بالاتر از سطح زمین هست و 4 تا پله میخوره. سر دو نبش هست و گفته 22 با 3800.
اگر برای مغازه هم نکات خاصی وجود داره لطفا بفرمایید تا طبق اونا افدام به جستجو کنم
سپاسگذارم.

به نظره من ملاک یه بوتیک خوب شلوغی منطقست باید مغازتون طوری باشه که همیشه شلوغ باشه مهم نباشه وترین چی بزنی یا دکور چی باشه به قول معروف اینقدر شلوغ باشه که سنگ هم تو مغازه بازاری فروش بره مثلا همون مغازه ای که من کار می کردم ماهی پونزده میلیون کرایه می داد تو شلوغ ترین نقطه سنندج بود روزی کمتر از دو تومن فروش نداشتیم شرایط خیلی بد هم بود اما خیلی کم . هشت تا فروشنده هم داشت .این شرایط ایده عاله شما باید پله پله جلو بری صبور باش و بازم تحقیق کن دنبال جایی باش که بدون خیلی سریع تر از شرایط عادی جواب می ده کرایش هم مناسبه من ایمان دارم یه خورده بیشتر جست و جو کنی پیدا می کنی از همسایه های مغازه های مورد نظر سوال کن که حدودا روزی چقدر درآمد دارن از چند تاشون سوال کنی حد اقل یکیشون جواب می ده و می تونی یه میانگین به دست بیاری تا می تونی تحقیق کن شلوغ ترین مکان مکان مورده نظره ماست بزار امروز جنس خریدی یه هفته دیگه بازم مجبور شی سفارش بدی آره اینقدر سرت شلوغ باشه کرایه هم اینقدر سنگین انتخاب نکن که نتونه از پسش بر بیای تمام کار ها رو کردی حتما یه مقدار پول واسه شرایط اضطراری کنار بزار چون تا راه می یوفتی هر قدمی که بر می داری ریسکه

باسلام و تشکر از شما.
دوباره مناطق مختلف و البته شلوغ رو بررسی کردم و خوشبختانه یک مورد خوب پیدا کردم. حدود 24 متر. دهنه مغازه حدود 2.5 متر و سر یک چهارراه شلوغ و خوب. با کسبه هم صحبت کردم از کسب و کار اون منطقه راضی هستند.
قیمت هم 10 با 2800.
اما حدود یک ماه دیگه آماده میشه.

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
11-07-2014, 01:27 AM
ارسال: #24
(10-31-2014 11:27 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  
(10-28-2014 04:15 AM)kamangar نوشته شده توسط:  
(10-27-2014 11:06 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  بسیار ممنونم.
خب برای قدم اول که مغازه هست چطور اقدام کنم ؟
بنظرتون برم همون مغاره در فرعی رو با اجاره 3.5 میلیون بگیرم یا در یک پاساژ که پاخورش متوسطه و یکی از دوستانم هم اونجا مغازه داره و میگه حداقل فروش روزانه اش بین 200 تا 300 و در روزای خوب تا 600و 700 هم هست بگیرم ؟
ضمن اینکه من شاهین شهر هستم. و امکان شروع کار در شهر اصفهان و ملک شهر رو هم دارم.
در اصفهان پاساژ های خوبی وجود داره اما مغازه گیرم نیومد و گفتند تا بعد از عید هم خبری نمیشه.
اما در خیابان های دیگر شهر اصفهان و در محله های بالاشهر و متوسط بهتر مغازه پیدا میشه.
در ملک شهر هم یک مغازه 70 متری پیدا کردم که حدودا بالاتر از سطح زمین هست و 4 تا پله میخوره. سر دو نبش هست و گفته 22 با 3800.
اگر برای مغازه هم نکات خاصی وجود داره لطفا بفرمایید تا طبق اونا افدام به جستجو کنم
سپاسگذارم.

به نظره من ملاک یه بوتیک خوب شلوغی منطقست باید مغازتون طوری باشه که همیشه شلوغ باشه مهم نباشه وترین چی بزنی یا دکور چی باشه به قول معروف اینقدر شلوغ باشه که سنگ هم تو مغازه بازاری فروش بره مثلا همون مغازه ای که من کار می کردم ماهی پونزده میلیون کرایه می داد تو شلوغ ترین نقطه سنندج بود روزی کمتر از دو تومن فروش نداشتیم شرایط خیلی بد هم بود اما خیلی کم . هشت تا فروشنده هم داشت .این شرایط ایده عاله شما باید پله پله جلو بری صبور باش و بازم تحقیق کن دنبال جایی باش که بدون خیلی سریع تر از شرایط عادی جواب می ده کرایش هم مناسبه من ایمان دارم یه خورده بیشتر جست و جو کنی پیدا می کنی از همسایه های مغازه های مورد نظر سوال کن که حدودا روزی چقدر درآمد دارن از چند تاشون سوال کنی حد اقل یکیشون جواب می ده و می تونی یه میانگین به دست بیاری تا می تونی تحقیق کن شلوغ ترین مکان مکان مورده نظره ماست بزار امروز جنس خریدی یه هفته دیگه بازم مجبور شی سفارش بدی آره اینقدر سرت شلوغ باشه کرایه هم اینقدر سنگین انتخاب نکن که نتونه از پسش بر بیای تمام کار ها رو کردی حتما یه مقدار پول واسه شرایط اضطراری کنار بزار چون تا راه می یوفتی هر قدمی که بر می داری ریسکه

باسلام و تشکر از شما.
دوباره مناطق مختلف و البته شلوغ رو بررسی کردم و خوشبختانه یک مورد خوب پیدا کردم. حدود 24 متر. دهنه مغازه حدود 2.5 متر و سر یک چهارراه شلوغ و خوب. با کسبه هم صحبت کردم از کسب و کار اون منطقه راضی هستند.
قیمت هم 10 با 2800.
اما حدود یک ماه دیگه آماده میشه.

خوبه امیدوارم موفق بشی به احتمال زیاد خودمم بوتیک بزنم
11-07-2014, 01:36 AM
ارسال: #25
[quote='sahand_hb' pid='141151' dateline='1414600746']
با سلام دوست عزیز درمورد شغل کابینت سازی و د کوراسیون mdf یه توضیح مختصر در مورد سود و مقدار بودجه مورد نیاز برای راه اندزی یه کارگاه جم و جور و راه های پیشرفت و بازاریابی این کار بدید ممنون میشم با سپاس و ارزوی موفقیت

دوست گرامی قبلا هم گفتم زیاد به سرمایه نیازی نیست شما باید رو حرفه تمرکز کنین یه مدت تو یه کارگاه آموزش ببینین خودتون متوجه می شین که خیلی راحت می شه با سرمایه خیلی کم هم کار رو راه انداخت
 تشکر شده توسط: مهدی 1
11-16-2014, 11:38 AM
ارسال: #26
جناب کمانگر سلام
وقت شما بخیر.
بلاخره یک مغازه در یک خیابان نسبتا شلوغ پیدا کردم.
10 با ماهی 2300000 اجاره.
مغازه مذکور حدودا 40 متر است.
سه نبش است و دید خیلی خوبی نسبت به خیابان دارد.
پیاده روی مقابل آن تقریبا عریض است.
سقف نسبتا بلندی دارد.

برای شروع کار چه جور جنس هایی رو بیارم بهتره ؟ و آیا سرمایه شروع 10 میلیون تومان کافی است ؟
اینکه برای فاکتور ها چه مواردی رو باید رعایت کنم؟
همینطور بفرمایید در هنگام مراجعه بازرسین صنف چه مواردی باید رعایت شود و نسبت به فاکتور چه سودی لحاظ شود که به مشکل نخوریم؟
عده ای میگویند برای مجوز نیاز به عجله نیست. نظر شما چیست ؟ برای گرفتن آن چه مدارکی نیاز است؟

ممنونم.
انشالله همیشه سلامت و موفق باشید.
با تشکر فراوان.

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: iran
11-16-2014, 02:16 PM
ارسال: #27
(11-16-2014 11:38 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  جناب کمانگر سلام
وقت شما بخیر.
بلاخره یک مغازه در یک خیابان نسبتا شلوغ پیدا کردم.
10 با ماهی 2300000 اجاره.
مغازه مذکور حدودا 40 متر است.
سه نبش است و دید خیلی خوبی نسبت به خیابان دارد.
پیاده روی مقابل آن تقریبا عریض است.
سقف نسبتا بلندی دارد.

برای شروع کار چه جور جنس هایی رو بیارم بهتره ؟ و آیا سرمایه شروع 10 میلیون تومان کافی است ؟
اینکه برای فاکتور ها چه مواردی رو باید رعایت کنم؟
همینطور بفرمایید در هنگام مراجعه بازرسین صنف چه مواردی باید رعایت شود و نسبت به فاکتور چه سودی لحاظ شود که به مشکل نخوریم؟
عده ای میگویند برای مجوز نیاز به عجله نیست. نظر شما چیست ؟ برای گرفتن آن چه مدارکی نیاز است؟

ممنونم.
انشالله همیشه سلامت و موفق باشید.
با تشکر فراوان.
با سلام خدمت دوست گلم
مغازه خوبه حالا شما باید رو طراحی داخل مغازه کار کنی طوری که زیاد هزینه نکنی و بازده مورد نظرت رو داشته اول از همه به چند تا مانکن نیاز داری از سه سال تا 15 سال برای چیدن جنس داخل مغازه هم نیازی صرف هزینه های گزاف و طراحی طبقه نیست شما می تونین از یه ام دی اف کار کمک بگیرین تا براتون نوار های با عرض 15 تا بیست سانتیمتری و طول هم بستگی به مکان داره براتون برش بده البته در نظر داشته باشین اگه ام دی اف کار آشانا باشه می تونه از زایعات کارگاهش براتون استفاده کنه که خیلی براتون به صرفست زمانی که این برش ها انجام شد در وسط ام دی اف برش داده شده از طول یک سری ریل های مخصوص که به مغازه یراق آلات فروشی مراجعه کنید نشونتون می دن باید تهیه کنید این ریل ها قابلیت این رو دارن که رگال های مخصوص لباس رو داخل خودشون قرار بدن و نگهدارن شما ریل ها رو تهیه کنید ام دی اف کار خودش براتون نصب می کنه شاید هم خودش براتون تهیه کنه باز هم می گم این گونه اجناس می تونه خیلی ارزون تر براتون پیدا بشن پس زیاد تحقیق کنید قدم بعدی خرید چوب لباسیه که خودتون می تونین نسبت به تعداد رگال ها یه مقداری رو براورد کنید اما دقت داشته باشین همیشه صد تا بیشتر از مقدار براورد شده تهیه کنید چون دست مشتری زیاد می شکنه و با مشکل مواجه می شین . حالا چیزی که هست شما دو تا انتخا دارین اگه می خواین خودتون تنهایی کار کنید بخاطره اینکه از سرقت های احتمالی جلوگیری کنید باید یک پنل زد سرقت لباس تهیه کنید که شاید سه تا 5 میلیون هزینه داشته باشه می تونین هم یک یا دو فروشنده استخدام کنید البته زمان شلوغی باز هم در هر صورت احتمال سرقت هست در هر صورت حالا نوبت نوع لباس هاست یه سری لباس های هستن که چهار فصل هستن مثله شلوار جین یا سارافن دخترانه شما باید این لباس ها رو همیشه داشته باشین در چند مدل بخشی از مغازتون رو به صفر تا سه سال اختصاص بدین که شامل سرهمی های مخلتلف سارافن بلوز ها و شلوار ها با طرح های مختلف می شه نکته ای که هست روی هیچ لباسی حساب باز نکنید شما می تونین از هر نمونه یه جین تهیه کنید حتی اگه از نظره شما خیلی هم زشت بود باز هم بخرین هر نمونه زود تموم شد و مطمئن بودین باز هم فروش می ره این باز دو جین بخرین برای جلوگیری از فشار هم از این اول می تونین عمده فروشی های شهره خودتون رو پیدا کنین از اونجا جنس تهیه کنید که هم سریع تر در دسترستون باشه هم راحت تر مانرو بدین برای لباس های بسه سال به بالا هم همین طوری می تونین خرید کیند اینکه دقیقا چه لباشی باشه رو فصلش مشخص می کنه و سلیقه خودتون شما نباید بترسین باید بازار دستتون بیاد حتی اگه جنسی بگین زرز می شه با قیمت پنج درصد بیشتر از قیمت خرید می تونین بفروشین کاری که اکثر مغازه دار ها می کنن تهیه ی فاکتور سوریه معمولا هم نرخش 15 درصده اگه شما قیمت ها رو روی جنس بزنین مامورها که می یان می بینن و از شما درخواست فاکتور می کنن همین اما مشکلی که هست شما یه هفته یه بار قیمت عوض می کنین و این باعث هزینه زیاد برای تهیه برچسب می شه پس همیشه تمام قیمت های اجناستون باید حفض باشه تا هم سرفه جویی کنید هم اگه دیدین کسی خیلی پولداره یه مقدار بیشتر بگین و در عوض برای قشر فقیر جبران کنید و ارزون تر بگین . حالا چیزی که ملاکه برای شروع اینه که زیاد چونه نزنین در این اوایش جنسی که دیدین که قیمت تمام شدش کمه و تا 50 درصد سود کرده بدین بره اما این امر برای مشتری هایی که زیاد چون می زنن صادقه شما بیشتر از دو هزار تومن نباید تخفیف بدی قبلا هم گفتم ده میلیون چیزی نیست شما باید چک بدین و بعنوان پشتوانه ازش استفاده کنید برای مخصات مغازه ای که گفتین تا 60 تومن پرش می کنه اما آخره فصل باید در نظر بگیرین که سرمایه اون فصلتون تا حدودی برگرده تا بتونین واسه فصل بعد چند مدت زود ترش لباس تهیه کنید پس یه مقدار ریسک لازم داره اما گفتم این اول تا می تونین جنس آب کنید بره که سرمایتون با سود اندک هم بود برگرده اما ملاک اولتون این باشه که تخفیف نمی دین در عین حال هم اصلا مشتری از دست ندین مشتری گفت اینقدر می برم دیدین بهش ندین می ره ریسک نکنین بدین اما بازم می گم کمتر از 50 درصد ندین امیدوارم کارتون بگیره
 تشکر شده توسط: dvdghe , iran , مهدی 1
12-09-2014, 02:32 PM
ارسال: #28
سلام.
دوست عزیز اگر درباره موارد زیر توضیح دهید ممنون میشم.
1- مالیات بر اجاره ( اینکه بر عهده موجر هست یا مستاجر)
2- عوارض شهرداری
3- چگونگی ارائه فاکتور به ماموران تعزیرات ( شنیدم نیاز هست فاکتور سازی بشه آیا این موضوع صحت داره ؟)

با تشکر ویژه از شما.

​​www.MicroKala.com
12-11-2014, 02:10 AM
ارسال: #29
(10-25-2014 02:24 AM)kamangar نوشته شده توسط:  
(10-23-2014 03:51 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  
(10-22-2014 03:00 AM)kamangar نوشته شده توسط:  این پیغام رو در پیغام خصوصی براتون فرستادم اینجا هم می زارم شاید دوستان دیگه هم بتونن استفاده کنن سوالاتی رو هم که اینجا مطرح کردین در آخر جواب می دم
با عرض سلام خوشحال می شم کمکتون کنم شما از چه شهری هستین؟ چقدر سرمایه دارین؟
در مورده اجاره بستگی به توانتون داره مکان هرچقدر شلوغ تر باشه بهتره .واسه خریدن جنس هم از کسانی که تو همین شغل هستن سوال کنی تو ده نفر یه نفر حتما کمکتون می کنه چون شهرای مختلف ممکنه منابع مختلف داشته باشه در کل اکثرا از عمده فروشی های تهران خرید می کنند .واسه خریدن جنس هم باید همیشه جنسات کامل باشه از لباسای 0 سال تا 12 سال باید انواع دوتیکه ها لباسای مجلسی راحتی ساپورت کلاه همه رو داشته باشین و توانایی این رو داشته باشی از هر سری که براتون می یاد سایزایی که می مونه نزارین بنجل شه و زود به مشتری بفروشین. مقدار سرمایه هم به میزان سلیقه خودتون بستگی داره به نظره من شصت میلیون واسه شروع خوبه البته باید به اندازه مغازتون هم توجه کنید که چه مقدار جنس پرش می کنه. جواب که می ده چون اگه بتونی حرفه ای کار کنی از 40 درصد تا حتی 120 درصد هم هر جنس می تونه سود دهی داشته باشه در مورده اجاره دو میلیونی هم بگم بستگی به جاش داره چقدر شلوغ باشه نگران ظرر اصلا نباش چون شما جنسی رو رو می خرین شاید تو صد درصدش بیست درصدش بنجل بشه که اونم با درایت و توانایی خودتون می تونین بفروشین اوج ضرره شما اینه که اون جنس رو با سود پنج درصد بفروشین البته هر کار از اول یه مقدار سرمایه پشتیبان برای مواقع ضروری داره پس سعی کنید داشته باشین در خرید جنس خیلی دقت کنید هر چقدر هم تجربتون در خرید بیشتر بشه راحت تر می تونین تصمیم بگیرین البته برای هر سلیقه ای جنس داشته باشین البته قصد توهین ندارم اما وقتی وارد این کار بشین متوجه می شین افراد با سلایق ضعیف خیلی زیادن باور کنین ما لباسایی رو می آوردیم که به قدری زشت بودن که واسه پاک کردن شیشه هم نمی شد استفاده کرد اما در کمال تعجب به سرعت به فروش می رفت در هیچ شرایطی ریسک نکنید باز هم می گم فقط از سلیقه خو دتون برای خرید استفاده نکنید برای سلایق مختلف جنس داشته باشین لباسای خیلی ارزون و خیلی گرون همیشه داشته باشین از هر سایز و همیشه از مشورت اطرافیان استفاده کنید . البته شما باید فن فروشندگی رو فرا بگیرید که من قدم به قدم باهاتون هستم در تمام زمینه ها و با هم ادامه می دیم تا به امید خدا به موفقیت برسین به قوله استاد قربانیان به فکر سود دهی نباشید در این اول کار سعی کنید از هر لحظه لذت ببری و با عشق کار کنید به نظره من اون وقته که از سود بسیار زیاد متعجب می شید خوشحال می شم هر لحظه من رو از اقدامات جدیدتون آگاه کنید که بتونم بهتر کمکتون کنم موفق باشین.

ممنون دوست عزیز.
منرفتم تهران و بازار رو دیدم. جنس های عالی و خوب و ضعیف و خلاصه همه جور جنسی پیدا میشد.
به زحمت تونستم یه مقدار جنس رو از عمده فروش ها بصورت تکی برای تست بگیرم.
خیلی سریع بین فامیل و آشناها فروش رفتن. سود هم حدود 45% بود. این رو هم ذکر کنم که همین احناس در بازار بالای 80% سود داره فروش میره.
برای همین تصمیم گرفتم بجای حاجی ارزانی ( که داشتم نمایندگیشو میگرفتم) خودم شروع کنم جنس از تهران و قشم بیارم و مغازه کوچکی بگیرم و با کمک خدا استارت کارو بزنم.

در مورد اینکه مردم ممکنه سلیقه ضعیفی داشته باشن هم باید عرض کنم که در ارزان فروشی ها دقیقا همینطوره اما با توجه به مکان مغازه و فرهنگ مردم اون منطقه این مسئله فرق میکنه.
با سلام
از شروع به فعالیتتون خیلی خوشحالم اینکه مغازه بزنین با فروش جنس به اقوام کارتون صد و هشتاد درجه فرق می کنه با ارزان فروشی غیر از این که به خودتون زرره قابل توجهی بزنین و مانع اون سودی که لیاقتش رو دارین بشین فایده ای نداره شما با هدف بیشتر شدن مشتری این کار رو می کنین اما این کار اشتباس فقط باعث می شه ارزش کالا پائین بیاد سیاست فروشندگی یعنی وقتی کالایی رو می فروشین ده درصد حتی گرون تر هم بفروشین حتما تعجب کردین الان می گم چرا کل جنسای شما از سه دسته تشکیل می شن یه سری ویژه هستن و حتی گرون هم بفروشید باز هم به فروش می ره می تونین امتحان کنین سری دوم لباسایی هستن که دو الا سه هفته هست که تو مغازه مونده شما می تونین هر هفته مثلا سه هزار تومن ارزون ترش کنید تا بفروش می رسه سری سوم جنسایی هستن که با وجود اینکه قیمت شون رو به قیمت خرید رسوندین باز به فروش نمی ره و زرر می کنید اینجاست که سود اضافی سری ویژه و اول به دا دتون می رسه از نظره یه سری مشتری ها جنس گرون بهتره و ارزشتر باید سعی کنین اون سری مشتری ها رو جذب کنید .شما هر جایی هم که باشین همه نوع مشتری به سراغتون می یاد شاید از یه سری کمتر از یه سری بیشتر شما باید رو مشتری های دلخواهتون تمرکز کنید کم کردن سود غیر از فشار مالی به شما چیزی رو حل نمی کنه شما می تونین اون قیمت 40 درصد رو واسه مشتری های پایه ثابتی که بدست می یارید بکار ببرین البته چیزه دیگه ای هم که هست اینه که شما زیاد تخفیف بدین مشتری حریص می شه و بیشتر تخفیف می خواد از دو هزار تومن بیشتر تخفیف ندین مگه مشتری های ثابت خودتونه کاری داشتین در خدمتم

[/quote]

(12-09-2014 02:32 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  سلام.
دوست عزیز اگر درباره موارد زیر توضیح دهید ممنون میشم.
1- مالیات بر اجاره ( اینکه بر عهده موجر هست یا مستاجر)
2- عوارض شهرداری
3- چگونگی ارائه فاکتور به ماموران تعزیرات ( شنیدم نیاز هست فاکتور سازی بشه آیا این موضوع صحت داره ؟)

با تشکر ویژه از شما.
مالیات بر اجاره رو که بز حسب درصد مشخصی از درآمدتون محاصبه می کنن
عوارض رو هم مشخصه باید از شهداری شهرتون سوال کنی
فاکتور هم درسته فاکتور سازیه چون شما 70 درصد سود می کشی روش نمی زارن باید تبدیل به 20 درصدش کنین همه همین کارو می کنن خوده مامورینم می دونن هیچی نمی گن
 تشکر شده توسط: iran , مهدی 1 , dvdghe
12-20-2014, 04:44 PM
ارسال: #30
سلام.
امیدوارم حالتون خوب باشه.
یک مغازه خوب در یک پاساژ خوب در اصفهان گرفتم. 18 متر.
حالا میخوام برای جنس و ویترین اقدام کنم.
میخواستم بپرسم با توجه به شروع فصل زمستان و از طرفی در پیش بودن نوروز، برای تامین جنس به چه صورت عمل کنم موفق ترم؟
آیا تمرکزم روی لباس گرم و در کنار اون کمی لباس مجلسی باشه ؟
یا نه فقط لباس فصل زمستان؟
ضمن اینکه سرمایه من 15 تومن هست و میخوام با سود خودش جنس بیشتر بخرم.
ممنونم.

​​www.MicroKala.com
 تشکر شده توسط: habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره در زمینه تعمیرات ماشین‌های اداری Soroush69 1 388 10-06-2015 09:11 AM
آخرین ارسال: moele
  پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز sayeh80 9 1,691 12-27-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: omidzare
  مباحث چالشی تجارت الکترونیک در ایران کامیار کاظمی 1 1,761 04-13-2013 10:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر sbm_33 3 1,337 04-06-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: sbm_33
  راهنمایی در جهت بهبود وبلاگ سعید.کرمی 7 1,975 12-01-2012 02:00 PM
آخرین ارسال: doctor.sniff
  چگونه در اپل مشغول به کار شویم? کامیار کاظمی 1 821 08-28-2012 10:02 AM
آخرین ارسال: Haavin
  آیا می دانید بدترین شغل در گوگل چه شغلی است؟ کامیار کاظمی 0 805 08-24-2012 10:55 AM
  آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران صدفی 0 786 05-07-2012 09:02 AM
آخرین ارسال: صدفی
  کمک در مورد هاستینگ؟ ehsan_info 20 2,713 04-01-2012 09:14 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اطلاعات کاربردی در مورد اینترنت وکامپیوتر vahid61 2 1,442 01-28-2012 10:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS