ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سود موجود در مشاغل مختلف
زمان کنونی: 05-07-2024, 02:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: kamangar
آخرین ارسال: dvdghe
پاسخ: 30
بازدید: 12678

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سود موجود در مشاغل مختلف
10-25-2014, 02:31 AM
ارسال: #11
RE: سود موجود در مشاغل مختلف
(10-23-2014 05:42 PM)afshin67 نوشته شده توسط:  سلام لطفا درباره ام دی اف کمی توضیح بدید و همچنین قیمت دستگاهها و هزینه ها و سودی که میتونه داشته باشه ؟؟ حداقل سودش چقدر میتونه باشه ؟؟

با سلام
ام دی اف یه صنعت خیلی پرسود و پر رونقه شما واسه این کار باید حد اقل شیش ماه تا یه سال تو یه کارگاه آموزش ببینین هزینه هاش ناچیزه اما یه تخصصه خیلی در ظاهر آسان اما پیچیدس شما به ابزار آلات و یک دستگاه برش نیاز دارین که قیمت دستگاه برش از سی میلیون به بالا داره سودش هم مثلا یه کار انجام می دی 15 میلیون 5 میلیون هزینس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
10-25-2014, 04:53 PM
ارسال: #12
(10-25-2014 02:24 AM)kamangar نوشته شده توسط:  با سلام
از شروع به فعالیتتون خیلی خوشحالم اینکه مغازه بزنین با فروش جنس به اقوام کارتون صد و هشتاد درجه فرق می کنه با ارزان فروشی غیر از این که به خودتون زرره قابل توجهی بزنین و مانع اون سودی که لیاقتش رو دارین بشین فایده ای نداره شما با هدف بیشتر شدن مشتری این کار رو می کنین اما این کار اشتباس فقط باعث می شه ارزش کالا پائین بیاد سیاست فروشندگی یعنی وقتی کالایی رو می فروشین ده درصد حتی گرون تر هم بفروشین حتما تعجب کردین الان می گم چرا کل جنسای شما از سه دسته تشکیل می شن یه سری ویژه هستن و حتی گرون هم بفروشید باز هم به فروش می ره می تونین امتحان کنین سری دوم لباسایی هستن که دو الا سه هفته هست که تو مغازه مونده شما می تونین هر هفته مثلا سه هزار تومن ارزون ترش کنید تا بفروش می رسه سری سوم جنسایی هستن که با وجود اینکه قیمت شون رو به قیمت خرید رسوندین باز به فروش نمی ره و زرر می کنید اینجاست که سود اضافی سری ویژه و اول به دا دتون می رسه از نظره یه سری مشتری ها جنس گرون بهتره و ارزشتر باید سعی کنین اون سری مشتری ها رو جذب کنید .شما هر جایی هم که باشین همه نوع مشتری به سراغتون می یاد شاید از یه سری کمتر از یه سری بیشتر شما باید رو مشتری های دلخواهتون تمرکز کنید کم کردن سود غیر از فشار مالی به شما چیزی رو حل نمی کنه شما می تونین اون قیمت 40 درصد رو واسه مشتری های پایه ثابتی که بدست می یارید بکار ببرین البته چیزه دیگه ای هم که هست اینه که شما زیاد تخفیف بدین مشتری حریص می شه و بیشتر تخفیف می خواد از دو هزار تومن بیشتر تخفیف ندین مگه مشتری های ثابت خودتونه کاری داشتین در خدمتم

سلام.
ممنون از راهنماییتون.
در مورد اینکه بعضی از جنس ها مدت زیادی طول میکشه تا فروش بره باهاتون موافقم.
اما با همین شناخت مشتری میشه این آمار رو کاهش داد.
شما وقتی بدونی مشتری هات چه جور کالایی رو می پسندند دیگه کمتر سراغ کالایی میری که شناختی روش نداری.
از طرف دیگه ما وقتی میدونیم با مثلا 40% تا 60% سود میتونیم دخل و خرجمون رو یکی کنیم و به سود مطلوب هم برسیم چرا باید بریم سراغ سود های 100تا300 درصد ؟
من با کار در ارزان فروشی به چشم دیدم که کردم چقدر بابت خرید خوب خوشحال میشن و دوباره بر میگردن. حالا این خوشحالی رو چطور میشه با قیمت های بالا بدست آورد؟ مگر چند درصد خریداران شما از سطح بالای درآمدی برخوردارند که بخوایم روی اونها تمرکز کنیم؟
ضمن اینکه همان به اصلاح پولدارها هم نیازهاشون رو از جاهای خاصی تامین میکنن که من نوعی در حال حاظر توانایی شروع کار در اون مناطق رو ندارم.
پس میتونم با تمرکز روی مشتری های با درآمد متوسط بازار موردنظرم و تهیه اجناس مورد علاقه اونها و ارائه با قیمت های مناسب تر فرو خودم رو بالا ببرم.
این نوع کار دقیقا میشه سود کم فروش زیاد.

نظر شما چیه ؟

​میکروکالا اولین فروشگاه اینترنتی موبایل، تبلت و لپ تاپ در خوزستان
تحویل رایگان ویژه شهر اهواز
​​www.MicroKala.com
10-26-2014, 12:49 AM
ارسال: #13
سلام.
ممنون از راهنماییتون.
در مورد اینکه بعضی از جنس ها مدت زیادی طول میکشه تا فروش بره باهاتون موافقم.
اما با همین شناخت مشتری میشه این آمار رو کاهش داد.
شما وقتی بدونی مشتری هات چه جور کالایی رو می پسندند دیگه کمتر سراغ کالایی میری که شناختی روش نداری.
از طرف دیگه ما وقتی میدونیم با مثلا 40% تا 60% سود میتونیم دخل و خرجمون رو یکی کنیم و به سود مطلوب هم برسیم چرا باید بریم سراغ سود های 100تا300 درصد ؟
من با کار در ارزان فروشی به چشم دیدم که کردم چقدر بابت خرید خوب خوشحال میشن و دوباره بر میگردن. حالا این خوشحالی رو چطور میشه با قیمت های بالا بدست آورد؟ مگر چند درصد خریداران شما از سطح بالای درآمدی برخوردارند که بخوایم روی اونها تمرکز کنیم؟
ضمن اینکه همان به اصلاح پولدارها هم نیازهاشون رو از جاهای خاصی تامین میکنن که من نوعی در حال حاظر توانایی شروع کار در اون مناطق رو ندارم.
پس میتونم با تمرکز روی مشتری های با درآمد متوسط بازار موردنظرم و تهیه اجناس مورد علاقه اونها و ارائه با قیمت های مناسب تر فرو خودم رو بالا ببرم.
این نوع کار دقیقا میشه سود کم فروش زیاد.

نظر شما چیه ؟
[/quote]

در مورد شناخت مشتری باید عرض کنم خدمتتون که در حدود چهل درصد از مواقع بتونین شناختی نسبتا سطحی در پیرامون سلیقه مشتری بدست بیارین اون هم شاید در حدود دو تا سه سال کار مستمر در این زمینه حاصل می شه در مابقی موارد هیچ تضمینی وجود نداره جنسی رو تهیه می کنید با اطمینان فروش و رو دستتون می مونه و کاملا نا امید می شین اجناس پرفروش خیلی کمتر از مابقی اجناساً پس طبیعیه که سود قابل توجهی داشته باشن به دلیل جبران سود اجناس عادی این امر در فروشندگی حرفه ای امری ثابت شدست شما هر چقدر هم سود یک جنس رو پایین بیارین باز هم جنس بنجول جذب می کنید این امری که شما می خواین ادامه بدین در عرض کمتر از یک سال ورشکسته می شین دلیلشم بهتون می گم شما مجبورید در یک فصل خاص مغازتون رو با اجناس اون فصل پر کنید مثله زمستان با کاپشن و کلاه و تابستان با شلوارک و تیشرت و ... شما حتی اگه 99 درصد هم حرفه ای باشین تا پایان فصل می تونین دو سوم از اجناس موجود در مغازه رو بفروشین ما بقی می مونه من بهش می گم سرمایه ی خفته چون در فصل جدید کارایی نداره این اجناس به انبار منتقل می شن یعنی خودتون حساب کنید بخش اعظمی از سرمایتون می خوابه هر چقدر هم ارزان فروشی کنید نمی تونید فروش ایده آل خودتون رو داشته باشین افراد لارژ همیشه جنس گرون می خرن چون از نظرشون با ارزش جلوه می کنه لباسی که شما می دین ده هزار تومن به فروش می ره اما همون لباس رو وقتی همکارتون می فروشه صد هزارتومن شما باید ده تیکه بفروشین تا بهش برسین این ده تیکه یعنی ده برابر فضای بیشتر ده برابر سرمایه بیشتر چون با یک قیمت هر دو اون جنس رو خریدین اما سودتون کاملا متفاوته و یک دهم سود هم حاصل می شه متد شما در مناطق نسبتا خلوت شاید جواب بده یا اگه مغازه ماله خودتون باشه اما کسی که اجاره می ده باید بتونه خرج خودش رو در بیار و هزاران خرج موجود رو ساپورت کنه شما می تونین رو همه اقشار تمرکز کنین با داشتن اجناس با قیمت های متفاوت مثلا ما سارافون هامون از 25 تومن شروع می شد تا 60 تومن همیشه هم گرونا سریعتر می رفت چون اونی که داره همیشه دلش می خواد واسه چیزی که خوشش می یاد خرج کنه می تونین اجناس ارزان تر بیارین برای قشر ضعیف و متوسط جامعه من با کم کردن سود مخالف نیستم اما نه همیشه و برای مشتری های ثابت یا مشتری های عمده تصور اینکه با کم کردن سود همه به طرفه شما سر آزیر می شن غلطه می تونین امتحان کنین من به شخصه دیدم دخل ارزان فروش مثلا 3 تومن بوده در روز دخل مغازه های عادی 4 تا 6 تومن خرید جنس ارزان فروش هم چند برابر مغازه های عادیه این حرفا شاید قانعتون نکرده باشه اما در صورت شروع به کار متوجه می شین
 تشکر شده توسط: dvdghe
10-26-2014, 01:02 AM
ارسال: #14
ضمنا شما در پایین ترین نقطه شهر هم مغازه بزنید باز هم فروش های عمده و خوب می تونین داشته باشین هر مغازه ای انواع مشتری ها رو به خودش می بینه حالا شاید از یک سری کمتر از یک سری بشتر شما باید برای تمام سلایق و اقشار جنس داشته باشین و همیشه جنستون هم از نظره سایز هم از نظره انواع مختلف کامل باشه وگرنه مشتری از دست می دین
 تشکر شده توسط: parsa_star
10-26-2014, 10:35 AM
ارسال: #15
(10-26-2014 01:02 AM)kamangar نوشته شده توسط:  ضمنا شما در پایین ترین نقطه شهر هم مغازه بزنید باز هم فروش های عمده و خوب می تونین داشته باشین هر مغازه ای انواع مشتری ها رو به خودش می بینه حالا شاید از یک سری کمتر از یک سری بشتر شما باید برای تمام سلایق و اقشار جنس داشته باشین و همیشه جنستون هم از نظره سایز هم از نظره انواع مختلف کامل باشه وگرنه مشتری از دست می دین

درسته.
اما یه موضوعی که ذهنمو مشغول کرده اینه که : باوجود این همه مغازه در راسته بازار پس من که مغازم در فرعی قرار داره، چطور میتونم مشتری ها رو به سمت خودم حذب کنم؟
البته ابتدای فرعی هست و مغازه دوم اون.
4 سال مانتو فروشی (با رنج قیمت 70 تا 90) بوده و الان من با 10 پیش و ماهی 3.5 گرفتمش.
کلا هم 20 تومن سرمایه خرید جنس دارم. با این تفاصیل من فقط میتونم برای یک گروه جنس بیارم.
یا جنس ارزان (حاجی ارزانی) یا جنس خوب که حالت بوتیک باشه.
که باتوجه به سبزی خورد کنی و عطاری و نانوایی و البته یک مغازه ارزان فروشی در روبروی اون بنظرم بوتیک و لباس خوب آوردن ریسکش میره بالا.

نظرتون چیه ؟

​​www.MicroKala.com
10-26-2014, 01:19 PM
ارسال: #16
(10-26-2014 10:35 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  
(10-26-2014 01:02 AM)kamangar نوشته شده توسط:  ضمنا شما در پایین ترین نقطه شهر هم مغازه بزنید باز هم فروش های عمده و خوب می تونین داشته باشین هر مغازه ای انواع مشتری ها رو به خودش می بینه حالا شاید از یک سری کمتر از یک سری بشتر شما باید برای تمام سلایق و اقشار جنس داشته باشین و همیشه جنستون هم از نظره سایز هم از نظره انواع مختلف کامل باشه وگرنه مشتری از دست می دین

درسته.
اما یه موضوعی که ذهنمو مشغول کرده اینه که : باوجود این همه مغازه در راسته بازار پس من که مغازم در فرعی قرار داره، چطور میتونم مشتری ها رو به سمت خودم حذب کنم؟
البته ابتدای فرعی هست و مغازه دوم اون.
4 سال مانتو فروشی (با رنج قیمت 70 تا 90) بوده و الان من با 10 پیش و ماهی 3.5 گرفتمش.
کلا هم 20 تومن سرمایه خرید جنس دارم. با این تفاصیل من فقط میتونم برای یک گروه جنس بیارم.
یا جنس ارزان (حاجی ارزانی) یا جنس خوب که حالت بوتیک باشه.
که باتوجه به سبزی خورد کنی و عطاری و نانوایی و البته یک مغازه ارزان فروشی در روبروی اون بنظرم بوتیک و لباس خوب آوردن ریسکش میره بالا.

نظرتون چیه ؟
دوست خوبم باید اینو بدونی که نیازی نیست که شما کاری بکنین مشتری خودش کنجکاوه کافیه یه ویترین جمو جور با لباسای رنگاوارنگ داشته باشین می یان طرفتون حالا شاید کمتر از بقیه اما همون تعداد محدود رو با روی باز قبول کنید بقوله استاد قربانیان همیشه آرامش کامل داشته باشین همراه با روحیه ای شاد و لبخندی بر لب معجزه می کنه این ترفند جذب مشتری بود حالا بریم سره سرمایه تون شما می تونین یه عمده فروش آشنا که بهتون اعتماد داشته باشه پیدا کنین مثلا 100 میلیون خرید کنید بیست تومنش رو پیش بدین بقیش رو هم در چند قسط بدین البته این کار خیلی ممکنه ریسک داشته باشه چون شما تجربه کافی ندارید و نمی تونین اطمینان برگشت کامل سرمایه رو داشته باشین کاره دیگه ای هم که می تونین بکنین اینه که تعداد محدودی جنس هم از ارزانی هم از گرون ها بگیرین و یک تبلت . از جنسای دیگه ای که عمده فروش ها دارن عکس بگیرین و در صورت نپسندیدن جنسای داخل مغازه توسط مشتری عکسای لباس های دیگه رو نشونشون بدین و ازشون سفارش بگیرین در آخره شب شاید کلی سفارش داشته باشین فرداش قبل از اومدن به مغازه سفارشا رو تهیه و آمده می کنید البته یادتون نره ازشون بیعانه بگیرین همیشه هم بعانه رو طوری بگیرین که سود رو نگیرین قیمت خرید رو بگیرین اینطوری حتی اگه مشتری برنگشت شما زرر نکردی همیشه هم با مشتری اتمام حجت کن بگو پولی که از شما گرفتم جاش امنه اگه تا سه روز آینده بر نگشتین ممکنه لباستون به فروش بره در غیره این صورت من پولتون رو پس می دم یا در صورت در خواست دوباره سفارش می دم براتون اینطوری یه سرمایه در گردش خیلی بخصوص هم می تونی داشته باشی .من زیاد دیدم حتی تو محله ها هم این روزها بوتیک می زنن به نظره من جای پیشرفت داره اما شما باید حداقل شیش ماه تا یک سال بعد انتظار سود قابل توجه داشته باشین تا مغازتون شروع به شناخته شدن کنه .اون موقع می تونین یه فروشنده بگیرین آموزش بدین چند ماه براتون کار کنه اون موقع شما در روز چند بار بهش سر بزنین و خود ش براتون می فروشه در اون زمانه که می تونین شعبه های بعدی تون هم افتتاح کنید و برند خودتون رو بزنید
در مورد ریسک گذاشتن مغازه هم باید بگم که باید به این توجه کنید که خیابان اصلی چقدر شلوغه شما می تونین در یه مکان مناسب یه بنر تبلیغاتی بزرگ یا یه تابلو تهیه و نصب کنید اینطوری مشتری ها بشتر به طرف مغازه هدایت می شن
 تشکر شده توسط: parsa_star
10-26-2014, 07:35 PM
ارسال: #17
یا یکی از مغازه دارهای همون بازار که کار پوشاک میکنه و کمی آشنا هستیم صحبت کردم. گفت اون مغازه بدردت نمیخوره.
باید برخیابون بگیری.
و کلا منو از این کار منع کرد.
البته من بهش نگفتم تو این کار تجربه کوچولو دارم و اون مبنا رو بر نابلدی من گذاشت و گفت بابت خرید جنس کلاه سرت میزارن و ... .
یک مطلبی رو هم گفت که من رو خیلی به شک انداخت. گفتم از شما بپرسم. اون هم در مورد سود کاره. گفت ما 20% سود میکنیم!!! در صورتی که خیلی از جنس های اون رو در تهران دیده بودم مثلا یم کار پاییزه توی تهران 13 بود و اون 19 میداد. یا شلوار هایی که 16و17 بود رو 35 تا 40 میداد.
اونوقت میگفت سودم 20% هست.
میخواستم از شما بپرسم که کلا سود پوشاک چقدره ؟ آیا حرف ایشون درسته یا اعداد و ارقامی که من بدست آوردم؟
و اینکه برای ورود به این کار باید کار خاصی انجام بدم ؟ که این بنده خدا اینجوری من رو ترسوند؟
ممنونم.
خدا خیرتون بده.

​​www.MicroKala.com
10-26-2014, 11:32 PM
ارسال: #18
(10-26-2014 07:35 PM)dvdghe نوشته شده توسط:  یا یکی از مغازه دارهای همون بازار که کار پوشاک میکنه و کمی آشنا هستیم صحبت کردم. گفت اون مغازه بدردت نمیخوره.
باید برخیابون بگیری.
و کلا منو از این کار منع کرد.
البته من بهش نگفتم تو این کار تجربه کوچولو دارم و اون مبنا رو بر نابلدی من گذاشت و گفت بابت خرید جنس کلاه سرت میزارن و ... .
یک مطلبی رو هم گفت که من رو خیلی به شک انداخت. گفتم از شما بپرسم. اون هم در مورد سود کاره. گفت ما 20% سود میکنیم!!! در صورتی که خیلی از جنس های اون رو در تهران دیده بودم مثلا یم کار پاییزه توی تهران 13 بود و اون 19 میداد. یا شلوار هایی که 16و17 بود رو 35 تا 40 میداد.
اونوقت میگفت سودم 20% هست.
میخواستم از شما بپرسم که کلا سود پوشاک چقدره ؟ آیا حرف ایشون درسته یا اعداد و ارقامی که من بدست آوردم؟
و اینکه برای ورود به این کار باید کار خاصی انجام بدم ؟ که این بنده خدا اینجوری من رو ترسوند؟
ممنونم.
خدا خیرتون بده.

طبیعیه که این حرفا رو زده کی از رقیب خوشش می یاد البته اگه اون این ذهنیت رو داشت که اگه تو هم می رفتی بیشتر مشتری جذب می کردین خیلی بهتر بود . قبلا هم گفتم کمترین سودی که در این کار هست شصت درصد ه این حد اقل شه تا 120 درصد هم می تونی سود داشته باشی در مورده کلاه گذاشتن در مورد خرید جنس درست می گه باید خیلی دقت کنی سعی کنی در چند رو کل مغازه های موجود رو زیر و رو کنی و قیمت هر کدوم رو یادداشت کنی و ببینی کدوم به صرفست و بهتره .لازم نیست کاره خاصی بکنی کافیه قدم به قدم با هم جلو بریم سعی می کنم کمکت کنم ضمنا همیشه انتظار نداشته باش شرایط عالی پیش بره باید برای شرایط سخت برنامه ریزی کنی.
 تشکر شده توسط: dvdghe , iran , parsa_star
10-27-2014, 11:06 AM
ارسال: #19
بسیار ممنونم.
خب برای قدم اول که مغازه هست چطور اقدام کنم ؟
بنظرتون برم همون مغاره در فرعی رو با اجاره 3.5 میلیون بگیرم یا در یک پاساژ که پاخورش متوسطه و یکی از دوستانم هم اونجا مغازه داره و میگه حداقل فروش روزانه اش بین 200 تا 300 و در روزای خوب تا 600و 700 هم هست بگیرم ؟
ضمن اینکه من شاهین شهر هستم. و امکان شروع کار در شهر اصفهان و ملک شهر رو هم دارم.
در اصفهان پاساژ های خوبی وجود داره اما مغازه گیرم نیومد و گفتند تا بعد از عید هم خبری نمیشه.
اما در خیابان های دیگر شهر اصفهان و در محله های بالاشهر و متوسط بهتر مغازه پیدا میشه.
در ملک شهر هم یک مغازه 70 متری پیدا کردم که حدودا بالاتر از سطح زمین هست و 4 تا پله میخوره. سر دو نبش هست و گفته 22 با 3800.
اگر برای مغازه هم نکات خاصی وجود داره لطفا بفرمایید تا طبق اونا افدام به جستجو کنم
سپاسگذارم.

​​www.MicroKala.com
10-28-2014, 04:15 AM
ارسال: #20
(10-27-2014 11:06 AM)dvdghe نوشته شده توسط:  بسیار ممنونم.
خب برای قدم اول که مغازه هست چطور اقدام کنم ؟
بنظرتون برم همون مغاره در فرعی رو با اجاره 3.5 میلیون بگیرم یا در یک پاساژ که پاخورش متوسطه و یکی از دوستانم هم اونجا مغازه داره و میگه حداقل فروش روزانه اش بین 200 تا 300 و در روزای خوب تا 600و 700 هم هست بگیرم ؟
ضمن اینکه من شاهین شهر هستم. و امکان شروع کار در شهر اصفهان و ملک شهر رو هم دارم.
در اصفهان پاساژ های خوبی وجود داره اما مغازه گیرم نیومد و گفتند تا بعد از عید هم خبری نمیشه.
اما در خیابان های دیگر شهر اصفهان و در محله های بالاشهر و متوسط بهتر مغازه پیدا میشه.
در ملک شهر هم یک مغازه 70 متری پیدا کردم که حدودا بالاتر از سطح زمین هست و 4 تا پله میخوره. سر دو نبش هست و گفته 22 با 3800.
اگر برای مغازه هم نکات خاصی وجود داره لطفا بفرمایید تا طبق اونا افدام به جستجو کنم
سپاسگذارم.

به نظره من ملاک یه بوتیک خوب شلوغی منطقست باید مغازتون طوری باشه که همیشه شلوغ باشه مهم نباشه وترین چی بزنی یا دکور چی باشه به قول معروف اینقدر شلوغ باشه که سنگ هم تو مغازه بازاری فروش بره مثلا همون مغازه ای که من کار می کردم ماهی پونزده میلیون کرایه می داد تو شلوغ ترین نقطه سنندج بود روزی کمتر از دو تومن فروش نداشتیم شرایط خیلی بد هم بود اما خیلی کم . هشت تا فروشنده هم داشت .این شرایط ایده عاله شما باید پله پله جلو بری صبور باش و بازم تحقیق کن دنبال جایی باش که بدون خیلی سریع تر از شرایط عادی جواب می ده کرایش هم مناسبه من ایمان دارم یه خورده بیشتر جست و جو کنی پیدا می کنی از همسایه های مغازه های مورد نظر سوال کن که حدودا روزی چقدر درآمد دارن از چند تاشون سوال کنی حد اقل یکیشون جواب می ده و می تونی یه میانگین به دست بیاری تا می تونی تحقیق کن شلوغ ترین مکان مکان مورده نظره ماست بزار امروز جنس خریدی یه هفته دیگه بازم مجبور شی سفارش بدی آره اینقدر سرت شلوغ باشه کرایه هم اینقدر سنگین انتخاب نکن که نتونه از پسش بر بیای تمام کار ها رو کردی حتما یه مقدار پول واسه شرایط اضطراری کنار بزار چون تا راه می یوفتی هر قدمی که بر می داری ریسکه
 تشکر شده توسط: dvdghe , parsa_star
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره در زمینه تعمیرات ماشین‌های اداری Soroush69 1 391 10-06-2015 09:11 AM
آخرین ارسال: moele
  پیشنهادی جهت یک سایت تجاری در شیراز sayeh80 9 1,699 12-27-2013 10:09 PM
آخرین ارسال: omidzare
  مباحث چالشی تجارت الکترونیک در ایران کامیار کاظمی 1 1,766 04-13-2013 10:23 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ایده برای پیشرفت در بازار امروز کامپیوتر sbm_33 3 1,341 04-06-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: sbm_33
  راهنمایی در جهت بهبود وبلاگ سعید.کرمی 7 1,987 12-01-2012 02:00 PM
آخرین ارسال: doctor.sniff
  چگونه در اپل مشغول به کار شویم? کامیار کاظمی 1 823 08-28-2012 10:02 AM
آخرین ارسال: Haavin
  آیا می دانید بدترین شغل در گوگل چه شغلی است؟ کامیار کاظمی 0 807 08-24-2012 10:55 AM
  آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران صدفی 0 790 05-07-2012 09:02 AM
آخرین ارسال: صدفی
  کمک در مورد هاستینگ؟ ehsan_info 20 2,720 04-01-2012 09:14 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  اطلاعات کاربردی در مورد اینترنت وکامپیوتر vahid61 2 1,449 01-28-2012 10:09 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS