ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار
زمان کنونی: 05-01-2024, 12:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: abdolhossein
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 57
بازدید: 8589

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار
08-08-2014, 05:21 PM
ارسال: #51
RE: نگرش یعنی همه چیز بخش اول: پندار
سختی ها چه سود هایی برای ما دارند؟
7- اعتماد به نفس و عزت نفس شما را تقویت می کنند:
وقتی همه شهامت و اراده خود را برای غلبه بر مانعی بسیج کنید، احساس شایستگی و اعتماد به نفس در شما ایجاد می شود. این احساسات مثبت باعث می شوند در آینده از دلگرمی و قوت قلب بیشتری برای انجام امور برخوردار شوید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , koruosh , hamidmh
08-08-2014, 05:34 PM
ارسال: #52
جنبه مثبت قضیه را در نظر بگیرید
بدیهی است که زندگی شما هم عاری از مشکلات و سختی ها نیست.نمی گویم وقتی مصیبت یا مشکلی در زندگی تان پیش می آید احساسات خود را نسبت به آن انکار یا از حقیقت فرار کنید. منظورم این است که وقتی با موقعیتی مواجه می شوید که باب میلتان نیست زود آن را فاجعه قلمداد نکنید و در عزا و ماتم فرو نروید. بعضی وقت ها بلافاصله نمی توانید ببینید که چنین موقعیتی چه مزایایی برایتان به ارمغان خواهد آورد ... اما مطمئن باشید که حتما مصلحتی در کار است.
همیشه انتخاب با شماست. می توانید مشکل خود را فاجعه ای بزرگ به حساب آورید و غصه بخورید.به شما اطمینان می دهم که این کار وضعیت را از آن چه هست بدتر خواهد کرد. از طرف دیگر ، می توانید به هر واقعه ناگواری که در زندگی تان رخ می دهد، به چشم یک فرصت بنگرید... فرصتی برای آموختن و رشد و پرورش. پس، بهتر است این واقعیت را بپذیرید که مشکلات و سختی ها شما را آبدیده می کنند!
بنابر این ، بار دیگر که با مشکل یا مانعی مواجه شدید، نومید ومایوس نشوید. نگذارید که مشکلات پنجره نگرشتان را غبار آلود کنند. غبار را از پنجره تان پاک کنید. پس از این که گرد و غبار مشکلات فرو نشست، متوجه خواهیدشد که دید بهتری نسبت به مسایل پیدا کرده اید و به اصطلاح پخته تر شده اید! این سخن ناپلئون هیل را به یاد داشته باشید که : "هر گرفتاری و مصیبتی بذر منفعتی همسان یا بزرگ تر از خود را به همراه دارد."
دائم از خودتان بپرسید از پیشامدی که برایتان رخ داده است چه تجربه ای کسب کرده اید و بر رشد و پرورش خود تمرکز کنید. در هنگام گرفتاری همواره سعی کنید نگرشی مثبت وذهنی باز داشته باشید، چرا که چنین فضایی به شما امکان می دهد تا فایده ای نهفته در مشکل را کشف کنید.
 تشکر شده توسط: hamid.h , koruosh , hamidmh
08-08-2014, 06:05 PM
ارسال: #53
صحبت خودم abolhossein
حالا که کلام جف کلر به مشکلات و سختی ها رسید می خواهم سخنی را بی پرده با شما در میان گذارم:
واقعا آن چیزهایی را که ما برای خود به عنوان مشکل در نظر گرفته ایم مشکل به حساب نمی آید.
امروز حدودا نیمه مرداد 1393 است و یک ماه از شروع تهاجم وحشیانه سگ هار منطقه یعنی رژیم صهیونیستی به نوار غزه گذشته است.
شاید خداوند خواسته در جلوی چشم ما کلکسیونی از فجایع ردیف کند تا اگر زمانی در پیشگاه او از مشکلات گله و زاری کردیم روز قیامت این صحنه ها را در مقابل چشمان ما قرار دهد و بفرماید: بنده من! چطور راضی شدی آن چه را که من ازروی مصلحتم وحکمتم برای تو قرار دادم مشکل و حتی مصیبت بنامی؟
اگر وضعیت و موقعیت ما مشکل است پس ملت گرفتار غزه باید چه بگویند! منطقه ای نهایتا به وسعت استان آذربایجان غربی از زمین و هوا و دریا مورد هجوم ددمنشانه قرار می گیرد و از هیچ کس صدایی بلند نمی شود!
خواهش می کنم دقت کنید. پس از دیدن تصاویر درد و رنج و آلام این ملت زجر کشیده اظهار عجز و لابه در خصوص مسایل روزمره زندگی جایز نیست. باید خدا را شکر کرد و دو نکته را حتما مد نظر نگاه داشت:
1- حواسمان باشد و قدر زندگی مان را با تمام آن چه کم و کاستی اش می دانیم بدانیم. برخی آیات قرآن تکان دهنده است و می فرماید آیا مردم شهرها و روستاها ایمن هستند از این که ناگهان عذاب ما فرا رسد و مصیبتی بر ایشان واقع شود؟ هر چه قدر مشکلات داشته باشیم هنوز به این حد نرسیده ایم که آب و برقمان قطع شود. دارو و غذا نایاب شود. بیمارستانهایمان بمباران شود. بچه هایمان از بین بروند یا دچار نقص عضو شوند، هیچ یاوری نداشته باشیم و مجبور به مقاومت باشیم.
2- بدانیم که توان و طاقت ما به عنوان انسان خیلی بیشتر از آن است که فکر می کنیم. خداوند با این فاجعه به ما نشان داده که توانمان بسیار بیشتر از آن است که در تصورمان بگنجد. مگر کم دیده ایم مادرانی که فرزندانشان در مقابل چشمانشان گلوله باران شده و همچنان مقاوم مانده اند؟ یا کودکانی که تمامی اعضای خانواده شان به جز خودشان زنده مانده و در عین حال خم به ابرو نمی اورند و از لزوم مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن صهیونیستی سخن می گویند؟ بعضی از ما که برای به دست آوردن چند هزار تومان دارایی بیشتر انواع و اقسام روش ها را امتحان می کنیم و وقتی به نتیجه نمی رسیم دچار انواع بیماری ها می شویم، اگر جای خانواده ای بودیم که پس از آتش بس وارد محله شان می شود و می بیند از کل آن محله و ساختمان های باشکوه جز تلی از خاک برجا نمانده ،می خواستیم چه کار کنیم؟
اما دردناک ترین صحنه ای که مرا واداشت که مدت ها اشک بریزم و هنوز که هنوز است دل و دماغ سابق را نداشته باشم، تصویر کودک خردسالی بود که داشتند پاهایش را از ران ها قطع می کردند. ساق پای کوچولویش پایین میز جراحی به چشم می خورد . نکته عجیب آن بود که در چهره آن طفل معصوم کمترین اثری از ناراحتی به چشم نمی خورد!! الله اکبر از این صبر و طاقت. ما کجاییم و چه می گوییم و چه می خواهیم؟ دیگر حرام است که مسایلی را که با آن درگیریم مشکل به حساب آوریم.
لینک عکس را در زیر می گذارم. در ضمن اولا تماشای آن را برای همه کس توصیه نمی کنم. ثانیا اگر کسی آن را ببیند و از ته قلب متاثر نشود و باعث و بانی این گونه جنایت ها را لعنت نکند حرام است از این به بعد روضه علی اصغر (ع) را بخواند و گوش دهد!

http://edalatgolestan.ir/%D8%AE%D8%A8%D8...8C-18.html
 تشکر شده توسط: hamidmh
08-08-2014, 07:15 PM
ارسال: #54
ضمن تشکر از همراهی دوستان انجمن
لطفا برای ادامه بخش دوم کتاب به آدرس
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11879
مراجعه نمایید.
 تشکر شده توسط: hamidmh
08-27-2014, 08:10 PM
ارسال: #55
از این که مطالب این کتاب را به صورت خلاصه نوشته اید بی نهایت ممنونم
از خواندنشان لذت می برم و پر از انرژی می شوم.
سعی می کنم تا نکته های تازه را به ذهنم بسپارم.
ممنونم و برایتان ارزوی سلامتی و موفقیت می کنم
 تشکر شده توسط: hamid.h , abdolhossein , koruosh , hamidmh
08-27-2014, 11:39 PM
ارسال: #56
ضمن تشکر از جناب عبدالحسین عزیز , از همه شما عزیزانم تقاضا دارم کل تایپیک خصوصا پستهای مربوط به (((سختی ها چه سود هایی برای ما دارند؟)))را با دقت بیشتری مطالعه فرمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: abdolhossein , hamidmh
08-28-2014, 12:29 AM
ارسال: #57
(08-27-2014 11:39 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از جناب عبدالحسین عزیز , از همه شما عزیزانم تقاضا دارم کل تایپیک خصوصا پستهای مربوط به (((سختی ها چه سود هایی برای ما دارند؟)))را با دقت بیشتری مطالعه فرمایند.

خواهش می کنم استاد!
تایید شما افتخاری برای بنده است.
موفق و البته موفق تر هستید ان شاء الله موفق ترین باشید!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamidmh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نگرش یعنی همه چیز بخش سوم : کردار abdolhossein 61 5,875 09-12-2015 08:25 AM
  نگرش یعنی همه چیز بخش دوم: گفتار abdolhossein 28 3,711 12-27-2014 08:48 PM
  نگرش یعنی همه چیز (ATTITUDE IS EVERYTHING) مقدمه abdolhossein 9 3,841 06-28-2014 09:41 AM
Rainbow دانلود کتاب های عالی فقط در این بخش دلشاد حسین پور 19 5,261 11-03-2012 11:49 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  کتاب خلاقیت و نوآوری در همه حال mehrdad062 4 2,354 12-26-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS