ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php
زمان کنونی: 05-03-2024, 09:44 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: hadaf1
آخرین ارسال: mohammad-alone
پاسخ: 12
بازدید: 5067

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امیتازات : 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php
09-09-2014, 01:26 PM
ارسال: #1
سلام به همه دوستان
راستش من ليسانس نرم افزار (سال 90) هستم 4 سال كار كردم (دفتر دار-حسابدار-پشتيبان نرم افزار) ولي الان بعد از 4 سال ديگه ميخوام از يه جا تخصصي شروع كنم
از زمان دانشجويي به برنامه نويسي فوق العاده علاقه داشتم الان هم تا حدودي #C و تا حد خوبي هم php بلدم ولي ميخواهم يكي از اين دو تا رو به عنوان راه آينده خودم انتخاب كنم به هردو تاش هم فوق العاده علاقه دارم (بيشتر #C )
ميخواهم خودم تو يكي از اين زمينه ها مستقل بشم و به قول معروف تا تهش رو برم
حالا به نظرتون تو ايران زبانهاي برنامه نويسي ويندوزي و net. و. اينا بيشتر پروژه و كار و خواهان (به قولي پول) داره يا طراحي سايت و php يا اصلا يه زبان يا راه ديگه ي برنامه نويسي اي كه من نميشناسم؟ تو كدومش بيشتر ميتونم جلو برم؟
حتي ميخواهم تا يه جايي كه پيش رفتم دنبال فوق ليسانسم هم باشم و درسم رو هم ادامه بدم
الان دارم دنبال علاقه ام ميرم ميخواهم از هين الان راه درست رو انتخاب كنم نه مثل 4 سال پيش كه برنامه نويسي رو كلا رها كردم
خواهش ميكنم كمكم كنيد
ازتون خيلي ممنونم كه حرفهام رو خونديد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-09-2014, 02:03 PM
ارسال: #2
RE: خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php
در هر زمینه ای که وارد بشی فرقی نداره و پول هستش...
بزرگترین مشکل شما اینکه میخوای تا تهش بری یا به اصطلاح خودمون اول استاد بشی...
با این طرز فکر هیچ وقت نمیتونی دانش خودت رو به پول تبدیل کنی چون این مسائل هیچ انتهایی ندارن.
این که کدوم رو شروع کنی بستگی به این داره که در کدوم زمینه به یه استاد خوب دسترسی داشته باشی و البته مثلا با یک سال php کار کردن و تسلط به سیستم مدیریت محتوایی مثل وردپرس میتونی هر نوع وبسایت و پروژه ای رو راه اندازی کنی و بعدش شروع کنی به افزایش دانش .net و کار کردن با زبان های این فریم ورک...
حتی با دات نت میتونی برای android هم از طریق momo robo برنامه نویسی کنی...

پس به نظر من اول انگیزه بعد استاد خوب و در آخر خلاقیت، هر کدوم از اینها که نباشه مجبوری راه یک ساله رو چند صد ساله طی کنی...

نام: هومان هرمزدی محمد آبادی
تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
ساکن: تهران-قزوین-زنجان
 تشکر شده توسط: hadaf1
09-09-2014, 02:43 PM
ارسال: #3
RE: خواهش ميكنم در تصميم گيري كمكم كنيد؟يادگيري برنامه نويسي تحت ويندوز #C يا تحت وب php
پس با اين حساب php اينده خوبي داره
به نظر شما براي شروع بعد از اينكه php رو ياد گرفتم خودم ميتونم پروژه بگيرم يا بايد بگردم دنبال يه جا كه كاراموز قبول كنند؟
09-09-2014, 03:12 PM
ارسال: #4
من نگفتم php بهتره، گفتم ببین برای یادگیری کدومشون به یه استاد خوب دسترسی داری...
برای php اسکریپت وردپرس رو داریم و برای دات نت فریم ورک حرفه ای...
بعد یادگیری معنایی نداره... وقتی شروع کردی باید در سایتهایی مثل دیوار و یا همین جا آگهی بدی و بگی پروژه های اینترنتی رو انجام میدی و بعد از قبول سفارش مجبوری که کار رو انجام بدی، اینجاست که مشکلات یکی یکی خودشون رو نشون میدن و برای حلشون مجبوری در انجمن های فارسی و انگلیسی سرچ بزنی... اینجوری یاد میگیری و استاد میشی...
بهترین مربی شنا اونی هستش که ساعت اول آموزش شاگردش رو به درون استخر عمیق بندازه و بذاره حسابی آب بخوره...
اساتید رزمی کار رحفه ای هم همواره موقع تمرین آموزش میدن و هنرهای نمایشی فقط رویه آموزش تمرکز دارند...

نام: هومان هرمزدی محمد آبادی
تلفن: 09352640432
ایمیل: hormozdi.hooman@gmail.com
ساکن: تهران-قزوین-زنجان
 تشکر شده توسط: hadaf1
09-09-2014, 03:15 PM
ارسال: #5
من به شما قطعا اول زبان های تحت وب و سپس زبان های برنامه نویسی موبایل را پیشنهاد می دم
شما باید ببینید که تکنولوژی دقیقا به چه سمت میره و نیاز روز جامعه وابسته به کامپیوتر را بیاموزید و به کار ببرید.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: hadaf1 , bayani
09-09-2014, 03:35 PM
ارسال: #6
(09-09-2014 03:12 PM)ونداد نوشته شده توسط:  من نگفتم php بهتره، گفتم ببین برای یادگیری کدومشون به یه استاد خوب دسترسی داری...
برای php اسکریپت وردپرس رو داریم و برای دات نت فریم ورک حرفه ای...
بعد یادگیری معنایی نداره... وقتی شروع کردی باید در سایتهایی مثل دیوار و یا همین جا آگهی بدی و بگی پروژه های اینترنتی رو انجام میدی و بعد از قبول سفارش مجبوری که کار رو انجام بدی، اینجاست که مشکلات یکی یکی خودشون رو نشون میدن و برای حلشون مجبوری در انجمن های فارسی و انگلیسی سرچ بزنی... اینجوری یاد میگیری و استاد میشی...
بهترین مربی شنا اونی هستش که ساعت اول آموزش شاگردش رو به درون استخر عمیق بندازه و بذاره حسابی آب بخوره...
اساتید رزمی کار رحفه ای هم همواره موقع تمرین آموزش میدن و هنرهای نمایشی فقط رویه آموزش تمرکز دارند...

من كرج هستم و كسي رو نميشناسم كه بتونم زير نظرش كار كنم
ميخوام براي استارت كار يه جا برم اموزش ببينم 4 نفر رو هم ببينم كه مثل من ميخوان php كار كنند تا بعد پروژه بگيرم و ...
فقط ميخواستم ببينم كه شروع كردن با php خوبه يا نه
كه تو چند تا انجمن سوال كردم همه ميگفتن php بهتره
خيلي ممنون كه كمكم كرديد
09-10-2014, 09:52 PM
ارسال: #7
قطعا #C

در آغاز دریا شدن ، قطره بودن لازم است.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-11-2014, 07:55 AM
ارسال: #8
اگه منظورت از #C برنامه ویندوزیه، به نظر من که برنامه ویندوزیه کار خیلی خشکیه و براش هم مشتری کم پیدا میشه. ولی اگه خودت شروع کنی به تولید نرم افزار، پول خوبی داره.
اگه هم منظورت ASP.net هست، بین انتخاب php و asp همیشه بحث بوده. یک مشکل اصلی asp، که من اول فکر نمیکردم اینقدر مهم باشه، قیمت هاست و سرور هست. یعنی تقریبا 2 برابر هاست لینوکسه.
به نظر من یادگیری php به همراه jquery خیلی خوبتره. (من خودم asp کار میکنم)

اما اگه میخوای تازه شروع کنی، برو سمت برنامه نویسی موبایل!
09-30-2014, 06:03 PM
ارسال: #9
سلام
دوست عزیز باید ببینی میخوای چی کار کنی
مثلا من چند وقتی رو این فکر میکردم که چه زبان برنامه نویسی رو انتخاب کنم الان به این نتیجه رسیدم از php شروع کنم چون برای درامد زایی وب خیلی بهتر و راحتتره
بعد از اون میخوا سی و سی ++ رو یاد بگیرم چون خیلی شبیه هم هستند و به نظرم هر برنامه نویسی باید اینا رو بلد باشه
بعد از اون هم میخوام برنامه نویسی اندروید و پایتون رو یاد بگیرم من خیلی مطالعه کردم تا تونستم برا خودم اینا رو انتخاب کنم شما هم به نظر من از php ششروع کنی بهتره
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
10-01-2014, 02:31 AM
ارسال: #10
سلام دوست عزیز
شما بهتره اول درست تصمیم خودتون رو بگیریدی که میخواهید در حوزه ی وب فعالیت کنید یا در حوزه ی موبایل و یا ویندوز !

خب در حوزه ی ویندوز و دسکتاپ بهترین زبانها c# و cpp هستند . که باز هم با توجه به علاقه تون یکی از این زبانها رو انتخاب کنید .
اگر میخواهید در حوزه ی وب کار کنید بین php یا asp یکی زبان رو انتخاب کنید . که باید برای طراحی وب زبانهای Html و css و javascript رو هم یاد داشته باشید و مسط باشید همچنین به نرم افزار های گرافیکی مانند photoshop .
اگر هم میخواهید برای موبایل برنامه بنویسید که سراغ java و c بروید که بازار خوبی در ایران مخصوصا در این چند سال داره و روز به روز بازار بهتری پیدا میکنه .
در آخر هم توصیه میکنم وقتتون رو برای اینکه کدوم زبان رو انتخاب کنید هدر ندید و هر چه زودتر کارتون رو شروع کنید . نذارید وقت بگذره

خدا رو شکر بازار کار همه ی این رشته ها خوبه و آدم میتونه موفق بشه و در آمد خوبی داشته باشه ، در کل اگر واقعا برنامه نویسی بلد باشید هیچ وقت بیکار نخواهید موند و اگر برای مثال وضعیت کار در موبایل خوب نبود میرید سراغ تحت وب و ... .
ولی باز هم این رو ذکر کنم ، وضعیت کار خوبه خودتون باید تلاش کنید و زحمت بکشید .
به شخصه کسی رو میشناسم که 16 سال بیشتر نداره ولی ماهی 5-6 میلیون تومن از وب درآمد داره ، ولی بهتره خودتون نو آور و کارآفرین باشید تا اینکه برای دیگران کار کنید .
به دنبال ایده های جذاب باشید .
موفق باشید
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول سرمايه گذاري در بازار املاك و مستغلات - مقدمه- مهم jahanagahi 33 5,888 02-08-2022 01:46 PM
آخرین ارسال: emigration
  کمک در خصوص شغل ممنون میشم کمک کنید dark.6427 4 837 12-29-2017 11:03 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  رهنمایی در مورد ایجاد کسب وکار mehdizero 0 719 10-11-2017 05:20 PM
آخرین ارسال: mehdizero
  نظر شما در مورد خرید از شهر بانه چیست؟ M3HDI 37 12,728 07-09-2017 02:39 AM
آخرین ارسال: Majid ta
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,922 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  حرکت بسیار عجیب در این سن jahanagahi 164 34,399 03-21-2017 03:06 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,449 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  به برادر زاده من در انتخاب شغل کمک کنید yunespc 11 2,081 11-17-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: farhad2020
  نظرون در مورد دست فروشی چیه؟ SHAYAN.IRANI 3 1,406 10-21-2016 12:50 PM
آخرین ارسال: SHAYAN.IRANI
Question نحوه کسب درآمد از وب سایت های اینترنتی saeed74 4 2,129 10-12-2016 12:29 AM
آخرین ارسال: hasanjoon
  شاگردی در گالری نقره ؟ چگونه ؟ sama72 8 1,185 06-12-2016 11:56 PM
آخرین ارسال: hoodijoon
  پخش در مدارس و فروشگاه ها و.. pedram9 17 5,578 05-27-2016 11:21 PM
آخرین ارسال: Sarvindonuts
  نرخ سود بانکی در سال 95 siavashbehzad 0 372 03-12-2016 12:07 PM
آخرین ارسال: siavashbehzad
  بهترین نام برای کانون تبلیغات و آگهی در گیلان babaei 1 3,897 12-04-2015 02:08 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
  خدمات کامپیوتری در دانشگاه saeed74 3 557 09-17-2015 01:27 PM
آخرین ارسال: saeed74
  راهنمایی در مورد کاغذ باطله sorushlian 0 1,232 09-03-2015 08:26 AM
آخرین ارسال: sorushlian
  برنامه ریزی دیجیتالی reza.rs 3 635 07-22-2015 11:04 PM
آخرین ارسال: odise
  فوری-مرکز فروش کارتن و جعبه مقوایی در تهران sinap 2 4,144 07-14-2015 05:04 AM
آخرین ارسال: sinap
  راهنمایی در انتخاب یک محصول مرتضی حسین پور 0 832 05-19-2015 01:40 AM
آخرین ارسال: مرتضی حسین پور
  نظر شما درمورد کسب در آمد از یک گلخونه خانگی کوچک شاهکار طبیعت 0 871 04-29-2015 11:13 PM
آخرین ارسال: شاهکار طبیعت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS