ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

.من می دانم! پس همه می دانند
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: News
آخرین ارسال: mjdehghani
پاسخ: 2
بازدید: 743

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11-19-2011, 01:07 PM
ارسال: #1
من می دانم! پس همه می دانند

طرح زمرد، طرح موج، طرح سمن، طرح یاقوت، طرح فیروزه، طرح گنجینه، طرح الماس، طرح ... این روزها بانکهای کشورمان، طرح های مالی بسیاری را به بازار عرضه می کنند که اسامی به ظاهر زیبایی دارد که البته به لحاظ ساختار اسمی اکثر این اسامی از یک خانواده هستند (نظیر این اسامی که در ابتدای یادداشت دیدید) و همچنین در اکثر مواقع نیز به لحاظ ساختار مالی این طرح ها تفاوت چندانی با هم ندارند. اما چیزی که در این بین بیش از همه به چشم می آید ناتوانی نظام تبلیغاتی بانکهای ایران در انتقال مزایای احتمالی! هر یک از طرح های خودشان است.

به واقع آنچه که در حوزه موفقیت یک طرح مالی بانکی، مهم به نظر می رسد توانایی انتقال ویژگی ها و مزیت یک طرح به بازار است. اما در نظام بانکی ما به صرف اینکه اسمی متمایز برای سودهای رایج بانکی! (که به شیوه پیچیده ای محاسبه شده) در نظر می گیرند کار را تمام شده می دانند، این در حالی است که تسلطی که کارشناسان بانکی بر طرح مالی خود دارند با آگاهی مشتریان از آن طرح قابل مقایسه نیست و مشتری ها هیچ آگاهی خاصی از طرح های بانکی ندارند. یک نگاه سطحی به طرح های بانکی حتما این موضوع را به ذهن متبادر می کند که گویی کلکسیونی از اسامی سنگهای زینتی و قمیتی در هر بانک وجود دارد اما هیچ بانکی (توجه داشته باشید هیچ بانکی) در معرفی طرح های خود خوب عمل نمی کند. به نظر می رسد با انتخاب یک اسم متمایز ( که در اکثر مواقع نیز متمایز نیست) کار اجرای یک طرح تمام می شود. طرح هایی که توسط کارمندان بانک مجری آن نیز به خوبی درک نشده است و تمایلی به فروش آن توسط کارمندان همان بانک نیز وجود ندارد. در این میان صَرف هزینه های زیاد تبلیغاتی صرفا برای ماندگار کردن نام طرح کمی سوال برانگیز به نظر می رسد. بنابراین بازنگری در شیوه اجرا و تبلیغ طرح های بانکی ضروری به نظر می رسد.

http://sigmagroup.mihanblog.com/post/488
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ndm1368 , MARYAR , jahanagahi , shahram......32
11-19-2011, 06:42 PM
ارسال: #2
RE: .من می دانم! پس همه می دانند
بانکهای ما باید طبق چارچوبی که بانک مرکزی (همان دولت ) برایشان تعریف می کند عمل کنند . از آنجا که تمامی بانکهای ما دولتی هستند ( بانکهای خصوصی ایران در دست افراد دولتی است ) پس همه بر سر یک سفره هستند و همه مثل برادرند و هیچگاه طرحی نمی دهند که نان برادر خویش را آجر کنند پس فقط به تغییر همین نام و بعضی از شرایط سطحی بسنده می کنند تا مردم ساده و سطحی نگر ما را به اشتباه بیاندازند . این کارکرد نظام بانکی به نظر من توهینی به شعور ملت ایران است . وام ازدواج 2/5 میلیونی سه ضامن می خواهد هنوز نتوانسته ام در ذهن خود تعداد ضامن های وام 3000 میلیارد تومانی را تصور کنم اگر مبلغ 3000 میلیارد را بر 3 میلیون تقسیم کنیم می شود 3 میلیون نفر احتمالاً 1 میلیون نفر ضامن داشته

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , vahid61 , shahram......32
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نعمت زاده:قیمت‌گذاری خودرو را از شورای رقابت پس می‌گیرم مهرشاد میردائمی 0 600 08-11-2013 03:55 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  آیا "شبنم" غول قاچاق را شکست می دهد؟ mallarme 1 793 05-07-2013 02:12 PM
آخرین ارسال: distance8
  .پس می توان تبلیغات را دوست داشت News 0 784 09-17-2012 12:52 PM
آخرین ارسال: News
  .چطور یک مدیر ترسو سازمانی را فلج می‏کند؟ News 1 1,112 09-03-2012 08:44 PM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  محرومیت دارندگان چک برگشتی از همه خدمات بانکی صدفی 1 718 05-31-2012 11:26 AM
آخرین ارسال: hasan-f
  بانک هایی که خاک بازی می کنند mehrdad062 4 951 03-15-2012 11:07 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  .دلار تقاضاها را برای خرید طلا کاهش می دهد!! News 1 1,145 10-13-2011 06:38 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  .راهکارهایی برای پس انداز News 0 1,028 09-19-2011 01:12 PM
آخرین ارسال: News

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS